|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta spakovati za more?
1.9.2014 6:32:46   
Misha i Ljisha
E ovako dugujem post sta sam sve ponelauser posted image

Odeca: mm 5 majica, dvoje carapa, 4 sorca, dvoje bermuda, trenerka gornji i donji deo ako zahladi i gace, papuce i patike
ja 3 majice, dve kosulje, bermude, haljina, suknja, 3 kupaca,marama,trenerka, gace, 3 brusa, papuce i baletanke
D 10 bodica kratkih rukava, 3 bodica duhig rukava, dvoje helanki, 4 sorca, 7 pari carapa, 4 haljine, 3 para obuce, 4 kupaca, 1 portikla, 3 sesira

ponela sam peskire, 4 velika, dva mala i 3 peskira za D plus 10 tetra pelena

Nasa higijena, njena higijena, apoteka( hanzaplast, eferalgan, brufen, diklofen gel.uvek me ukoci u vratu kad promenim krevet, hidrogen, toplomer, fiziomer, nosko, kafetin-mm cesto ima glavobolje i mislim da je to to mada sad kad se setim i ta kesa sa apotekom je bila pozamasna)

kupili smo pop up zastitu od sunca tako da nismo nosili suncobran, ovo je stvarno zgodnije i bolje

ponela sam jos truleks krpu, dve sudne krpe, mer za pranje sudovam mer za ribanje kupatila i jos jednu krpu za ribanje kupatila, zicu za palacinke, zacine (so, biber, biber u zrnu, lovor, papriku, vegetu,), brasno psenicno i kukuruzno, griz, cokolino, petit keks za D, plazmu za nas, sok od visnje, sok od zove, krompir, luk, plavi patlidzan, tikvicu, sargarepe, persun, pastrnak, celer, 20 jaja, slanina, paprika rogam paprika babura, beli luk, paradajz, lubenica, dinjauser posted image (prakticno sve iz baste sto sam imala), smrznuto meso (jedno pakovanje piletine, dva pakovanja teletine, i dva pakovanja svinjetine), smrznuti grasak, smrznuti kukuruz i smrznutu boraniju, tri konzerve tunjevine i jedna dimnjena skusa, tvrdi sir, pakovanje rose, pakovanje knjaza, 5 l mleka, nes kafa, crna kafa, secer, belo vino, dve brice, cokoladu najlepse zelje, smoki, stapice, ribice, flekice za supu i mislim da je to to

Ponela sam i dve kasike za D, pelene za noc, lap top, igracke za D (lopatica, grabljice, kantica, puzle, sveska, bojice i 5 knjiga, plus baby projector njen sa zvezdama-žezdama)

Iskreno hrane sam imala za armiju mogli smo ostati jos 5 danauser posted image . Odece ni pola nismo isprljali bili smo stalno u kupacim, ja u haljini i marami, mm u sorcevima (tri sorca je isprljao), D isto u haljinama i kupacim

Znaci bili smo fest natovareni ali smo se vracali light samo sa odecom, sve sam ostavila tamo od hrane sto nismo prozdrali, cak sam ostavila kupke od mene i mm jer sam ponela dve koje su bile pri kraju, ostavila sam i mer za sudove i za kupatilo, krpe i to je to, vratila sam grickalice jer ih nismo uopste pojeliuser posted image

Kupovali smo hleb, voce, vodu, kolace, kupili smo jos neke namaze sirne i nutelu, masline, pivo i to je to.

Samo ne znam zasto nismo ostali malo duzeuser posted image mogli smo nista nismo skoro trosiliuser posted image , mm mi je rekao da nisam normalna koliko sam hrane ponela. Kuvali smo na smenu on i ja.

