|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 10:46:26   
Anoniman
Lj Ozlem vozi do Bara, jutros sam slusala reklamu, pa ih ti kontaktiraj i vidi odakle krecu ;)

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 951
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 11:12:43   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Peace*

U Krucama ima hotel??? user posted image Gde?



hahahauser posted image ima stvarno superiska hotel. Na samoj obali tj na samoj plazi. Zove se Barakuda. Ukucaj pa izguglaj barakuda kruče. Fin hotel, prema meni su svi bili divni pre 4 god. Nemam reci. Jutarnja kafica na plazi, neke babe Ruskinje su vezbale rano ujutru pa sam im se i pridruzila (jako je sve to meni bilo smesno), sobe su ciste, sa klimom, kupatilo cisto, terasa sa pogledom na more, ma odlicno. Sidjes niz stepenice i eto te na plazi

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Gde u Crnu Goru?
8.7.2014 18:30:47   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: lanajelena


IZVORNA PORUKA: Žapkić


IZVORNA PORUKA: lanajelena


Kad krećete?
Mi ćemo, ako sve bude po planu, u petak veče ili u subotu. Možda se i organizujemo da se vidimo tamo ove god, pošto se prošle razmimoiđosmo.
user posted image user posted image


Mi bi trebali sledece srede da krenemo,meni je jedino problem sto ce mm samo da nas doveze,bude par dana a onda sam bez vozaca nekoliko dana a ja sa njih dvoje no-no negde user posted image ,jedino ako si ti motorizovana do nas da dodjete user posted image

Hajde, organizovaćemo se nekako. Ja ću kolima, ali mi je sve komplikovanao jer će sa nama ići i tata (Tinin). Hajde, dogovorićemo se kad budeš na FB.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Gde u Crnu Goru?
15.7.2014 12:13:46   
lanajelena
Zene koje putuju u CG,ponesite toplije stvari kazu da je uvece bas sveze user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Gde u Crnu Goru?
19.7.2014 20:57:31   
Žapkić
Mi za 2-3 sata krećemo za Šušanj. user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Gde u Crnu Goru?
19.7.2014 21:17:29   
bubulence
srecan put i lep provod, uzivajte user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Gde u Crnu Goru?
19.7.2014 22:05:30   
minnica

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Peace*

U Krucama ima hotel??? user posted image Gde?



hahahauser posted image ima stvarno superiska hotel. Na samoj obali tj na samoj plazi. Zove se Barakuda. Ukucaj pa izguglaj barakuda kruče. Fin hotel, prema meni su svi bili divni pre 4 god. Nemam reci. Jutarnja kafica na plazi, neke babe Ruskinje su vezbale rano ujutru pa sam im se i pridruzila (jako je sve to meni bilo smesno), sobe su ciste, sa klimom, kupatilo cisto, terasa sa pogledom na more, ma odlicno. Sidjes niz stepenice i eto te na plazi


Mi imamo kuću tamo. Samo je u drugom delu Kruča, tamo iznad tunela prema Ulcinju. Taj deo plaže je peščan unutra, a napolju jedan deo beton, drugi kamenje. Veliki problem je što do plaže imamo jedno pola km nizbrdo (a nazad uzbrdo),pa zato ne idem tamo bar dok su deca jako mala. Ta plaža je udaljena od Barakude dosta, ali smo mi kao klinci bez problema išli donde da se kupamo.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Gde u Crnu Goru?
19.7.2014 22:46:06   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: bubulence

srecan put i lep provod, uzivajte user posted image

Hvala, hvala!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Gde u Crnu Goru?
19.7.2014 22:47:49   
tijatija

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Zene koje putuju u CG,ponesite toplije stvari kazu da je uvece bas sveze user posted image

potvrdjujem user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Gde u Crnu Goru?
20.7.2014 11:30:44   
Diabla
Vi ste svi ludi ako dodjete u Cg! Ja obozavam svoju zemlju, ali je bezobrazno skupa, usluga nikakva, i prljavo je! pored Grcke ,Bugaske, Tenerifa i ostalih destinacija koje su toliko jeftine, ne razmisljajte o Cg! Kazem vam, ja, veliki patriota! Ali sto je mnogo, mnogo je! Nije Cg sto je nekada bila! Mi,mjestani, stalno ponavljamo, da nam nije jasno zasto iko dolazi ovdje.



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Gde u Crnu Goru?
20.7.2014 12:47:41   
isidora88
diabla kad si vec tu, pricaju li meterolozi kakav ce biti avgust?mi idemo u rafailovice.
a da je prljavo jeste, canj pogotovo, prosle godine smo uvece otisli da prosetamo u canj, kante za smece ne postoje, smece se ne odnosi 10 dana, duz cele plaze su bedemi od smecauser posted image
stvarno mi nije jasno zasto se ne vodi racuna o higijeni, jel toliko tesko pocistiti i obrisati?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Gde u Crnu Goru?
20.7.2014 12:54:50   
Anoniman
Nama je u Rafailovicima bilo lepo i cisto. Alo moram da se pozalim da sam zadnja dva dana vidjala uloske kako plutaju u vodi, ali dublje ne u plicaku, da li je plima dovukla, ne znam, ali bas sam se zgadila, zato volim Grcku veommaaaaa, cista voda, cisto sve! Ali daj, sta das!

