|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i snovi
7.11.2012 10:39:07   
sloncic
mene vise strah da spavam, posto takve gluposti sanjam, da ne znam sta cu kad se probudim...
valjda je sve to reakcija na preveliku brigu oko porodjaja i deteta...

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Trudnoća i snovi
30.12.2012 4:12:45   
panonkinja

IZVORNA PORUKA: sloncic

mene vise strah da spavam, posto takve gluposti sanjam, da ne znam sta cu kad se probudim...
valjda je sve to reakcija na preveliku brigu oko porodjaja i deteta...


sloncic takodje, pre su kosmari nego snovi, ali u pravu si, ovo je sve novo za nas i strasno, zato i zabrinutost.

(odgovor članu sloncic)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Trudnoća i snovi
5.1.2013 13:48:35   
Snelle
Sanjala sam kako sam otišla u goste kod Cindarella-e, i ona mi kaže kako se razočarala, mislila je da mnogo lepše uživo izgledam user posted image user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu panonkinja)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Trudnoća i snovi
5.1.2013 13:59:54   
bojanica7
hihihihi, snelle, ti si shou... user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Trudnoća i snovi
5.1.2013 14:07:48   
Cindarella
Ti se sasava.user posted image Ti to jer sam ti rekla da si se skroz promenila u licu sada u trudnoci,ne na lose-naravno.user posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Trudnoća i snovi
6.1.2013 9:03:20   
lady_b
Eto i ja sam sinoc sanjala forumasice.. I to ni manje ni vise nego Jole82(a zenu nikad vidjela nisam) i jos 3 forumasice ali ne mogu da se sjetim koje.. I nas 5 kao svaka kiti svoju jelku user posted image i to je to user posted image

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Trudnoća i snovi
26.2.2013 7:02:16   
mali_mis
Redovno sanjam da sam macka, koja doji macice user posted image I super se osecam kad se probudim. Dok, recimo, kad sanjam muza, uvek se probudim nervozna za medalju.

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Trudnoća i snovi
4.3.2013 19:10:14   
janabons
Nocas sam imala kosmar za kosmarom, sve pokojnike iz blize i sire okoline sam sanjala,uuuzasuser posted image
Volela bih da uopste ne sanjam, bilo bi mi boljeuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Trudnoća i snovi
4.3.2013 19:15:14   
Sanja90
E da vam ne pricam o mojim snovima,od toga da me doktori operisu i creva ispadaju,do toga da me suprug vara,pa neke sexy snove imam,pa takodje sanjam pokojnike,pa neke zmije i pacove,uzas. I to nekoliko snova za jednu noc. Ne znam kad ce to sve proci jer svaku noc nesto jezivo sanjam,ne mogu vise da podnesemuser posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Trudnoća i snovi
5.3.2013 8:33:22   
Shishica
Sanjala sam da sam zatrudnela odmah nakon mog drugog porodjaja... majku mu....

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Trudnoća i snovi
5.3.2013 9:45:59   
bojanica7
shishice, znaci imala si koshmaruser posted image user posted image ja sam u prosloj trudnoci imala ludje snove nego sad. sad nesto ne pamtim... znaci nisu toliko interesantniuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Trudnoća i snovi
5.3.2013 9:47:43   
Trcosava
Uhhh... ja sanjam tatu već dve noći user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Trudnoća i snovi
5.3.2013 9:49:05   
Snelle
Jao, ja toliko sanjam u ovoj trudnoći da je to strašno! Svako veče po 3-4 sna, ako ne i više, budim se premorena user posted image
U prošloj trudnoći uopšte nije bilo tako.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Trudnoća i snovi
2.3.2014 17:36:59   
moja ciklama
joj..bre..em me iscrpljuju, em se nastavljaju..em su nesnosno teški, em ih se bojimuser posted image