Sporet je radio besprekorno kao i rerna tako da nismo imali problema.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Šta spakovati za more?
1.9.2014 9:34:50   
Torbica
Lele Ljisho! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Šta spakovati za more?
1.9.2014 9:44:43   
bubulence
ljiso zeno draga, svaka ti cast. meni je vrhunac kada ponesem 3 supe u kesici user posted image , ne bih se setila svega toga. koji vi auto imate kada si uspela sve to da strpas user posted image ?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Šta spakovati za more?
1.9.2014 9:49:08   
Torbica
Ljisha je legenda! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Šta spakovati za more?
1.9.2014 12:26:20   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: bubulence

ljiso zeno draga, svaka ti cas_t. meni je vrhunac kada ponesem 3 supe u kesici user posted image , ne bih se set_ila svega toga. koji vi auto imate kada si uspela sve to da strpas user posted image ?


user posted image Mali autic fiat albea (nasa ALbela gura ko blesava heehehhe). E da nisam napisala da sam ponela i uljeuser posted image i dunjina kolica.user posted image sto je totalni promasaj jer kolica nismo uopste koristili.

Sa mojom d ne vredi da idemo u restoran na rucak ili da kupimo giros npr ona to NECE i NECE da jede (naravno da smo mm i ja jedan dan kupili giros i ponudili je ali nema sanse, prosto ne vole dete tako nesto). Njoj pod obavezno moram da kuvam i gledam uvek da kuvam svaki dan pa sam tako i tamo.user posted image Stalo je sve al da imamo dvoje dece ne bi stali hahahaha

eh da da i dva jogurta imlekova smo poneli od 1luser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 1.9.2014 12:27:58 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Šta spakovati za more?
1.9.2014 17:08:55   
Sanjalicaaa
MILj au, svaka ti cast user posted image gde si kupila pop up? kako ti se cini? ima ga sad u merkatoru na akciji uz pika karicu. bas se premisljam da li da uzmem

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Šta spakovati za more?
2.9.2014 5:40:38   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

MILj au, svaka ti cast user posted image gde si kupila pop up? kako ti se cini? ima ga sad u merkatoru na akciji uz pika karicu. bas se premisljam da li da uzmem


Mi ga i kupili na akciji u Rodicu. Sad se razmisljamo dok je na akciji da uzmemo jos jedan. Iskreno sjajna stvar, zapakujes i nosis lepo kao torbu, lagano i prakticno, peskir se ne prlja toliko, detetu zabavno jer je kao kucica (evo i od kad smo kuci stalno je "razapet"). Ja se salim da ce to nama biti i pop up zastita od kise na salasu i od sunca i od svegauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Šta spakovati za more?
4.9.2014 0:10:45   
Dada81
Zimsku opremu user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Šta spakovati za more?
4.9.2014 6:35:50   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Dada81

Zimsku opremu user posted image


to cu mozda naredne godineuser posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Šta spakovati za more?
4.9.2014 9:30:28   
Torbica
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Šta spakovati za more?
22.4.2015 10:30:36   
wivern
Fenomenalno user posted image sad cu sve da iscitam i napravim beleske, resih da pocnem da se spremam.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Šta spakovati za more?
22.4.2015 11:40:11   
daca77
Wiv, a kad planiras da putujes?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Šta spakovati za more?
22.4.2015 11:40:32   
daca77
Zeza rruser posted image

< Poruku je uredio daca77 -- 22.4.2015 11:42:48 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Šta spakovati za more?
22.4.2015 11:45:27   
eca89

IZVORNA PORUKA: wivern

Fenomenalno user posted image sad cu sve da iscitam i napravim beleske, resih da pocnem da se spremam.


Joj, wiv ženo zavidim ti user posted image , more, more uh i ja bih radouser posted image !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Šta spakovati za more?
22.4.2015 11:45:35   
wivern
U junu mesecu, ako sve bude kako treba. Ocekujemo da kazu kad ce svekar da se operise, pa cemo onda znati tacno. Ali je definitvno pred sezona.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Šta spakovati za more?
22.4.2015 14:42:59   
mama krava
Jaooooo, ja sam baš počela da razmišljam o ovome...uplatili ssmo I sad me još ta muka čeka...Nemam pojma kako ćemo da se potrpamo, I još treba da nadjemo manja kolica...ili da kupimo neka polovna kišobran ili da pozajmimo!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Šta spakovati za more?
22.4.2015 15:20:24   
wivern
Mi cemo opet na budalu. MM hoce da vucemo velika kolica, jer su laka za guranje tj gaze sve pred sobom, a ja sam za kisobran. Nama auto jeste veliki ali necu da tovarim kao mazga.
Ove godine moram spisak da pravim, da nesto ne zaboravim za malisu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Šta spakovati za more?
8.7.2015 21:07:44   
lesica
Ja polako pravim spiskove.. i bolje da ne razmisljam jos uvek o ovomeuser posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Šta spakovati za more?
8.7.2015 21:31:38   
veselicaa
Hahah,mi kada smi isli na more sa A i S kada su bile bebe,svekriva se salila da se selimo user posted image Sada nosim mnogo manje jer smo vec naucili sta stvarno treba i retko kada nesto zaboravimo.

