|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
20.1.2014 9:52:10   
Peace*
Torbice, pogledaj ovo: KLIK

Ništa lux, ali je ok. Meni je falilo hladovine, ali sam se posle uštosila sa terasom, bazenom... videćeš u textu dole.

Apartman je: Ulaziš u hodnik gde je plakar, levo je kupatilo (sa kadom), hodnik se širi u sobu, tu ima jedan lažaj, i kuhinja, u nastavku je druga soba sa bračnim ležajem i još jednim ležajem, nama su još ubacili i putni krevetac. Iz te sobe se izlazi na terasu. Smeštaj je krajnje običan, ali je ok.

Ishrana je polupansion na bazi švedskog stola.

Ima bazen koji je lociran tako da na njemu imaš hlada već oko 15.30-16h, tako da nisi osuđen da sediš u sobi do 17h, jer, realno, najviše drvo im je maslina.
Plaža je prelepa!!! Bitna info je da odmah uzmeš ležaljke na desnom špicu. Skroz je izolovano od ostatka plaže, ima dva para ležaljki, i onda je špic samo vaš. (zakupiš ležaljke za narednih 10 dana, katanac, ključ u džep user posted image ). Na špicu najduže ima sunca, mi smo umeli ostati do 19.30h.
Plaža je diiivna!

user posted image

user posted image

user posted image
Iza špica (plaža je na levo, a ovo na desno od ta dva para ležaljki koje sam spominjala)

user posted image
Ovo je restoran u kom možeš ručati, ima veliku terasu na kojoj je hladovina.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Letovanje 2014
20.1.2014 10:01:31   
Peace*
I ovaj hotel je super! KLIK

Mislim, meni ni jedan hotel u Grčkoj ne zaslužuje 5*, pa ni ovom ne bih dala toliko.
Soba je realno mala, i problem je bio što je Marko tada još spavao danju i onda Luka nikako nije mogao u sobu, pa su mm i Luka bauljali po restoranima, što je skupa varijanta.

Plaža je extra! Ima prirodnu hladovinu do nekih 13-13.30, čak bih rekla da je meni ujutru bilo hladno, nije mi se skidalo. user posted image Znaš ono kad izađeš iz auta a miriše borova šuma! user posted image

Tu su mezonede najbolje! Međutim, papreno su skupe. One imaju svoje bazene na koje nemaju pristup ostali gosti. Sem bazena kod mezoneta, ima još dva bazena.

Bitno je da ti kažem da su naši prijatelji išli, i soba koju su rezervisali nije bila slobodna, pa su dobili mezonetu. Mi smo isto tako prošli, ali nama nisu dali mezonetu nego drugi tip sobe, spremačica reče da se ni slučajno ne žalimo jer soba koju smo dobili je bolja od onoga što smo platili. Posle sam srela neke novosađane koji su bili u sobama u kojima smo trebali biti, i zaista smo mi bolje prošli. (ti novosađani su išli sa troje dece u Superior room.

Ishrana opet polu pansion, švedski sto. Imaš mogućnost doplate za All incl.

user posted image

user posted image

user posted image


< Poruku je uredio Peace* -- 20.1.2014 10:08:49 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Letovanje 2014
20.1.2014 10:20:08   
Peace*
A ono što me posebno fascinira je Bernandin hotel u Sloveniji!!! KLIK

U pitanju je kompleks od tri hotela, kao zatvoreni deo grada, Portorož.

Bili smo 2008., moji su bili smešteni u Grand hotelu, a mi u Vile Parku (što je najgori od 3 hotela koja tu imaš). Problem sa tim najgorim je što nema klimu!!!

Histrion je ok.

Klopa je za ova dva slabija hotela u Histrionu. Za Grand je u Grandu.

Mi smo se kupali na plaži Granda, i jedino u taj deo plaže plaćaš ulaz (ako nisi odeso u Grandu. Realno, nema potrebe za tim, ok je ispred Histrona, samo nije baš zgodno za decu, zbog ulaza u vodu (plaža betonirana, ulaz stepenicama.
Koliko se sećam, ima i jedan šljunkoviti prilaz moru. Mi smo kratko bili, produženi vikend pa baš i nisam stigla sve da izvidim.

