|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EX pušači
13.3.2013 8:15:57   
vikiveki
Ja sam pušila samo u srednjoj školi dve ili tri godine a onda sam prestala jer sam primetila da mi škodi jer imam čir na dvanaestop. I kad sam prestala da pušim ja sam smršala i čir me manje boleouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: EX pušači
12.6.2013 23:22:28   
lokica77
pocela jos u osnovnoj, pusila do pre tri godine, volela sam cigaru vise nego ista...volim i sad ali ne konzumiramuser posted image

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: EX pušači
13.6.2013 13:23:33   
ivaMark
I ja sam ex user posted image
prestala u januaru 2012.god.. i to slucajno, bas kao sto sam i pocela... bila sam nesto bolesna, glava....grlo i nisam zapalila 24h, videla sam da mogu i to je bilo to user posted image

za sve one koji imaju problem sa prestankom mama moja je prestala da pusi uz pomoc knjige Alena Kara-Lak nacin da ostavite pusenje... a i jos par ljudi poznajem koji su uz pomoc te knjige prestali da puse, samo mm nikako da se namoli da je procita user posted image

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: EX pušači
8.7.2013 12:22:16   
iwashere
Hoču prestati pušiti! Možda bi pomogla elektronska cigareta, ima ko iskustvo sa tim?

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: EX pušači
8.7.2013 12:27:38   
ivaMark
iwashere, proguglaj malo o knjizi koju sam navela gore... imas da je nabavis i preko kupinda... cena knjige je oko deset kutija cigareta user posted image i srecnooooooo

(odgovor članu iwashere)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: EX pušači
8.7.2013 15:28:56   
Anck Su Nmaun
Zvanicno posle 4 godine sam u petak kupila ponovo kutiju cigareta!
Popusila sam samo taj dan 4 ( bilo neko veselje) i vise nisam.... ali opet sad spadam u pusace user posted image

Nije mi bilo tesko da ostavim cigare i posle odprilike 13 godina , ali sad ponekad uz neko pice il trac partiju s prijateljicama imam zelju da zapalim jednu-dve. To mi ne predstavlja problem, kuci ni ne pusim, nemam toliku potrebu.

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: EX pušači
27.8.2013 22:01:57   
degu
ajde da se prijavim ovde, za sada stidljivo ali napredujem, danas mi je četvrti dan bez cigara. Najgore je prošlo, još samo da nestane ta navika i da prestanem da mislim. Stalno ponavljam sebi razloge za i protiv i nema mi bolje motivacije od toga što ću uskoro ići na vto, želim da budem zdrava trudnica, da ne trujem svoju bebu, a kasnije da joj mama ne smrdi na cigare, da ne pamti nikad to kao moj miris. Za sad uživam u tome što ne smrde pepeljare i ne smrdim ja, toliko sam već bila besna na sebe jer se od te zavisnosti ne osećam slobodno, ne želim više nikad da budem rob cigara. Samo ostaje ono da mi se i dalje puši, a valjda će i to proći, sada idem dan po dan. user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: EX pušači
27.8.2013 23:16:59   
branki*
ajde,ajde,deguuuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:03:35   
degu
Hvala Branki user posted image
prošle su dve nedelje i mislim da ću prestati da brojim dane uskoro, super se osećam sem što sam gladna konstantno, nabaciću koju kilicu, to je neizbežno, al ide zima pa ćemo to lako zakamuflirati user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:11:24   
ivaMark
Degu, samo napred... posle nekog vremena i zaboravis da si pusio (bar u mom je slucaju tako)
Ne bih mogla da zamislim sebe da mi u jednoj ruci bude beba a u drugoj cigareta user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:14:58   
degu
Ja se nadam da ću doći nekad do tog stadijuma, za sad još ne mogu da kažem za sebe da sam nepušač. A stvarno je ružno videti trudnicu ili majku sa cigarom u jednoj i bebom u drugoj ruci. E sad još da ostanem trudna, sad sam potpuno spremna user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:20:07   
vojvodjanka87
Uspeces Degu draga samo ne posustaj ,ja sam uspela mogu svi onda user posted image Meni fali jos pola meseca i bice godinu dana bez ijedne cigare ,jednostavno budes ponosna na sebe...

