|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Letovanje 2015
10.11.2014 23:14:16   
Didy
Planiramo i ove godine da uplatimo ranije neki hotel u Grčkoj jer se prošle godine pokazalo kao odlična varijanta.
Da ne kopam po prošlogodišnjoj temi, dajte predloge i linkove za hotele. user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Letovanje 2015
10.11.2014 23:15:47   
superm
zAPADNA OBALA KASANDRE je super. Bilo sta tamo. Miran, porodican odmor...Nego, Didy, kako ces na more sa stomakom do zuba?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Letovanje 2015
10.11.2014 23:17:03   
Didy
Još ništa nije crno na belo, a ja toliko volim more da idem i sa stomakom do zuba. user posted image
Daj neki link ili makar naziv hotela.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Letovanje 2015
10.11.2014 23:18:15   
superm
Loutra Beach

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Letovanje 2015
10.11.2014 23:19:17   
branki*
Ammon Zeus
kalitea,halkidiki.nama je prelepo bilo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Letovanje 2015
10.11.2014 23:19:34   
superm
Nije za ovu temu, Didy, da li znas da smo nas dve koleginice?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 0:04:46   
Didy
IZVORNA PORUKA: branki RR

Ammon Zeus
kalitea,halkidiki.nama je prelepo bilo.


E, odlazili smo na plažu par puta u Kaliteu prošle godine, fino je, ali nisam hotel zagledala. Sad ću baš da vidim cene na sajtu.
Uuuu, puno, Branki, dosta skuplje nego što smo prošle godine letovali, a nema ni opcija za 4, tako da nam ne odgovara.
Superm, negde mi je u podsvesti da smo koleginice. user posted image
Da li ste vi bili u ovom hotelu? Volim kad čujem utiske iz prve ruke. user posted image


< Poruku je uredio Didy -- 11.11.2014 0:17:13 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 0:16:06   
Azra_
Didy, i ja rekoh da pitam kako ćeš sa stomakom... :-) Ako vam mućkanje uspe uskoro, biće ti na leto poodmakla trudnoća.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 0:18:24   
Didy
IZVORNA PORUKA: Azra_

Didy, i ja rekoh da pitam kako ćeš sa stomakom... :-) Ako vam mućkanje uspe uskoro, biće ti na leto poodmakla trudnoća.


Azra, ja sam išla i sa Stefanom u 6. mesecu na Tasos autom. Nije mi problem, samo da sve bude u redu sa trudnoćom.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 0:21:40   
superm
Da, bili smo u Loutri. Hotel odlican, mesto sarmantno, blizu je istocna obala ako vas mami, blizu je Nea Skioni...za svaku preporuku!


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 0:24:49   
Didy
Prošle godine smo bili ovde ARISTOTELOS BEACH HOTEL
i moram reći da smo bili baš zadovoljni, toliko da smo razmišljali i ove godine da ponovimo, ali smo se sad malo razočarali jer je isti aranžman skuplji ove godine, pa hoćemo da pogledamo i ostale ponude.
Inače, hotel je mnogo lepši nego na slikama i usluga je fantastična. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 0:24:54   
Azra_
Po meni su sva putovanja do 7-8.meseca ok, ako je trudnoća uredna. Ja nisam taj tip, ja sam jedva pristala kada sam bila trudna da odem u Vrnjačku banju. Doduše, htela sam u Nemačku na 3 dana avionom, već pri kraju 8.meseca, ali dr nije dao dozvolu. Računaj da ti već u junu možeš biti uveliko 7.mesec!!! Nego, da ne mašimo temu, selićeš se ako Bog da u ˝trudnoća i putovanje˝. A što ne ponovite isto, ako vam je bilo ok? To je proverena varijanta.

< Poruku je uredio Azra_ -- 11.11.2014 0:35:25 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 0:37:26   
Didy
Znam, Azra, svo do 8. meseca mi je prihvatljivo, pogotovo ako idemo u hotel. I kad idemo autom, zgodno je jer možemo stati kad god i gde god mi zatreba. Svakako još uvek nećemo uplaćivati.
Iznervirali smo se što su podigli cene, mada je to i dalje dosta povoljnije od svih ostalih all inclusive varijanti. A i hteli smo možda i da malo promenimo lokaciju.