Ono što je extra je komplex bazena. Ako je loše vreme, ne brigaš, bazeni su zatvoreni, od dečijeg, preko olimpijskog, preko lazy river, slanog, jacuzzi-ja.. ma svašta.

user posted image

user posted image

Puno hladovine, mesta za šetnju, kafića, restorančića... Lepo!

Na poslu sam, a tu sam baš slaba sa fotkama. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Letovanje 2014
20.1.2014 10:26:46   
Peace*
I naravno, Egipat, KLIK, tu nema greške! FENOMENALNO je blaga reč!!! Tada, 2009. hotel sam po sebi nije bio skup, odrasla osoba je plaćala 12 noći oko 500eur (all incl), ali je avion za nas troje bio još i-ha-ha. user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Letovanje 2014
20.1.2014 10:26:54   
Trcosava
Peace života ti kako je igde ok u Slo da se kupa????user posted image

Voda je ledena, tj na keca se ohladi more (bili mi ove godine na jedan dan, nisam mogla ni do pola butina u vodu). Bili smo na plaži Debeli rtič (inače to je neki crveni krst hotel, za decu) i bili tamo najviše zbog Ane da može da uđe lepo u vodu. Nisam nešto mnogo obilazila slovenačku obalu, ali bila sam u Piranu, Kopru i taj Debeli rtič. Grozno! Sve izbetornirano, nigde hlada. Zgrozila sam se u Kopru kad sam videla ''plažu''.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Letovanje 2014
20.1.2014 10:37:29   
Peace*
A i dalje kažem živela Asprovalta, i KLIK

Veliki apartman se sastoji iz dve ooogromne sobe, u jednoj je bračni krevet, tu smo ubacivali i krevetac, a u dnevnom boravku može spavati još 4 odrasle osobe (ima dva troseda, ispod koji se nalaze dodatni ležaji), i tu je i kuhinja i velika terasa.
Pogled na more, pljuneš do plaže, na šetalištu, gomila restorana, prodavnica... al sama kuvaš (ili jedete gyros user posted image ).

Ležaljke dobijaš na piće.

user posted image

user posted image

Pogled sa terase po pljusku:

user posted image

Puuuuno hladovine. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Letovanje 2014
20.1.2014 10:40:04   
Peace*
Pa napisah da je betonirano i da nije zgodno za decu. user posted image Mama je bila više puta u Bernandinu, ona kaže da ima i deo koji je šljunkoviti ulaz, ja ga ne videh. A da je hledno more, pa to svi znaju. Ja rekoh da me komplex fascinirao, jesmo se kupali i u moru, ali pošto je to bio neki početak juna, više smo bili u bazenu. Ako planiraš letovanje za početak juna kada je na Jadranu prevrtljivo vreme, bazeni ovog tipa daju garanciju da nećeš gledati TV sve vreme. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Letovanje 2014
20.1.2014 23:42:23   
Torbica
Peace user posted image user posted image user posted image
Hvala puno, Gerakini je odlican, Athena Palas je ok takodje. Moram do petka da zavrsim sa ovim odlucivanjem...
Travelland nije zvao... Ovaj gerakini mi se bas svidja!
Mizy, hvala, pogledacu sutra, za danas sam gotova...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Letovanje 2014
21.1.2014 8:25:04   
Peace*
Da se rayumemo (za Gerakini), kada sam stigla ja sam bila očajna. Ima jedan deo (oko bazena) koji je skroz lep (u zelenilu), ovo ostalo je golo (mislim gole zgrade), baš ono - obično. Ali suma sumarum, bilo je lepo. Jedino što me je urnisalo je da smo bili na spratu, lift nema, pa kolica gore-dole 3x na dan.
Znači, smeštaj Athene i Sonie ne može da se poredi, ali realno, ni cena ne može da se poredi. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Letovanje 2014
21.1.2014 14:07:04   
Torbica
Sad sam opet zvala Traveland, pojeo vuk magarca, upit za Cronwell ispocetka a i zamolila sam ih da mi provere onaj All inclusive 4*, koji bi za sve izasao 960 Eur bez puta, Leptokaria. Pojma nemam ni gde je, ali je ipak All u 4*, na plazi .... VIdecemo da li uopste moze.
Tash, kontam da je to sto kazes - ne moze se porediti, jos se mislimo. Kad se ispucaju ove gore zapocete opcije, za neku cemo odluciti svakako. Pa i da je obican smestaj, neka, samo da je sa hranom. Pozdrav

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Letovanje 2014
21.1.2014 14:21:16   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Mizzy

Torbice, pogledaj Posseidi Paradise preko Travel Housa, dobre su im cene.


