|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2015
26.6.2015 23:58:15   
Didy
Hvala, drrugarke.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Letovanje 2015
27.6.2015 0:09:41   
Torbica
Srecno Didy!!! user posted image
Mi odbrojavamo do sledeceg petka...Ljubim vas sve

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Letovanje 2015
27.6.2015 2:24:59   
Didy
Hvala, Torbi. user posted image
I vase ce brzo, samo sto nije. user posted image
Evo nas na granici s Makedonijom, jos malo pa brckanje.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Letovanje 2015
27.6.2015 5:51:02   
dijana1*
Didy srecan put i da vas posluzi lepo vreme user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Letovanje 2015
27.6.2015 6:27:55   
dijana1*
Citam sta se desilo u Tunisu i ne mogu da verujemuser posted image
Vidim da je dosta turista otkazalo aranzman a jedna porodica sa troje dece ide hrabro da letuje. E bas ima budala i zbog uplate ce rizikovati svoj i zivot deceuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Letovanje 2015
27.6.2015 8:59:20   
Ana RR
Hvala Klari user posted image i moja drugarica je odusevljena, dva puta je bila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Letovanje 2015
27.6.2015 9:13:42   
Ana RR
Dijo, agencije su im nudile da bez naknade promene destinaciju i nisu svi hteli. Ja stvarno ne razumem kako neko vodi decu tamo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Letovanje 2015
27.6.2015 23:02:10   
dijana1*
Anci to nisam znala. Stvarno ljudi nisu normalniuser posted image
Kao deca su mala i ne znaju oni sta se desavauser posted image
Kako mozes da ides na plazu gde je prethodni dan ubijeno 30 ljudi , gde verovatno ima jos krvi, da se setas tim gradom opusteno. Uzas!!!!

Nego kad smo kod letovanja mi smo u Hrvatskoj mesto Drvenik.
Za decu idealnouser posted image
Za mlade parove ubitacnouser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Letovanje 2015
28.6.2015 8:11:22   
adulence
mi cemo za tacno dve nedelje biti u dragom nam Kumboru..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Letovanje 2015
28.6.2015 14:53:45   
wivern
Zene srecan put i dobar provod. Mi de vec vratili. Vreme bilo savrseno, jedno jutro bio pljusak i to je to. Popodne je vec bilo super za plazu.
Smestajem smo odusevljeni, zene svaki dan ciste sobu, namestaju, dva puta nedeljno menjaju peskire, u kupatilu mali samponici i kupke i kao mali znak dobrodoslice malo crveno vince. Koje smo mm i ja odmah sabili user posted image . Inace je na krfu privatni smestaj znatno losiji nego na drugim mestima gde smo bii ali ovo je extra. Cini nam se i da smo nasli bazu u koju cemo se itekako vratiti.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Letovanje 2015
29.6.2015 23:10:44   
Sesilija 83
Pozdrav zene, ne stizem da se javim sto godina,vidim ima puno novix clanova,a prepoznajem i stare....
Elem Torbice,mi smo se u nedelju vratili iz Teoxenie,Ouranopoli,bili smo Allinc,super je bilo,ali je zadnjih par dana pocela guzzva ogromna i redovi za hranu sto mene strasno nervira,otimanje,guranje i ostalo,hotel je pun Srba i Rusa.Plaza je ok,ali ulazak u vodu je los koliko ima ostrog kamenja,mm je dva puta isekao stopalo,zato ti savetujem da uvek ides skroz levo pored ogromne stene,tu je pesak i postepen ulazak u vodu a ima i prirodnog hlada.
Igraonica je ok nista specijalno,radi neka Bugarka,uglavnom deca boje i crtaju a ona to lepi po zidovima,nije bilo komaraca,parking je mali za sve goste tako da se ljudi parkiraju na svim mogicim mestima.Bazeni su ok,mada smo se mi samo jednom okupali...Grad je blizu ima lep parking,restorane,svasta nesto,malo ali simpaticno.
Mi smo isli na plazu u Nea Rodu,Voulitsu,Komitsu....eto pozz za sve....

