|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 5:36:27   
dijana1*
Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 7:40:15   
doktorkakristal
da se prva zapljunem user posted image
dobro jutro od mene i Dore kao po obicaju samo kratko da virnem i da vas pozdravim kod nas kisa,sumorno,mracno nikakvo vreme

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 7:44:12   
mama micki
Dobro jutro drage mame, evo user posted image Kako ste, kako su dečica?Mene dugo nije bilo, od kako sam počela da radim nemam vremena ni da jedem ko čovek. Na poslu ludnica, gužva, tenzija, dođem kući, spremam ručak, perem, peglam...milion obaveza. Moje cure su ok, Tea se sprema za školu, Sara ide u jaslice i dobra je. Nedostaje mi vreme za RR, ali prosto ne stižem ništa. Ne pamtim kada sam sela da pogledam neki film ili da pročitam nešto. Šta da se radi, sve je to normalono. Ja evo sada hoću da odem u radnju, pa onda da se spremim i odvedem Teodoru kod sveki i od 12 sam na poslu. Ove nedelje sam popodne, a smena mi je katastrofa, od 12 do 20.
Sve vas pozdravljam i ljubim dečicu.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 8:00:56   
adulence
dobro jutro,evo ga i avgust ,ko bi rekao...
mama micki bas te dugo nije bilo,svracaj kad god mozes i ljubi devojke...ja doruckujem,pa cu polako kod frizera,danas je konacno taj dan kada se vracam u plavo,jeeeee....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 8:04:11   
mama micki
Adulenceuser posted image Kako je Iva, kako je u jaslicama? Obaveze, šta da ti kažem, nemam vremena ni za sebe.
Tebi sve boje lepo stoje, pa samo napred!Ljubi nam vršnjakinju!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 8:22:29   
jabudic
Dobro jutro žene!
Da iskoristim dobar internet na poslu da vas pozdravim! user posted image
Kod nas napokon nešto što izgleda kao ljetnji dan, ali svako čudo za tri sata, pa se ne radujem previše...

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 9:35:06   
Sanjica26 RR
Ovde je kisa opet celu noc padala. Deca spavaju jos uvek. Kad kazete da pijete kaficu u dilemi sam sta da ja pijemuser posted image
Boli me zeludac od kafe.
Sutra idemo kod prijatelja na crkvenu slavu. Najavljuju tropske vrucine. Grozno posle ovih kisa.
Mene ubi alergija. Ne smem jos uvek nista da pijem zbog dojenja. Primetila sam sinoc u 11 kad sam podojila Sofiju da je bas mrljavila. Nadam se da to nije zbogom dojenju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 13:01:45   
superm
Pozdrav I od nas... Vreme bez veze, deci fali setnja.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 13:08:38   
adulence
mama micki super je Ivka,propricava,u vrticu joj je super....da ne ureknem...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
1.8.2014 22:42:13   
anci kv
pozdrav i od nas. Nema me,nema se vremena. Spremamo krštenje, saniramo posledice oluje od pre neki dan, gotovo mi porodiljsko bolovanje,sad sam na bolovanju i tako, veselo svaki dan.
Da se pohvalim, Dundi izašle dve donje jedinice!!!user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 5:32:29   
dijana1*
Dobro jutro.
Ovo moje dete ima da se budi nocu dok se ne ozeni sto postouser posted image pije malo mleka nije nicudo sto se budi cesto.
Sanjice nadam se da to nije kraj i da ce te jos uzivati.
Na planini je definitivno plakao zbog stomacica, bas je oset_ljiv. Cim je presao na domace kasice nocu ne place.
A vreme vise necu ni da komentarisem. Glava mi puca od ovih promenauser posted image sto posto ce u decembru biti +30.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 2.8.2014 5:33:44 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 8:20:20   
doktorkakristal
zdravo mame samo kratko sa javim cekam mamu da dodje da cuva D ja idem do frizera imamo neku svadbu danas,mada mi se nesto i ne ide,inace D je i progovorila znaci u ovoj sedmici propuzala,ustaje na noge i prica user posted image ,sad imamo novu muku zavlaci se svugde i penje se uz sve zivo pa zna da lupi glavom ,uz to ne prestaje da vice TATA user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 8:20:47   
mirkam
Jutro mamice....
Meni sinoc dosla mama user posted image
Kako zivot zna da bude lijep.Ja jutros ustala, kad vidim ona odvratna rogata gomila sa daske za peglanje se pretvorila u lijeu glatku kocku raznih boja user posted image , rucak se krcka, nem,a suda u sudoperi user posted image
Prosto ne znam sta cu sa sobom...user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 8:24:24   
mirkam
Au kako ovo iskucah, kao da sam zatvorenih ociju, i tako bih boljeuser posted image
M zeza, kenka, nervozan non stop, da ce vise nici ti zubici...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 8:34:34   
big mum
Dobro jutro mame.user posted image

