|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
24.8.2014 8:57:59   
doktorkakristal
Jutro mame vratili smo se juce, dug put za ovako kratko vreme, D sam ostavila kod mojih pa cu kasniije po nju

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
24.8.2014 10:36:44   
superm
Dobro jutro, mame! Vreme je uzasno... Ostacemo u kuci ceo dan, bas bez veze.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
24.8.2014 10:46:03   
mirkam
Doco, dobrodosla user posted image
Pa pricaj,kako je bilo, sta ste radili, kako je D bilo, jel uzivala?

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
24.8.2014 11:27:37   
emicaa
dobar dan,mi danas planiramo na neki izletic ali pojma nemamo gdje cemo :) Dora spava,ja opet pravila kiflice a trebam nesto i za rucak a uopste nemam ideju sta,dosadilo mi je kuvanje...

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
24.8.2014 14:06:12   
doktorkakristal
MIRKAM put je dobro podnela obzirom da se jako dugo putuje, mislim da nije pametno ici kolima, bila su snizenja pa sam svasta nakupocvala meni i Dori sveki castila, obisli rodbinu malo setali i to je to, proletelo vreme, ja sam zaribala valjda promena klime, vidim i D malo kasljuca ali necu joj nista davati za sad jer drugih simptoma nema

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
24.8.2014 14:38:42   
mirkam
Svaka cast za sveki user posted image Super sto ste se fino proveli i bravo za Doru.
Ja sam danas bas nikava, glava mi puca, jedva se vucem. Valjda od vremena, nesto kao i oblacno i sunce i vruce, sparina..ma uzas!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 11:50:37   
Sanjica26 RR
Dobar dan! Mi smo od jutros u 6 budni. Vodila sam Teodoru u vrtic. Vracaj se brzo da pomognem myzu jos nesto. Uzela Sofiju, pa trci do ginekologa za prekid bolovanja. Naravno, nije htela da mi da, jer gospodja dr nije u mom kartonu napisala najbitniji broj. Poludela sam. Sofija se vec unervozila. Evo sad spava na novoj terasi dok ne stigne krevetac. Dan nije gotov, a ima puno posla.
Najsmesnije nam je bilo sinoc. Smestili smo Teodoru i Sofiju u jednu sobu da spavaju. Dva sata su se one kikotale. Teodori sam dala zadatak da joj peva. Pocne da peva, pa se zasmeje. Na kraju se upiskila u gace. Mislim da ce Sofija od veceras kod T u sobi da spava.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 25.8.2014 12:04:46 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 11:59:27   
Torbica
Drzi se Sanjice user posted image
odoh da spremim neke mafine decici, pozdrav svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 12:13:53   
ivaMark
Pocne da peva, pa se zasmeje. Na kraju se upiskila u gace.


Jooooj user posted image maloooooo....

Inace Sanjice, pitala sam moju sestru-tetku i njen muz drzi folklor a ne hor, zeznula sam se ali mi je rekla da mu treba neko za te folklorne kompozicije. Sad, njega jos nisam videla pa cu ga pitati sta i kako user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 12:22:55   
Sanjica26 RR
Ja sam ti ekspert za kompozicije.user posted image Zato moja T non stop komponuje pesme. Aj rasputaj se svakako, jer imam drugaricu iz PO koja je dirigent, ali je bez posla. Super je strucnjak. Treba odgajiti troje dece. Mozda je i znaju.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 13:50:54   
anci kv
gde ste mame?!aj i ja malo da virnem dok dunda spava,mi smo proslavili prvi rođus, spremamo se za vrtić, borimo se sa šlajmom, puzimo i ustajemo i tako. Baš veselouser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 17:06:49   
sansa
Pozdrav mi imamo problem sa ekcemom imamo mesec i po dana i vec smo nadrljali ..osula mi se bila po celom telu prvo nisu znali sta je da bi na praju privatna doktorica ustanovvila da je ekcem ....dala mi je da mazem trikseru, mustelu ili linola kremu ali posto ja kod nas nisam nasla ni jednu od njih probala sam sa sudokremom i resila je problem za dva dana ...doduse na licu nam je jos uvek gruba koza pa mazem jos uvek ..jednom sudokremu jednom uljane ad kapi jer su mi rekli da su dobre za obnovu koze i tako u krug...
Sad mi je problem sto joj se ojela guza ..ja mazala i proslo joj pozadi kad od jutros se ojela ribica pa sad ne znam dal je to jed ili je i to ekcem ..ako nema biolje do veceras i tu cu da mazem sudokremu..imate li vi iskustva sa njomuser posted image
Ovo mi je sve novo jer mi prvo dete nije imalo bas nikad probleme sa kozom osim par puta sto se ojeouser posted image

