|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 12:59:46   
superm
Dobar dan, mame! S kim pijem popodnevnu user posted image ?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 13:08:45   
superm
Opet samauser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 13:22:14   
Klarita
Evo mene user posted image Deca se uspavaseuser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 13:26:36   
superm
Jeej, Klarita! user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 13:29:37   
superm
Bas mi prija predah. Otkad mu ne blendiram hranu, porucka on fino ali zato rucak traje po pola sata. Treba mu vremena dok sve sazvace.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 13:32:34   
Klarita
Sa 10 meseci mu ne blendiras? Bravoooo! Ja sam muku mucila sa Klarom, zarekla sam se da necu ponoviti istu gresku sa N. Njemu cu samo pasirati sto vise.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 13:32:44   
Torbica
Bravo za Konstantina! user posted image Mnogo mi je lepo to ime.
Jos malo pa odoh po moju bandu!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 13:37:21   
superm
Hvala, hvala! Ma, on je pravi user posted image . Toliko je smesan dok jede, to je neka kombinovana tehnika muljanja, zvakanja i guranja hrane jezikom. user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 13:39:11   
superm
Torbice, poljubac za decicu!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 14:06:23   
mati

IZVORNA PORUKA: Klarita

Sa 10 meseci mu ne blendiras? Bravoooo! Ja sam muku mucila sa Klarom, zarekla sam se da necu ponoviti istu gresku sa N. Njemu cu samo pasirati sto vise.

Ni mi ne blendiramo od devetog. Od kad je decko probao "lebac ni kasika mu vise nije zanimljiva...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 16:17:05   
emicaa
Mame imam jedno pitanjce,da li je normalno da bebi od devet ipo mjeseci malo smrduši iz usta,inače joj dah ima neutralan miris a poslednjih par dana ovako,nije puno ali opet mi čudno user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 16:31:38   
Torbica
Emice,zbog zubica hoće da bude zadaha,proći će.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 16:34:12   
emicaa
meni je prvo proslo kroz glavu da ima neke veze sa zeludcem jer kod nas jos nema zubica ni u najavi user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 16:36:12   
Torbica
Možda su u najavi!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 16:39:56   
emicaa
nadam se user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 0:01:26   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: superm

Bas mi prija predah. Otkad mu ne blendiram hranu, porucka on fino ali zato rucak traje po pola sata. Treba mu vremena dok sve sazvace.

Cekaj dok izbacis i pasiranje,klopace po sat vremenauser posted image ,M.lepo jede ali jako sporo,na mene user posted image ..Nego on je po ceo dan gladan u stvari non stop bi nesto jeo pitam se da li je to ok?Mrsa je pa mu ne branim nista evo sad je kao malo poceo da se goji brze ali samo izmislja sta bi jeo..hmm ja kad dodjem svi vec otisli...

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 7:31:17   
mirkam
Jutro mame...
Mi juce bili na redovnoj kontroli i primili vakcinu. M mi je sinoc imao temperaturu 38, al tkom noci nije i nema ni jutros.Valjda je rakcija na vakcinu? Al do sad nikada nije imao reakciju user posted image
Inace dala nam je uput za neonataloga, voljela bi da ga on pogleda jer jos ne sjedi stabilno pa da nam da uput za fizijatra za vjezbe user posted image Ja mislim da je normalno da neke bebe u njegovom uzdrastu jos ne sjede stabilno, al ona kaze da bi ipak trebalo. Kao i svaki put nasla mu je trista mana, uh kako me nervira ta zana user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 7:55:44   
doktorkakristal
jutro mame
MIRKAM neka deca jesu malo sporija u tom motornom razvoju,ali nije lose da ga pogleda specijalista,podize li se on da sedi ?

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 7:59:53   
mirkam
Ma ne kazem, nije lose da ga povedem, al nekako sam mislila da bas nije tolika drama koliku je ona napravila. Kad mi sjedi u krilu , odbije se od mene i tako bude par srkundi pa se nasloni. U hranilici takodje se naginje naorijed da dohvati igracku i par sekundi se igra pa se nasloni...ne znam, izgleda da treba vise. user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 8:18:00   
serpica
Jutro mame,
Mirkam ne sekiraj se,evo moje dete ima godinu dana,ne ustaje ,ne puzi,ne hoda cak i ne stoji,a cvrsto je poceo da sedi tek sa 10 meseci i nesto,sve je to individualno,meni su rekli da se sve to tolerise do nekog 15 meseca.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 8:33:52   
emicaa
Dobro jutro mame,da pohvalim svoju curicu,od juče ujutru puže bez histerisanja,čak i po laminatu ide,malo se kliže ali bori se user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 8:50:13   
dijana1*
Dobro jutro mame.
Mirkam ne moze svaka beba u isti dan da napreduje. Opusti se i uzivaj u svom bebanu. Moj Kosta vec mesec dana puze, digao se na nogice ali cvrsto ne sedi. Sedi npr na parketu ali se pridrzava rukom a stariji je od tvog bebana. Da neidemo u off imamo temu samostalno sedenje

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 14:17:37   
vikiveki
Dobar dan mame,ja došla sa posla a u kući me čeka drugi posao...
mirkam jesi li probala da promeniš pedijatra ako nisi zadovoljna sa radom dosadašnjeg pedijatrauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 14:23:42   
Torbica
Pozdrav mamama! Ja se druzim sa knjigom, doduse hvatam zalet, pa virkam u pauzama.. Ne mogu da se odlepim odavde! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
27.8.2014 14:31:03   
doktorkakristal
TORBI dobro je da si krenula mene moje cekaju jos uvek ne mogu da stignem da se organizujem da nastavim doktorske

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here