Vidim ima mnogo dešavanja ovde,malih zubića,rječi, prvih koračica,nenaspavanih mamauser posted image .Sve to ide u radni staž jedne mame.Sve to na kraju prođe, jedan dječiji osmjeh izbriše sve ružnouser posted image

Kako je lijepo imati svoju mamu,dođe kod tebe malo porazgovrate,olakšaš dušu.Imaš svoju majku, svoju sigurnu bazu u koju se uvjek možeš pouzdati.
Ja je nažalost nemam i užasno mi faliuser posted image


Danas svetac Sv.Ilija i neću raditi raditi ništa,spremim ručak i u šetnju sa klincima


< Poruku je uredio big mum -- 2.8.2014 8:36:31 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 8:40:56   
mirkam
Big mum, bas mi je zao user posted image
Nekako se sad lose osjecam sto sam napisala sve ono...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 8:59:55   
big mum
IZVORNA PORUKA: mirkam

Big mum, bas mi je zao user posted image
Nekako se sad lose osjecam sto sam napisala sve ono...


Ma daj nemoj se sikirati,zašto bi se osjećala loše?Vjerovatno bi i ja pisala isto da sam na tvom mjestu.Nisi ti niti bilo ko drugi kriv što nemam majku.Lijepo mi je kad pročitam ovako nešto ,kad vidim koliko su ljudi sretni.Odmah se sjetim svoje majke majke i onih divnih trenutaka koje smo proveli sa njom.
Uživaj sa svojom majkom jer ti ti trenuci su zaista neprocjenljiviuser posted image

< Poruku je uredio big mum -- 2.8.2014 9:04:55 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 12:07:31   
Klarita

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Dobro jutro.
Ovo moje dete ima da se budi nocu dok se ne ozeni sto postouser posted image pije malo mleka nije nicudo sto se budi cesto.
Sanjice nadam se da to nije kraj i da ce te jos uzivati.
Na planini je definitivno plakao zbog stomacica, bas je oset_ljiv. Cim je presao na domace kasice nocu ne place.
A vreme vise necu ni da komentarisem. Glava mi puca od ovih promenauser posted image sto posto ce u decembru biti +30.

Dijana, tek ce onda da se budi user posted image sto zbog onog sto zbog istoguser posted image


E, da se prijavim a avgustu...
Sve vas user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 13:34:24   
Torbica
Cao mamike!
Mi smo bili jutros do Crkve, pa sam ceru vodila na Kreativnu radionicu.
Sad cekamo Didy da nam dodje user posted image
Big mum, sta da ti kazem, ja moju ne vidjam cesto, a proslo leto smo zahladnele u odnosima, i konacno se opet sve vraca u normalu. Postidim se kad prrocitam ovako nesto user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 13:41:06   
superm
Evo I nas. Kod babe I dede, tj, mojih roditelja. Dosli malo na vikend. Eh, ta ravnica...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 13:46:43   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Torbica

Sad cekamo Didy da nam dodje user posted image




idete na strand?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 14:09:03   
adulence
Dobar dan mamice,meni je iato mama dosla danas,pa smo bili vec u setnji dok nije upeklo,Ivka sad spava,tj.spava vec dva sata sad ce jos malo da se budi,pa da rucamo sve tri,onda ce nam i mm uskoro doci,sve u svemu,jalo volim vikend ,rezervisan je za moje roditelje,mama mi zivi u novoj pazovi,pa se vidjamo samo vikendom i jako mi fali...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 15:24:58   
Sanjica26 RR
Pozdrav od mene. Mi smo se vratili sa crkvene slave. Teodora se nauzivala. Verovatno cemo opet sutra kod prijatelja. Imaju veliko crkveno dvoriste. Torbi poljubi mi Didy. Zao mi je sto se nismo na kraju videle.
Sofija je bila dobrica kao i uvek.user posted image Sad spava. I nocu se ne budi. Hvala Bogu! Podojim je uvece i oko osam je budna.user posted image

Dijana izgleda je Kosta zezator. user posted image
Mirkam i meni moja nedostaje, ali je daleko. Sad dolazi da cuva Sofiju kad pocnem da radim. Nema ko da je cuva. Kad ona ode svojoj kuci onda angazujemo dadilju.

Doco, Sofija vec mesec dana govori tata i baba. Ne stoji jos uvek, ali puzi. Bas mi je neobicno, jer je Teodora sa 6 meseci ustala, a sa devet i po prohodala. Jedva cekam da krene i ona da hoda. Bice mi mnogo lakse. Gledam i po njoj kao da jedva ceka, ali slaba joj je motorika.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 2.8.2014 15:37:56 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 16:09:02   
Torbica

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Torbica

Sad cekamo Didy da nam dodje user posted image




idete na strand?




E konačno na tel imam RR!
Didy je bila u NS pa svratila do nas.:-) A mogle bi i mi da ponovimo kafu!<3



_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
2.8.2014 16:11:03   
adulence
mame bacite pogled u temu osip....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here