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 29.6.2015 23:15:51 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Letovanje 2015
30.6.2015 8:21:43   
Buba Mira
Drugarke koje ovih dana putujete u Grčku, ako vam nije teško napišite sa lica mesta kakva je zaista situacija tamo. Vidim da je po novinama opšta panika, a ljudi u komentarima pišu da je sve prenapumpano sa tim nestašicama, što i ja mislim da jeste.
Ipak, ako imate vremena a u Grčkoj ste, napišite par redova ovde, mi krećemo 20jula.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Letovanje 2015
30.6.2015 8:40:16   
Sesilija 83
Ja sam se pre dva dana vratila,jeste skuplje u odnosu na proslu godinu. Giros u Stavrosu je 3,30e, Pice na plazi fredo espreso3e,nes 2,5e. Nema na svim plazama voda uz pice kao prosle godine,marketi neznam bas kolike imaju razlike jer smo bili All inc,ali mi je zapalo za oko da je paket vode2,5e...
E sad moguce da ce ovih dana krenuti nestasice jer je pre par dana zatvorena banka,ali ja iskreno mislim da turisticka mesta nece imati tolike krize!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Letovanje 2015
30.6.2015 8:50:53   
Buba Mira
Da li ima realnih razloga da bude promena u kvalitetu i količini dostupne hrane u hotelima zbog cele te gungule? Uplatili smo pun pansion i nisam planirala da ponesem ama baš ništa iz Srbije, osim grickalica i sendviča za usput user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Letovanje 2015
30.6.2015 9:14:42   
Sesilija 83
Ma ne, jeste prenapumpano,ja sam ponela grickalice,i mleko bez laktoze za mladju cerku,ostalo sto mi zatreba sam kupovala,uglavnom deci kad smo van hotelskog kompleksa. Marketi su puni,bili smo u Lidl,u povratku u Jumbo,tamo je isto sve.Pre 20ak dana o bili u Bugarskoj poslovno i tamo sam isla i Jumbo,bas sve isto.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Letovanje 2015
30.6.2015 11:47:20   
mama krava
Evo ja se javljam sa Tasosa....ovde je sve puno ko oko.... i ulice i prodavnice i restorani.... klasika preferiraju kes i to je to... cene kao u Bg, jedino je hleb 1€.

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Letovanje 2015
30.6.2015 11:50:19   
saska80
U kom si mestu? Mi krajem jula idemo u Limenariju, nikada nismo išli na Tasos, ne znamo šta da očekujemo..

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Letovanje 2015
30.6.2015 12:00:39   
mama krava
Mi smo isto prvi put na Tasosu...u Pefkariju koji je izmedju Limenarije i Potosa..ima savrsenu plazu za decu. Ne znam kako je u Limenariji nismo bili...stigli smo pre 2 dana....ali grneralno jako je lepo more, cisto je....slatko skroz. Ovde je sve malo....kao selo....ali jako sarmantno! 😊

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Letovanje 2015
30.6.2015 12:32:25   
wivern
Ja sma pre dve godine bila u Limenariji, lepo malo mestasce idealno za odmor. A tasos mi se dopao, jako je zelen sto je meni sjajno. Ponesite obavezno smoki za hranjenje galebova na trajektu. Decica su odusevljena, a bogami i mi odrasli. Doduse ja sam bila u junu mesecu ne znam kako je u sezoni user posted image

Mi smo se u subotu vratili sa Krfa i nije bilo nikakvih praznih rafova niti se mogla oset_iti neka panika. Sto kaze Milkica preferiraju kes, ali to nije od juce tako je vec godinama unazad.

< Poruku je uredio wivern -- 30.6.2015 12:33:58 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Letovanje 2015
30.6.2015 18:43:38   
Torbica
Hvala ti Sesilija! user posted image Za redove se ne jedim, uglavnom sednem sa decom a mm donese svasta... Ni ne ocekujem da u jeku sezone ne bude guzve... ALi sta nas briga, nigde ne zurimo. Prosle godine smo bili u Jerisosu tri nedelje tako da sve okolne plaze znamo i mnogo nam se svidjaju. Zato mi je zgodan PP, da mozemo u skitnju preko dana, nismo vezani za Hotel. Prenecu utiske user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Letovanje 2015
1.7.2015 0:09:11   
Jole84
Didy, MK srećan put i lep provod vam želim user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Letovanje 2015
1.7.2015 0:14:55   
Ivanka 75
Jaooo i mi brojimo sitno do mora user posted image
Jos 5 dana user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Letovanje 2015
1.7.2015 0:20:00   
Jole84
Jupiii, a gde idete nisam propratila? user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Letovanje 2015
1.7.2015 0:29:44   
Ivanka 75
Polihrono user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Letovanje 2015
1.7.2015 0:35:23   
vikiveki
Mama krava kakva je tamo situacija,ovde nam u medijima svašta pričajuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
Tata! Ovo moraš znati, ako imaš ćerku.
Michael Mitchell, poznati tata bloger, svakodnevno piše i obaveštava o svojim roditeljskim iskustvima. Ovoga puta obrat...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here