< Poruku je uredio veselica -- 8.7.2015 21:32:12 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 15:08:42   
Jole84
Jaooo ovo me čeka za vikend user posted image Kad se samo pomislim na prenosivi krevetac i kolica, ne znam gde ostaje mesta za kofere, a mm pita hoćemo li da nosimo i hranilicu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 15:28:07   
Trcosava
Jole ne znam koji auto imate, ali što kažeš samo ta dva - gde će koferi.

No mi srećom imamo stara Anina kolica, koja se baš skupe kao kišobran, pa ćemo njih. Prenosivi krevetac ispred zanjdih sedišta, odnonsno iza prednjih, Ani ispod nogu. Za mm, Anu i mene ne treba puno stvari. Jedino za Luku što moram nosim tonu pelena i portikli.
Nego jel zna neko jel imaju da se kupe portikle za jednokratnu upotrebu? EDIT: našla, ima. Samo da vidim cenu u DM-u. Ili zna neka?
Sad vidimda i Tosama ima, iskreno ne mogu se naperem portikli, a on samo pljuje. Jel vam se čini puno 10€ za 150 komada?

Inače nikakve spiskove ne pravim.

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 11.8.2015 15:31:01 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 16:06:10   
Jole84
Trćo znam da ima u Dm-u, ja sam uzimala i u Dexi-co, čini mi se da su oko 150,200 dinara, ali nisam sigurna da li mislimo na isto. To su one kao mušemica, samo opereš i ponovo koristiš. Jedino što nisu baš za ove vrućine praktične, da mu ne bude prevruće.
Imamo Megana, mada nismo dosad išli s njim na putovanje, a ni s Milom user posted image Nije mnogo veliki ovaj prenosivi kad se sklopi. A kolica imam neka kišobran, uska su ali nekako dugačka, možda jedino da ih stavim na suvozačevo mesto, a jedan kofer ispod njenog autosedišta.
Ja ću morati da pročitam ove spiskove, kao muva bez glave sam. Nego šta nosiš Luki što se tiče hrane, mleka?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 16:40:28   
Trcosava
Jole mori, jednokratne - one što posle jela baciš u kantu. Ne mogu da nađem cenu u DM-u. Mislim da je oko 20 kom nekih 3€. Moramd a pogledam u subotu kad budem išla.

Što se tiče jela za Luku - kupovne kašice. Idemo u hotel, polupansion i nemam gde da mu pravim išta. On je na adaptiranom tako da nosim konzervu adaptiranom, kupim grejač vode i to je to. Ništa više. Jedina caka nam je što 21.8. dobija drugu dozu vakcine, ali kako nije imao nikakvu rekaciju prvi put, ne očekujem neku ni drugi put. Poneću paracetamol za svaki slučaj. Ništa drugo. Eventualno ću mu iznječiti neku bananu i breskvu. Mislim voćne kašice meni nisu problem, stra' me od slanihkako će da ih prihvati, jer to sam mu dala samo jednom kad je probavao muškatnu tikvu.

A ti sediš pozadi sa Milom??? Ja nikad nisam sedela pozadi ni sa Anom, sad tek nemam ni mesta user posted image I sve što je tako neki višak je išlo/ići će iza sedišta.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 18:11:28   
Ana RR
Trco, a što mu ne kupiš onu gumenu portiklu koju samo opereš posle jela?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 18:15:50   
Trcosava
Ma gde ću n plaži da je perem user posted image

Pa ostane neki deo, pa mi dolaze ose. Ovako završi i bacim i ćao user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here