|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NovembaRRski bar
29.11.2015 20:53:35   
milicicak
Evo, cutim user posted image
Jel smem da kukam sto u kuci nemam nista slano za grickanje user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1076
   RE: NovembaRRski bar
29.11.2015 21:00:22   
dunja RR
To može user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1077
   RE: NovembaRRski bar
29.11.2015 21:17:05   
emicaa
Ja sam izgleda rijedak slučaj što ne voli tako te filmove user posted image
mili jesi li za slane perece,ako jesi ajde user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1078
   RE: NovembaRRski bar
29.11.2015 22:45:37   
Sanjica26 RR
Nisi Emice. Ni ja ne volim.user posted image
Dunjauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1079
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 0:01:44   
wivern
Jao ja obozavam takve filmove.
Jedva zavrsih ukrase, cestitku i portfolio za jaslice.
Mrtva sam umorna, pada mi glava a morala sam to da zavrsim. A na pola kreativnog zanosa shvatim da sam danas pojela samo jednu kiflu.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1080
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 7:54:30   
mamin mish
Dobro jutro!
Izvolte kafu
user posted image

Kako doje vikend ja se izgubim od gomilu posla i obaveza ne stizem ni da se javim.


_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1081
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 9:24:14   
Kata90
Jutro user posted image
U kuci mi malo haos,sad cu pravit reda....ulenjila sam se,kako sam bila bas pod gripom.
Nego danas mi stize nov šporet,pola na struju i gas,jedva cekam pa cu doci kasnije castituser posted image


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1082
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 9:48:16   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1083
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 9:59:20   
Leptiric123
Jutro user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1084
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 11:06:51   
Mariya
Dan žene!
Vidim spominjete jelkuuser posted image L i ja smo juče pravile venac koji se pravi za advent, nemam pojma da vam objasnim šta je to,ali kata i subotičanke sigurno znajuuser posted image nama je mm juče pričao šta je to,pa smo upalili prvu sveću,a kad sam povadila ukrase za jelku,Luci je odmah pitala kad ćemo da kitimo jelku? Mi to tamo posle 20.12.
Inače i ja se nekad zabrinem za H jer ne radi ono što je L radila u njenom uzrastu,naspram nje kasni u svemu.Međutim, ona nas savršeno razume na dva jezika,kad joj dam L veš i kažem "odnesi tati u dnevnu sobu",ona ga lepo uzme sa obe ruke,da joj ne ispadne i odnese mm u dnevnuuser posted image razume i izvršava ono što joj kažem,zna da upravlja motorom,ali ne zna da slaže kocke npruser posted image kad je pitam nešto, da li hoće ili neće,klima glavom ali ne priča ništa. Ao ponekad za telefon(halo)i naravno amm,ua jelo.ništa mama,tata,baba,deda,pa-pa...i šta god joj treba ona cokćeuser posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1085
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 11:51:59   
wivern
Ahoooj zenskaci..
Kakav divan suncani dan... Ja na pauzi... Pijem kaficu.
I razmisljam kako da stignem danas i da zamenim gume, ofarbam se, nalakiram nokte, da se izdepiliram, kupim sebi farmerice, izigram sa detetom i dremnem popodne. user posted image
A da, i da zamenim pumpu u disu user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1086
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 12:06:42   
Leptiric123
Mariya sve je to normalno, bila sam i ja tako zabrinuta i samo je odjednom progovorila, sa pune dve godine, sad ne zaklapa glava me nekad zaboli.
A jelku mi ćemo malo ranije, verovatno oko 10.-15. jer za NG idemo kod tate pa da malo unapred napravimo kući.

