|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
8.7.2014 12:47:41   
Cakana84
Dobitnice u drugom krugu su:

1. gogili75
2. Sosa Mena
3. NoraBo
4. Ivanka 75
5. joliska
6. milica93

Čestitamo i da nas što pre obradujete lepim vestima.user posted image user posted image user posted image

P.S. Ovaj put 6 dobitnica zato što su se prošli put javile njih 4 za nagradu pa nam je jedna ostala višak.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
8.7.2014 13:16:48   
Cakana84
Drage moje, počeo je treći krug osvoji Baby Time.



user posted image

Ringeraja vam daje priliku da pitate doktora sve što vas zanima u vezi ovulacije i rešavanja problema sa njom.
Vaša pitanja postavljate u ovoj temi, a doktor Vesna Ivković će davati odgovore.



Pharmanova vam je pored ove sjajne prilike pripremila još jedno iznenađenje :)

user posted image

5 vrednih korisnica koje u narednih mesec dana (od danas do 7.8.2014.) postave pitanje u ovoj temi Pharmanova nagrađuje sa po kutijom Baby Time-a.
Obzirom da verujemo da će dosta vas postavljati pitanja, dobitnice će odrediti i broj objava na forumu u istom periodu, te Baby Time-a osvaja 5 korisnica koje budu imale najveći broj objava na forumu, a postavile su pitanje u ovoj temi. Mogu se prijaviti i devojke iz inostranstva ali da nagrade šaljemo na adrese u Srbiji.


I kako bi pružili priliku većem broju devojaka da dobiju sjajni Baby Time, devojke koje su u ovom krugu osvojile ne mogu opet da dobiju nagradicu!


Pročitajte više o BabyTime-u >>>


Izvolite, pitajte doktora Vesnu Ivković i osvojite Baby Time!



user posted image
[/quote]

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
8.7.2014 15:00:00   
Ivanka 75
Oooo hvala hvala user posted image

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
8.7.2014 15:15:46   
Cakana84
Nema na čemu. ;) Samo vi nas obradujte lepim vestima.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
8.7.2014 15:18:50   
Cakana84
Dobitnice drage, u narednih nedelju dana tj. do 15.7., pošaljite mi na pp podatke (ime, prezime, adresa i broj telefona).

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
8.7.2014 23:23:51   
Beba Elena
Cestitamoooo user posted image

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.7.2014 9:24:06   
isidora88
Postovani, ciklusi su mi bili redovni do pre 3 meseca, prvi i drugi put mi je ciklus bio na oko 40 dana (redovno sam dobijala na 30-32 dana), a prosli mesec mi je kasnilo 3 nedelje.
poslednju menstr. sam imala 8.juna, bila sam na ultrazvuku 2.jula i nemam ciste, endometrijum 9mm, dr kaze sve savrseno.
imam hipotireozu (hormoni su u redu, tsh je 0,45) i insulinsku rezistenciju (insulin je i pored terapije povisen, naste je preko 30, posle jela od 100-140)
da li ja mogu da imam redovne ovulacije a samim tim i menstruacije sa ovakvim stanjem hormona? ne znam sta bi jos moglo izazvati ovolika kasnjenja u ciklusu... unapred hvala

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Beba Elena)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.7.2014 9:43:12   
NoraBo
Jupiii hvala puno :)user posted image

_____________________________

mogu osvojiti svijet jednom rukom, ako me ti držiš za drugu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.7.2014 9:49:15   
Cakana84
Drage devojke, doktorka će vam uskoro odgovoriti. Počela je sezona godišnjih odmora, samo malo strpljenja. Hvala na razumevanju.

(odgovor članu NoraBo)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.7.2014 9:52:11   
Cakana84
Samo da podsetim drage dobitnice da mi podatke (ime, prezime, adresa, broj telefona) pošalju do 15.07.

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
9.7.2014 18:52:43   
snovi
Da li je normalno da ovulacija bude propraćena jakim bolovima u predelu jajnika (bolovi jači od menstrualnih)?

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
16.7.2014 13:08:14   
Cakana84
Drage devojke, doktorka će vam uskoro odgovoriti. Počela je sezona godišnjih odmora, samo malo strpljenja. Hvala još jednom na razumevanju.