Mizzy, super su im cene, samo je dosta toga vec probrano user posted image Izbacuje mi neraspolozivost! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Letovanje 2014
21.1.2014 23:17:22   
jovicaa
torbice ja sam bila u leptokariji... nije nesto, nema puno za videti. ali plaza i more su tamo jaaaaako lepi, bas je onako za kupanjac do iznemoglosti....

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Letovanje 2014
22.1.2014 8:43:38   
Peace*
Torbice, nije sa klopom, ali sam ti spominjala ju;e, pa evo link> KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Letovanje 2014
22.1.2014 10:13:55   
Torbica

IZVORNA PORUKA: jovicaa

torbice ja sam bila u leptokariji... nije nesto, nema puno za videti. ali plaza i more su tamo jaaaaako lepi, bas je onako za kupanjac do iznemoglosti....


Hvala ti Jovice! Ma mi bi da otpadamo na relaciji Hotel - plaza, tako da mi je to skroz ok. user posted image
Peace jos jedan hug user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Letovanje 2014
22.1.2014 14:13:54   
Torbica
Cronwell je rasprodat za jun, a ovaj u Leptokariji ne dozvoljava infanta u 2+2. Idemo dalje....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Letovanje 2014
22.1.2014 14:20:15   
Trcosava
Asprovalta je meni ostala u lepom sećanju (tamo sam bila kad sam imala 9 godina i kasnije sa eksurzijom znači 18)

Kada je Grčka u pitanju ja sam zaljubljena u plažu u Paljuriju. Ako se ide svojim kolima, bilo koje mesto od Haniotija je sasvim ok. Plaža je prelepa, peskovita, odlična za decu, a i ležaljke su se tamo dobijale uz piće (sa sve suncobranom).

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Letovanje 2014
22.1.2014 16:25:37   
Mizzy
Torbice, zovi ih i pitaj šta te zanima, taj on-line sistem im nije baš najpouzdaniji.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Letovanje 2014
22.1.2014 21:07:17   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Mizzy

Torbice, zovi ih i pitaj šta te zanima, taj on-line sistem im nije baš najpouzdaniji.

user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Letovanje 2014
22.1.2014 21:10:00   
New Mom
Off: Pa Torbice, leba ti! Kad pre do kompa, majke ti? A mislila sam da sam ja zavisnik.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Letovanje 2014
23.1.2014 11:21:37   
Torbica
NM user posted image mrtva trka! user posted image (Hehe, zato sto smo zajedno bile sinoc, da pojasnim!)
Nego, na sve ovo moje pretrazivanje, mm kaze, e, da mi uzmemo apartman i hranimo se po restoranima? Uh! Na kraju, isto ce nas izaci, samo da ubodemo dobru lokaciju da ima izbora dobrih restorancica. Neeeecu na odmoru da mislim o tome, ne, hocu da pravim kule u pesku i da mi neko postavi i raskloni....

< Poruku je uredio Torbica -- 23.1.2014 11:22:48 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Letovanje 2014
25.1.2014 16:31:03   
gagana83
Mi uplatismo depozit Grku user posted image
1. jula smo na Kefaloniji.
Rezervisali smo direktno preko vlasnika vile, bicemo smesteni u Argostoliju, glavnom gradu Kefalonije user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Letovanje 2014
25.1.2014 21:18:23   
Didy
Gagana user posted image . ja jedva čekam da idemo na more. Još samo 5 meseci i 2 dana do polaska. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Letovanje 2014
25.1.2014 22:19:52   
gagana83
Tako nekako i kod nas, jos samo 5 meseci i 5 dana user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Letovanje 2014
27.1.2014 16:19:32   
gagana83
Na Kefaloniji juce zeljotres jacine 5,8 stepeni Rihterove skale, ima povredjenih, mnogo kuca je osteceno, cak je i najlepsa plaza - Mirtos ostecena user posted image
Inece je ovo trusno podrucje, 1953 godine je ostrvo skoro celo unisteno.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Letovanje 2014
27.1.2014 18:38:55   
Didy
Čula sam na radiju u autu kad sam vozila decu iz vrtića. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here