|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:50:45   
IvanaSK RR
Joj, ja nikako necu staklene, previse sam smotana. Videla sam Nukove ljubicas_te, plasticne user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK -- 9.1.2016 19:51:19 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:51:37   
vocicana
Jao i ja bi Alex isto, ali neka sada, sta je tu je. Nova stara mama, koja je rekla za one stvarcice je u pravu, ali ja sam svoju kupovinu svela na minimum, zaista samo sta nam treba za prvi udarac, jer povucena sestrinim iskustvom, zaista nisam zelela da se tapiram vise nego sto treba. Inace mm je insistirao na novim stvarima poput krevetica i kolica, to je samo on platio i ja se zaista nisam bunila, srecna sam sto je takav, isao je setao, gledao i samo smo otisli da ja to aminujem. Znam da se gro stvarcica ne obuce i ne stigne, ali zaista gledam i cenu i kvalitet, pa mislim da nisam preterala, moje dete ce neke stvari koristiti od sestara, tako da nisam strasna.
UM divne su ti devojcice, samo napred, kupuj, neka ti Bog uvek da da imas i mozes to je stvarno mnogo lepo. Devojcice su posebne, treba ih tako tretirati. J a cu imati sina, isto tako mislim i za decacice, zato cemo sve polako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:52:29   
alex88
joj,zaljubih se u te divne stvarciceuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:52:47   
vocicana
Od srca ti zelim devojcicu!!!
Koliko si ti jedna dobra i normalna osoba.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 19:57:23   
vocicana
Hvala lepotice, zelim ti da svaku kupovinu i razmisljanje popunis osmesima i topljenjem, a zamisljam mu samo to malo telo i rucice i okice i usne, jedva cekam da se upoznamo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:04:31   
marinchica
Ti i ja UM, sestre po sopingu. user posted image
Ma toliko mi je Alex bilo lose tamo...jedva sam cekala da odem. Neka im.
Mi smo krevetac platili 13170, neki dan mm dolazi i kaze da mu je kolega kupio neki krevetac sad skoro jer je postao otac polukruzni sa nekim funkcijama. PItala ga ja koliko kosta. Kaze da je dao 60 000. Kad se ne preturih. Pri tom nije neki da ima bas love, uopste mi nije jasno sta mu bi. Danas vidim slican tom....mislim ono nije nikakvo padanje u nesvest. Ja dok dodjem do 60 000, kupicu sve sto mi treba.
Voci gde si uzela ove sarene gace, donji levi ugao prve slike koju si objavila, mnogo mi se svidjaju?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:05:27   
IvanaSK RR
Mi smo krevetac koristili od mog muza, samo ga ofarbali. Medjutim, imali smo problem oko duseka, zato sto je van standardnih velicina, pa smo jedva pre osam godina pronašli.
Posto smo mi taj krevetac odneli u Loznicu, kod svekrve, sad nam je cimanje da vracamo, jer u ovaj auto ne moze stati. Morali bi placati aks, post ekspres. A onda se razmišljam da uzmem krevetac ovde od drugarice i samo dusek da kupim ( ima oko 2000,2500), a toliko bi me kostalo da mi ovi donesu iz Loznice.
Tako da smo u dilemi sada...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:07:44   
isidora88
ja nikako ne uspevam da postavim slicice preko slikomata, bas me nervira, ne znam zasto neceuser posted image
voci divne su stvarciceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:09:15   
marijana22
Voci divne su stvari user posted image i meni se svidjaju one sarene gace .

Jel to za mene neko rece da sam starauser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:16:25   
vocicana
Ma kakvi stara, nikako!!!
Devojke, ja sam sve stvarcice kupila u Porocancu, ne znam da li imate takve radnje u vasim gradovima, cena I kvalitet pamuka je savrsen. Te pantalonice sa stopalcetom kostaju oko 260 dinara, divne su. Ako nemate radnju tamo, rado cu vam kupiti ovde I poslati na adresu, busom, kako god da vam odgovara, samo javite. Znaci Pirocanac, odusevljena sam!
Hvala na komplimentima
Isi, moj slikomat je morao da ide na tinypng, sajt za smanjivanje slika, pa tek onda sam uspela da ih postavim, inace nece velike fotografije, to mi je jedino peglanje bzv.

< Poruku je uredio vocicana -- 9.1.2016 20:28:36 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:17:34   
vocicana
Krevetic 60000 umalo se ne slogirah! Covece, pa mi smo sto ti rece opremiki bebu za taj novac na gomili, majko moja!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:20:33   
marinchica
Jedna rec-bolid...user posted image
user posted image
Ovo je nas, merkali smo ga mesecima.


