|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
20.6.2013 12:18:40   
Lolicak
Meni su juce rekli da je sutra, a i pise na sajtu ministarstva....

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Roditeljski dodatak
20.6.2013 12:20:11   
Lolicak
http://www.minrzs.gov.rs/socijalna-davanja.php evo gauser posted image

(odgovor članu Lolicak)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Roditeljski dodatak
20.6.2013 12:56:27   
salle
i meni su danas u posti rekli da ce sutra i roditeljski i deciji

(odgovor članu Lolicak)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Roditeljski dodatak
24.6.2013 15:48:51   
New Mamica

IZVORNA PORUKA: Mama Dunja

New Mamice, to odradis u opstini. Oni ti daju tamo formular i ti popunis. I ja mislim da ti treba izvod i tvoja licna karta. :* Pozz

hvaaalaaa :*

(odgovor članu Mama Dunja)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Roditeljski dodatak
24.6.2013 15:51:49   
New Mamica
jel neko dizao roditeljski za prvo dete bez resenja ili i to moras priloziti u posti ? user posted image

(odgovor članu New Mamica)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Roditeljski dodatak
25.6.2013 12:35:50   
Lolicak
ja sam u petak podigla bez resenjauser posted image

(odgovor članu New Mamica)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Roditeljski dodatak
25.6.2013 12:45:11   
Lolicak
Da li je neko u skorije vreme primio onih 50000 hiljada?user posted image

(odgovor članu Lolicak)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Roditeljski dodatak
14.11.2013 16:28:48   
New Mom

IZVORNA PORUKA: New Mom

"Autonomna pokrajina Vojvodina dodeljuje novčanu pomoć porodicama sa troje dece, u kojima se treće dete rodilo počev od 1. januara 2013. godine.
Novčanu pomoć može da ostvari majka koja rodi treće dete koja u trenutku rođenja trećeg deteta ima prebivalište najmanje godinu dana na teritoriji Vojvodine. To pravo ima i otac trećeg deteta, s tim što se redosled rođenja trećeg deteta za koje otac podnosi zahtev za ostvarivanje novčane pomoći porodici u kojoj se rodi treće dete utvrđuje prema majci.
Pravo na novčanu pomoć za treće dete majka i otac će ostvarivati 24 meseca. Nominalni iznos novčane pomoći Vlada Vojvodine će utvrđivati za svaku kalendarsku godinu.
U 2013. godini planirano je 12.000 dinara mesečno za majku, ili oca trećeg deteta.
Odlukom o ostvarivanju novčane pomoći porodici u kojoj se rodi treće dete, uveden je novi set mera populacione politike u Vojvodini, koji počinje da važi od 1. januara 2013. godine, čime su prestale da važe ranije odluke o pravima na pomoć roditeljima sa decom.
"Međutim, novčana pomoć porodici u kojoj su rođeni blizanci, trojke, odnosno četvorke, roditeljski dodatak za prvo dete, kao i sredstva za regresiranje dela troškova boravka u predškolskoj ustanovi za treće i četvrto dete, po odluci Vlade Vojvodine, biće isplaćeni porodicama za svu decu koja su rođena do 31. decembra 2012. godine", objašnjava se u saopštenju sa Vlade AP Vojvodine.""
Izvor

Mame trećerotke iz Vojvodine!
Da li je neka od vas ove godine primala ovaj dodatak? Čula sam da neki nisu uopšte a da neki jesu al da se kasni i po 6 meseci. Kako stoje stvari?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Roditeljski dodatak
14.11.2013 16:37:56   
serpica
Ja sam trecerotka ali ne iz vojvodineuser posted image i primila sam roditeljski dodatak za dva meseca ( avgust i septembar) 18 oktobra.
inace sam se porodila 15 avg. i sve papire zavrsila do 12 septembra,resenje stiglo 1 oktobra i 18. bila uplata

