|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
19.6.2014 11:17:02   
Klarita
Ja nekako imam averziju na LG aparate jos od momenta pojavljivanja mobilnih telefona. Uvek bih glasala za gorenje (ne znam zasto, svi aparati u kuci su mi gorenje) a opet mislim da je Bosch svakako najbolja marka i ako vec ramisljas izmedju LG i Bosch, onda Boschuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Veš mašina
19.6.2014 11:37:39   
Štetica
Izmedju te dve marke glasam za Bosh. Mada sam odusevljena i Ardo masinom,moja mama je ima i ima nekih 100 opcija pranja,i sto mi se najvise svidja nije cista elektronika,programator je mehanicki,tako da je i popravka za nedaj boze dosta jeftinija. A uz to je original Italijanska,nepakuje se u Kini kao vecina proizvoda.
Ja razmisljam da kupim polovnu kombinovanu,ima neki lik sto dovozi iz Austrije tu polovnu belu tehniku,kao nova je.Komsija uzeo tu kombinovanu Samsung,i platio 150e,pere odlicno,samo cekam da isprobaju i susenje,da vidim kako ce da se pokaze.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Veš mašina
20.6.2014 15:15:16   
amelia
Jos mije samo to trebalo da se ves masina pokvari i ko zna kad cu moci da je ponovo kupim user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Veš mašina
1.7.2014 9:42:06   
Peace*
ubuđala mi se veš mašina. Ono crno. Ustvari ne znam gde se nalazi jer nije u bubnju (mada smrducka bubanj), i nije u fioci. Ali iz mašine izlazi strašno nešto.

Čime očistiti?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Veš mašina
1.7.2014 9:52:27   
Štetica
Peace izvadi filter ocisti,pa u pregradu za prasak sipaj sode bikarbone i obicnog alkoholnog sirceta(za salatu),i pusti na prazno da opere. Mozda zadrzava vodu u nekom crevu pa se zato oseca.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Veš mašina
1.7.2014 9:53:19   
Peace*
Filter sam isto čistila. A koliko soda bikarbone i koliko sirćeta? Jel da palim na visoku temp?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Veš mašina
1.7.2014 9:58:13   
Anoniman
Moja masina ne ispusta vodu. Cistila sam filter,pumpa radi,a majstor je na pecanju!!!user posted image

(odgovor članu Peace*)
  Direktna veza do poruke: 307
   RE: Veš mašina
1.7.2014 10:01:06   
Štetica
2-3 kesice sode i oko 2dc(casu) sirceta, i pusti na iskuvavanje.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Veš mašina
7.8.2014 17:18:12   
Mariya
Ima li neko iskustva sa Candy kombinovanim masinama, kakve su?

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Veš mašina
16.8.2014 16:12:22   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ima li neko iskustva sa Candy kombinovanim masinama, kakve su?



Niko nema Candy masinu?

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Veš mašina
16.8.2014 16:20:44   
bubulence
moji imaju ali nije kombinovana. to im je starija masina kojoj su za 10ak godina staza jedino filter cistili.
a danas smo mi isli da kupimo bratu masinu na poklon i bas nam je cika u radnji savetovao izmedju ostalog i candy ili kako se vec pise. kaze da je njihovo iskustvo takvo da se candy i beko najmanje reklamiraju poslednjih godina. ne znam da li je tacno. mi smo na kraju uzeli beko jer i mi imamo tu marku i odlicna nam je

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Veš mašina
16.8.2014 16:37:14   
bubulence
da, zaboravila sam da kazem da je pod tim kvalitetnim masinama mislio na masine do 35000, a ako neko moze da kupi skuplju onda je rekao da preporucuje indesit, da su fantasticne ali one kvalitetnije. i jos je dodao da se jezi od ljudi koji u radnju ulaze sa ‘dobar dan, hocu gorenje frizider, masinu, sporet‘ . kaze, gorenje je sada sve samo nije kvalitet....
da li ima nesto protiv gorenja ili je stvarno tako ne znam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Veš mašina
16.8.2014 16:41:24   
branki*
naterale ste me da odem do kupatila da proverim koja je moja user posted image ,ova,electroluxklik

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Veš mašina
16.8.2014 17:43:21   
Ana RR
Mi smo imali Candy mašinu sa gornjim punjenjem. Bila sam zadovoljna u početku, posle je počela da brljavi. Dva puta smo menjali grejač, jednom programator, puštala je vodu sa donje strane... U decembru smo je konačno izbacili i kupili novu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Veš mašina
18.8.2014 13:50:58   
scraty
iščitala sam veći deo ove teme i, osim što sam videla da je još neko imao sličan problem, nisam našla rešenje. kupila sam candy mašinu pre mesec dana i tek skoro otkrila da ovaj model ne poseduje nekakvu posebnu posudu za tečni deterdzent. kad sam pozvala servis rekli su da je ovaj model nema, da je oni nemaju, da je proizvodjač nema.... i tako dalje. ali rekli su i da NE SMEM da koristim bez nje tečni deterdzen, da će mi otići elektronika zbog pene... ili da koristim kuglu koju stavim u bubanj. znam da je nekad davno bilo tih kugli ali da ih jako davno nisam videla.
elem, da li imate sličan problem i kako ga rešavate? da li je neko video nekakvu kuglu sa rupicama (ne eko kuglu!) u koju bi mogao da se stavi tečni deterdz.?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Veš mašina
18.8.2014 15:56:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

da se jezi od ljudi koji u radnju ulaze sa ‘dobar dan, hocu gorenje frizider, masinu, sporet‘ . kaze, gorenje je sada sve samo nije kvalitet....
da li ima nesto protiv gorenja ili je stvarno tako ne znam.


