|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 [59] 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 9:26:17   
Sanjica26 RR
Moja T skoro pet godina i nismo joj izbusili. Nisam protiv toga, ali jednostavno nek sama pozeli.
Mi doruckujemo, pa da ubacim u 5. Veceras svi cetvoro pravimimo cestitke za Bozic rodbini i prijateljima.user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 9:40:23   
Trcosava
Jutro i od mene. Čekam mm da do 12 završi šta ima sa poslom, pa da begamo u prodavnicu, ako išta nađemo u njoj.
Nadam se da ću kad Luka zaspi uspeti da ispisem čestitke. I Ana da napravi za drugaricu u Bg-u. Ana još nema probusene uši. S vremena na vreme pomene, ali ne navaljuje. Mene niko ne smara time.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 10:28:00   
Sanjalicaaa
Dobro jutro i od mene. Pijem kafu i smisljam meni za danas. Divan je dan, G ce sa mm u setnjicu. Meni dusa vapi da idem napolje, ali kud cu sa bebom.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 10:33:38   
Ana RR
Hello user posted image ja pijuckam kaficu, mm ode do prodavnice, Maki se igra... treba da zamesim kiflice, salata napravljena juče, torta isto (i nisam zadovoljna kako je ispala user posted image )

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 10:45:59   
Sanjalicaaa
Ana, super , ti si dobar deo zavrsila juce. Ja sve ostavila za danas, a jos uvek sedim i pijuckam kafu. A sto se torte tice sigurna sam da je ukusna i da ce se pojesti user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 10:47:31   
Maraj
Dobro jutro. Ja ustala oko pola 9 a L spava sinoc od 10 i evo malo se promeskolji i nastavi. Slabo je juce spavao jer ga stomak zezao od prokletih antibiotika pa verovatno nadoknadjuje sad.
meni se nikako ne svidjaju devojcice da ne kazem bebe sa mindjusama. Ima vremena. Busice sebi. Oko 7.god mi je ok sve ispod toga mi je malo prekicas_to da ne ulotrebim drugi izraz

< Poruku je uredio Maraj -- 31.12.2015 10:49:39 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 11:03:47   
dijana1*
Dancic i od nas. Vuk mi nije otisao u vrtic. Pun je sekreta i pravi mu pritisak na usi pa ga bole. Nisam ga vodila dr odmah bi dobio AB , za sada ga ja lecim pa videcemo kako ce ici. Uf sto mi se ide negde u neku veliku prodavnicu al ne znam dal bi smela zbog Urosa. Veceras nam kumovi dolaze pa cemo zajedno da docekamo NG. Znam sigurno da ce biti cike i vriske i punoooo punooo razbacanih igracakauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 11:11:06   
branki*
Ja nista ne sprema jos.sveki poslala sarme,13 komada tacnouser posted image tortu cemo kupiti gotovu u idei,a ja sam uzela onu kesu za pecenje i tu ca da nabutam krompir ,luk,kremenadle i zavezem i u rernu!to je to.boka spava,mm vezba sa bozom.
Sunce je,ali je hladno,brrr!
Jess,zasto?
Anci,sta fali torti?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 12:08:33   
Trcosava
Zamesih testo, eno ga u frižideru i sad čekam mm da završi posao i mislim da nećemo stići u prodavnicu u 12. U 10 je trebalo da počne sa jednom strankom, TEK SAD POČINJU!!!!! Poludela sam.
Anči ni meni torta nije nešto ispala, plus mu zafalilo štapića pa sam samo nešto natrpala, danas da dokupim. I šlag da ukrasim. Oni će pljeskavice danas, ja pojma nemam šta.
Branki, pa gde 13 ahahahahahahahaha

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 12:13:07   
Ana RR
Prvi put sam pravila ovu pesak tortu mada sam je jela kod drugarice. Nije loša, nego sam mislila da imam puter kući a u stvari sam imala margarin pa me mrzelo da izlazim do prodavnice i stavim margarin.. i sad mi se ne dopada ukus.

Zamesila sam testo za kiflice, čekam da naraste..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 12:14:12   
jess021
Eco, Branki nista konkretno, nesto me mrzi da se stalno nastavljam i raspravljam, pa sam zacutalauser posted image
Ali izgleda da sam ipak bila dobra jer mi je Deda Mraz (citaj mm) doneo parfem za Novu Godinu. Imam muza nema ga Amerikauser posted image
Jel verujete da ja jos nista nisam spremila, imam jos vremena, a nesto mi se spavaaaaa.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 12:14:43   
mama micki
Gde ste drage moje mamike? Dobar dan! Dugo me nije bilo ovde ali evo sad sam tu, da vam ne mračim danas, ali svašta mi se izdešavalo. Pročitam često šta ste pisale ali nikako da sednem i kuckam. Ja sam danas kući sa decom, na odmoru sam do ponedeljka. MM radi, a mi se spremamo za doček.
Kako ste, kako su dečica? Baš ste mi nedostajale!

