|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li zivite sa njegovim roditeljima?
10.9.2014 19:12:12   
amelia
Otvorila sam temu dali zivite sa njegovim roditeljima mislim da nemamo slicnu temu to jest dali zivete u zajednici sa svekrvom i sa svekrom, deverom,zaovom kakva su vasa iskustva? Dali ste cekale dan kao ja kada cete jednom biti sami u uzivati sa svog muza i svojom porodicom?user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.9.2014 19:35:00 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li zivite sa njegovim roditeljima?
10.9.2014 19:40:57   
Ana RR
Suprug, dete i ja živimo u porodičnoj kući njegovih roditelja, u dva odvojena stana (svako na svom spratu). U startu smo nekako dali do znanja da iako smo u istoj kući, svako ima svoja vrata, svoj frižider i svoj mir i dok je tako biće sve ok. Naravno, ima dana kada se dogovorimo da ćemo praviti roštilj i zajedno ručati, ili nešto slično, ali inače se jedni drugima ne mešamo. Naravno da vole da znaju sve što se događa kod nas a mi ne volimo da pričamo (mada nekad pomislim da bi bilo bolje pričati jer onda oni ne bi izmišljali svoj scenario i širili raznorazne gluposti), pogotovo od kako imamo dete, ali trudimo se da i tu postavimo stvari na svoje mesto.

Ima žena kojima je super kod svekrve, super im je što dođu sa posla i imaju ručak, deca namirena, sve po ps-u ali ja nisam taj tip. Popijemo mi ponekad kaficu zajedno ali nisam ja za neke svakodnevne aktivnosti sa svekrvom user posted image nije mi ona drugarica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li zivite sa njegovim roditeljima?
10.9.2014 19:58:37   
nata11
Zivimo u istoj kuci sa svekrom i svekrvom ali svako ima svoju kuhinju, svoju trpezariju itd.. imamo jedan zajednicki hodnik ali su nam vrata cesto otvorena tako da se cujemo iz jednog dela kuce u drugi.user posted image Inace mi je svekrva bila dugo u inostranstvu pa kada se vratila je bilo malo cimanja dok se nismo razjasnili ko gde sme i sta ali sada je ok, resili smo. Ja i mm radimo do 4-5, svekar je po ceo dan u radionici pa je ona vecinom kuci.
Inace zivim u malom gradu pa mi bas i nije neka zelja da se guran na glavnoj ulici i zivim u dve sobe kada ovde imam prazne 4. Za sad mi je OK.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li zivite sa njegovim roditeljima?
10.9.2014 20:19:48   
Olga75
posto postoji tema o zivotu u zajednici KLIK ovu cu zakljucati i postove prebaciti user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here