|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: EX pušači
16.10.2012 16:48:23   
gagilly
A mozes i da probas sa Tabexom, ja sam cula da pomazu.

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu gagilly)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: EX pušači
20.10.2012 0:23:30   
imperial
Ja sam juče mom bratu kupila tabex,po preporuci moje drugarice koja je uz njihovu pomoć ostavila cigarete sedmi dan,tako da se nadam i jako bih volela da i mom bratu pomognuuser posted image

(odgovor članu gagilly)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: EX pušači
20.10.2012 9:01:03   
Zell
Vidim da je aktivna tema pa da se javim samo da je danas 12 dana kako ne palim, ne grebem se od mm za dim, niti sam uhvatila sebe da hvatam oblak dima po kuci user posted image user posted image

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: EX pušači
29.10.2012 12:45:49   
Zell
Jeste li sve opet propusile kad vise niko ne pise u ovoj temi? user posted image

Da se upisem - danas pune 3 nedelje user posted image user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: EX pušači
29.10.2012 16:32:50   
bojanica7
bravo, zelluser posted image user posted image

meni ce 2. novembra tri meseca bez ijednog dima user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: EX pušači
29.10.2012 23:22:48   
gagilly
A meni 1.novembra 3 mesecauser posted image masala. Nije mi vise padalo na pamet, dragi mi se vratio s puta pa izbacujem stres iz organizma na druge nacineuser posted image plus, on pusi, pa kad zasmrdi sobu ugasila bih mu je u oko, a ne ja da je zapalim, odvratno mi smrdi.

_____________________________

One day, I'm gonna make the onions cry!

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: EX pušači
30.10.2012 9:59:14   
bojanica7
gagily, da smo stavili tikere kao bivsi pusaci, imale bismo isti user posted image meni nekad smrdi kad mm pusi, a nekad ne. user posted image jednom mi je zamirisaloo tako lepo i ja mu rekla, kaze ona meni: daj, uzmi dim kad tis e vec tako pusi, a ja njemu: samo ako cu da povucem dim s tvog debelog filtera, fuj!!! da imas neke slim, pa i da pomislim user posted image (a ja pusila slim i ni onda kad ostanem bez cigareta, pre nisam pusila nego sto bih povukla dim iz tog filtera.prosto mi nije lepo. navika je cudo.)

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu gagilly)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: EX pušači
30.10.2012 10:29:55   
Janncica
Ja skoro 7 meseci ne pusim user posted image Sad mi mirisi...i ponekad bih bas zapalila...ali necu... Necu zbog moje bebane...

A i volim sto mi kuca mirisi i zavese ne smrde... user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: EX pušači
8.11.2012 23:27:07   
Suncicabg
Da se pohvalim - danas je mesec dana bez ijednog dima user posted image

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: EX pušači
28.2.2013 15:37:28   
Olga75
evo vec vise od 24 h nisam zapalila
i tako , videcemo dokle ce da traje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: EX pušači
28.2.2013 15:56:25   
NadaR
Samo naprijed! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: EX pušači
28.2.2013 16:02:29   
isidora88
moja mama je pusila preko 30 godina, pre neka 2 meseca je ostavila cigare uz pomoc nekih tableta i flastera, prvih mesec dana je samo smanjivala pusenje, nije joj se toliko trazilo i kada je dosla na par cigara dnevno prekinula je skrozuser posted image
inace je pusila oko 2 kutije dnevno.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: EX pušači
28.2.2013 16:06:33   
Verolina
Da sam znala da je pusenje toliko lako ostaviti ostavila bih da davnih dana. Znaci nema NE MOGU, ima samo HOCU i NECU. Meni su problem bile ruke. Imala sam utisak da ne znam sta cu s njima. Fizicke krize uopste nisam imala, ali ni malo.I prodjem kroz manju psihicku krizu kad sednem na kafu sa drugaricama. Taj sam ambijent prirodno vezala za cigare. Ali ne pokleknem. Ne pusim uopste jace od mesec i po dana i djavo me odneo ako ponovo zapalim.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: EX pušači
28.2.2013 16:49:46   
sarti
I ja ne pusim od 06.01.2013. Sramota me da kazem koliko dugo sam pusila, kutiju dnevno.
Odjednom imam visak vremena, pa sam pocela da se igram u kuhinji i da se gojim. Nabacila sam 5kg. Utepacu se, ali cigaru necu da zapalim. Imala sam pre 2 nedelje razgovor za posao, ubila me nervoza, ali nisam zapalila i ponosna sam na sebe.

Olga i Verolina user posted image user posted image user posted image
I naravno jauser posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: EX pušači
10.3.2013 1:47:45   
Suncicabg

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Da se pohvalim - danas je mesec dana bez ijednog dima user posted image


I dalje ne pusim user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: EX pušači
12.3.2013 10:10:08   
sarti
Svaka castuser posted image
Ja ne pusim 2 meseca i neki danuser posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: EX pušači
12.3.2013 22:39:27   
minnica
1. februara mi je bilo tačno 3 godine bez dima! user posted image

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: EX pušači
12.3.2013 23:34:43   
zoća
kako je lepo biti ex pušačuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: EX pušači
12.3.2013 23:38:23   
AndreaK
ja sam definitivno ex pusac vec nekoliko godina, ali samo kad sam u drustvu najbolje prijateljice uzmem jednu dve...mada ne uvek, nisam nikad pozelela da sebi kupim kutiju i vratim se na staro...cak mi ni ne prija kad zapalim,ali to uradim iz hira....i verovatno ce toga biti jos. Ne osecam grizu savesti dok mogu da kontrolisem user posted image Cudno...mozda. Ima li neko slicno iskustvo?

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: EX pušači
12.3.2013 23:40:51   
zoća
ne palim uopšte ,mislim kada bi se to desilo da bih samo nastavila tamo gde sam stala pre godinu i nešto....

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: EX pušači
12.3.2013 23:41:35   
Sanchy
Ja ne pusim vec cetiri pet godina unazad a pre neki dan sam kupila sobranie pink slim zato sto mi se dopala kutijauser posted image user posted image ,mislim nisam zapalilauser posted image poklonicu ih nekomeuser posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: EX pušači
12.3.2013 23:42:22   
imperial
Ja sam najčudniji oblik pušača,nikad u životu nisam zapalila cigaretu,ali kad sam u društvu pušača koji su meni bliski uvek povučem neki dim,i tako recimo 15 godina,i sigurna sam da nikad neću kupiti paklo cigara...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: EX pušači
12.3.2013 23:44:05   
Suncicabg
Mislim da cu paliti na odmoru. Nekako bas mi merak, ali jednu-dve i posle opet ex pusacuser posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: EX pušači
13.3.2013 0:10:53   
sarti
Svaka cast nepusaci user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: EX pušači
13.3.2013 8:11:06   
Anck Su Nmaun
Ja ne pusim vec 3-4 god, ali zapalim jednom u dve +-tri meseca jednu uz pivce user posted image user posted image prija mi ali smao jedna, vec vise mi ne prija.

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here