|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 9:37:29   
vikiveki
Dobro jutro.....kod nas kiša pada,pravi pljusak...baš mi je nekako sve sumorno. Treba da počnemo da se pakujemo jer sutra idemo kod mojih u Užice,da uzmem decu a i malo da ostanem da se nadišem vazduha u rodnome krajuuser posted image Moj mali frajer je odavno ustao,doručkovao i sada se igra sa papagajem.Juče nam je pomagao oko unošenja drva,pa sad kad je jednom kinuo,on mi kaže,,Ja se razboleo,daj mi sirup" pala sam od smeha

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 11:38:16   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame. Moju D ovladao san vec u 11 tako da spava. Ja evo krecem sa pripremom rucka. Vise ni sama nisam pametna sta da pravim. Danas na meniju plavi patlidzan i jos nesto. Prvo cu da popijem kaficu jer je i mene smlatilo ovo vreme. Bile smo napolju, D se lepo izbrljala i iskakala po baricama, sva je bila mokra. Srecom nije hladno ali smo se odmah presvukle i oprala sam joj noge u lavabouuser posted image . Jao ala mi se spava. Dodje mi da izvadim corbu iz zamrzivaca i da nista zivo ne kuvam

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 12:13:46   
ivaMark
Aaaaaaa, iskucam post i odeeeee...

Klarita, to za oblacenje... pre neko vece mi setamo i vidim jednu bebicu (jeste mala...ali) sirok povoj, carape, traka na glavi user posted image ona placeee, zacrvenela se... joooj, doslo mi je da kazem onoj zeni: aman, skidaj to dete.

Rewe, cim ona kako 1-2x na dan, moje misljenje je da nema tu nekih problema... i dijana lepo kaze... ne popiju sve bebe istu kolicinu. Uzivaj u bebani user posted image

A ja cu da odvalim od krpelja... vratimo se iz parka i ... na J dva komada, pa breee.... zar samo na nju idu, poludecu vise, samo je zagledam.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 12:39:45   
majared
Ja malpore uspavala dete i tek sad pijem prvu kafu. Ubi me glava, valjda na ovu promenu vremena + dete mi se znoji ko prase i sav se osuo. E da, treba da dobijem i odavno sam u pms-uuser posted image

< Poruku je uredio majared -- 9.7.2014 12:40:58 >

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 18:35:26   
vikiveki
Evo mi se spremamo za sutra,sada svi zajedno tj. ja ,mm i S peremo kola,kofer je polu napunjen imam još nešto ujutru da spakujem i sutra kad mi muž dođe sa posla put pod noge i pravac Užiceuser posted image baš se radujem nisam bila nekoliko meseci i jedva čekam da idem

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 18:53:00   
Torbica
Mi stiiigli! Dobar dan!
Sveki dosla, oribala kucu i skuvala rucak, zivela svekiiii!
Sad raspakivanje user posted image
Ljubac svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
9.7.2014 23:58:47   
dijana1*
Dobro vece.
Ja tek sada selauser posted image mrtva sam. Dok sam ih nahranila, okupala, uspavala, ocistila kucu..... sada sam iskokala kokice i pijem somersby, spremam se za nocnu smenuuser posted image
pozdrav svimauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
10.7.2014 6:16:52   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.

Ja danas idem na sahranu u Kikindu. Mm ce morati da izadje s posla da bi cuvao D i da mi da kola. Nisam davno isla u taj kraj valjda se necu izgubitiuser posted image . Mm mi kaze da idem autoputem do Zr a ja sve nesto mislim d aidem preko Beceja. Gledam sad razlika je manja od 10km ako idem autoputem tj nesto manje od 10 km je duzi put tako a verovatno je mnogo brzi.
Nemam pojma jos cu razmisliti. Nemam bas nesto mnogo crnine u ormaru izgleda da cu morati duge rukave po ovoj vrucini da nosim. Al dobro izdrzacu. Rucak danas necu kuvati izvadicu im paprikas iz zamrzivaca (mm ne voli dva dana za redom da jede nesto pa ja tako kad ostane uvek zamrznem). I tako. Tuga.

Mojoj D vire tri trojke jupiiii...Jos jedna pa cemo valjda opet normalno spavati. Bas je lose spavala u poslednje vreme.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 10.7.2014 6:20:29 >

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
10.7.2014 7:41:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Moje starije dete spava, a ova malena se igra. Pokusava iz lezeceg da sedne. Juce sam T viodila na predstavu. Nije trepnula kokiko joj se svidela, a vala I meni. Posle je mm sa njom produzio u setnju , a ja sa Sofijom na hranjenje I spavanjem. Slabo spava. Izgleda ce neki zubic.
Sad se razmisljam da li da peglam ili da citam knjigu. Izgkeda cu/da zadremam sa Sofijom.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
10.7.2014 9:28:45   
Torbica
Evo i nas! MOj beban ustao u 7 i 40 a ostali u 8 i 40, sad zuuuurka, pustam im pesme! Pozdrav svima!