< Poruku je uredio Didy -- 11.11.2014 0:39:28 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 0:55:44   
Azra_
Didy, i ja volim da menjam. Ali, iskreno, kada si sa decom, i nađeš neku ok varijantu, evo, ja kao večiti ˝novajlija˝, ipak glasam da se ponovi proverena varijanta. Ako nađete nešto povoljnije, a da neko preporuči, onda je to ok.

Inače, od rođenja deteta, obilazili smo isključivo apartmane. Hotele pohodih širom Grčke. Skiatos, Santorini, Kos, Samos, Krf, Krit... Ko zna kada ću više tamo. Možda kada dete pođe u srednju školu. Ja sam na Halkidiki kročila prvi put kad se dete rodilo, tako da i nisam od neke pomoći za hotele u toj regiji.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 8:12:51   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Didy

Planiramo i ove godine da uplatimo ranije neki hotel u Grčkoj jer se prošle godine pokazalo kao odlična varijanta.
Da ne kopam po prošlogodišnjoj temi, dajte predloge i linkove za hotele. user posted image


Ja u hotele ne idem, išla jednom samo.
Sestra ide već godinama u Chruosso village, mislim da je to pored Haniotija - Paliuori ili u samom mestu. E sad ona dobija povoljnije jer poznaje tog koji radi sa hotelima, a i dosta ranije rezerviše i mislim da ide oko juna. Znam da je all inslusive i da je strava što hotel što usluga što plaža. Njih je isto četvoro. Veći sin ima 11 god, manji 5.5.

Na plažu smo inčae išli u to mesto (kad smo išli u Hanioti) i za decu je meni to raj, a i za odrasle.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 8:15:59   
serpica
I ja svake godine uplatim rano,medjutim sad cu da sacekam,mislim da cu da hvatam last minute,zbog situacije user posted image nesmem nista unapred da planiram.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 8:34:16   
Trcosava
Ja sam skoro pitla jednu poznanicu sa fb da li poznaje nekog ko izdaje apartmane. Ona je iz Rijeke. Imam i rodbinu u Opatiji, ali oni su bili u fazonu da budemo sa njima u stanu, što ja nisam htela. JEr idem na letovanje, a ne da pazim na svaku reč, plus ove godine će biti i beba. A ove godine MORAMO na more, dete ga je videlo samo par puta user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 8:40:28   
Sanjica26 RR
A moje starije dete nijednomuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 8:42:04   
Trcosava
Sanjice kad kažem par puta - to se misli da smo otišli do mora na jedno popodne. Na moru moru nije bila ni jednom user posted image
A slovenačko more je da sedneš i user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 8:49:19   
Sanjica26 RR
Sve se nadam da naredne godine nece biti kao ove godine neka poplavauser posted image Stvarno nismo imali srca da mi idemo na more, a moji da se potucaju po tudjim kucama.
Ovaj mesec cemo da vadimo deci pasos.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 8:52:31   
Anck Su Nmaun
Ja jedva cekam dobre ponude za First minut... Grcka naravno user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 9:27:04   
Torbica
Mi jos nismo odlucili, Grcka/Egipat..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 10:23:01   
Azra_
Trco, znaš li koje su im cene? Nemaju na sajtu, baš ono, ni orjentaciono ne bih znala...

Didy, kakav vam je bio režim ishrane u hotelu? U koje vreme su se služili obroci? Zadovoljni hranom? Plaža i usluga na plaži besplatna?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 10:44:09   
dijana1*
Mi smo planirali Antaliju, Belek ove godine. Cekam sajam turizma pa da uhvatimo neke pogodnosti.
Didy jesam li nesto propustilauser posted image jel se radi na trecem ili si zabebila?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Letovanje 2015
11.11.2014 11:18:16   
Trcosava
Azra, znam cene okvirne- tj one koje oni dobiju sa nekim popustom (pisala već gore). Za njih četvoro je bilo oko 1200€ all inclusive. Ako me sećanje dobro služi imali su besplatno piće valjda ceo dan kad su tu u hotelu (domaća) Za decu mislim da ima i igralište, bazeni, bar na bazenu... Cena jeste wow odjednom, ali kad pogledaš nosiš sama puno, kupuješ dole plus sladoledi za decu i ostalo i dođe na isto, a ovde kao gospodi čovek sedneš i ustaneš.

Cene na booking su malo velike spram realnih, tako da probaj preko neke naše agencije da vidiš dodatno cene.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here