< Poruku je uredio marinchica -- 9.1.2016 20:24:47 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:24:36   
vocicana
Znas sta, super je to kada ljudi mogu, ja sam se za glavu drzala dok sam gledala majke I oceve koji setaju bebice u onim kolicinama sa malenim jajetom na vrhu, nefunkcionalno, ja ne znam da li moze do 6 meseci, ali to je firma, to kosta brate mili skoro 1000 eurica! Ja se odusevim kada ljudi mogu I imaju, ali to je zaista preterivanje. Znas sta I ja znam da je Mustella kozmetika najbolja na svetu, ali kupka Ili krema nema ispod 1000 dinara po komadu, pa sto je mnogo mnogo je. Nece ni jedna od nas kupiti skart za dete, ali mislim da stvarno treba razmisljati prakticno. Ni najskuplje ni najjeftinije, zlatna sredina

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:27:52   
vocicana
Nas je taj! I kolica smo uzeli, pa uz kolica je bio popust 50% za krevetic, isti!!!! Prava stvar! user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:28:00   
marinchica
Znam na koja kolica mislis....futuristicka, tri tocka. Simpa skroz izgleda, ruku na srce, samo meni je tu dete nekako....izlozeno, Drugo, nema ok prostor za odlaganje po mom misljenju. Nista ne mogu da ponesem....bude varljivo vreme, treba da stavis najlon ako pocne kisa, te cebence ako zahladni...
Ma nemam pojma, furam ja svoju pricu....gledam sta meni valja
Zakuni se da je isti krevetac....user posted image
Ma ne znam meni je on najsladji. Kao ide komoda takva uz njega za 16000
mm kaze da ce on da je napravi za 8000 sa sve onako ramom za pult za presvlacenje.
Ja reko-izvoli slobodno

< Poruku je uredio marinchica -- 9.1.2016 20:30:09 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:31:08   
alex88
Meni su bas slatka ta kolica sa tri tocka,a mm nisu kaze lepsa su sa cetiri,pa sad videcemo.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:31:32   
vocicana
Nisu sa tri tocka, ima sva cetri, imamo navlaku za zimu, jaje smo dobili, imaju veliku dole kako bi nazvala onaj deo platneni ispod bebe, solidno veliki, povozna su, samo jedino sto mi se ne svidja je rucka koja je izjedna, pa je malo zbog torbe I tako tih stvari nezgodno, jbg kad se ne setih da stavim sliku. Graco duo system pise na sajtu, ali nisu ona sa slike koju izbacuju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:35:10   
alex88
jer je jaje ustvari auto nosiljka?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:36:51   
vocicana
Jeste, dobra stvar, ovo nase je nekako lepo postavljeno, svo je pufnasto! Bas je lepo. Mm ce kasnije kada malo porastemo da kupi auto sediste po svom nahodjenju, gledali jesmo, ali malo su sa cenama prebacili.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:41:16   
alex88
Nama daje opstina auto sediste sto je bas super,a moze da se koristi kasnije kad beba pocne da sedi

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:49:18   
BubaBubica
Pumpica će pomoći ako imaš uvučene bradavice, ja ih imam uvučene i nisam mogla nikako da se ručno izmlazam ni kap mleka a više puta me je spasla. Ako imaš u blizini apoteku koja radi 24h onda ne moraš sad da kupuješ. Ja sam jednom polomila pumpicu jer je bila na podu, služila je i kao glodalica pa sam stala na nju, i nisam nabavila novu tako da sam preko noći dobila groznicu jer uveče nisa mimala odakle da nabavim pumpicu.

Mi imamo dva dušeka samo je pitanje da li da kupuje mnovi jer su oba na tavanu naravno greškom mm nezaštićena, puna prašine user posted image Ne verujem da ću uspeti da ga operem napolju samo vodom i praškom, verovatno je prašina u dubini dušeka user posted image

Krevetić imam sa nekoliko strana polovan, to tako ide po porodici, ako bude potrebno samo ga prešmirglati i lakirati i gotovo. To ću na leto, ali dovoljno ranije da se ne oseća na lak. Imam i kolevku, u kojoj može biti beba oko dva do tri meseca. To je otac napravio ručno za mene user posted image bila je samo prelakirana sa oslikanom ružom spaljivanjem, a ja sam je prefarbala u belo i naslikala rodu i bebu sa strana user posted image Ako nađem sliku okačiću je ,mislim da je imam na photobucketu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:53:51   
IvanaSK RR
Ja sam koristila i veštačke bradavice, zbog uvucenih bradavica, a i posto mi je napravio male ranice u porodilistu, one su mi štitile to.
Meni je, na primer, znacilo sto mogu da se izmuzem :) i muz me ujutru ne budi, da mu to moje mleko sto sam izmuzla. :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 20:57:58   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja sam koristila i veštačke bradavice, zbog uvucenih bradavica, a i posto mi je napravio male ranice u porodilistu, one su mi štitile to.
Meni je, na primer, znacilo sto mogu da se izmuzem :) i muz me ujutru ne budi, da mu to moje mleko sto sam izmuzla. :)

Vidiš super što si uspela, ja sam probala i kasnije da se ručno izmuzem, ma kakvi, ili sam ja previše smotana ili su mi bradavice previše smotane user posted image


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 21:04:06   
IvanaSK RR
Ne, ne, nisi razumela. Znacilo mi je to sto imam pumpicu da mogu da se izmuzem. Kakvi ručno, to nikako nije islo.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Pripreme za dolazak bebe iz porodilista
9.1.2016 21:57:31   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ne, ne, nisi razumela. Znacilo mi je to sto imam pumpicu da mogu da se izmuzem. Kakvi ručno, to nikako nije islo.

Aaaa definitivno nisam dobro razumela user posted image Isto kod mene.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

POMOZITEEEEEEEE!
pisuljica

Ja uopste ne mogu da se odlucim :( Ovako:

Rina (8%)

Tara (17%)

Masha (23%)

Lana (19%)

Srna (10%)

Sara (24%)


Ukupan broj glasova: 217

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here