|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
28.8.2014 16:45:23   
emicaa
Da vam mahnem pa idem pravit večeru,cijelo po podne sam provela sa svekrvom po prodavnicama,počela sniženja pa smo zaglavile user posted image .Teodora dobila od prodavačice medu jer joj se stalno smješkala,obožavam ovo svoje dijete,svakog kupi osmjehom user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
28.8.2014 20:22:25   
big mum
Hvala vam na čestitkama.Da imam seku najbolju na svijetu.volim je do neba i nazad.Otkako smo ostale bez roditelja vise vodimo računa jedna o drugoj.
Odoh spremiti djecu za spavanje.Cujemo se ujutro.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
28.8.2014 21:26:32   
mirkam
Dobro vece mame...
Mi danas pola dana po bolnici, kod neonatologa, al hvala Bogu sve je u redu, mada nisam ni sumnjala, al eto morali smo i to zavrsiti.
Sto se tice nase pedijatrice definitivno smo potvrdili da je zena zesci panicar bez razloga.
Vikiveki, ne mo mozemo da je zamijenimo, ne postoji vec duze vrijeme slobodan pedijatar ni u jednom DZ osim ove nase lujke (zasto li je ona jedina slobodna zaboga user posted image )
Mm od sjutra konacno na odmoru, presrecna sam! Idemo na planinu par dana, pa posle par dana do mora kod mame. Jos M nisam vodila u svoj rodni grad od kad se rodio, stvarno sam kreten. Al mama je nekako cesto bila kod nas, pa sve nesto drugo prece i eto sad konacno idemo.
I da bude ruzno vrijeme za plazu, prijace mu da udahne malo primorskog vazduha u setnji.Mmmmmm, obozavam more.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
28.8.2014 22:06:06   
doktorkakristal
MIRKAM eto digla zena frku bez razloga,drago mi je da je sve ok,zavidim ti sto ides na more,mi smo isli u Svajcarsku umesto na more i sad nam zao user posted image
D spava mi gledamo tv i kuliramo

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 8:04:56   
emicaa
Dobro jutro,burna noć je iza nas a kenkanje se nastavlja i od jutros user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 8:13:20   
doktorkakristal
dobro jutro
EMICE zna se ko su ranoranioci ovde user posted image ,aj na kafu

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 8:44:33   
emicaa
Da se ove naše ne dogovaraju nekako šta da nam rade user posted image .
Stižeeeeem,bez šećera molim.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 10:29:58   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame. Moja D je na moru ekstremno skratila spavanje. Neverovatno,eto kakvo ja dete imam. Sva deca produze zbog izmorenosti i vode i vazduha a moja skrati i to Bogme za cak skoro 3 sata.

U ponedeljak krecemo u jaslice na adaptaciju ali nece ici redovno dok ja ne nadjem posao. Tako sam se dogovorila sa vaspitacicama.

U Grckoj je moja dama plivala i plivala i plivala. Mm i ja vidimo da ako ne bude vaterpolo tip za devojke da ce izgleda ici na balet na vodiuser posted image .

Preziveli smo dva zemljotresa i za drugi sam se bas us*ala posteno. D i ja ujutru u 6 na terasi (a terasa prakticno veca od apartmana, na tri strane gleda terasa) kad odjednom sve grede krenule da se ljuljaju i sve podrhtava. Ja zgrabila D i istrcala napolje (nijedan okvir vrata mi se nije cinio ok niti sam skapirala tamo bas koji zid je noseci, sve mi nesto nesigurno izgledalo).

svrckali smo se po plazama na Kasandri, bili smo s obe strane. Odlicno smo se proveli. vreme je bilo fenomenalno. Dosli smo ovde i ja mm pitam " a da mi zalozimo vatru?"user posted image Brate mili spicila sam se od hladnoce, eno d curi nos. Haos kolko mi je ovde hladno.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 13:01:26   
Torbica
Ljisho, dok se malo aklimatizujete.... veceri su bas sveze a i jutra, tek malo preko dana bude fino... Cistila sam bazen i sve ne smem da kazem mm da bi mogli da ga ispustimo, nema sanse da se zagreje voda, bas je hladna... user posted image Celih dve nedelje smo se brckali user posted image
Pozdrav svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 13:55:27   
doktorkakristal
gde ste drustvance,ja kasnije vodim D oru da spava kod mojih,ja idem da se vidim sa prijateljicom rodjendan joj je danas pa posle na folklor opet nam pocele probe,sutra idem sa D u goste kod prijateljice iz porodilista zezamo se da cemo biti prije posto je ona rodila sina,taman i D da se malo druzi sa deckom user posted image ,bicemo do ponedeljka pa ako vam se do tada ne javim da ne brinete user posted image znam ja da je dosadno bez mene

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 14:08:10   
Torbica
user posted image
ja nalakirala nokte belim lakom, sto godina nisam.... Pa se divim... Odoh po decicu!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 16:34:57   
superm

IZVORNA PORUKA: Torbica

user posted image
ja nalakirala nokte belim lakom, sto godina nisam.... Pa se divim... Odoh po decicu!