Wiv baš sam mislila na tebe, bila u gužvi ovih dana nisam pratila jesi li otkrila ono sa vodom šta se dešavalo?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1087
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 12:09:59   
Modessty
wiv već zadajaeš sebi prevelike zadatke! user posted image ako sve to i uradiš klanjam ti se do poda! ti ćeš za mene biti bog! user posted image
Ne stižem bre dase javim. Celo jutro nešto sabiram i oduzimam. Malo pre tek doručkovala. Neću ni da razmišljam o tome šta me tek čeka kad stignem kući! Sinoć klinci napravili lom koji neću moći danima da počistim
Ko kuva kafu? Još nisam nijedn popila!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1088
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 12:23:54   
Leptiric123

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

wiv već zadajaeš sebi prevelike zadatke! user posted image ako sve to i uradiš klanjam ti se do poda! ti ćeš za mene biti bog! user posted image




I ja ću joj se klanjati, ja ne smem ni da odem kući, a gume ću promeniti sledeće godine kad mi mm dodje, šta imam nosim, deri peri, šoping ako se nekome omakne da mi čuva dete, al slabo se omačinje user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1089
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 12:24:22   
Leptiric123
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1090
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 13:12:41   
emicaa
Wiv najbolje da se nekako udupliraš pa svaka od vas na svoju stranu user posted image
Ja malo gladna,odoh se uhvatit eurokrema dok mi nije muka pa posle kako bude user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 1091
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 15:31:47   
wivern
Ovo će biti ona "il' si bos ili hadzija" a ja sam ovo drugo.
Dobih danas i ni zasta nisam osim za spavanje.
A gume moram, celave su mi načisto user posted image
Toliko sam dlakava da su mi nogice kao u srndaca user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1092
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 16:09:21   
emicaa
Pa taman krzno za zimu user posted image ja da sad ne miram redovno kod gindkologa ne bih to do proljeća ništa dirala user posted image
Mom tati danas rodjendan,tako sam divna da sam zaboravila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1093
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 16:56:40   
Figaro88
Emice i mom bratu je danas rodjendan user posted image I rasplakao me danas popodne.Celu osnovnu skolu su ga maltretirali,sto puta je dolazio kuci placucOve godine je krenuo u srednju.Bolestan je i nije danas isao u skolu i zove ga drugarica jutros da hitno dodje profesor solfedja ga trazi,on ode a oni mu spremili iznenadjenje.Kupili kapkejk,stavili svecicu,pevali mu rodjendansku pesmicu i kupili mu poklone.Toliko sam srecna sto je konacno nasao prave drugove,plakala sam kao kisa user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1094
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 21:58:12   
17 joka
Vece , ima li koga u nocnoj smeni da skuva jaku kafu tezak dan uf sreca od sutra vise neradim inace bih poludelauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1095
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 22:01:06   
emicaa
Joko ja bih ti skuvala tu sam ali mi trebaju štipaljke za nos da ne osjetim miris user posted image
Prestaješ da radiš za stalno ili imaš odmor?
Ja sad ispod tuša,koja milina,kao da se nisam tuširala mjesec dana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1096
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 22:10:51   
17 joka
imala ugovor na tri meseca i danas se zavrsilo tih tri meseca. a da znas kakvih sam se sve gluposti naslusala dana uzas.

tebi je oprosteno nekuvas kafe do daljnjeg user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1097
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 22:23:01   
emicaa
Meni kafa smrdi i inače,ništa gore nego kad ustanemo rano i mm ulazi sa šoljom vruće kafe,aaa fuj da povratim user posted image
Jel sad tražiš nešto drugo ili praviš pauzu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1098
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 22:41:37   
17 joka
pa nista tamo do proleca kad krene sezona pa da pokusam da se zaposlim u banji,jer bez dobre veze nemozes se zaposliti tako je nazalstuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1099
   RE: NovembaRRski bar
30.11.2015 22:45:44   
emicaa
Joj znam kako to ide,ja sam posle završetka srednje čekala 4 godine da dobijem posao i kad sam dobila bolje da nisam,nikad nisam dobijala cijelu platu niti sam bila osigurana.Na kraju sam radila 7 mjeseci i onda je zatvorio prodavnicu.Strašno šta rade.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 [44] 45   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here