|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 17:50:25   
MAMAMAJ
Anim, idemo isti dan izgleda. user posted image
Ja sad hoću i 1.og u Ulicu otvorenog srca, poludela žena. user posted image
Ma, samo da sve bude ok, da Bog da, pa kad krene, krene.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 17:53:40   
IvanaSK RR
Mamamaj, mozda se i sretnemo u ulicu otvorenog srca :)
Citam sad, izgleda opet krecu paketu u porodilistima. Sumnjam ja u to, inače nisam bas neke srece user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 18:01:22   
MAMAMAJ
Iko, pisaću ti pp, kad reče da si frizer... user posted image
Joj, kakav paket, prvi put sam dobila 12 vl maramica, 1 vodu i možda 3 pelene, drugi put džak s kozmetikom, a iste godine drugarica i sestra one pakete u torbama, s prekrivačima, garderobicom nekom, šta već... Plus sebamed kozmetiku.
Neće mene to. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 18:09:30   
madre
da, da, mamaj, ti si posizelauser posted image pa kako bre da ne budes tu za ulicu otvorenog srcauser posted image nego, kad tvoja seka mora da ide kuci, bilo bi joj bolje da se ne zuriuser posted image
jeste li se ti i te drugarice poradjale u istom porodilistu, a niste dobile iste poklone?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 18:14:05   
MAMAMAJ
Madre, pa nedostaaaaaješ, volim tvoj smisao za humor i nekako si mi sva ''britka'' user posted image
Pa, doduše, nismo se porađale u istom, ali zar nije to sve BG bebi klub? U svakom slučaju, da zlato daju u drugima, ja odoh opet u zemunsko.
Seka je tu do polovine januara, tako da opuštencija...
Kako si ti?

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 30.12.2015 18:16:16 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 18:16:08   
IvanaSK RR
Kad sam se prvi put poradjala, toga nije ni bilo. Mislim da sam dobila jednu pelenu, jednu vlaznu maramicu, i mozda neku kremicu za jednu upotrebu, naravno i gomilu reklamnog materijala.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 18:17:49   
IvanaSK RR
Ja ne razumem zašto je razlicito u porodilistima? Pa, ako je za sva porodilista u Beogradu, onda bi i trebalo biti isto

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 18:26:14   
pipi_coco
Dobro vecer user posted image

Samo da se javnem i pozdravim vas. Ja otvorih bolovanje svecano, sad se nadam da cemo se družiti malo više.

Odoh sad da citam šta ste pisale, da vidim šta se dešava.

Sve vas user posted image



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 18:36:05   
madre
user posted image user posted image user posted image ja sam dobro, debelo i tesko, ali dobrouser posted image danas sam pokupovala jos neke sitnice za porodiliste , setala sa bogijem, evo sada jeli toplu corbicu i uzivamo...
sutra idemo kod kumova na docek, sve nas ceka spremno, nase je samo da jedemo i da se veselimouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 18:37:39   
madre

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Kad sam se prvi put poradjala, toga nije ni bilo. Mislim da sam dobila jednu pelenu, jednu vlaznu maramicu, i mozda neku kremicu za jednu upotrebu, naravno i gomilu reklamnog materijala.

ne znam sta bih reklauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 19:13:43   
emicaa
Nema nam bubice,kako li je prošla jutros na uz.
Pucaju mi ledja kao da sam u devetom mjesecu,qq šta će biti posle user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 19:17:46   
IvanaSK RR
Da, Madre, mislim da je zapakovana kao ta jednokratna krema. Ma...
Mene nesto boli stomak, izgleda da sam previše sedela, stajala...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 19:26:46   
Anck Su Nmaun
Vece stomacici
Ja bila dva dana kod mojih.. bas sam odmorila da sam se smorila user posted image


Emice jao isto se raspadam, mene ledja od jutra do mraka bole, donji deo ledja

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.12.2015 19:27:44 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 19:36:51   
popkica bebic
Dobro vece. Evo i nas... Ceo dan gosti, gosti. V je dobio minijaturni paketic od Deda Mraza. Ja sam danas odradila poslednji dan zasad, a za neko buduce vreme videcemo. Kako ste vi? Isidora, bas mi je zao zbog pritiska, drzi se. Sony, ja sam V dojila 16 m. i za to vreme sam 7 puta imala mastit. I najcesce nije bilo crvenila vec tih dubinskih sitnih kvrzica, a T mi je isla do 38,5.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 21:08:31   
borica
IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja sam frizer, pa zato smaram :)
Kad krecete u Beograd?

Ne smaras, sutra oko 12 h.














