|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
30.12.2015 15:01:37   
branki*
Mila,bravo za djakauser posted image zanimljiv vam je taj slatki trampinguser posted image moze kafica,evo ja je upravo kuvam!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
30.12.2015 16:55:50   
mila83
user posted image
Evo kolaci koje sam ja pravila,koje nosim na razmenu kolaca, kokos kiflice i lazna pita od sira,pa se posluzite uz kaficu user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
30.12.2015 17:08:46   
Figaro88
Neki sitni sneg,jos uvek pada,sad smo stigli iz Valjeva i tamo je pocinjao.Smrzli smo se user posted image Citala sam juce o razmeni kolaca,to je bas super ideja,a tvoji kolaci izgledaju odlicno,mm obozava ove mesecice.Sada moram do brata da pocbemo da pravimo kolace za slavu,a ne izlazi mi se opet napolje nikako user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
30.12.2015 17:25:38   
wivern
I ne stigoh danas do vrtića. M imao temperaturu sinoć pa ga vodila kod dr.
Duša mi spava, jedva čekam neradne dane. Samo cu da spavam... Ako mi M dozvoli user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
30.12.2015 19:00:22   
emicaa
Aaa mrtva sam umorna a još nisam tortu napravila.Posle posla išla!do sveki da joj napravim večeru pa smo onda i mi jeli dole.Odoh sad drmnuti jednu kolu i opet se bacam na posao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
30.12.2015 19:52:02   
Trcosava
Mila srećan vam ''drugi'' rođendanko user posted image

Ja evo sad sedoh za komp. A mm od jutros radi. Sutra ima da ga motkom teram u 12 da idemo u prodavnicu inače nećemo naći ništa na rafovima. Napravila sam tortu za sutra kasnije ili sutra da je ukrasim.
Inače, napravila sam onu koju sam mislila za gazdaricu mm - da probam ja to prvo, pa da onda njima dam user posted image kud da pošaljem nešto, a da neje dobro

A možda njima napravim neku drugu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
30.12.2015 22:52:21   
Kata90
Gde ste zenske,vidim vredne ste prave se torte i kolaciuser posted image
Ja sam danas kuvala sarmu,sutra pecem ribu i prasetinu....
Kako je jadan osecaj,ne osecam ukuse uopste kad jedem,mrzim gripuuser posted image
Vi ste dobro?ili samo ja kukamuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 6:58:00   
mamin mish
Dobro jutro. Ala je jutros hladno. user posted image Brrrrrrr
Dodje i poslednji dan u ovoj godini a ja kao po obicaju sve ostavila za zadnji momenat. Nista od kolaca nisam napravila.
Kato kod mene je isti slucaj. Izgubila sam culo ukusa i mirisa. Sad mi je sve sto probam bljaks.

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 7:19:39   
vocicana
Dobro jutro u zadnjem danu ove godine! Jedva cekam da je ispratim, napravila sta sam stigla, a veceras idem kod svekijevaca, bas mi godi paznja.
Odoh na posao, kasnije pisem. Caooooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mamin mish)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 7:42:17   
serpica
Dobro jutro user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 7:42:27   
MAMAMAJ
Dobro jutro i od mene, da se i ja prijavim u kafani ovo 365 jutro u godini. user posted image
Veselice, sinoć sam te tražila da se zagrlimo ovde, mislila sam da ću otići da se porađam, ali lažna uzbuna bila.
Evo me kod moje M, u njenom krevetu, celu noć se grlimo.
Idem da odmaram još malo, noćas je bilo... Huh... user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 8:02:10   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 8:08:04   
Anck Su Nmaun
Jutroo i od mene
Izvolitee....
user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 8:20:39   
emicaa
Dobro jutro,moram brzo na posao pa da završavam za danas što mi je ostalo.Nikakvu euforiju ne osjećam,radujem se jedino zbog T,da joj vidim reakciju na poklone user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 8:35:25   
mila83
Dobro jujtro i od mene! Ni ja ne osecam nikakvu euforiju za docek,ali zbog dece moramo malo atmosferu da podignemo user posted image Tek sad smisljam rucak,za veceru znam sta cu,ici cemo kod jednih prijatelja od 17h do 20,21h otprilike pa cu praviti neke kiflice i nosim kolac.
Cujemo se posle,valjda i dorucak spremiti,deca vec otvorila oci user posted image
Anck Su Nmaun hvala na kafici user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 11:24:04   
branki*
Cao,drustvo!
Da vam se javim,pre nego sto se ubacim u cetvrtu brzinuuser posted image pijem drugu kaficu za sad.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:02:05   
Figaro88
Mi ceo dan pravimo kolace,kicma me ubija,nocas cu da spavam kao klada user posted image
Ako se ne cujemo srecna vam svima nova godina,da vam se ispuni ono sto najvise zeliteuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:07:07   
vocicana
Sve devojke, zelim vam sve najlepse, da ste mi zive, zdrave I vesele, da se jos dugo ovako druzimo I smejemo I zalimo, sta bi bez vasuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:20:20   
branki*
Aj,kad smo kod cestitanja,da i ja pozelim lep provod veceras svima,da se proveselimo i sve probleme i brige ostavimo u ovoj staroj godiniuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:25:56   
Trcosava
Kud ste bre pozurile? Nema još čestitanjauser posted image
Valja neki alkohol popitiuser posted image samo nemam pristup računaru. Pljedže sam napravila, sad da napravim zemicke, pa meni da spremim meso i mislim da posle mogu malo da odahnem. Tj imam i sudove da operem i naseckam šta treba. E onda mogu sednem i sve četri u vis. Mm ću da uvalim da prži/peče mesouser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:34:04   
Dani.kv
Ajde ja sad kao pravi padobranac da uletim i pitam da li na RR ima tema o manastiru Sv. Djordje iz Temske kod Pirota? Ili o lecenju psorijaze melemima i kremama.
Izvinite i srecni praznici

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:36:55   
vocicana
Jedva cekam da je ispratim! Dugo sam ove godine bila sama, tuzna sam mnogo bila, stalno neraspolozena. Znam da ce mi nova godina doneti bebu, imacu I tada razne frke, ali sam sigurna da cu se I stalno smejati, to mi je potrebno I zato mi toliko I prija

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:40:40   
branki*

IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Ajde ja sad kao pravi padobranac da uletim i pitam da li na RR ima tema o manastiru Sv. Djordje iz Temske kod Pirota? Ili o lecenju psorijaze melemima i kremama.
Izvinite i srecni praznici

Sad se setih onog-mene zanima gde ovde ima da se kupi cvarci i kavurmauser posted image
Seboreicni dermatitis,ima ova tema,a ima i seboreicni derma titis kod dece.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:40:43   
Figaro88
Moze alkohol,neki apple cider ili tako nesto,mozda me malo prodje ovaj uzasan bol.Veceras mi mama tu pa necu moci da sedim za kompom,a i toliko smo se izmorili da ne verujem da cemo sacekati dvanaest.

< Poruku je uredio Figaro88 -- 31.12.2015 16:43:56 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
31.12.2015 16:43:00   
branki*
Trco,moze alkohol,a mogu i te tvoje zemicke!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here