|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proslava dečijeg rođendana
28.3.2014 15:08:45   
mirjanac
Kad bolje razmislim, realno ste sve u pravu - mogla bih mini projice i mini spanske pitice (mafin oblik) da napravim dan ranije, pa mi za taj dan ostaju mini pice i da narucim 2kg kiflica i to je to... jedino ne znam da li i koliko rostilja?
Pitanje, videla sam po radnjama neke torte koje su 615 din/kg - prodavacica mi kaze da su odlicne / jedino sto su smrznute... Mogla bih da kupim one jestive slike ili figurice i da stavim preko... Ima li neko iskustva sa njima?

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Proslava dečijeg rođendana
29.3.2014 7:11:22   
Brand new mama
ja nisam u Srb,ali znam da je moj brat narucivao za diplomski u Veru u Ziri, valjda neka cacanska poslasticarnica pravi,cini mi se da je isto bilo izmedju 600-800din kg,cak mislim da mozes traziti i sa ukrasima...biras vrstu torte,svjeze su napravljene...mozes da bacis pogled i pitas...

< Poruku je uredio Brand new mama -- 29.3.2014 7:12:27 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Proslava dečijeg rođendana
29.3.2014 9:10:44   
branki*
sto se tice rostilja,neki uzimaju,neki ne..na vecini decijih rodjendana u igraonici na kojima sam ja bila sa bozom,nije bilo rostilja.ja licno bih uzela malo,ipak....deca vole cevapcice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 10:15:26   
mirjanac
Zvala sam ih iz Arandjelovca su, zovu se sweet house i cena za fondan torte po kg je 700din, nisu smrznute i vrse isporuku do Beograda, samo negde gde se dogovorite da se torta preuzme, ali idu u sve krajeve grada... Ovo je dosad najbolje sto sam nasla, a u cetvrtak cu u kupiti malu da probam kakvog su ukusa... i javljam...
Hvala svima na savetima.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 10:17:16   
lesica
Mirjanac, ako je za verovati njihovim sitnim kolačima, onda nije loš izbor uopšte.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu mirjanac)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 10:44:08   
lelaigor
Jaoj, ja obožavam kad se bliži Dariin rođendan. Uvek sve pravim sama, pošto mi je to posao, bilo bi smešno da poručujem. user posted image Jedino sam za prvi rođendan poručila dodatnu tortu jer smo imali mnoooogo gostiju. Iz Tortaline, Inače ovako, od kostima, preko pozivnica, banera, torti, slaniša, sve pravim sama. To ume da bude loše jer sam često sva izgubljena na rođendanu kad bih trebala da budem najopuštenija, ali to je jače od mene.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 10:47:47   
lelaigor
Nismo još nijednom slavili rođus u igraonici. I ono što me najviše nervira je mali prostor i večita podela gostiju na druge termine. Jel' radite to?

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 11:13:05   
Didy
Sofijin rođendan je početkom septembra i pravili smo ga do sada oba puta u dvorištu i to mi je najlepše. Stefanov je u novembru i uglavnom smo ga proslavljali u igraonici, prve dve godine jer smo živeli u malom stanu, pa onda naredne dve u kući kad smo se preselili, a poslednji opet u igraonici jer je on tako tražio. Podele pravim u smislu da babe i dede zovemo na ručak taj dan ili sutradan ili za vikend (zavisi kad pada), a onda kasnije dođu klinci sa roditeljima i prijatelji.
Ja sama pravim torte i nosim da se ukrase fondanom. Tako sam sigurna u ukus i u kvalitet sastojaka koje stavim u tortu, a opet ispunim i deci želju da se torta zašareni i da dobiju omiljenog junaka na njoj.
Peciva (projice, pitice, kiflice i slično) uglavnom sami pravimo, nešto ja, nešto bake i to nosimo u igraonicu, a ako je kod kuće, onda naserviramo na ovale i suhomesnato i obično napravim slanu tortu, pa je isečem i serviram na sto. Roštilj još nijednom nismo poručili, pogotovo ne za igraonicu. Mm ga ispeče za ručak kad dođu bake i dede i bude savršen. Sad baš nešto mozgam, mislim da mi potrošimo oko 150 evra ukupno za sve za proslavu rođendana, možda i manje. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 11:31:35   
lelaigor
Nama su obično babe i dede dolazili neki drugi dan ili drugi termin. Ali, nismo pravili ručak, nego onako na kafu, piće i tortu. Uvek pravim 2 torte pa bude izvodivo. A ove godine zbog dece iz vrtića smo morali i decu da podelimo iz dva puta. Od 16h su bila deca iz vrtića. A od 18h ostali, prijatelji, tetke, sva braća i sestre itd.
Pošto uvek imamo neku temu rođendana, sva hrana gledam da bude u skladu sa tim. user posted image Torte, pa nekad i slano. Ove godine smo npr. imali temu "sirena" pa sam pravila kaobojagi suši. Od palačinki. I kiflice u obliku kraba, koje na kraju nisu bile dekorisane kao kraba jer su me svi odgovorili od toga da ih dekorišem... Od grickalica su bile samo ribice. Torta cupcakes i cake pops sve u skladu sa temom. I kostim, naravno user posted image
Svake godine se bojim da će biti malo hrane, ali na kraju bude skroz ok. Nijedne godine nismo oset_ili potrebu da bude nekog mesa i glavnih jela.