_____________________________

jedan je krevet a nas je dvoje za devet meseci bice nas troje :-)))))

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 17:33:49   
doktorkakristal
Gde ste zene sta se radi, ja vas citam nego me telefon zeza pa ne pisem
ANCI ubaci slike da vidim kakve ste bile
SANSA ja nemam iskustva ali imas temu pisale su zene iskustva

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sansa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 18:35:05   
Cecana
sansa moj sin je imao ekcem kao bebica i bas smo se namucili,vodili ga kod raznih strucnjaka,da bi mu na kraju prepisali Elokom krem,koji smo koristili 4 dana u dva meseca,i tada mu je prolazilo.
Sada bih ti od srca preporucila kremu Vipjuderm koju pravi dr.Pero Višnjić,poručuje se preko njegovog sajta i bez kortikosteroida je.
Mozes i prvo da nazoves da ih ispitas sve sto te zanima.
Pozdrav

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 21:32:23   
superm
Mamitas, kako ste?
Moj bebac uveliko pajki, muz na putu, treba uskoro da se vrati, stariji sin kod babe i dede. Ja ovde malo kuckam, malo citam sta se pise, a onda odoh da citam...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Cecana)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 22:02:24   
Torbica
Superm, uzivaj u tisini. user posted image
Ja sam isla na hor, dosla, mm usisao a ja oribala podove i imam jos malo kuhinju da rasklonim.
Sela i grickam breskve.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 22:08:04   
superm
Vi ste bas vredni user posted image za timski rad! Dosao mm, caskamo. Pozdravi 'kolegu' user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 22:47:06   
Torbica
Naravno! user posted image "Kolega" kaze da imam jos 5 minuta ovde user posted image i uzvraca pozdrave, taman da vam pozelim svima laku noc!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
25.8.2014 23:37:37   
dijana1*
Dobro vece mamice, kako ste?
Danas sam Vuka upisala u vrtic i krece od oktobra a septembar cu iskoristiti za ubedjivanje da je vrtic superuser posted image
Kosta je veceras stao na nogice, sutra spustamo krevetac da se nebi prevrnuo. Puze po celom stanu ali kuhinja mu je omiljena, ne znam kako da ga ubedim da mu tu nije mestouser posted image Idem da vidim sta ima na RR i na spavanje. Vec par noci slabo spavam kosta se stalno budi. Mislim da izbija jos jedan zubic.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 0:12:24   
Sanjica26 RR
Dijana a sta mislis da ih sastavimo u jednu sobu?user posted image To bi bila mrtva trka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 0:25:22   
vikiveki
Dobro veče mame...nama su majstori konačno danas završili gletovanje i krečenje sobe,ovih dana nam je ostalo samo da postavimo laminat.A danas smo bili da tražimo tepih i garnišnu....sobica ima da bude tip top za malu princezu kada se vrati kući.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 0:34:33   
dijana1*
Sanjice meni je vec veselouser posted image
Do sada su mm i Vuk bili u jednoj sobi a Kosta i ja u drugoj. Pre par dana smo prebacili Vuka kod Koste i mene. Stalno se neko vrpoljiuser posted image pa ti vidiuser posted image
Kako vam je u novom stanu?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 9:01:50   
doktorkakristal
Jutro mame, ajte na kafu


_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 9:10:53   
Torbica
Poljubac svima!
Odoh da se malo nasminkam i da pijem kafu sa Pocahontas, osecam da cemo do podne! Danas uzimam slobodan dan od svega! Kad uzmem decu u 14h idemo u skitnju. Zivelo lepo vreme!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Razgovori mama 08/14 [chat]
26.8.2014 9:12:29   
emicaa
Dobro jutro,Kristal za mene ako može čaj user posted image
Jutros kad sam ustala vidim da mi je na lijevom oku natekao kapak i crven,pojma nemam od čega.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here