|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 11:57:26   
eca89
Joj, Emice jesi li se okliznula? Nadam se se nisi udarila.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1126
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 11:59:42   
emicaa
Nisam Eco,pala u nesvjest user posted image joj kako me sramota neću više nikad tamo otići

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1127
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 12:32:35   
Figaro88
Emice nema zasto da te bude sramota,trudna si to se desava user posted image user posted image Bitno da se ti nisi povredila kad si pala.
Ja opet ustala u sest,kad je Andrea prva naviknem se i sad nema sanse da spavam duze user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1128
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 12:35:24   
branki*
Emice,sto sramota,bre,ej,dobro da se nisi povredila,ipak si trudna,pazi seuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1129
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 12:54:27   
emicaa
Ja nemam pojma ni da li sam pala ili me je neko pridržao,znam samo da me neka teta držala kad sam došla sebi,bila sam naslonjena na nju a druga glavu kad sam počdla povraćati.
Žao mi je Dore,ona je se baš prepala,baš mi je krivo što me takvu vidjela.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1130
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 13:27:07   
eca89
Joj, Emice sta ce te biti sramota desava se. Jeste li same bile? Pijes li kafu? Meni je isto tako na pocetku bilo lose.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1131
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 14:15:36   
mila83
Emice, sto da te bude sramota,bitno da ste ti i beba dobro,desava se to.
Trco,cestitam na meci user posted image
Mi smo upravo rucali,jos mi je rano za kafu,ali mogla bih.Klinci se igraju,napolju strasna magla..koja razlika u odnosu na juce..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1132
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 20:08:59   
emicaa
Da vam se javim i ovde,bila sam u hitnoj moj dr danas ne radi.Uglavnom nalazi su dobri,jedino što sam malo malokrvna ali pritisak i puls su bili dobri.U srijedu idem na uz pa ćemo vidjeti šta dalje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 1133
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 23:40:41   
Sanjica26 RR
Emice moras da pojacas malo ishranu. Meni se to desilo sa Sofijom. Samo sam ja predosetila na vreme da cu da se skljokam. Bio mi je ok secer, pritisak. Nemoj da preskaces obroke, uzine. Verujem da ne preskaces. Ali eto ja sam bas malo jela. I ako mi je bio ok secer desavalo mi se da mi padne u trenutku i krene ceo organizam da mi skace. To mi se desavalo nekoliko puta u trudnoci. I nemoj da se stidis. Meni se desilo u sred sednice na poslu. Grlim teuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1134
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
28.12.2015 23:45:56   
MAMAMAJ
Gde je moja Veselica, daj nam po šveps, ja sam ti još u paketu... user posted image
Porodiću se ipak sl godine, izgleda... user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1135
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 0:20:26   
veselicaa
Hahha citam u ove kasne sate i vidim ovo user posted image
Izvoli draga:
user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1136
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 0:29:39   
MAMAMAJ
Draga, neka sam te nasmejala user posted image
Hvala za pićence, mada vidiš ti da ja me žurim, tj beban.
Još 7 dana do termina...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1137
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 5:18:27   
17 joka
Dobro jutro drugari

ja ustala rano stize sestra iz austrije , mama i sestra se sutra krste pa je kod nas zurka ludnicauser posted image

Emice, bitno je da si ti dobro prosla i da je sve ok, pojacaj ishranu koristi Elevit on je bas super ima sve sto ti je potrebno.

evo kafica za dobro jutro
user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1138
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 6:30:36   
wivern
Joko hvala za kaficu, baš mi treba. Jedva oči otvorih.
Jao žene ne nzma kako da postignem sve :(.
Htela bih da trknem i sebi kupim farmerice, sve mi vise i velike su mi, a moram i u nabavku zbog praznika. A radim danas do 5, sutra od 12 a gde je Maksa između.
Danas treba da zovem vrtić i da opletem vaspitacicu. Idemo u vrtić od 9.11 i on je još uvek na adaptaciji. Pošto je prošle nedelje imao upalu ušiju vaspitacica je odlucila da ga vrati na sat vremena adaptacije jer tako njima odgovara. E sad ću ja da se istresem kako meni odgovara pa ce da se pusi kobila neotesana. 10 dana mi bude dete da bi islo kuci u 1, jer je njima lakse da ga ne hrane. E pa dosta je, sad ćeš da radiš kako ti ja kažem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1139
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 6:38:40   
serpica
Wiv samo opleti,gadna sorta te vaspitacice user posted image
sad salu na stranu,ako im malo popustis i one osete da mogu gotova si,samo im pokazi zube i videces...iako sam u toj bransi,znam,ja sam prvo majka pa tek onda vaspitacica i znam kako je lako manipulisati decom...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1140
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 6:58:33   
Figaro88
Wiv user posted image Nema sanse da uzmes bar jedan dan slobodno da odmoris od jurnjave i zavrsis sve? user posted image


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1141
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 7:13:41   
Trcosava
Mooooooooooooooooolim??? Na adaptaciji od novembra?!?!?!?!?!??! QQ

dobro jutro! Sad mogu defitnitvno da odahnem, krenula je gospođa!

Fala na kafu!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1142
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 7:19:55   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1143
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 7:42:35   
Sanjica26 RR

Meni treba dupla kafa i ako ne pijem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1144
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 8:01:30   
Trcosava
Sanjice, stiže trodupla!

user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1145
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 9:16:14   
Modessty
Dobro jutro! user posted image I meni treba kafaaa

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1146
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 9:52:33   
emicaa
Dobro jutro i od mene,moe i meni kafa ovog jutra da mi se digne user posted image posle trebamo otići kupit Dori novogodišnji poklon a ne znam koliko mi je pametno ulazit u prodavnicu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1147
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 9:54:55   
Kata90
Jutro i od nas,i mi opet bolesni......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1148
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 10:17:24   
vonavoj
Wiv,definitivno mora ostro sa njima..kazi nema ko..moja J sad krece 18.1.jer gospodje su spojile praznike,pa nisu tu..sramota.. i nema da odugovlacimo..3dana,2 sata,2 dana do 12,i onda na spavanju..ja nemam slobodne dane kao one... Srecom moja jede,kod bilo koga..i onih 5 dana sto je isla je jedina jela sve..a da ce biti plakanja,hoce sigurno..

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1149
   RE: DecembaRRska zuRRka [chat]
29.12.2015 11:19:51   
branki*
Wiv,sto je mnogo mnogo je,kakva bre adaptacija mesec i po!uostalom,nemas ga gdde,moraju da ga uzmu,budi odluycna kao da je to nesto se podrazumeva,zao mi je sto se maltretiras tolikouser posted image


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here