|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 13:42:51   
gagana83
Zemunka, probacu ja da ti odgovorim :)
Palmi nema, bar ih ja nisam vidjala. Ne u smislu nekih drvoreda i sl, mozda negde ima po koja, nemam pojma, ja na to nisam obracala paznju user posted image
Nema dugog plicaka, ali nama to nije bio problem.
Za decu ima manji luna park i tu i tamo nekih zezalica na zetone.
Mi smo smestaj nasli na licu mesta, dosuse krajem juna, a nasi rodjaci bez problema u julu. Za avgust nisam sigurna, ipak je to sami spic sezone.
Ko ode u Jerisos ako je u mogucnosti neka na jedan dan ode na ostrvo Amuljani.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 13:56:17   
Torbica
Ja imam utisak da ih ima svuda jer ispred naseg smestaja je jedna!user posted image Rece moje dete kad smo stigli, vidi mama koliki ananas. Imala sam utisak da ih ima na setalistu ali sad provirih, to su neka druga drva. Tako da se malo ispravim, ima palmi, ponegde, nisam ni obracala paznju. Meni je sav taj zelenis isti.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 13:58:50   
bubulence
Torbi sada sam isla da vidim slike na face ali ne mogu, verovatno su zasticene...
ali ti znam muza user posted image , samo jos da se setim odakle user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 14:05:17   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja imam utisak da ih ima svuda jer ispred naseg smestaja je jedna!user posted image Rece moje dete kad smo stigli, vidi mama koliki ananas. Imala sam utisak da ih ima na setalistu ali sad provirih, to su neka druga drva. Tako da se malo ispravim, ima palmi, ponegde, nisam ni obracala paznju. Meni je sav taj zelenis isti.

Ja sad vrsljam po mojim slikama da vidim ima li gde palmi user posted image
Bitno da ima zelenila user posted image
Nai kumovi godinama letuju tamo, ove godine resili da promene pa otisli u Polihrono, na Kasandri, kaze kuma -Jerisos je Bora Bora za ovo user posted image
Super je Jerisos, uzivajte!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 14:08:00   
Didy
IZVORNA PORUKA: bubulence

Torbi sada sam isla da vidim slike na face ali ne mogu, verovatno su zasticene...
ali ti znam muza user posted image , samo jos da se set_im odakle user posted image


Pogle ove navalentne trudnice s podivljalim hormonima. user posted image Da olakšam muke (i tvoje i Torbicine user posted image ), znaša ga s RR Deda Mraza. user posted image
Mi se spremamo polako, sutra uveče krećemo. user posted image user posted image


< Poruku je uredio Didy -- 26.6.2014 14:11:07 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 14:11:51   
Torbica

IZVORNA PORUKA: bubulence

Torbi sada sam isla da vidim slike na face ali ne mogu, verovatno su zasticene...
ali ti znam muza user posted image , samo jos da se setim odakle user posted image

Posalji zahtev.
Ej, lici na onog nesrecnika Pajtica ili na onog tenisera Trojickog. user posted image A mozda ga i znas!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 14:12:38   
lesica
Didy, počele pripreme? Sjajno!!!

Mi u sredu veče krećemo user posted image MM je dobio rešenje o GO, jeeee!!!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 14:13:43   
bubulence
ma nema to veze sa hormonima, znam coveka sigurno i to ga nisam jedn om videla ali uvek imam problem da se setim odakle nekoga znam...
didy jeste spremni?
moji brat i snaja idu sada u subotu u Tursku, avionom, hotel sa 4*, polupansion za ukupno 500e!! last minute...
ja kao gledam pomalo ali mi jos ne znamo ni kada ce mm dobiti godisnji...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 14:37:42   
Didy
Super, Lesice, ići ćete zajedno! user posted image Naši kumovi su u Nei Poriju trenutno, uživaju, poslali su sinoć slike, super im je. Želim da i vama bude lepo.
Bubi, vi možete i u septembru u Tursku. a garant Torbicinog muža znaš s Deda Mraza ringerajinog.
Ja još nisam ništa konkretno počela da spremam, ali sam decu poslala kod mame da mogu makar da poslažem stvari na krevet, a da ih oni ne preskaču i ne skaču po njima. user posted image I ne rašire svaku da provere da li je mamino ili tatino, ili njeno ili njegovo. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 14:40:20   
Torbica
Prihvatila Bubi! Nego, on nije bio na poslednjem RR Deda Mrazu, mozda od prethodne god?user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 14:45:28   
Didy
Prethodne nije Bubi bila, već pre dve godine, kad je Ema bila beba. Tad je Bubi mogla mirno da sedi i snima sve okolo. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 15:07:50   
Torbica
... al rece, al to ga nisam jednom videla ..user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 15:14:32   
lesica
Brzo u kafanu pa ćaskajte o muževima user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 15:27:03   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Torbica

