|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 19:56:15   
wivern

IZVORNA PORUKA: Jole84

Jaooo ovo me čeka za vikend user posted image Kad se samo pomislim na prenosivi krevetac i kolica,

Nas je u apartmanu uredno cekao krevetac za malisu, Jole proverite mozda imaju pa da ne nosite bzvz.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 20:28:43   
Trcosava
NEk provere i da li se doplaćuje. Ja nosim jer ovde gde mi idemo se naplaćuje 7€ po danu!!! user posted image ima među noge da ga gurnem ako trebauser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 20:32:55   
wivern
E da, i to. Kod nas je to sve ulazilo u cenu apartmana.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 20:44:54   
milicicak
Hmm, mi nismo doplacivali krevetac.
Po meni je najbitnije spakovati apoteku i hranu za dete. Jole, ona ti je vec velika, za rucak moze da jede ono sto i vi. Za dorucak i rucak ponesi mlecno zitne kasice koje inace jede, to uvek zgodno dodje. I naravno ad mleko.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 20:47:03   
bubulence
ma kakve portikle? mi smo Masu stalno drzali samo u pelenama, tako da jojnismo ni stavljali portiklu... samo je 'plahnemo' kada se narucka user posted image . potrosili smo moyda 6-7 portikli, tj isprljali... ono samo kada odemo na rucak pa i nju tamo hranimo...
a inace se Masa vozi na suvozacevom sedistu a Ema i ja nazad...
nama je put prosao savrseno, od 12 sati voznje, na je prespavala 11 sati i 40 min user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 20:50:16   
bubulence
iz apoteke , hvala Bogu, nismo bas nista koristili. i probiotik sam prestala da dajem kada smo stigli na more...
ne znam da li nosite deci posteljinu... ja sam im nosila jer mi je bzvz da one spavaju na tudjim...
i sto manje stvari... koliko smo stvari oblacili mogli smo svi 4 da se spakujemo u jedan mali kofer

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 21:00:09   
wivern

IZVORNA PORUKA: milicicak
Po meni je najbitnije spakovati apoteku i hranu za dete. Jole, ona ti je vec velika, za rucak moze da jede ono sto i vi.

Po meni samo pasosi i pare. Sve ostalo ima da se kupi user posted image
Ja sam na moru pocela maksi da uvodim hleb i da mu dajem ono sto mi jedemo. A imao je sedam meseci.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 21:00:15   
Sanjalicaaa
Sasvim normalno je da u hotelu imaju krevetac za bebe. Treba videti sa agencijom ili hotelom. Uglavnom se i ne naplaćuje, ali ima hotela koji naplaćuju. Mi smo se prošle god sa agencijom dogovorili, a oni sa hotelom. I nismo plaćali


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 21:01:32   
milicicak
Ja nosim mini bubinu posteljinu. I prasak za ves da operem njene stvari za plazu user posted image mada ja na more nosim i mikser i blender (al opet nasa situacija je specificna).
Sa garderobom jedino ne treba preterivati, iz mog iskustva bar trecinu stvari koje ponesem ne obucem

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Šta spakovati za more?
11.8.2015 21:08:28   
milicicak

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: milicicak
Po meni je najbitnije spakovati apoteku i hranu za dete. Jole, ona ti je vec velika, za rucak moze da jede ono sto i vi.

Po meni samo pasosi i pare. Sve ostalo ima da se kupi user posted image
Ja sam na moru pocela maksi da uvodim hleb i da mu dajem ono sto mi jedemo. A imao je sedam meseci.

Wiv, moj post od prosle godine
IZVORNA PORUKA: milicicak

Kseno, pa pravicu palacinke dva-tri puta obzirom da nemam opciju da kupim zbog mini bubine alergije :)
inace mrzim nosenje hrane na more, ceo zivot sam bila u fazonu da cu kupiti sve sto mi treba tamo gde sam. Prosle godine sam poludela, nisam znala koji keks detetu smem da kupim jer su sve deklaracije na grckom pa ove godine nosim sve sa sobom :D

