|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 12:52:57   
Ivanka 75
Ja sam se koliko toliko i trudila prve dve godine. Te da pijemo kafu zajedno, te da skuvam ručak pa ih pozovem. Ali, kad sam videla da ona pije kafu preko volje, ostavi pola šolje, ćuti, ne progovara reči, i svaki put ustane i počne nešto da radi (nema vremena, u penziji je) a ja ostanem ko budala da sedim sama, i da mom ručku nalazi manu (gde si ovo kupila, a što ono nisi napravila onako nego si pravila ovako i slična pitanja za razonodu), probrlja kašikom po tanjiru, ne jede uopšte, ustane i ode, e, onda sam odustala.
I mm je video pa više i ne pominje da ih zovemo na ručak ili da se ja nešto više petljam u zajedničke akcije.

A mislim da se ona sada pita što sam ja tako kruta i na distanci.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1676
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 12:59:51   
Dada81
Malo je ot,ali ja sam svoju uhvatila neki dan kako dvogledom gleda komsiluk ili sta vec..user posted image user posted image
Imam neki vid googla u kuci user posted image O,Boze...al' 'ajd.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1677
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 13:02:51   
Ivanka 75
Dado - google eye user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1678
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 13:09:37   
Dada81
E,moja Ivanka,ne znam da li je smesno ili sta vec user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1679
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 13:12:18   
Misha i Ljisha
user posted image ahahah neverovatno. Odakle joj dvogled?

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1680
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 13:16:39   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


Npr, ona se u razgovoru isključivo njemu, svom sinu, obraća, kao da ja nisam prisutna. Pokušala sam u početku da joj stavim do znanja da o nekim stvarima može i samnom da razgovara, ili da i meni kaže nešto, npr, idemo u Tempo, ja sedim sa njom a ona kaže sledeće "kad odeš gore kaži Ivanu da siđe".
Posle mi on kaže da mu je ona rekla da i njoj kupimo to i to u Tempu.
Džaba, sa nekim ljudima se jednostavno ne može.



Identicno!
Peace, ne zovem je jer, opet od kad se M rodio, ne zove ni ona mene. Ranije smo se cujale svako jutro, nekada je ona zvala, nekada ja,ali bukvalno svako jutro. Sada zove samo sina jedno puta na dan, i dolazi samo popodne kad mm dodje s posla. Ujutro kad smo M i ja sami nikada. Pokusala sam da joj kazem, da dodje nekada i ujutro kad smo nad dvoje sami pa da ona i ja popijemo po kaficu i tako to, salila se kao u smislu "ne plasi se necu ti ja nista kad mm nije kuci, pa ranije si dolazila", a ona mi samo kaze " a kad cu od obaveza" ..ne znma samo kojih, zena radi dva puta sedmicno posata user posted image
Popodne kad dodje (a dodje svaki dan), samo se mm obraca i mene pita kako mi je mama jel se javljala. Kad kuva, zove njega da mu kaze da svrati s posla na rucak, a ja sam recimo vec skuvala za taj dan. Kad treba da nam dodju gosti (ona pravi extra kiflice), zove mm da pita treba li nam. Pa jbt nije on domacica, nece on stavljati gostima.. Ma ima jos hiljadu stvari.
Ali eto ja cutim....
Olga,nikada ja nebih upotrijebila teske rijeci, prosto nisam tako vaspitana, a postujem starije, narocito roditelje svog supruga, ali voljela bih nekada da joj kazem eto recimo za te igracke, nesto banalno sto mi smeta, ali mm ne dozvoljava i kraj. A ja naravno necu da se s njim svadjam oko nje.
I tako...ma proci ce, sve ce biti super znam user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1681
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 13:21:59   
mirkam
Nisam brojeve kucala user posted image
Dakle, zove sina 500 puta, a radi dva puta sedmicno po 4 sata user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1682
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 13:32:26   
Cakana84