(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
16.7.2014 16:00:17   
superm
Svakog meseca u isto vreme, otprilike 16 ili 17 dana ciklusa pjavi mi se lepljiva sluz I traje par dana. Da li to znaci da mi je svaki ciklus plodan?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
17.7.2014 14:26:18   
rošula
Da li je bazalna temperatura pouzdan metod za utvrđivanje ovulacije?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
18.7.2014 10:58:53   
mara1981
ne znam zasto ne mogu dapostavim pitanje? user posted image

(odgovor članu rošula)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
18.7.2014 11:00:57   
mara1981
Aha, evo uspelo je!
dakle, moje pitanje je- kada se moze reci da je ovulacija ako su ciklusi na 27 dana, ali dan-dva pre pocnu sa braon sekretom? Da li se kao prvi dan racuna to braon ili pravo menstrualno krvarenje?

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
18.7.2014 11:36:50   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: mara1981

Aha, evo uspelo je!
dakle, moje pitanje je- kada se moze reci da je ovulacija ako su ciklusi na 27 dana, ali dan-dva pre pocnu sa braon sekretom? Da li se kao prvi dan racuna to braon ili pravo menstrualno krvarenje?


Odlično pitanje. Odgovori stižu sledeće nedelje.

(odgovor članu mara1981)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
18.7.2014 17:36:57   
Sosa Mena
Cakana kad pokusam da ti udjem na profil i pustim poruku pokazuje mi da tvoj profil nije aktivan. Tako da ako vidisovu poruku javi se. user posted image

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
18.7.2014 22:23:57   
nata11
Ukoliko je menstruacija mnogo obilnija nego inace da li to moze znaciti da nije bilo ovulacije?

_____________________________





(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
18.7.2014 22:32:35   
amelia
Kada se dogodi ovulacija jos koliko zivi jajna celija za koliko vremena ima sanse da bude oplodzena dali je bolje odnos pre ili nakon ovulacije?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
19.7.2014 12:00:26   
gogili75
Isla sam na folikulometriju i 14 dc je dr rekla da je vodeci foliul pukao medjutim i posle toga moja bazalna temperatura je niska, da li kod ovulacije mora doći do porasta bazalne temp

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
20.7.2014 11:12:08   
Cakana84
IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Cakana kad pokusam da ti udjem na profil i pustim poruku pokazuje mi da tvoj profil nije aktivan. Tako da ako vidisovu poruku javi se. user posted image


Ocigledno je doslo do nekog zastoja taj dan. Probaj da posaljes na pp odmah ispod mog profila. Anci mi je poslala tvoje podatke. Vecini devojaka odgovara da posaljem nagrade kasnije zbog odmora. U ponedeljak vam saljem. Taman da napomen da mi joliska i milica93 posalju podatke na pp do ponedeljka u 16h.


< Poruku je uredio Cakana84 RR -- 20.7.2014 11:14:44 >

(odgovor članu Sosa Mena)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
20.7.2014 11:16:28   
branki*
dobar dan...
da li je moguce da zena zatrudni tokom menstruacije?moja drugarica tvrdi da je imala jedan odnos i to u toku menstruacije i da je bas tad ostala trudna.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
21.7.2014 10:12:39   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: 7marii

Jedno pitanje : predhodnih 4 meseci ciklusi su mi bili malo kraci 22 dana,poslednji je bio 25 dana. 7i 8-og dana ciklusa sam oset__ila bolove,koje inace imam u vreme O,jer je moguce i normalno da je tako rano bila O?
Inace baby time testove sam radila 9 i 11 dana,negativni su.Na testu koji sam radila 9-og dc crtica je dosta tamnija od one 11-og. Jer to znaci da je ipak 7-8 bila O?



Odgovor: Bolovi koje osećate vezane su za ovulatorni ciklus, tj. sazrevanje jajne ćelije i niz hormonima uslovljenim promenama koje se u organizmu žene dešavaju. Kod nekih žena traju par sati, a kod nekih mogu trajati i po nekoliko dana.

Srdacan pozdrav
dr Vesna Ivkovic

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pitajte doktora sve o ovulaciji i osvoji ...
21.7.2014 10:17:03   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: gogili75

kada se pojavi cervikalna sluz da li to znači da je ovulacija tad ili će tek da bude



Odgovor: U kasnoj preovulacionoj fazi 3-4 dana pred ovulaciju sluz se menja, postaje bistra, providna, rastegljiva i tada je obično žena i primeti.

Srdacan pozdrav
dr Vesna Ivkovic

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here