|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EX pušači
11.10.2012 12:43:39   
madre
bonita, lepo recenouser posted image
evo i ja ti se pridruzujem ovog momentauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: EX pušači
11.10.2012 13:09:25   
bojanica7
bravo, bonita!!! user posted image user posted image

madre, samo napreduser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: EX pušači
11.10.2012 13:21:20   
Krcko
Bonita svaka častuser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: EX pušači
11.10.2012 13:44:11   
red3lilu
Sva se uzbudim kad vidim ovu temuuser posted image user posted image ..Poslednjih dana pomišljam na koji dim, malo da me smiri, ali znam da će biti kontraproduktivno i da će mi se slošiti skroz...Tako da ostajem ex i daljeuser posted image

(odgovor članu M.mama)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: EX pušači
11.10.2012 13:51:51   
mati
Vidi temu... Evo i ja se pridruzujem, treca nedelja vec. Prosto se dicim kad ispijem kafu uz novine ili tv, bez odlaska na terasu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: EX pušači
11.10.2012 13:58:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: isidora88



pitanje za tash: kao bre karelia nije poskupela? mislim od cega zavisi da li ce neke poskupeti ili ne?user posted image


Nemam pojma Isi, ja ih samo platim prodavcu. user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 681
   RE: EX pušači
11.10.2012 14:42:53   
Biksi79
I ja se pridruzujem ne pusackom kutku,za koji dan ce biti mesec dana user posted image
Ali ja uopste nisam srecna sto ne pusim,naprotiv,bas sam tuzna bez njih i bas mi se pusi puno.Iskreno da mogu po par komada dnevno pusila bih jos,al ja sam preterivala i bilo je vreme da kazem dosta,a najvise zbog borbe da dobijem bebicu.

Bravo za sve koje ste tako lako ostavile cigarete,a nadam se da cu i ja izdrzati user posted image

< Poruku je uredio Biksi79 -- 11.10.2012 14:44:52 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: EX pušači
11.10.2012 14:45:43   
Anoniman
Mom mužu uskoro 5 godina kako ne puši!!! user posted image

(odgovor članu Biksi79)
  Direktna veza do poruke: 683
   RE: EX pušači
12.10.2012 11:51:14   
Zell
Evo da se upisem i ovde od ponedeljka popodne nisam zapalila... danas 4 puna dana. Trudim se da izdrzim, nadam se da hocu. Ne osecam jos nikakve bitnije promene kao sto ste pisale da nema vise kaslja i sl. mozda se i osecam bolje ali ne stignem razmisljati o tome - bavim se nerazmisljanjem o tome kako bi sad jednu zapalila... nije mi problem dok radim nesto nego cim sednem dodje mi evo i sad dok sam za kompom samo pijem vodu i cuclam bombone... jedino sto kao da sam stalno gladna al kontam da mi je to mozda od hormonske terapije na kojoj sam ovaj mesec... Videcemo, navijam za sve nas da izdrzimo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: EX pušači
12.10.2012 18:53:39   
gagilly
pozdrav cure,
evo i ja se upisujem ovde ne pusim od 1.avgusta ali cini mi se da cu ubrzo i da se ispisemuser posted image
prestala sam odjednom, samo sam rekla necu vise bacila paklu i nisam vise uopste razmisljala o cigaretama, nisam imala ni jednu jedinu krizicu. oko deteta jurcam po ceo dan pa nemam ni vremena za sedenje i divanjenje. zato sam i prestala, jer nikad nemam vremena da sednem i na miru popijem kaficu i ispusim cigaricu, volim to na miru da radim a ne da je drzim u zubima i trcim za detetom.
ALI pre jedno mesec dana pocela sam da osecam tegobe u smislu tahikardija, povecanog pritiska i stezanja u grlu,sumnjalo se na stitnu zlezdu, isposecivala sam sve moguce lekare i zdravlje mi je besprekorno. razlog tome je stres i nervoza, mm je pre mesec dana tacno otisao u inostranstvo da radi i ja jako tesko podnosim samocu i razdvojenost od njega. Tj., drzim se ja super kao sve je ok bez nervoze i osmeh na lice ali me je podsvesno davilo zato sto potiskujem, mesec dana sam imala osecaj kao da mi je neko zavezao kanap oko grlauser posted image
dakle treba mi neki ventil, nesto za oslobadjanje od napetosti bar malo, kontam da je bolje da zapalim jednu cigaretu nego da pijem lekove za pritisak i smirenje u 27.god.
ne znam, nisam pametna. ali mislim da cu gadno da se zeznem i da je zapalimuser posted image

