|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Apetit
4.11.2009 14:13:35   
LillyT
Masnice, koji si mesec? Meni se apetit opasno povecao, nije ono gladne oci, nego bas glad i to jos dok nisam ni znala da sam trudna. Kada sam saznala, pocela sam redovno da jedem, ali ti slatkisi me ubijaju user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Mašnica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Apetit
6.11.2009 0:54:57   
Mašnica
Ja sam ušla u 4-ti. Jedi šta ti se jede, al ne pretjeruj količinski. Ja se sa tim nesrećnim palačinkama suzdržavam tako - pojedem (samo) jednu iako mi je palačinkarnica blizu zgrade user posted image  


(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Apetit
3.12.2009 16:21:38   
Anck Su Nmaun
Ja sam uzasna sa jelom..nista mi se nejede... sve se sili p pojedem malo cisto da nisam gladna... pa za pola sata opet gladna user posted image

Al koliko nisam mogla slatko u prva tri meseca , sad bih samo to...cokolade, sladoledi, slag .... jaaaam!!!!

A sa kilazom...citam neki dan ...''usli ste u 19 nedelju , do sada bi trebali da ste se ugokili 6 kila''.......6 KILA ....pa ja nisam ni 1 posteno... pa se zapitam jel to dobro ili nije sto se nisam ugojila!?!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.12.2009 16:26:39 >

(odgovor članu Mašnica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Apetit
1.2.2011 18:58:50   
gabrijelaaa
ja cas sam gladna...cas mi se nista ne jede...kako kad...ali uglavno uvek je umereno...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Apetit
3.3.2011 12:58:08   
Joj@
Ja sam tek sesti mesec, pa je i normalno da nemam onaj ludacki apetit jos uvek, to najcesce dolazi od sedmog. trudim se da jedem sto zdraviju hranu jer zbog zdravstvenih problema nesmem puno da se ugojim (mislim da sam vec pomenula da je za bebu sasvim dovoljno i pet do sedam kg, cisto da znate, ostalo su nasi hirovi). Ipak danas sam se vagala, vec dva kg vise. Jedino me spasava to sto sam u prva tri meseca izgubila 8kg...strah me je jako...imam ozbiljnih problema sa zdravljem...strah me da cu ostati invalid...kako vi kontrolisete glad(hocu da krenem da dresiram sebe pre nego sto pocnu napadi gladi, da budem spremna). Ima li neko u slicnoj situaciji ko mora da pazi na gojenje u trudnoci? Ako bi mi dala savet bila bih joj dozivotni duznik

_____________________________

*They can crush my cookie, but they can NEVER steal my fortune*


(odgovor članu anamaria_at)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Apetit
24.3.2011 22:38:54   
nencydrew
Meni se apetit menjao iz meseca u mesec, baš nisam imala neko pravilo

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Apetit
31.12.2011 8:50:43   
anirez
Moj apetit je otisao u vraga, inace volim da jedem, ali sad ne mogu, nisam nikako gladna

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Apetit
2.1.2012 16:08:15   
faraonka
na pocetku trudnoce nisam imala povecan apetit sad je mnogo bolje :) cak na pocetku izgubila par kilograma. ali ne jede mi se kiselo, kao sto kazu .

(odgovor članu anirez)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Apetit
2.1.2012 21:41:34   
sneza24
Apetit mi se cak i smanjio,nista mi se ne jede,ni ne veceram.

< Poruku je uredio sneza24 -- 2.1.2012 21:42:02 >


_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu faraonka)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Apetit
15.1.2012 14:04:04   
*Debeljuca*
Cao drugarice trudnice ja svaki cas treba da se porodim i bogami apetit mi je povecan jako !!!  Samo bi zvakala nesto !!!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Apetit
1.3.2012 13:14:59   
blackmagic
Ja imam bas fin apetit...user posted image ....sve mogu da jedem..ali posebnu zelju imam za tunjevinom i to onom sa sosom od paradajza..user posted image

(odgovor članu *Debeljuca*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Apetit
22.1.2014 21:19:49   
dunja RR
Ja sam se u 4. mesecu odjednom provalila, i dobila nekoliko kg u poslednjih 20 dana. Pokušavam sada da stanem sa tim ponašanjem ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Joj@)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Apetit
5.3.2014 12:09:57   
Vanda
Za nekih 40 dana sto sam morala da lezim i odmaram 6 kg. user posted image . Poslje toga se malo smirilo. Kretanje puno znaci user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Apetit
5.3.2014 17:09:43   
degu
Ja sam se negde od 17. nedelje provalila, baš sam postala alava user posted image kao puštena s lanca. Već zamišljam sebe ubuduće kao malu debelu ženu user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Vanda)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Apetit
5.3.2014 21:30:50   
blesavko
pu pu i ja da se ne urocim bas me krenuo apetit, a do skoro nisam mnogo jela...