< Poruku je uredio Torbica -- 10.7.2014 9:32:50 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
10.7.2014 10:02:21   
adulence
Evo i nas dve,slusamo muzikicu i uzivamo,ispratile taju na posao,ja se meracim danas da pravim dzem ...mljac,mljac...a danas cemo verovatno i do mog tate,najvise volimo da uzivamo kod njega u dvoristu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
10.7.2014 14:14:35   
dijana1*
Samo da vam mahnemo, kod nas kisa padala kao luda a cini mi se da ce do kraja dana biti plus 30. Vreme je ludo skroz user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
10.7.2014 15:26:29   
vikiveki
Dobar dan,mi smo spremni i čekamo taju da dođe sa posla pa da idemo kod babe i dede za Užice.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
10.7.2014 15:28:48   
branki*

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Dobar dan,mi smo spremni i čekamo taju da dođe sa posla pa da idemo kod babe i dede za Užice.

saralice,varalice,ja cu doci u uzice..
da hiljadu sara ima,brojacu ih poljupcimaaauser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
10.7.2014 21:11:07   
doktorkakristal
zdravo drustvance nije me bilo,imala sam goste bila mi kuma sa bebom pa nisam stizala da se javim,ja i D same ona spava ja kuliram napolju kisa,pogorele smo ovih dana u stanu pakleno vruce treba da zovem ove iz servisa da dopune klimu i ociste je da bih mogla da je ukljucim,ljubim vas sve user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 8:31:06   
emicaa
Jutro mamice,mi doručkovale pa sad uživamo.inače ništa novo,kiša pada i dalje već peti dan,i dalje ustajemo u 4 ujutru a zubića još ni u najavi,desne joj izgledaju kao da joj je petarda pukla u ustima...uživajte,cmok cmok

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 8:34:30   
Misha i Ljisha
ijuuuuu mame mi sad tek ustale. Odoh curi neki brzinski dorucak da spremim. Ovo vreme nije normalno. Nema leta covece. Uzas jedan. Dobro je barem ne lozimo (uvek moze gore hahaahah)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 11:04:32   
majared
Dobar dan zene
Hajde na user posted image . meni danas rodjis. Uspavala sam dete i trebalo bi da operem kosu. Za sada pijem kafu i kuliram

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 13:07:10   
emicaa
Srećan ti rodjendanko user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 13:24:45   
Jole84
Dobar dan mamike user posted image
ne stižem od Mile ni da virnem user posted image vreme je super pa se stalno šetkamo,kolica preteška pa organizujem celu akciju kad nas dve izlazimo,tako da ostajemo satima van ili ne krećem uopšte user posted image
danas bile u savetovalište,lepo je napredovala user posted image sve ređe siska,mleko mi slabije ali šta je tu je,samo nek ne bude gladna...

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 13:31:33   
Klarita
Dobar dan i od nasuser posted image
K ima upalu usnih kanalauser posted image , pod dobrom je terapijom i nadzorom dobre doktorice tako da se nadam da ce brzo proci.
N spava, cekam da se probudi da pije mleko...
Moji slave sutra pa jedva cekam i ne cekam istovremenouser posted image da odemo do njih na kratko barem, jer sto zbog K sto zbog N, uletecemo da jedemo i dolazimo kuciuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 13:39:12   
Jole84
Joj bre pa kako to zakačila user posted image proći će brzo uz terapiju,ljubimo vas nas dve user posted image
ajde kad prođe pa da nam dođete na ovamo da organizujemo neku kaficu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 16:56:02   
doktorkakristal
kod nas provala oblaka,poludelo vreme nacisto
JOLE super za devojku videh da je lepo napredovala,ne opterecuj se sisanjem bitno je da je vesela i zdrava i sita user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 19:03:28   
Jole84
Dr ja uročila vreme,pa je i kod nas isto bio pljusak user posted image
Ma da znaš da je tako,sad se mnogo bolje osećam,bitno mi da je bebi dobro i da lepo napreduje,mada istina je da mi tuga što nisam osetila čari dojenja,kod mene je to od starta bilo mučenje,jedino to mi žao..

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 7/14 [chat]
11.7.2014 21:14:55   
mamica 91
Dobro vece i od nas...mi smo ceo dan kod doktor proveli, laringitis kod oboje, od porodjaja nzm jesam li 2 noci odspavala... jos nam dr. na kontroli za kukice rekla da bebac ima povecan misicni tonus user posted image moramo na vezbice... ima li neko iskustva s tim, ima li neka tema user posted image
Saljemo vam user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here