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: EX pušači
12.10.2012 20:46:25   
Anoniman
Kreni na neku rekreaciju, to bi ti bio najbolji izdivni ventil user posted image

(odgovor članu gagilly)
  Direktna veza do poruke: 686
   RE: EX pušači
12.10.2012 21:25:51   
gagilly
uh, kako ne bi, samo kad bih imala vremena lako bih ja nasla mnoogo izduvnih ventila, rekreacija, picence sa drugaricama, soping setnjica i slicno.... ali imam jednog malog krpelja koji me vuce za nogavicu po ceo dan, trenutno zivim samo sa sveki jer mi je mm na putu, mozes mislitiuser posted image ona ga pricuva kolko da nesto uradim po kuci ili nesto osnovno, a za rekreaciju cu morati da sacekam da malac porasteuser posted image
jos se kolebam, ne znam sta da radim, od juce samo na to mislim. nadam se da necu pokleknuti niti skrenuti od nervoze, bas me stislo, prvi put mi se to desava.

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: EX pušači
12.10.2012 22:37:58   
gagilly
Epilog: malocas sam skuvala sebi kafu, zapalila cigaretu. Ispusila sam je u fazonu " sta je sad ovo, ko si sad pa ti" :-). Cudila se par minuta, pa zapalila jos jednu. Na pola cigarete me je stiglo sve sto je bio razlog da prekinem, i ugasila sam je sva srecna, sada sam defitivno sigurna da ostajem ex pusacuser posted image
Smrdi, boli me glava od nje, stvara mi mucninu, i ne resava ni jedan zivotni problem vec mi stvara dodatne. Nije mi zao sto sam je zapalila vec naprotiv, samo mi je potvrdila grozno misljenje koje imam o njoj. Bas mi je laknulo, pozdravljam i podrzavam sve ostale ex pusacice, samo napred nedajte se pokolebatiuser posted image

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu gagilly)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: EX pušači
13.10.2012 10:20:51   
Zell
user posted image gagilly user posted image evo srcem kafu kao caj da pijem... izdrzavam...

(odgovor članu gagilly)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: EX pušači
13.10.2012 11:34:18   
gagilly
naravno da ces izdrzati. samo ne razmisljaj od tome, meni je pomoglo sto sam non-stop u akciji. eto, posle 2,5 meseca imala sam prvu krizu za cigaretom, ali to pripisujem vanrednim okolnostima koje su mi prouzrokovale jaku nervozu. Sad sam super, jako sam srecna sto zivim bez duvanskog dima, cela kuca mi mirise, milinaauser posted image evo jedna nepusackauser posted image u to ime!

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: EX pušači
15.10.2012 11:55:22   
bojanica7
gagili, ja skroz podrzavam to sto si probala i odustala. nekako, da nisi sad probala, garant bi ceznula za cigaretom jos dve godine... ovako nekako znas da ti se ne svidja, nije ti slatko zabranjeno voce user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu gagilly)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: EX pušači
16.10.2012 9:59:03   
Anoniman
Jutros mi šefica kaže "Dolazi Rausch u Novi Sad" - ko je Rausch?
Tada mi objasni da je ona cigarete nakon 30 god ostavila pomoću hipnoze, pre 3 godine.

Dotični Darko Rauch dolazi 27.oktobra u hotel President u NS. Cena tretmana je oko 100eur, i imaš prava na 3 tretmana, iako 90% ljudi prestane posle prvog.

Evo texta koji sam našla, sve što piše mi je i šefica ispričala.

http://www.naslovi.net/2008-11-11/gradjanski/nakon-mog-tretmana-i-zakleti-pusac-prestaje-s-nikotinom/906076

Šefica kaže da je posle prve hipnoze zapalila ponovo, ali joj je cigareta bila mnogo gadna, kaže, zapalim, pa ugasim. Posle mesec dana ga je kontaktirala telefonom, i nakon toga više nikada nije zapalila.