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Apetit
28.5.2014 12:16:14   
july.milana
Zdravo,drage trudnice,ja sam procitala sve postove u ovoj temi ali da i ja dodam po nesto.Treca vantjelesna uspjela i sad sam u 9.nedelji,nista ne mogu da jedem.Muka mi od svega.Mesa vec nedelju dana ne jedem,voce i povrce mogu jos,ali sve i se cini manje.Ne postoji nista sto mogu da jedem.Jako se plasim,jedem upola manje nego prije trudnoce,je li to normalno?Moze li to mojoj bebi da steti?Jako sam zabrinuta.

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Apetit
28.5.2014 12:25:52   
Misha i Ljisha
july ne brini vratice ti se apetit polako, uglavnom to traje prvog trimestra. Bebi i ne moze puno da skodi ali vise tebi. Beba ce uzeti od tebe sve sto njoj treba ali tvoje telo ce malaksati i mozda ces zbog nedostatka vitamina ti imati neke probleme. Naravno ako je to bas neko dugotrajno stanje (imala sam drugaricu kojoj je bilo muka tokom cele trudnoce) moze i na bebu da utice. Gledaj da ti porcije budu male i cesto da jedes. Ako mozes voce to je super, gricnes jagodu, pa gricnes bananu pa jabuku i td. Nemoj da se sekiras pre vremena

(odgovor članu july.milana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Apetit
28.5.2014 12:32:53   
july.milana
Hvala puno na odgovoru,evo sad pijem cedjenu narandzu i muka mi,od jutros sam pojela jedno jaje i pola parceta hljeba,krusku i malo dinje.Sve to sa mukom i jedva.Sledece nedelje idem kod mame,mozda bude bolje user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Apetit
28.5.2014 12:36:15   
Misha i Ljisha
hihih pojela si vise od meneuser posted image , ja jos nisam nista stavila u kljun. Ne brini super si. I super je sto sve sto si pojela je zdravo. Kazu da je plazma odlicna za mucnine jos dok si u krevetu odmah tako lezecki gricnes malo plazme pa onda ustanes

(odgovor članu july.milana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Apetit
28.5.2014 12:42:16   
july.milana
Pa ja sam onda stvarno super.A bas sam se bila uplasila.Na tudnocu cekamo vec 6 god.i sad ne smijem da napravim gresku.Trudim se da je to sto pojedem bar zdravo,ali sve mi se cini to je malo.Samo da izguramo ovo do 12.nedelje pa ce valjda biti bolje. U kojoj ste vi nedelji?
Ja inace slatko i kafu nikako ne mogu.Muz mi je postao vegeterijanac zbog mene,jadan user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Apetit
28.5.2014 12:52:22   
Misha i Ljisha
joj july nisam ja u nedelji hehehe moja cura ima 16 meseci. user posted image

eh sad sam se set_ila kako su mi se prijele pljeske ili neki cevapi u slaninici neki raznjici tralala i ja izmaltretiram mm da odemo do grada da jedemo (a bila je recimo ponoc) i mi super kupili sve, dosli kuci i kao ajd da jedemo a ja meso ni da pipnem. Pojela sam lepinju sa namazima i salatom a meso izbacila haahahah

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 28.5.2014 12:55:13 >

(odgovor članu july.milana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Apetit
18.6.2014 14:15:47   
Ipokrisia
Ja sam jos uvek mala trudnoca,tek usla u 6.nedelju tako da mi se nista ne gadi niti trazi previse...mozda sam za nijansu gladnija malo ujutru kad ustanem, pa to zavaram kasicicom meda i plazma keksom i onda ubrzo posle i doruckujem...Primetila sam samo da slabije jedem slatko,tacnije cokolade...ranije je bilo nezamislivo da mi obrok prodje a da nakon njega nisam pojela neku malu cokoladu...A sad ne uzimam evo vec danima,nije da necu,nego ne trazi mi se, bas cudno user posted image

(odgovor članu anamaria_at)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Apetit
20.3.2015 11:09:34   
Anoniman
Kod mene isto kao kod Ipo, u nedelju bi treblo da budem punih 7 nedelja, a isto kao sa Unom, slatkisi mi se ne jedu uopste, bude mi muka od njih, naidje dana kada mi se jede samo slano, a naidje dan kada mi se nista ne jede, kao danas.

(odgovor članu Ipokrisia)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Apetit
25.3.2015 14:41:57   
jess021
Mislim da se moj apetit konacno vratio u normalu, jedem normalno kao i pre trudnoce, sem voca ujutro koje sad praktikujem.
Na slatko sam bila alava uvek, tako da ti ne pripisujem trudnoci. Nadam se da ce tako i ostati.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Apetit
21.9.2015 12:01:09   
borica
Malo da podignem temu..Trudna sam 7+5, od pre desetak dana mi se izgubio apetit, javile se mucnine koje traju po ceo dan. Nista mi se ne jede,nemam potrebu za nekom odredjenom hranom.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here