Od mene bi se naježio user posted image
Ja imam sve od Gorenja, od frižidera do pegle i sve extra radi, mašina već 7 godina, pegla oko 4, frižider skoro godinu a šporet smo uzeli pre dva meseca.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Veš mašina
22.8.2014 11:15:37   
Mariya
Eto, neko ima pozitivna a neko negativna iskustva. U danasnje vreme, bela tehnika je stvarno kao lutrija, zavisi kakve si sreceuser posted image
Ja imam Whirpool kombinovanu masinu, pokvarila se jos u garantnom roku. Ovlasceni servis ju je popravljao 3,5 mesecauser posted image user posted image , radila je mesec dana i onda pocela da brljavi, mesa programe. Ja je ukljucim na susenje, ona pocne da pere, ukljucim je na 95 ona ne pere nego krene da ispira, stane nakon ispiranja kao da nije ni bila ukljucena, ne iscentrifugira ves redovno pa moram naknadno da je ukljucujem, zamrzela sam tu masinu, zato hocu da je menjam. A candy mi ima najbolju ponudu do 55.000, koliko sam mislila da je platim. Uzela bih ja gorenje ali 77.000,ehej, mnogo je.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Veš mašina
22.8.2014 11:41:04   
bubulence
mm je juce nesto cackao i pokvario mi ispravnu masinu. jutros dodje majstor pogleda i kaze taj gupi plasticni deo kosta preko 9000din (dugmence na onoj tabli i neki feder duzine malo manje od 1cm) .
kaze on da se vise ne isplati kupovati skupe masine jer jednostavno se ne isplati popravljati nego lepo na svakih 4-5 god posle isteka garancije kupis novu masinu i kraj.
ne znam da li je u pravu ali sam bas poludela zbog cene ovih gluposti i ozbiljno razmisljam da odem i uzmem novu i jeftinu ves masinu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Veš mašina
5.9.2014 15:14:40   
Rosita
Ljudi, vec par puta mi na vesu posle pranja ostane nesto crno u tragovima, evo juce beli ves, strogo sortirano, i mislim da od bubnja se oslikaju bukvalno one kockice ili kruzici sivkasto na pojedinom vesu ili mrljica onako sivkasta, ja ne znam od cega to moze biti? Raspolazem sircetom, kako mogu da pokusam pomocu njega da nesto resim?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Veš mašina
5.9.2014 16:33:04   
Sanchy
Meni ves uopste ne mirise kada ga operem i tako je od starta tj,od kad smo kupili masinu,znaci kad zavrsi masina i otvorim je oseti se prasak ili omeksivac a kada se ves osusi vise nista..Mama kaze zato sto je tvrda voda?Evo ona mi je kod nje oprala posteljinu cela soba mi mirise,stvarno to pocinje da me nervira,,ne znam da li je u pitanju tvrda voda ili nesto drugo.Sta da radim?Ima li iko ovde takav problem?

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Veš mašina
5.9.2014 16:41:36   
branki*
ja sanci,isto imam takav utisak da mi manje mirise ves nekako ,nego kod drugih,a koristim trenutno fax prasak i lenor plavi,ali kad se osusi ves,nema bas neki miris kao sto znam da ume da bude.do cega je ne znam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Veš mašina
5.9.2014 17:14:36   
Sanchy
Ja nisam nesto puno bas razmisljala o tome,promenila sam prasak vise puta,koristim Ariel za nas ,Merix deciji sapun za maleckog,za nas koristim Lenor omeksivac ponekad zavisi sta perem ali svejedno nakon sto se ves osusi on vise uopste ne mirise a sad kad sam donela posteljinu od mame pa to je predivan miris cela soba mi mirise i sad sam se stvarno zapitala u cemu je problemuser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Veš mašina
5.9.2014 17:21:29   
Anoniman
rosita, mozda treba da ocistite onaj filter?

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 323
   RE: Veš mašina
5.9.2014 17:27:43   
Anoniman
Meni moja pre neki dan uopste nije oprala ves na 40, da li sam je bila prepunila ili nesto drugo, Boga pitaj!

Sancy mozda zavisi od kolicine omeksivaca , koliko stavljasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 324
   RE: Veš mašina
5.9.2014 17:34:50   
Sanchy
Ma ne,cak ga i ne stavljam u svaku masinu,u decije stvari uopste ne a ovako samo u posteljinu i peskire cep jedan ,uopste nema veze sa samim omeksivacem,veruj mi ni prasak se ne oseca kad se ves osusi..znaci ne smrdi ves on je cist,oseti se prasak kad masina tek zavrsi ali cim se osusi nista..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here