Šta vi mislite o hipnozi kao vidu odvikavanja od pušenja? Da li je neko bio?

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 692
   RE: EX pušači
16.10.2012 10:06:57   
boba 11
Nisam cula za to ali mi je tetka pricala da su Nemci poceli pre par godina da hirurski otklanjaju deo mozga gde se nalazi ta zelja za cigarama da tako strucno se izrazimuser posted image Meni je sve to bzv ko hoce da prestane prestace i sam ko nece propusice kad tad

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: EX pušači
16.10.2012 10:08:25   
Anoniman
user posted image

Zamisli da ti otklone pogrešan deo mozga! user posted image

Ja se bojim hipnoze.

(odgovor članu boba 11)
  Direktna veza do poruke: 694
   RE: EX pušači
16.10.2012 10:10:29   
boba 11
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: EX pušači
16.10.2012 10:14:48   
Janncica
mislim da sam cula da je neki poznanikov kum bio na hipnozi(dao dobre pare) i odjednom poceo da ide na pecanje svaki vikend jer ga to opusta...user posted image Mislim da ne pusi vec 2 godine...

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: EX pušači
16.10.2012 10:20:17   
Anoniman
Pa toga se bojim... to "čačkanje" po mozgu mi je mnogo rizično... Šta ako počnem da se drogiram jer me to opušta? user posted image

(odgovor članu Janncica)
  Direktna veza do poruke: 697
   RE: EX pušači
16.10.2012 12:58:43   
Anoniman
Jako mi je tužno što većinu stvari iz svog života lepo kontrolišem, veoma sam dosledna kada su deca u pitanju, kada je posao u pitanju, jedino kada sam ja u pitanju, onda se uvek nešto odlaže.
Imam još 6 cigareta, i neću kupiti novu kutiju. Probaću ponovo.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 698
   RE: EX pušači
16.10.2012 13:09:51   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Tash

Jutros mi šefica kaže "Dolazi Rausch u Novi Sad" - ko je Rausch?
Tada mi objasni da je ona cigarete nakon 30 god ostavila pomoću hipnoze, pre 3 godine.

Dotični Darko Rauch dolazi 27.oktobra u hotel President u NS. Cena tretmana je oko 100eur, i imaš prava na 3 tretmana, iako 90% ljudi prestane posle prvog.

Evo texta koji sam našla, sve što piše mi je i šefica ispričala.

http://www.naslovi.net/2008-11-11/gradjanski/nakon-mog-tretmana-i-zakleti-pusac-prestaje-s-nikotinom/906076

Šefica kaže da je posle prve hipnoze zapalila ponovo, ali joj je cigareta bila mnogo gadna, kaže, zapalim, pa ugasim. Posle mesec dana ga je kontaktirala telefonom, i nakon toga više nikada nije zapalila.

Šta vi mislite o hipnozi kao vidu odvikavanja od pušenja? Da li je neko bio?


Ја сам чула да је овде био један чобек, који је хипнозом решабао зависнот од пушенја. Одсео је три дана у једном хотелу у ПГ , али су га брзо протерали user posted image 100е је био један третман, незнам јел је то тај што долази код вас, али ја лично неверујем у то и да све , као и оставњанје дувана иде из главе а не из џепа user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: EX pušači
16.10.2012 16:46:40   
gagilly
tash, samo napreduser posted image
kakve hipnoze i gluposti, to je samo zaradjivanje para na ljudskoj nemoci. za ostavljanje duvana je potrebna samo jaka volja i karakter. meni je samo jednog dana dojadilo jer sam imala glavobolje svakodnevne od cigareta, bacila sam paklu (nemam pojma kolko je bilo u njoj) i kupila kobajagi one Tabex tabletice. I kao, ja vise ne palim, ali ako mi bas bude kriza pocecu da pijem te tablete. popila sam samo 4 tabletice narednog dana i to je to.
Pre neki dan me je sustigla jaka nervoza pa sam se istripovala da ce cigareta da mi "smiri zivce", ali me je odmah klepilo u glavu sve sto sam mrzela kod njih, i definitivno necu vise, nema sanse. Baci paklu odmah, jaca si od toga.

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here