|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 11:40:19   
QueenJ
IZVORNA PORUKA: Klarita
ionako je kukao da u zadnje vreme non stop spremam i da se ugojio zbog meneuser posted image

Isto... Sad je na 92kg. Kaže da nikad nije imao toliko. Ali na njegovu visinu baš ide. Bio je žgolja. Kad bi još 3kg otišlo na prava mesta bio bi ki maneken! user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 11:54:07   
Klarita
Moj ima 106user posted image ali zaista ne izgleda debelo, tripuje se jer ne moze da nosi neke kosulje i pantalone, ali meni izgleda odlicno...inace, zadnjih godina nikad nije bio ispod 95kg, mozda '03. (uopste se ne secam, ali on tvrdi) da je imao 90kg, za njegovu gradju i visinu to je je bas malouser posted image meni se uospte ne svidjaju mrsavi muskarciuser posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 11:58:34   
milicicak
Mm ima 68 kg user posted image i oko 180 cm :)
Al ja volem mrsave user posted image
Sreca moja sto on voli punackije user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 12:02:55   
Klarita
Milicicak, pa ja sam teza skoro 30kg od tmuser posted image leleeeeeeeeeeeee i najmrsavija sam bila ali kostur kad sam imala 65kg...mada sve si zavisi od gradje i razlika je musko i zensko telo, sve kapiram, nego me malo sad deprimira ova cinjenicauser posted image mislim ovih skoro30kg ...kako bre on voli punacke, pa zar nisam negde procitala da ti imas 52kguser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 12:08:11   
milicicak
Klari, draga, ja imam 60-63 na metar i zilet :)
Dok sam bila trudna bila sam teza od njega i macke zajedno user posted image a macka ima 7kg :)
Mada, on je stvarno mrsav... A hranim ga, majke mi user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 12:22:30   
Misha i Ljisha
Klarita ja tebe uopste ne mogu da zamislim ti debela? Mislim ne zvucis kao debelauser posted image (ako to uopste moze da se kaze ahahha)

I ja sam teza od Muza od milicicak (depresivna cu da postanemuser posted image )

klarita koliko si visoka? Mora da si jako visoka. Ja sam 170 a sramota me da kazem kolko kila imam. khm ...al ajd ovako Kolko je cetvrt sata tolko ja kilograma imam vise od Milicickinog muza minus 1 kg

Inace od kad mi D ne jede ko svet ja se ugojila 4 kg jeduci za njomuser posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 12:28:42   
QueenJ
IZVORNA PORUKA: milicicak
Mada, on je stvarno mrsav... A hranim ga, majke mi user posted image

Ne laži! user posted image
Tvoja mačka kao moje dete... Ahahaha

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 12:39:33   
milicicak
Svekrva kaze da i mm-ova pantljicara ima svoju pantljicaru user posted image
A macka mi je kao omanji ris :) a takva joj je i narav, povukla na gazdaricu :)

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 13:04:41   
emicaa
I mm je mršo,ali da ga vidite koliko jede,majko moja ja ne znam u šta mu staje sve,i obavezno dopojede i moje,iako on spava po cjelu noć opet je smršao.
A ti mi Klarita ne djeluješ kao da imaš viška,možda što si visoka ili mi se čini po slikama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 13:09:58   
Modessty
treba mi kafa ili jak udarac u glavu..... ili oba! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 13:13:45   
big mum
Dobri dan my lady's evi kafa

user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 15:24:47   
Klarita
Kasnim na kafu, ali svakako volim 'ladnuuser posted image

BM, gde si zeno? Sta ima?