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 962
   RE: Gde u Crnu Goru?
20.7.2014 13:42:58   
Misha i Ljisha
Kruče je cisto,mislim more je stvarno cisto a to mi je uvek najbitnije. U velikim mestima je katastrofa isto mislim da je Grcka bolja varijanta pa iskreno stvarno mozda cak i jeftnija

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Gde u Crnu Goru?
24.7.2014 21:08:12   
Diabla
Izvini na kasnom odgovoru. user posted image Vrijeme je ovdje toliko nepredvidivo, u jednom danu se smijene 3 godisnja doba. Ne znam kakvo ce vrijeme sutra, a kamoli u avgustu. Najave kisu, ono bude sunce, ili suprotno. Danas je pisalo da ce biti kisa sa grmljavinom, a sunce sijalo cijeli dan. Uglavnom, ponesite i duge rukave, kabanice, kisobrane, gumene cizme....user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: isidora88

diabla kad si vec tu, pricaju li meterolozi kakav ce biti avgust?mi idemo u rafailovice.
a da je prljavo jeste, canj pogotovo, prosle godine smo uvece otisli da prosetamo u canj, kante za smece ne postoje, smece se ne odnosi 10 dana, duz cele plaze su bedemi od smecauser posted image
stvarno mi nije jasno zasto se ne vodi racuna o higijeni, jel toliko tesko pocistiti i obrisati?user posted image



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.3.2015 5:49:08   
acalukic
Nisam bio na moru u Crnoj Gori nepamtim,a odlazili smo u Sutomore

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Gde u Crnu Goru?
9.3.2015 7:56:08   
Plavusa34
Sutomore i Bar

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Gde u Crnu Goru?
22.8.2015 10:15:38   
Sladja80
Da li su vam deca imala stomacni virus? Ja koga god znam a da se vratio iz Crne Gore zakacio je virus,mi treba da idemo sa dvogodisnjim detetom 1 septembra u Herceg Novi i bas sam skroz smorena zbog toga user posted image

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Gde u Crnu Goru?
22.8.2015 12:52:33   
adulence
Nase dete nije imalo iako au svi oko nje imaleli,ali ja sam njoj pocela da dajem probiotik dva dana pred put i celo more...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sladja80)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Gde u Crnu Goru?
22.8.2015 12:57:31   
jess021
Sladjo, nasi prijatelji, dve porodice svi su imali, ne znam od cega. Da li je to od vode ili nesto drugo?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Gde u Crnu Goru?
28.1.2016 17:28:09   
superm
Da li je pametno ići u CG? Ima li čistih plaža...da li je pametno ići sa decom? Ja sam detinjstvo provela tamo...ali već 10 godina nisam ni kročila u CG. Tako da nemam informacije.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Gde u Crnu Goru?
28.1.2016 20:20:49   
branki*
Ja mislim da nije pametnouser posted image volim je,tata mi je odatle,ali poslednja dva puta kad smo bili pre sest,sedam godina..prljavo,more prljavo,plaze,skupo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Gde u Crnu Goru?
28.1.2016 20:24:24   
IvanaSK RR
Krašici su divni, nikad voda prljava i nije ni previše skupo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Gde u Crnu Goru?
29.1.2016 8:10:52   
adulence
Mi smo prwthodne tri godine letovali u cg,divno smo se provodili,bili smesteni u malom mestu Kumbor,a oko njega su i Herceg novi Kotor i jos puno malih mesta ,divno nam je bilo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Gde u Crnu Goru?
30.1.2016 12:14:33   
lokica77
Petrovac je divan pogotovu za decicu, jedino sto je malo skuplji i sto je bas bas guzva u sezoni. Mi idemo u septembru i uvek nam bude suuuper...i sto je najbitnije nije prljavo ni na plazi ni voda...sve preporuke

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Gde u Crnu Goru?
26.5.2016 13:34:27   
mila83
Da malo podignem temu
Prvi put idemo na more sa decom,njih troje.Planiramo u Kumbor.
Htela bih da cujem neka vasa iskustva sto se tice CG,Kumbora,kao i na sta treba da obratim paznju. Citala sam nesto ranije ovde,ali ako ima jos neko svezije informacije,znaci ce mi. user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Swiffer – vaše novo rešenje za brzo i lako...
Swiffer proizvodi kreirani su da vam olakšaju svakodnevni život i u jednom zamahu uklone prašinu kako biste se mogli vra...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here