IZVORNA PORUKA: Dada81

Malo je ot,ali ja sam svoju uhvatila neki dan kako dvogledom gleda komsiluk ili sta vec..user posted image user posted image
Imam neki vid googla u kuci user posted image O,Boze...al' 'ajd.


user posted image

Pa ona je prava komsinica user posted image . Ovako tvoja sveki:
user posted image


(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 1683
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 13:36:15   
Peace*

IZVORNA PORUKA: mirkam

Nisam brojeve kucala user posted image
Dakle, zove sina 500 puta, a radi dva puta sedmicno po 4 sata user posted image


Još kontam jesam ja luda ili šta. user posted image

Ne znam šta da ti kažem.

Mene bi to mnogo nerviralo tako. Smislila bih nešto.
Ili bih je zvala do izbezumljenja svaki dan, ili bih se popičila i sa mužem i sa njom. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1684
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 13:43:00   
Olga75
ne kazem naopako da bi je psovala
nego eto ima svakakvih zena , ja sam skoro negde citala da je neko sav ponosan vredjao svekrvu , njenu sestru i koga god
to nije ok
ali nije moja stvar
moja svekrva je sad tu , evo je popravlja neke Marijine djerdane user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1685
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 14:41:45   
mirkam
Olgic, daj joj da malo cita ovu debatu, da vidimo misljenje jedne svekrve user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1686
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 14:47:25   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Cakana84 RR


IZVORNA PORUKA: Dada81

Malo je ot,ali ja sam svoju uhvatila neki dan kako dvogledom gleda komsiluk ili sta vec..user posted image user posted image
Imam neki vid googla u kuci user posted image O,Boze...al' 'ajd.


user posted image

Pa ona je prava komsinica user posted image . Ovako tvoja sveki:
user posted image




user posted image user posted image user posted image tako nekako. Da ne poverujes,jos sam zabezeknuta.

user posted image user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Cakana84)
Direktna veza do poruke: 1687
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 14:52:20   
Dada81

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

user posted image ahahah neverovatno. Odakle joj dvogled?



E,bas neverovatno. Mislim da je od svekra,on je u lovackom drustvu uclanjen,ko ce joj ga znati.user posted image Sva je ovako kad je vidis,kao melem na ranu,ali ima i ona ihh bubica.Mislim,imam i ja naravno,ali se stvarno ,stvarno trudim da sam realna i sto manje subjektivna. Uvek za sve prvo krenem od sebe,tako i uocim svje greske,ali ovako neki ljudi jednostavno ne vide svoje niti zele,to me mnooogo rastuzi ili vise razocara.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1688
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 15:18:24   
Olga75

IZVORNA PORUKA: mirkam

Olgic, daj joj da malo cita ovu debatu, da vidimo misljenje jedne svekrve user posted image

mislis ?
oce ona user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1689
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 15:55:04   
majared
IZVORNA PORUKA: mirkam



Olga,nikada ja nebih upotrijebila teske rijeci, prosto nisam tako vaspitana, a postujem starije, narocito roditelje svog supruga, ali voljela bih nekada da joj kazem eto recimo za te igracke, nesto banalno sto mi smeta, ali mm ne dozvoljava i kraj. A ja naravno necu da se s njim svadjam oko nje.
I tako...ma proci ce, sve ce biti super znam user posted image


I ja imam slican problem. Cak i za neke stvari i propuste koje bi joj mm rekao ja nemogu. Prosto mm ne dozvoljava i sto rece mirka ja se vec pomirila sa tim. Idem kroz kucu i svadjam se sama sa sobom, izduvam se i teraj dalje


< Poruku je uredio majared -- 14.8.2014 16:03:02 >

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1690
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
14.8.2014 16:06:49   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: mirkam