Ljiso, 1,79...Emicee, ne delujem mnogo debelo, vise sam krupna zenaaaaaaaaauser posted image da li se to tako fino raspodelilo, sta li...ali, najbolje izgledam sa 75kg...ocajna saaaaaaaaaaaam, hocu da smrsaaaaaaaaaam, a non stop sam gladnauser posted image nego, smrsacu, imam volju, to je najbitnijeuser posted image Opet sam iskoristila 101 smajlic, kukuuuuuuuu, ali sta cu...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
28.1.2015 15:40:30   
QueenJ
Ooo, kakva kafa... Hvala BM.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
29.1.2015 7:12:47   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
29.1.2015 7:19:52   
Misha i Ljisha
Klarita rekoh ja ne "zvucis" ti meni debelouser posted image , idi begaj 179 cm visoka pa ti si bre zena i po. (taman i sa visinom i tezinomuser posted image )

Dobro jutro mame. ja sam mrtva

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
29.1.2015 8:00:59   
emicaa
Dobro jutro,ko bi kaficu.
Ma Klarita mani se dijeta,po meni prava žena ima malo zaliha,da ih bar imam i ja ali šta sad user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
29.1.2015 12:29:48   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Klarita

Milicicak, pa ja sam teza skoro 30kg od tmuser posted image leleeeeeeeeeeeee i najmrsavija sam bila ali kostur kad sam imala 65kg...mada sve si zavisi od gradje i razlika je musko i zensko telo, sve kapiram, nego me malo sad deprimira ova cinjenicauser posted image mislim ovih skoro30kg ...kako bre on voli punacke, pa zar nisam negde procitala da ti imas 52kguser posted image

Morala sam da dodjem da se ispravimuser posted image u trenutku sam se zabezeknula pa sam pogresno sracunala...ipak sam teza tricavih 20kg od muza milicicakuser posted image

Emicee, sta bih dala da sam mrsavaaaauser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
29.1.2015 12:56:44   
Misha i Ljisha
user posted image Klarita i ja moram na neke dijete. Aj javi kakav je herbafast da znademo. Nego evo malo da se nasmejes (drugi cetvrti i peti klip su mi smesni)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
29.1.2015 12:59:31   
emicaa
Klarita šta bih dala da imam malo više,pojedem pola čokolade pred spavanje,slatko za doručak,slatko za užinu i ništa,priće ću dobit šećer nego da imam 52 kg user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
29.1.2015 14:58:55   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: Klarita

Milicicak, pa ja sam teza skoro 30kg od tmuser posted image leleeeeeeeeeeeee i najmrsavija sam bila ali kostur kad sam imala 65kg...mada sve si zavisi od gradje i razlika je musko i zensko telo, sve kapiram, nego me malo sad deprimira ova cinjenicauser posted image mislim ovih skoro30kg ...kako bre on voli punacke, pa zar nisam negde procitala da ti imas 52kguser posted image

Morala sam da dodjem da se ispravimuser posted image u trenutku sam se zabezeknula pa sam pogresno sracunala...ipak sam teza tricavih 20kg od muza milicicakuser posted image



jooj, Klarita, izvini umroh od smeha user posted image
ja sva nesto bljakava danas, drma me opasni pms...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
29.1.2015 20:09:04   
emicaa
Juuuhuuu,gdje ste?
Sad mi nešto pade na pamet da nisam ne pamtim od kad ovde vidjela Zapkic,šta je sa njom?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
29.1.2015 22:25:13   
Klarita
Nema je, nemauser posted image dobro si primetila

Milicicak user posted image

Ljiso, herbafast, najnuser posted image ne smem da pisem u temi jer su sponzoriuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
30.1.2015 7:23:08   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
30.1.2015 7:56:43   
emicaa
jutrić ženskaći.nas dvije se mazimo.Danas šaljemo zahtjev za jedan stan i nadam se da će biti nešto od toga.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Novogodisnja eufoRRija 01/15 [chat]
30.1.2015 9:00:07   
jocajaca
Dobro jutro!
Vidim da I vi mučite muku sa kg. Ja u septembru odlučila da moram da smršam jer sam se na porođajnom toliko udebljala da nisam imala šta obući na posao I dobro smršala, mislim bilo je tu još puno za skinuti ali za početak dobro, ali od kakao sam u novembru počela raditi toliko sam se udebljala da ponovo jedva stajem u odjeću. Sad bih ponovo trebala na dijetu a ne mogu, obožavaaaaam slatko!!!! A ne smijem ni koristiti nikakve preparate pošto još dojim. Stvarno ne znam šta ću prava sam user posted image .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here