|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
26.11.2014 17:46:08   
Persana
A jesu ti pomerali one remencice na kontolama? Meni ne rece nista za to, ipak dete raste. Rekao mi da to ne diram,a i ako diram vracam kako je bilo. Oznacio mi. Napred je na poslednjoj a pozadi na trecoj rupici.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
26.11.2014 18:46:48   
dunja RR
Jesu, uvek je dr. pomerao, ja sam uvek vraćala kako je on stavio. jedino mi je na poslednjoj kontroli sugerisao da sam trebala da popustim jer su nogice napravile malo veći ugao u odnosu na bok. Ali nije pravio problem veliki, on je popustio. Sada je ugao 90 stepeni, tako i treba da bude.

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.11.2014 18:47:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Persana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
26.11.2014 20:37:11   
Persana
A meni nista nije rekao, da li smem ja to sama kad primetim da je drugacije? Na koliko nedelja ti pomerao?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 13:30:15   
dunja RR

Bili na kontroli danas, desni kuk je dobar, skidamo preko dana kaiševe juhu, a noću nosimo još dva meseca, samo dok spava, da bi došli do idealnog stanja. Levi kuk je odličan, zrnca okoštavanja na oba prisutna koliko sam razumela.
U onoj gunguli zaboravih da pitam da li sme da sedi, da se diže, da li trebam da podignem kolica. Mislim da ću morati da zovem docu sledeće nedelje ili da prošetam do Tiršove da ispitam sve.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Persana)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 13:37:12   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Bili na kontroli danas, desni kuk je dobar, skidamo preko dana kaiševe juhu, a noću nosimo još dva meseca, samo dok spava, da bi došli do idealnog stanja. Levi kuk je odličan, zrnca okoštavanja na oba prisutna koliko sam razumela.
U onoj gunguli zaboravih da pitam da li sme da sedi, da se diže, da li trebam da podignem kolica. Mislim da ću morati da zovem docu sledeće nedelje ili da prošetam do Tiršove da ispitam sve.

user posted image user posted image Jupiiii!!!! Radost veselje i slobodica

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 13:41:46   
mika79
user posted image user posted image za Savu, sad će vam biti sve lakše.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 13:42:12   
mati
Dunjci super!!! user posted image za Savu
Ja isto tako zaboravim da pitam neke najvaznije stvari, i milion puta obecam sebi da cu sve da stavim na papir pre nego odem kod dr i zaboravim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 13:48:50   
dunja RR
Hvala vam drage moje user posted image

Mati, ispitah ja njega svašta, ali nisam uspela sve, usput skidala kaiševe za UZ, pa oblačila, pa nosila S u drugu ordinaciju gde mi dr. pokazivao na koliko rupa da mu nameštam kaiševe (tu ga opet skidala pa oblačila), pa sam dr. i sestri uz sve to u onoj gužvi u ordinaciji nekako proturila Ferero da se zaslade. stigoh da pitam da li trebaju vežbe - ne treba, i rekao je da ga puštam da radi sve što sam želi, da se okreće ... ali ne znam da li to važi za sedenje, tako da, smaraću ih još malo user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 12.12.2014 14:03:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 13:57:08   
madre
dunja, to su bas lepe vesti, mnogo mi je dragouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 15:01:43   
degu
Dunja draga divne vesti user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 15:29:51   
Persana

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: dunja RR


Bili na kontroli danas, desni kuk je dobar, skidamo preko dana kaiševe juhu, a noću nosimo još dva meseca, samo dok spava, da bi došli do idealnog stanja. Levi kuk je odličan, zrnca okoštavanja na oba prisutna koliko sam razumela.
U onoj gunguli zaboravih da pitam da li sme da sedi, da se diže, da li trebam da podignem kolica. Mislim da ću morati da zovem docu sledeće nedelje ili da prošetam do Tiršove da ispitam sve.

user posted image user posted image Jupiiii!!!! Radost veselje i slobodica

E bas lepo. Sad je lakse.
Mi imamo prvu kontrolu pocetkom januara pa cemo videti. :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 16:32:49   
dijana1*
Dunjci to su divne vesti eeee sloboda i mlataranje nogicamauser posted image
Pusti ga da lezi i da prvo nauci da se okrece. Mislim da ne trebas da zuris sa sedenjem. Sesce on sam kada dodje vreme. Sada je bitno da nauvi da se okrece. Ljubi mi Savuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Persana)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.12.2014 16:35:04   
mama krava
user posted image user posted image user posted image

Super!!!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
7.2.2015 17:34:37   
MIKICANS
Evo da i ja podelim svoje grozno iskustvo...jednom recju ocajna sam...na dva uz sve ok i nrmalno(kod nas to radi pedijatar) i na tom drugom uz mi kaze ne moze da odstampa sliku ne radi joj uz da zakazemo u decijoj da potvrde...odem posle mesec ipo kako su zakazali i sok, kukovi u losem stanju, desni gori doslo bi vrlo brzo do iscasenja....daju nam kaiseve, ali se ja odlucim da odem i kod dr Tomasevica da potvrdi...samo je potvrdio da je to to i stavimo odmah...dr mi kaze posto sada ima vec 6 meseci da ce biti sve ok ali da ce duze lecenje trajati...ja sam uzasnuta kaze mi da se na prvom uz sve vidi a ona nije znala :( Meni je zgodnije da je u hulahopkicama pa da joj skinem kaisice kada je presvlacim...za 6 nedelja idemo na prvu kontrolu :(

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
7.2.2015 21:12:17   
Persana
Bice to sve ok. Mi smo stavili sa tri ipo meseca i nosio tacno deset nedelja. Skinuli smo pre tri dana.
U pocetku je tesko, ali navikne.