< Poruku je uredio borica -- 30.12.2015 21:11:09 >


_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 21:11:02   
vocicana
Dobro vece drage moje!
Tu sam ja, procitala odavno sta ste ispisala, samo se odvalih od spremanja I organizovanja sutrasnji veceri, pa sam malo zatajila. Sve sam I kruono I sitno zavrsila, mm nista jos kupila nisam a obecala sam I sebi jednu kosuljicu ni to nisam uzela!
Napravila sam ekpserimentalno neke kolacice integralne, zeznula sam razdaljinu, svi su se spojili! E veselo!
Ivaniceeee, tickeri su prelepi!!!!! Nisam ja stroga, taman posla, danas sam se bas isplakala dobro zbog moje mame.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 21:16:05   
vocicana
Sve moje trudnicice, mamamaj, borice, Popkice, Anim, Ivana, Anck, Emice, Bubice sve, ma sve vas user posted image
Ne znam sta bi bez foruma, ne znam sta bi bez vas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 21:28:38   
popkica bebic
Voci, draga, ne ulazim u to sto si plakala, samo se nadam da je tvoja mama dobro. Ako je drugo po sredi, sredice se. Moja mama i ja smo nasle "zajednicki jezik" od moje udaje.
Trudnice, nase drugarice, ala ste vi vredne.... Ja nemam nikakav odnos prema ovoj N.god. i unapred znam koju cu toaletu obuci i u kom hotelu cu docekati istu. U pitanju su pidzama i krevet. user posted image Iskreno se radujem Bozicu!
Volim i Badnje vece i sve one srpske tradicionalne obicaje vezane za taj dan. Jedino sto mi govori da je docek jeste okicena jelkica i pucnjava petardi.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 21:40:53   
MAMAMAJ
Popkice, i ja najviše volim Badnje veče npr. govoreći o našim verskim praznicima, ali je baš lepo obeležiti i ulazak u novu godinu, posebno zbog dece koja vole sve vezano za istu.
To je nešto slično kao 8.mart npr. Svetski dan žena.
Treba ga obeležiti i lepo je da se obeleži.
Mada, sve je to stvar ličnog izbora, a svako o tome treba da ima svoj stav.


< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 30.12.2015 21:42:27 >

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 22:01:38   
IvanaSK RR
I ja cu imati takvu toaletu sutra vece :)
Voci, sto si plakala? Nemoj biti tuzna user posted image user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 22:06:13   
MAMAMAJ
A toaleta je jasna stvar... user posted image
Imaćemo istu, manje-više...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 22:36:17   
vocicana
Ja sam u toj toaleti svaki dan, po CEO dan!
E drage moje, kada bi 5 dana smejanja spojila, msm da sam Vam vec to pisala, 6- tog bi bio smak sveta.
Mama je htela da mi se za neke sitnice zahvali, sto ih godinama cinim, u svakom smislu. Od najprostijeg punjenja frizidera, do kupovine ogreva, do brige oko svega, da ima lekova, da je sve na mestu, cisto, da se oni ne opterecuju ni sa cim.
Naime, nasla je neku rolkicu tuniku, u boji nebitnoj, samo mi je javila da odem I pogledam je, ako mi se svidi, da je uzmem, ona ce mi dati novac. Ja sam naravno otisla, tunika mi se ne svidja, ni boja, ni model, ni neke bodlje I sljokice na njoj, totalno, kao I tokom cele trudnoce, meni nista ne odgovara. Pozvala sam je da joj to kazem, ali se ona toliko rastuzila, da kada sam je cula onako razocaranu, ja sam plakala do kuce pa u kuci jos sat I po vremena.
Rekla sam joj da je mnogo volim I da mi je sve od nje toliko veliko I vazno, da mi je zao sto sam je mozda svojom iskrenoscu povredila, toliko sam plakala. Jedva cekam da se zavrsi ovo odvratno stanje oset_ljivosti.

< Poruku je uredio vocicana -- 30.12.2015 22:37:38 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 22:39:33   
vocicana
A toliko zeli da mi kupi neku sitnicu, jer zna da sebi ne kupujem nista, bar ne nista posebno, pa je ovo videla, nije to toliko lose, ali ja sam klasicna I ne volim nikakvo preterivanje sa tim stvarima.
Znam da sam uzasno dosadna da ovim cmizdrenjem vise.
Hvala vam sto me trpite

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 22:48:58   
vocicana
Jeste kasno, ali nigde nikoga nema, pa gde ste?
U krevetu gde bi bile?
Lepo spavajte trudnicice, ja cu jos malo. Radim jos sutra, posle nema vise. user posted image , bas jedva cekam kraj radnog vremena

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
30.12.2015 22:50:35   
vocicana
Sve ste zaspale ....bas mi nedostajete
Ja cu jos malo na spavanje. Uh, jos samo sutra da odradim taj dan I caoooooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here