I da, Daria je decembarsko dete, tako da o spoljašnjem rođendanu mogu samo da sanjam. Sad se selimo u veći stan i nadam se da ćemo makar klince moći da obavimo sve u jednom terminu.

< Poruku je uredio lelaigor -- 1.4.2014 11:32:37 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 11:47:07   
mama micki
Mirjanac ja za dečije rođendane sve sama pravim i tu ne potrošim para koliko bih potrošila da sve naručujem, pitala sam i uporedila, ketering je meni preskup. Ja sam sama pravila kiflice, pite, slane torte ili salate, čak i kanapee od bageta i uvek bude hrane a ne bude mnogo skupo. Mi roštilj poručujemo ali najviše zbog odraslih, ali s obzirom na to da uvek ostane, mogli bi da preskočimo nekad. Što se tiče torti ja već skoro 7 godina naručujem torte u poslastičarnici Anči kolači, oni su iz pančeva, ali dovoze torte za Bg, torte su kao domaće i ukrašene su fondanom, imaš na sajtu slike pa izabereš, stvarno sam prezadovoljna. Cena je 1250 din/kg, ali vredi svaku paru. Inače u Bg-u ispod 2000/kg nema ništa, tako da mi je ovo povoljno.
Neznam u kom si delu grada, ali mi obožavamo igraonicu Techokids na Autokomandi, imaju razne pakete po povoljnijim cenama nego inače, pa i to možeš da pogledaš ako ti se uklapa.
Po meni je dobitna kombinacija igraonica-tvoja hrana i torta-njihovo piće.
Šta god da odlučiš biće ok, bitno je da deci bude lepo, zato i slaviš dečiji rođendan. Pozdrav!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 12:22:52   
lelaigor
E, mama micki, svaka čast! user posted image Ta poslednja rečenica je pun pogodak. Sve to što i napravimo, ovako , onako, da bude lepo na izgled, ekstra ukusno, brdo para potrošimo, primete MOŽDA samo odrasli. Deci je najbitnije da imaju nešto da prezalogaje i da se igraju! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 12:31:36   
Peace*
Ja nikada za dečiji rođendan nisam imala roštilj, ili bar ne da se ja toga sećam. Uvek su neke kiflice i sl. Realno, pojede se nikoliko, onda mi to žvaćemo još 5 dana, taman da nam presedne do sledećeg rođendana.

Od 16h su bila deca iz vrtića. A od 18h ostali, prijatelji, tetke, sva braća i sestre itd.


A zašto? Nisam propratila. Zbog prostora?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 12:34:36   
lelaigor
Da, zbog prostora, jer smo u mini stanu. user posted image U dnevnoj sobi imamo mesta za plafon 10 osoba.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 13:39:08   
Didy

IZVORNA PORUKA: Peace*

Uvek su neke kiflice i sl. Realno, pojede se nikoliko, onda mi to žvaćemo još 5 dana, taman da nam presedne do sledećeg rođendana.


user posted image

Ja sada ne pravim više ništa da ostaje puno. Mrzim kad se hrana povlači ili kad se baca. I u poslednje vreme razdelim ili spakujem da ponesu babe, dede, rođaci, kumovi... Svakome malo kiflica za doručak i malo torte i nema hrane koja ostaje.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 13:46:59   
Peace*
Mi žvaćemo 5 dana nakon što smo razdelili. user posted image

Elem, ove godine je moj plan sledeći:
Luki je rođ 5.7., ako budemo u NS, pozvaćemo po kog drugara kući, na popodnevno zezanje i palačinke. user posted image
A u septembru će da slavi, kad počne školska godina. Igraonica: sve sjurim u dva sata, i školu, i privatno, i razlaz. Verovatno ću tu naručivati klopu.
Marku ćemo slaviti rođus u vrtiću, samo za drugare iz vrtića, i kraj. Za njega ću posebno da mesim, i da nosim.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Proslava dečijeg rođendana
1.4.2014 13:59:32   
lelaigor
Ja ću za sl.godinu da vidim šta ću. Mislim da ćemo moći lepše da odradimo sve, jer idemo u veći stan. Ako ne, ne gine nam igraonica. user posted image
I da! I ja gledam da razdelim sve. Sreća pa imam na puno strana. Moja mama, moj tata, svekijevci, moja sestra, mm sestra i malo nešto ostavim nama. user posted image

< Poruku je uredio lelaigor -- 1.4.2014 14:00:45 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.4.2014 7:54:55   
mama micki
Čitam šta pišete pa da se uključim. Slažem se sa Didy, i ja ne pravim puno. Gledam da bude različito ali od svega pomalo, eventualno da nam nešto ostane za doručak sledećeg danauser posted image , uglavnom tako i bude. Što se roštilja tiče, naručujem zbog odraslih i to samo ćevape i pileće belo na ražnjicu pa od svega toga napravim mini zalogaje i na čačkalicu, a i mm ne može da zamisli neko slavlje bez mesa, znate ono...ne laje ker zbog sela nego zbog sebeuser posted image user posted image
Lelaigor to što sam napisala stvarno i mislim, bitno je da klinci nešto imaju da pojedu a šta su jeli, uglavnom se i ne sećaju kad ih pitaš, barem je tako kod moje Teodore, znači uzela je nešto da pojede radi reda, a šta, pojma nema.
Nego gde nam je mirjanac, šta li je odlučila?