(odgovor članu MIKICANS)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
7.2.2015 21:26:32   
dunja RR

Mikica, žao mi je što je problem sa kukovima kasnije otkriven, istina je da se obično kraće nose remenčići prilikom ranijeg otkrivanja problema. Ali evo, nama je otkriven sa 2 meseca, pa i dalje nosimo (samo noću poslednja 2 meseca). Doduše, moj doktor ima princip da je bolje duže nositi, on kaže da želi idealno stanje, pa ih u poslednja 2 meseca nosimo samo noću, kako bi smo doterali do tog idelanog. Nikako bre da skinemo, taman se ponadamo, kad on opet produži ... Kontrola nam je za 6 dana, javljam..

Biće to ok, sve smo bile očajne u početku. Navićeš se i ti a i beba, posle će ti biti neobično kada skinete, videćeš user posted image


Persana, evo i ovde, bravo za vas user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Persana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
9.2.2015 17:59:40   
MIKICANS
Ja sma odusevljena moja bebana se uopste ne buni, ne place...nosimo ceo dan i celu noc...Skidamo za kupanje i prilikom presvlacenja na 2-3 min lakse mi kada je u hulahopkicama...I nas dr hoce da je do savrsenog pa cemo videti, prva kontrola je za 6 nedelja, neka nam je Bog u pomoci

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.2.2015 15:44:12   
MIKICANS

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Mikica, žao mi je što je problem sa kukovima kasnije otkriven, istina je da se obično kraće nose remenčići prilikom ranijeg otkrivanja problema. Ali evo, nama je otkriven sa 2 meseca, pa i dalje nosimo (samo noću poslednja 2 meseca). Doduše, moj doktor ima princip da je bolje duže nositi, on kaže da želi idealno stanje, pa ih u poslednja 2 meseca nosimo samo noću, kako bi smo doterali do tog idelanog. Nikako bre da skinemo, taman se ponadamo, kad on opet produži ... Kontrola nam je za 6 dana, javljam..

Biće to ok, sve smo bile očajne u početku. Navićeš se i ti a i beba, posle će ti biti neobično kada skinete, videćeš user posted image


Persana, evo i ovde, bravo za vas user posted image

Jel bila kontrolica?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.2.2015 15:44:55   
MIKICANS

IZVORNA PORUKA: Persana

Bice to sve ok. Mi smo stavili sa tri ipo meseca i nosio tacno deset nedelja. Skinuli smo pre tri dana.
U pocetku je tesko, ali navikne.

Kakva vam je bila dijagnoza? user posted image

(odgovor članu Persana)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.2.2015 15:51:43   
dunja RR

Mikice, odlično što se bebana ne buni!


Kontrola nam je sutra, pa se javljam, nadam se sa lepim vestima :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MIKICANS)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
12.2.2015 17:21:46   
serpica
Dunjci,ja cu samo da posaljem velikiii user posted image za tebe i Savu

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.2.2015 4:01:51   
dunja RR

Šerpi dušo, i mi tebe i tvoje anđele grlimo i ljubimo! Inače, nikako da ti kažem, videh negde da ti je termin 13.6., a tada je Sava rođen :). Mada moguće da ćeš ti ranije zbog CR?
Izvinjavam se za off :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.2.2015 6:48:13   
serpica

IZVORNA PORUKA: dunja RR


Šerpi dušo, i mi tebe i tvoje anđele grlimo i ljubimo! Inače, nikako da ti kažem, videh negde da ti je termin 13.6., a tada je Sava rođen :). Mada moguće da ćeš ti ranije zbog CR?
Izvinjavam se za off :)




Dunjci javni kako je prosao pregled user posted image da,da 13.jun bas mi je zao sto nece biti taj datum ali gledacu da bude sto blize ako moze.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.2.2015 14:04:34   
dunja RR
Stanje dobro, skinuli smo kaiševe, jeeej!
Inače ih nismo ni poneli na kontrolu, zaboravismo ih na krevetu, a dr. kaže,ma nema veze, ionako su prošlost user posted image

Možemo da stojimo, sedimo, dignemo kolica, kaže dr. da S radi sve što želi.
Kontrola sa rendgenom 2 meseca po prohodavanju.

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.2.2015 14:05:24 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pavlikovi remenčići za kukove
13.2.2015 15:10:11   
mika79
user posted image user posted image za Savuuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here