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:24:27   
degu
Wow sugrađanko, kako vreme leti user posted image čituckala sam po ovoj temi, videla da si batalila al nisam znala da je toliko prošlo. Sad mi se već osladio život bez cigara, bez dima i smrada i planiram da ne pušim ako ne zauvek onda bar dok ne zatrudnim, dok se ne porodim, pa još godinu dojenja...ih, dotad više neću ni želeti da zapalim user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:27:02   
vojvodjanka87
Hehe ,ma bice ti sve lepse i lepse al neces zaboraviti cigare bar ja nisam al srecom nemam zelju za njima nikakvu... duuugoo sam ih ja i sanjala i budila se nocu sa ukusom nikotina i svasta je tu bilo al prodje bitno da si uposna i da izdrzis do kraja ,navijam iz sve snage da uspes a znam da hoces user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:30:17   
dunja RR
I ja sam ex, niko mi ne veruje da sam bila pušać, kažu da ne izgledam kao isti user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:30:54   
degu
Znam i ja user posted image
Ovo moje buduće bebče, koje je još u fazi planiranja mi je najveći motiv user posted image
Ju Dunja ko bi rekao user posted image

< Poruku je uredio degu -- 7.9.2013 22:31:18 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:35:00   
vojvodjanka87
Isto i za mene ,ja sad ne mogu da zamislim sliku sebe kako drzim cigaru nekako mi je to fuuuuj,samo imam problem a to je sad kad pijem kafu ne sedim po 2 sata i ispijam polako kao pre nego popijem i odma na neki posao ,valjda mi ostala ta navika da zaposlim ruke user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:37:52   
degu
Pa da, sad tu kafu samo srknem, valjalo bi da mogu intravenski da je sprovedem user posted image ili posle ručka sam baš volela da malo iskuliram uz cigaru a sad odmah sve sklanjam. Kad bolje razmislim mnogo sam vrednija user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:39:45   
vojvodjanka87
To ce ti i ostati takva navika ako a hoces ostanes nepusac,tako i ja radim cak sam pomalo i bezobrazna jer me nerviraju oni koji posle rucka sednu da zapale i iskuliraju sav haos user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: EX pušači
7.9.2013 22:45:00   
New Mom
Samo napred, degu! user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: EX pušači
8.9.2013 13:23:37   
ivaMark
Degu, tako sam i ja u pocetku, tj prvih par meseci kafu za 5min eksirala... sada vec mogu da je oduzim i na pola sata user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: EX pušači
8.9.2013 13:58:54   
minnica
user posted image za jake karaktere! Ja nisam zapalila od 1. februara 2010. i ne znam šta treba da se desi da pušim ponovo.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: EX pušači
11.10.2013 13:02:12   
ivaMark
Mozda nekome pomogne ovo user posted image

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: EX pušači
11.10.2013 13:21:33   
big mum
Da se pohvalim

Ne pušim već punih 6 godina i ne pada mi na pamet da opet počnem.

Rekla sam sama sebi NEĆU VIŠE NIKAD i nisam.user posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: EX pušači
12.11.2013 23:22:50   
hanka
Evo mene ponovo ovde,sad sam malo ozbiljnije resila da pokusam jer sam sa 2 pakle dnevno preterala svaku meru,elem kupila sam e cigaretu za pocetak.Prosto ne znam sta cu s rukama,stalno bih grickala nesto tako da mi e.c resava probleme a najvise kad se nadjem u drustvu pusaca.Proslo je 10 dana.Pocecu ponovo da citam Alenovu knjigu..............

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here