_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Trudnoća i snovi
19.3.2014 15:58:36   
MakiJ
Ja sanjam da me mm vara I da se razvodim, on kaze sa tobom stvarno nesto nije uredu user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Trudnoća i snovi
23.3.2014 12:57:59   
Mariya
Ja sam i u prvoj trudnoći imala tako živopisne i realne snove, a imam ih i sad, strašno. Dešava mi se da se probudim i gledam gde sam, toliko mi se san činio stvarnim, a nekad se zahvalim Bogu što sam se probudila i prekinula san. Sanjam da krvarim, da sam u bolovima, mamu da je živa i zdrava (a umrla je)user posted image ,sanjam da me jure, da padam, da sam izgubila Lu i ne mogu da je pronadjem, grozno. A veoma često sanjam ono što sam gledala na TV - juče sam gledala ~Osvetu~ na fox life i sinoć sanjam kako ja idem po gradu, pravim spletke i nameštaljke i svetim se ljudima, kao da sam ja Emili Tornuser posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Trudnoća i snovi
2.11.2014 12:33:32   
choopa choops
Sanjala sam da mi se ćerka izgubila i da ne mogu da je nađem user posted image toliko sam se uplašila, probudila se uplakana user posted image A ona nije ttu trenutno. Odmah sam ih zvala, da pitam šta rade, on kaže boli je stomačić user posted image i baš je nešto bila tužna user posted image . Jedva čekam da dođu....

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Trudnoća i snovi
6.11.2014 13:13:07   
choopa choops
Opet noćas neki snovi...user posted image Sanjala sam kako smo u bolnici sa pokojnim svekrom, kao gledamo gdje da ga smjestimo, on onako jadan, nikakav user posted image Ni ne sjećam se cijelog sna, znam da smo se konstantno povlačili po bolnici...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Trudnoća i snovi
6.11.2014 13:45:45   
srculence25
Ja sad u trudnoci snove katastrofa sve valjda kao da su izrazeni u nekim mojim strahovima.
Prvo dok nisam znala da sam trudna sanjala sam da cu imati devojcicu i da ce zvati Iva,kroz 2 nedelje od sna saznam da sam trudna.Pocetkom trudnoce sanjam kako krvarim kako gubim bebu i sve ubedjena kad se probudim da je stvarnost onda se zahvalim bogu sto je bio samo san.Nedavno sam sanjala kako sam se porodila i kako mi govore da beba ima DS user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Trudnoća i snovi
6.11.2014 13:58:19   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: srculence25

Nedavno sam sanjala kako sam se porodila i kako mi govore da beba ima DS user posted image


user posted image

Uh, ja ovo ne sanjam ali moram reć, kako meni nisu radili AC jer ne smiju, meni se čini da mi stalno iskaču slike, snimci...ma sve vezano za djecu sa DS pa se pitam je li to neka poruka. Toliko se u nekim momentima istripujem sa tim...Mislim kako god da bude, moje je user posted image , ali se ponekad baš zabrinem...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Trudnoća i snovi
6.11.2014 14:04:47   
emicaa
Ja sam u trudnoći redovno sanjala da se poradjam i uvjek se nešto zakomplikuje i pokojnog ujaka kako dolazi da se ispričamo i da me vidi kakva sam kao trudnica.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Trudnoća i snovi
15.11.2014 12:04:59   
soni
Ja zadnje dve noci neke scene iz akcionih filmova, jurnjava neka non stop user posted image , ne mogu da se opustim....

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Trudnoća i snovi
15.11.2014 12:10:55   
Kata90
Ja sam dva puta sanjala da se poradjam....ali ovako sanjam svasta nesto sto na kraju i zaboravim....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Trudnoća i snovi
15.11.2014 12:20:12   
anita
Ja sam pre par dana sanjala da se sa tatom i jos nekim kupamo u moru a talasi su bili ogromni. Plivamo u talasima a onda odjednom nigde talasa. Tog dana sam udarila autom jednog lika na raskrsnici. Da li to ima veze ili ne pojma nemam user posted image


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Trudnoća i snovi
15.11.2014 12:22:35   
soni
ja se posle takih snova isplacem, jedva sebi dodjem user posted image ....Anita ne znaci nista

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here