A ja crvenim lakom, pa cekam da mm dodje da mi kaze kako mu se dopadaju...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 16:38:35   
Torbica
user posted image hihi
Mi odosmo u pesak,dok je lepo vreme!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
29.8.2014 16:54:00   
doktorkakristal
ostavila Doru kod mame,sad digla sve 4 u vis user posted image ,jos dever casti rucak user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 0:50:07   
dijana1*
Dobro vece.
Samo da vam mahnem i idem da spavamuser posted image
Ja sam koma sve se nadam da ce Kosta bar jednom prespavati noc ali od toga nistauser posted image
Vuka sam upisala u vrtic i krece za mesec dana. Nadam se da cemo ovog puta imati vise srece.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 4:48:49   
emicaa
Jutro žene,ova moja budna od pola 4 i kako izgleda neće ubrzo zaspati.Izgubila sam svaku nadu da će nekad početi bolje spavati a ja stvarno nemam više snage user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 6:11:17   
dijana1*
Dobro jutro i od nas.
Sve po redu, mleko, kakenje, podrigivanje i sada je nastavio da spava a ja se razbudila.
Emice sve te razumemuser posted image
Ova su neke nocne `ticeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 8:26:27   
Torbica
Djole mi je ustao malopre, a ukomirao se sinoc u 20h, a maleni jos spava. Cerka je kod dede, dolazi danas.
Pijuckam kafucino...
Emice, nocu nismo imali nikakve akcije, samo shshshshhs, nisam ih podizala kad su kenjkali, pomazim po glavici ako procenim da jako placu, okrecu se na drugu stranu i nastavljaju. Sa troje tako, nemoguce da su svi isti... Jednostavno, naviknu na nocni red i to je to. Srecno draga!
Dobro juuutro!

< Poruku je uredio Torbica -- 30.8.2014 8:28:58 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 8:30:02   
doktorkakristal
jutro mame,ja se probudila u pola osam user posted image Dora je kod mojih umesto da se naspavam ko covek ja ustala rano,grrrrr,pijem kafu pa na pakovanje idem kod prijateljice u goste ,vec sam vam pricala,vracamo se u ponedeljak

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 12:39:11   
Torbica
Vodila dečake na igralište,sad pravim pitu sa mesom,mmmmm!

< Poruku je uredio Torbica -- 30.8.2014 12:40:10 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 13:10:32   
dijana1*
Kosta ima temp 38,6 rektalnouser posted image
Jutros se probudio kenkav i celo jutro je nesto bio tuzan, izmerim temp kad ono ima sta i da vidimuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 13:21:43   
World
kako ste rjesavale problem ljubomore kod djece sa malom razlikom u godinama? kod nas je razlika 20 mjeseci, trenutno jos nemamo problema jer imam pomoc oko svega, ali uskoro cemo ostati sami pa se nesto pribojavam..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 16:00:44   
dijana1*
World pogledaj ovu temu KLIK

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 20:50:37   
mirkam
Dobro vece mame...
Danas sam se ziva skuvala, cini mi se sto stepeni je bilo, uh.
Ne idemo na more, prodala mama stan user posted image Mislim, prodaje ga ona odavno i jedva sam cekala, da bi se doselila ovamo i bila mi blize i sve je bilo super...al sad sam nekako tuzna. Ma i srecna i tuzna, ne znam ni sama. Ne mogu da zamislim da sjutra treba da odem u grad u kojem sam provela citav zivot i kao popijem kafu i nazad, nemam gdjeuser posted image A opet, s druge strane, presrecna sam sto ce mi mama konacno biti blizu, i ona je tamo bila sama i stalno sam brinula, a sad ce konacno biti blize. Bas su mi pomijesana osjecanja..

Svratite u temu bolan rast zubica, hitno mi treba pomoc...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
30.8.2014 22:19:48   
World

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

World pogledaj ovu temu KLIK



hvala, odoh da cituckam...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here