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.4.2014 8:07:21   
Anck Su Nmaun
Ja Hranu ne spremam toliko, sem prvog rodjendana ... ma caooo! Narucima neke kroasane razne, punjene sirom, pica... grickalice i torta! Ne volim u sta se sve to pretvorilo!
Inace mi smo zakazali rodjusic jos pre mesec dana, od ove godine igraonice, jer drugara je sve vise a nas stan mali za te tipove zabava. Deca su jos mala pa uvek idu i svi roditelji u paketu. Predvece cemo pozvati kuci neko drustvance koje nije za igraonice i eto ceo dan zurka user posted image
Bas se radujem i jedva cekam user posted image user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.4.2014 8:15:41   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Nismo još nijednom slavili rođus u igraonici. I ono što me najviše nervira je mali prostor i večita podela gostiju na druge termine. Jel' radite to?

Mi jesmo i muka mi je vise od toga... uvek gatamo hoce li biti mesta, kako cu sta cu.. delila sam i na dva dana, i delila ljude .. ma poludeh vise. sad kad se br povecao vise ne mogu da smislim... igraonica i to je to.

Mada sta su mi prosli put uradili od stana user posted image mm sestra me samo pitala zar ti nije bilo lakse da si pravila u igraonici? Pa... lakse mi je bilo da pocistim nego da dam npr.8000 ali.... evo sad smo ugovorili po dobroj ceni pa sam zadovoljna.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.4.2014 8:49:02   
Peace*
evo sad smo ugovorili po dobroj ceni pa sam zadovoljna.


Gde i za koliko? user posted image

Baš sam juče pričala sa mm, i zaključila sam da se meni ustvari ne dopadaju igraonice u NS, ok mi je Mogli, ali me nerviraju stepenice, i ustvari mi se i dalje najviše sviđa O-klub. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Proslava dečijeg rođendana
2.4.2014 9:26:51   
Anck Su Nmaun
Mislim da se se zove Kreativni klub .. za 4 ooo...Marka Miljanova

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.4.2014 14:22:03   
lelaigor
Čula sam za Kreativni klub, mislim da bismo i mi tamo slavili. Oni i na raznim popustima često imaju neke pakete.
I meni je lakše sve da počistim nego da dam brdo para za to, jedino što ne volim što baš-baš moramo da se ograničavamo za broj zvanica i uglavnom da i te probirane podelimo iz dva puta ili dva dana. Ja volim da sama napravim kompletnu dekoraciju, ne znam kakve su igraonice po tom pitanju. Znam da hranu mogu da odnesem našu i to mi se sviđa, ali za dekoraciju ne znam. Prvi smo jedino slavili u Mesnoj Zajednici, mama mi tamo radi pa pošto je bilo brdo ljudi (''ajde, prvi je) nismo imali drugog izbora. Za sl. rođus verovatno neću moći puno da utičem ni na broj dece, tako da ću se pomiriti sa sudbinom da moramo u igraonicu, ali moram s njima da napravim neki dil za dekoraciju. user posted image

< Poruku je uredio lelaigor -- 3.4.2014 14:24:40 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.4.2014 14:26:33   
Anck Su Nmaun
Lelaigor mislim da dekoracija ide njihova ali da je u toj ceni... pa nece sad neznam ni ja sta dekorisati jedino ako imas neke bas posebne zelje to mozes ti doneti..kao npr. cikica od balona il sl.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.4.2014 14:29:33   
lelaigor
Uglavnom pravim komplet pozivnice, baner, korpice i topperi za cupcakese, imena za čaše, ukras za vrata i zavisno od teme dodatne ukrase. Ove godine sam za temu "sirena" pravila meduze od balona da vise sa plafona i kitove od kartona, i male morske konjiće za slamčice. Mislim ad em sa tim svim neće primiti u igraonicu! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Proslava dečijeg rođendana
3.4.2014 21:20:48   
New Mom
Mi Kolji sl.nedelje slavimo u igraonici. On je po meni mali za to al problem su odrasli koji idu u paketu sa klincima. A i ja niti hocu, mogu niti smem da fizicki robujem sad toj proslavi.
Slavimo u igraonici Dvorac. Placamo 7500 gde su ukljucena 2 animatora, konobar, face painting, slikanje rodjendana itd.
Tortu sam porucila od devojke koja mi ih radi vec 2 godine. Porucila sam i peciva. Za pice jos nisam odlucila da li nase il njihovo.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here