Ja sam stvarno bila u fazonu, samo pasos i pare do mini bube.
I mi nikad nista iz apoteke nismo koristili na moru opet je svaki put najpazljivije pakujem. Al opet, ja ni u parkic ne idem bez Aeriusa, stvarno nisam merodavna.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Šta spakovati za more?
12.8.2015 0:15:16   
wivern
Mili ove godine sam i ja nosila tonu xyzala i aeriusa, ali poenta mog posta je da sta god da zaboravis ima da se kupi ako imas pare user posted image
A inace sam nosila i blender user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Šta spakovati za more?
12.8.2015 22:28:06   
Jole84
Ženske bile ste u pravu, dobićemo krevetac tamo, tj drug mi sredio, tako da više mesta za kofere user posted image
Inače Trćo ja vazda sedim nazad da ne bi plakala u autosedištu, mislim tako je bilo na početku pa se tradicija nastavila, sad nema šanse bez mene da sedi mirna, i bez smokija naravno user posted image
Milicicak u pravu si, za ručak mi nije problematika, poneću samo pahuljice i poneki griz/palentu. A kad pomenu mleko, mi smo sada na Kravici, šta mislite da li da nosim odavde, pošto nisam sigurna hoće li joj se dopasti grčko mleko, a i čini mi se da oni mahom imaju kozja mleka.
A vodu? Ako niste nosile Rosu, koja njihova voda je ok?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Šta spakovati za more?
12.8.2015 22:33:45   
Ivanka 75
Meni se njihovo mleko ne svidja, nosili smo i mleko i jogurt.
Voda im je ok, mi smo je trosili 1 paket za 2 dana.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 0:06:15   
Jole84
Ivanka koja voda je najsličnija našoj Rosi? Mm i ja kad smo išli pili smo šta dohvatimo, ali sad za Milu ne znam koja im je ok...Sećam se neke Bikoc i neke na A user posted image
Mleko sam odlučila da nosimo, 5 Kravica od 1,5l.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 8:22:31   
Trcosava
Žene, ako bi ja napravila par kašica domaćih, koliko bi mogle da stoje one u frižideru recimo?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 9:07:04   
milicicak
Jole, mi smo za mini bubu kupovali vodu koju stignemo.
Trco, ja ne bih drzala kasice duze od tri dana. Eventualno da zamrznes pa poneses zamrznuto.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 9:13:24   
vonavoj
Trco,bolje zamrzni..friz mi nije sigurica za duze od 2dana..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 9:24:27   
Trcosava
Pa ok da zamrznem, ali tamo nemam zamrzivač, nego frižider. I da ih zamrznem kući, odmrznuće se u frižideru. Mislila sam makar 4 dana da napravim domaćih slanih, ali teško da će da mi opstanu u frižideru znači :(

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 9:33:16   
sonyasha
Čini mi se da je Zagori bila najsličnija česmovači!
Inače njihovo mleko je odlično, ali ono kratkotrajno od 5 dana, ne mora da se kuva i ukusnije od kravice! Samo proverite masnoću jer imaju sve varijante! Probali smo dva proizvođača i oba odlična!
Samo nemojte da se zeznete da uzimate ona dečija dugotrajna, skupa su a Vojin ih je pljuvao bukvalno jer je to sve ali mleko nije, za početak je braon(kao obogaćeno ovim i svačim)!

< Poruku je uredio sonyasha -- 16.8.2015 9:34:42 >


_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 10:44:35   
vonavoj
Ja se ne bih igrala..meni je sestra kupila u DMu,njihove,za 1e,za rucakuser posted image ..imam 6kom...a ostalo cu skuvati,nosim stapni mikser!
I ja polako treba da se pakujem,tj,da pisem!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 11:36:39   
wivern
A u cemu je fora sa kupovnim kasicama? Sto ne nosis par kupovnih Trco? Nece mu nista biti za desetak dana niti ce se on navuci na kupovne.Ides na odmor valjda je poenta i sebi malo da olaksas.
Jole odicno za krevetac.user posted image
Von i vama se bas priblizilo

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 12:27:17   
dunja RR
Jole, Zagori je odlična voda.


Za one koji su išli u ALL inc,pitanjce.
Ja ću poneti par kupovnih kašica, samo ne znam koliko (imamo sve tamo, ultra all inc). Ja kontam da S ništa od toga neće pojesti, glupo mi da vučem previše.
Avo sada sam i u Bosnu nosila 4 Hippove i sve sam vratila.

I ne znam da li da nosim one pirinčane pahuljice, pa sa mlekom recimo za večeru.

Poneću 1 plazmu, samo ne znam da li onu duplu ili ne.

Prvi put idem u ALL inc, i ne znam šta me čeka, ali imam neki osećaj da će S sve lepo moći da ručka, ipak je to porodični hotel sa 5 zvezdica, verujem da je dosta toga prilagođeno deci.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 12:41:39   
mama krava
Dunja, bice ti super...ne brini. Uvek ima dijetalni meni...kuvano povrce, nezacinjeno i pirinac....bice Savi superiska! Taman da lepo nauci da zvacka...batak npr. 😀

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 12:56:23   
dunja RR
MK, tu si! Divno user posted image

Baš razmišljam da te pitam - da ponesem par kašica Hippovih, staklenki i plazmu jednu? Da ne vučem one pahuljice?

Peškir jedan za njega, a za plažu da ne nosim ništa od peškira? Tamo dobijamo, valjda kada krenemo na plažu, podižu se negde, tako nešto .. ti peškiri su mi dovoljni za nas, da ne vučem više?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Šta spakovati za more?
16.8.2015 12:57:46   
wivern
Dunja u tim hotelima ima sta hoces, a i sto kaze Milkica taman da mu das nesto novo da proba. Ja sam Maksi na moru uvalila stapic sa maslinovim uljem da jede, a onda ii sve ostalo.
Mama i tata da se goste sa turskim specijalitetima a nas drugar Sava da jede kasice. Ccccccc user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here