... al rece, al to ga nisam jednom videla ..user posted image


sigurna sam da ga nisam jednom videla, vec vise puta i sada sam pregledala slike i jos mi je poznatiji. cekam da se mm obrije da pogleda sliku da vidim da li ga on zna user posted image .
sorry lesice, necemo vise...
Didy negde cemo ici sigurno, samo jos da saznamo kada je godisnji. a vise necu da gledam nego cemo se spakovati, sesti u kola i otici negde

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Letovanje 2014
26.6.2014 21:43:19   
Torbica
Ipak me podsvest nije prevarila, na set_alistu ima dosta palmi, user posted image slikala sam ih danas, preko necega cu postaviti slike odavde, help!


< Poruku je uredio Torbica -- 26.6.2014 21:46:00 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Letovanje 2014
27.6.2014 12:56:48   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Didy, počele pripreme? Sjajno!!!

Mi u sredu veče krećemo user posted image MM je dobio rešenje o GO, jeeee!!!


Lesice,gde cete biti smesteni,mi stizemo 7-og user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Letovanje 2014
1.7.2014 14:27:32   
Olga75
mi sve ocemo - necemo
al juce mi stize poruka : kad stizete ????? hocu da se vidimo i donesite mi vasih kajsija user posted image
i sta reci , moramo na more user posted image
ko i predhodnih godina u Orebic
a kad videcemo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Letovanje 2014
1.7.2014 14:33:23   
Maya21
ja samo da mahnem svima, mi krecemo za par sati user posted image decaci su enmirni vec danima, a ja kao pundravce u guzici da imam od kako sam ustala user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Letovanje 2014
1.7.2014 14:41:28   
Olga75
recan put Maya
i lepo se provedite user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Letovanje 2014
2.7.2014 11:13:55   
serpica
Mi smo spremni,polazimo sutra uvece user posted image nadam se da cu uspeti da vam posaljem koju fotku sa lica mesta...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Letovanje 2014
2.7.2014 11:25:04   
Olga75
Serpice , postavices nam kad se vratis
na odmoru uzivaj , pusti bre net , to je samo dve nedelje a mi smo ovde cele godine user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Letovanje 2014
2.7.2014 11:39:38   
Azra_
Šerpi , srećan vam put! Lep provod i odmor vam želim!!!!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Letovanje 2014
2.7.2014 14:28:54   
branki*
serpice,da se lepo odmorite,provedete,nauzivate,iskupate,pocrniteuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Letovanje 2014
2.7.2014 23:48:13   
serpica
Hvala devojke user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Letovanje 2014
3.7.2014 0:39:10   
Klarita
Serpice, zar da odes a, ja da te ne ispratimuser posted image Srecan vam put, da se lepo provedete i nauzivate! Ljubim vas sve i saljem golem user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Samo mami nemojte govoriti da ja tatu isto...
Da bi primerno osetili šta se dešava u duši deteta, pokušajte da zatvorite oči i da zamislite pred sobom dvoje vama najb...
POKLANJAMO: Mali jednorog, velika avantura!
Za sve ljubitelje Malog dinosaurusa i edicije Deset minuta do spavanja, stiže nova slikovnica za uspavljivanje radoznali...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here