_____________________________

Mladost imamo da činimo gluposti, a starost da za tim glupostima žalimo...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 13:17:11   
branki*
Mama micki,cesce da svracas!
Anci,moja mama cesto pravi tu pesak tortu,ja je nesto ne mirisem bas.
Jess,dobar ti deda mrazuser posted image
Meni boka upravo rovari po neseseru sa sminkom,moram sve da posle sredim i prebrisem,a i vreme je da kupim nov neseser,ovaj je vec haotican.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 13:41:47   
eca89
Evo u mene,A.mi je zaspala, pa se bacam na pravljenje svega i svasta.
Joj, Ana ja obozavam tu tortu, mozda ti je malo mecava, ali vjerujem da nije losa, salji parce!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 13:41:53   
vikiveki
Dobar dan mame, ja sad došla sa posla...i danas je bilo dece,jer ima dosta roditelja koji rade i nemaju gde decu...ja se tek sad spremam da nešto pravim...sinoć mm dunulo da pravimo sok od dunja...sinoć ga skuvala a jutros ,kada se malo ohladio razlila u flaše,tako da ću makar domaćeg soka imatiuser posted image za tortu sam razmišljala da iskoristim ove dunje pa da nešto smislim,da bude kao torta sa jabukama ali umesto jabuka da stavim kuvane dunje.
Inače ova tri dana što sam radila,najmlađi sin je bio bolestan pa sam morala da molim babu da ih čuva,ipak nisam smela da ih ostavljam same, a najmlađi povraća i ima proliv...danas je hvala bBogu bolja situacija tj. nije povraćao i nema proliv...imam utisak da se i razboleo zato što sam ja išla na posao a on ostajao kući.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 13:58:39   
branki*
Vikiveki,da sto ppre ozdravi!
Ja obozavam sok od dunja,jis domaci!uh,sad kad bih nategka,popila bih pola litre u cuguuser posted image
Moji muski odose u kupovinu,a nas dve tu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 14:09:43   
Sanjica26 RR
Moji svi spavaju. Ja ucim po malo. Nsta nisam spremila osim rucka. Mi cemo za Bozic da se sladimo svacega mrsnog. Icicu kasnije sa Teodorom kod Vike i to je to. Posle cemo mm i ja da gledamo neki film.
Mama micki dugo te nije bilo.
Anci vise nigde ne stavljam margarin. Uopste nam ne prija. Prosli put kad je mm pravio lava kolac umesto maslaca je stavio ceo margarin. Mislili smo da cemo dusu da ispovracamo. Mrzelo ga da trkne do prodavnice i eto ti belaja.

Mozda cu da zamesim krofne. Videcu.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 31.12.2015 14:10:51 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 14:11:30   
Rosita
Di ste mame. Ja je l te pijem kafu, D prilegao.

Anci, bolje mu je noga, danas smo prvi put izasli napolje na kratko, nije trazio da se nosi, mislim da ako se dobro ne zagleda ne vidi se da sepa, ja jos vidim naravno, ali ide na bolje hvala Bogu user posted image
Isli smo do vrtica, koji je preko puta, da uzmoemo jelovnik i sto kaze viki, bas je puno! Pozdravili drugare i pozeleli im srecu Novu g.

Joj, tortu sam zbrkala sramota... Onu Sramotnu tortu od milkice user posted image . Ne znam kakva ce biti, posto se masa izliva u serpu oblozenu folijom, a to radim prvi put, verovali ili ne nesto mi to filozofija... vadi se kad se stegne i preliva. Nemam iskustva koliko ce mi se to dobro stegnuti.

Nisam uspela u proteklim danima ni malo da se ubacim u praznicni filing. Sve neka zurba, D bio bolestan... I juce dok smo cekali neki sastanak, izadjem na sat sa posla da procunjam po gradu, udjem u dm ,u knjizaru i tako i osetim se sva nekako pogubljena i dekoncentrisana i potpuno van desavanja... Htela sam da uzmem neku knjigu mm za Ng, ali usla sam nespremna i uopste nisam imala koncentraciju za to.

I tako... za veceras, nista posebno, bice kao i svako drugo vece, osim malo vise ica i pica... volela bih ovih dana, ako D bude ok, da odemo malo po gradu koliko on bude mogao, ako vidim neki zanimljiv sadrzaj... ali o tom po tom.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 15:02:17   
Trcosava
Torta gotova!
user posted image

Sad da se bacim na ostalo, Luku da nahranim, pa da Anči nešto čalabrcne, ništa nisam uradila jer mm još radi. Bili u 1 u ldlu, ljudi moji ni jednog mlevenog mesa, ma ni jednog mesa!


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 15:34:29   
eca89
Trco divna je, a vjerujem i ukusnauser posted image !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 15:54:59   
Maraj
Jao trco torta izgleda extra user posted image
i ja sam od mm dobila parfem. user posted image nisam ocekivala da ce ista uzimati al je s losla danas dosai sa kesama poklona user posted image uzeo mi je paco rabanne olympea

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 15:57:38   
vocicana
Kako je lepo! user posted image Trco, ja sam bruka! Nista ne spremih slatko, ali nadoknadicu za Bozic

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 16:17:25   
branki*
Jao,trco,kako deluje ukusno ova tvoja tortauser posted image
Ja uopste nemam utisak da je ng,ver zato sto nismo kod kuce...

< Poruku je uredio branki RR -- 31.12.2015 16:23:12 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 17:21:56   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Prosli put kad je mm pravio lava kolac umesto maslaca je stavio ceo margarin. Mislili smo da cemo dusu da ispovracamo. Mrzelo ga da trkne do prodavnice i eto ti belaja.



Pa tako i ja.. bilo mi već dsta kupovine a morala bih da sednem u auto da odem do maxija i mrzelo me. Jbg. Šta je tu je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
31.12.2015 21:46:33   
Torbica
Svi u provodu! user posted image
Kod nas ce prava gozba kao i kod Sanjice, za Bozic. Mada decici pravim svasta.
Uzivam ovih dana kao nikad, uh... Cituckam kad bas pozelim. Danas nisam. Mm i ja vodili decake u Starli da se izigraju i iskacu..Mada smo se i prepodne setali. Velika je sreca sa tom malom razlikom, nerazdvojni su. Cera mi je do nedelje u Subotici..
Ljubim vas i da vam Nova donese samo lepoooo! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 58 [59] 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 [59] 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here