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Roditeljski dodatak
14.11.2013 16:42:16   
jole82
Šerpi super brzo si to primilauser posted image
Ja se porodila 1. februara, papire predala početkom marta. Rešenje dobila krajem aprila(pisalo ladno da sam podnela zahtev 1. aprila) a uplata bila u maju..
Ladno me zaturili u neku fioku na mesec dana...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Roditeljski dodatak
14.11.2013 16:47:23   
vikiveki
E ja više ne primam roditeljski dodatak,prošlo je dve godine, i sada ću se teško prilagoditi na manje para u kućnom budžetu.Makar sam imala para za pelene...mnogo znači taj roditeljskiuser posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Roditeljski dodatak
14.11.2013 16:48:00   
serpica
Desava se i to ali cini mi se da je tebi prvo dete jel da? A to je jednokratna novcana naknada pa valjda to ide sporije,ne znam. Ja primam na 24 rate,tako bila i za drugo a tako i za trece dete.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Roditeljski dodatak
14.11.2013 17:07:12   
jole82
Da da prvo...
Pa moguće da im je to skroz drugi sektor, jer je jednoktarnouser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Roditeljski dodatak
19.11.2013 13:12:19   
New Mom
Isplata za oktobar je sutra, 20.og.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Roditeljski dodatak
19.11.2013 13:13:30   
lanajelena
Zivi bili user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Roditeljski dodatak
15.1.2014 18:17:46   
renatica
pozdrav svima,
imam pitanje ako mi neko moze pomoci,malo mi nejasno oko isplata dodatka za trerce dete od ap vojvodine.Naime,do proslog meseca sam dobijala rate u iznosima od 12000 kao sto je i predvidjeno,a za prosli mesec sam dobila 24000,to ispada 2 rate odjednom,a po netu nisam nista nasla o izmenama rata.A i nisam jedina koja je dobila tako pa da je mozda doslo do neke greske user posted image
Pa me zanima ako neko zna jer ce to tako isplacivati do kraja,msm,da ce skratiti sa dve godine na jednu ili sta se to desava?
unapred vam hvala na odgovoru

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Roditeljski dodatak
15.1.2014 19:01:56   
New Mom
Nije se nista menjalo. I za decu rodjenu 2014. koja su trece dete ce se isplacivati po 12000 mesecno tokom 24 rate.
Ne mogu sa tel. da stavim link o tome, stavicu posle. Posto cekam trece i sama se bavim tom tematikom.
Ono sto sam ja cula je da se prosle godine jako kasnilo sa isplatom rata i da nije bilo onoga da prva isplata obuhvata sve zaostale mesece vec samo 1 mesec. Jel tako bilo i kod tebe? Kad si podnela zahtev a kad je dete rodjeno? Mozda isplacuju razliku.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu renatica)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Roditeljski dodatak
16.1.2014 14:36:05   
mama micki
Mame zna li neka od vas kad počinje isplata roditeljskog dodatka za decembar?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Roditeljski dodatak
16.1.2014 14:40:27   
minnica
Nisu još objavili. Obično bude oko 20. u mesecu.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Roditeljski dodatak
16.1.2014 14:47:22   
mama micki
Znam ali kod nas su prošlog meseca isplatili 17. pa se ja ponadala. E svrati na sonomu, napisala sam vam poruku.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Roditeljski dodatak
16.1.2014 17:57:05   
renatica
e hvala new mom.
Pa cerkica mi se rodila 8 januara 2013-te,a resenje sam dobila 13-tog juna stim sto nisam odmah jurila sa zahtevima user posted image ali mi je prva rata od 12000 legla 28-mog jula.e sad me to buni jer neznam kako idu sa isplatama,dali od dana rodjenja bebe ili od dana prijema resenja

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Roditeljski dodatak
16.1.2014 18:37:12   
New Mom
Ne znam. Republicki roditeljski dodatak se racuna od meseca rodjenja deteta.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu renatica)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Roditeljski dodatak
16.1.2014 18:38:40   
New Mom

IZVORNA PORUKA: mama micki

Mame zna li neka od vas kad počinje isplata roditeljskog dodatka za decembar?

Verujem da ce u subotu ipak jer bude ili isti dan ili dan posle soc.pomoci. A na sajtu stoji da je socijalna sutra.


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Roditeljski dodatak
25.1.2014 12:40:47   
renatica
Cao mame :)
jer zna neka od vas jer bila uplata roditeljskog od ap vojvodine?
hvaaaala

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Roditeljski dodatak
28.1.2014 9:32:45   
lesica
Drage moje, evo novih izmenjenih, malo uvećanih iznosa za republički roditeljski dodatak KLIK

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu renatica)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here