Olgic, daj joj da malo cita ovu debatu, da vidimo misljenje jedne svekrve user posted image

mislis ?
oce ona user posted image



sveki se na svoju Olgu nece ljutiti sigurnouser posted image . Znas kako moja svekrva krene: "Moja snaja ovo moja snaja ono, moja snaja ima bastu, moja snaja kuva svaki dan, moja snaja zavrsila fakultet, moja snaja bla bla..." Sva je ponosnauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1691
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
15.8.2014 21:33:55   
ivanarepova
Mirkam potpuno te razumem pitam she ponekad zasto bih je postovala tri mjeseca Nije nazvala da pita kako joj he unuk cokolade mu nije poslala za nju I svekra sinovo djete nepostoji samo od kcerke pitam se poet zbog cega da IH postujem???? S obzirom da Moj muz nepostuje ni mene necu ni ja njih bicu bestije Kao oni...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1692
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
16.8.2014 20:51:51   
mirkam
Zene drage, desilo se cudo!
Prije nego sto vam ispricam, molim moderatore da momentalno obrisu sve postove u kojima sam se zalila na svekrvu user posted image
Salu na stanu, evo sta je bilo..
Juce ona dosla sa mm (pokupio je kad je dolazio sa posla a nije svracao tamo da ruca) i sa vrata daje MENI 50e da kupim Matiji cipelice. Ja joj kazem - pa poranila si, mali je jos ima vremena pa kad bude ici cemo zajedno da odaberemo pa ti plati. Medjutim, ona je insistirala da uzmem, i ja uzmem. Ponavljam, MENI je dala pare a ne sinu!
Dobro, taman se ja oporavim od jucerasnjeg soka,kad evo ga danas novi. Mm dosao sa posla i pita kad cemo kod nje na rucak (posto je zvala sinoc njega -al ajde - da ja slucajno ne spremam, nego ce ona kuvati danas), i ja mu kazem da stvarno nemam snage da odem a i nisam gladna, jer je M citav dan danas preplakao, niti je jeo niti spavao kako treba, pojma nemam sta ga je spopalo. Dobro, ode on, rucao tamo i vratoi se sa njom posle nekih sat vremena. Ona sva extra, prica SAMNOM ne gasi se, a ja ne progovaram, sva zbunjena - pa nisam navikla user posted image
Odem ja da uspavam M, izlazim iz sobe posle 15 min, i imam sta da vidim! ONA PEGLA! Ja joj sva zbunjena kazem - ma nisi trebala, ja cu to veceras, a ona meni - neka, neka, ne mozes ni ti vise, taj mali je stvarno nesnosan u poslednje vrijeme, nego ti SJEDI JEDI, donijela sam ti , eto je serpica na sporetu!
E sad, ili cuda postoje, ili se moja svekrva usunjala na RR i spijunirala me user posted image
Ajde sveki, brzo pricaj pod kojim se nickom krijes user posted image

(odgovor članu ivanarepova)
Direktna veza do poruke: 1693
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
16.8.2014 21:00:18   
tijatija
hahah pre nego sto sam procitala tvoj post do kraja i meni je palo na pamet da je pod nekim nicom user posted image ili mozda cerka, komsinica pa joj prenosi user posted image
user posted image za sveki pa nek podrzi !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1694
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
16.8.2014 21:18:02   
mirkam
Tijatija, ko god da je hvala mu do neba user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 1695
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
16.8.2014 21:30:38   
Misha i Ljisha
user posted image Mirkam sjajne vesti. Mozda joj je tm nesto rekao. Sta god da je, izgleda ce biti i snega ahahahah..

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1696
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
16.8.2014 21:45:31   
majared
Samo za mirkinu sveki pesma:

Ko bi reko cuda da se dese

user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1697
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
16.8.2014 21:47:53   
mirkam
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 1698
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
16.8.2014 22:03:10   
Misha i Ljisha
ko bi reko cuda da se desi
da i meni ona rucak ponese

da mi pegla ves iz cista mira
i uz sve to u srce da me dira

hahhahaa...ja bih mogla da sklepam stihove do mile voljeuser posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1699
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ?(IIdio)
16.8.2014 22:10:44   
mirkam
Ljiso, stvarno si nevjerovatnauser posted image
Bas ste me nasmijale veceras user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here