|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
8.12.2015 17:00:46   
Valerie
definitivno stigla user posted image nije nista prejaka, ali je mogla I kasnije.
sta da radim kad mi beba sisa samo jednom nocu user posted image . ali opet biram spavanje ispred odlaganja user posted image user posted image

definitivno mora da se pazi, posebno ako npr. zbog nedavnog cr ne bi trebalo da se ostane user posted image


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
8.12.2015 17:03:59   
Anarunika
Valerie nije tema ali i moja je sa dva meseca spavala od deset uveče do šest ujutru ali zato sad sa deset meseci,čini mi se da je celu noć na sisi user posted image Pa opet mislim da to ništa ne znači za dobijanje menstruacije,makar kod mene nije imalo veze ni u jednom periodu dojenja.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
8.12.2015 17:46:36   
serpica

IZVORNA PORUKA: Valerie

definitivno stigla user posted image nije nista prejaka, ali je mogla I kasnije.
sta da radim kad mi beba sisa samo jednom nocu user posted image . ali opet biram spavanje ispred odlaganja user posted image user posted image

definitivno mora da se pazi, posebno ako npr. zbog nedavnog cr ne bi trebalo da se ostane user posted image






Valeri moja beba nikada nije sisala nocu,ja sam je budila prvih mesec dana jer je bila mala,posle toga vise nisam htela da je budim,znaci spava od 22h do 6h danju sisa koliko hoce i kad hoce,i nisam jos dobila..mislim da ni to nema veze sa ciklusom..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
8.12.2015 19:37:35   
Valerie
ma da, ocigledno nije ni od osobe do osobe, vec bukvalno za svaku trudnocu moze da bude drugacije.
negde sam citala da verovatno neces dobiti ako beba sisa na do 3 sata, a eto ni to bas nije tacno. ma nema veze, samo me iznenadilo. valjda sam previse pricala o trecem detetu pa se organizam sprema haha

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
12.12.2015 10:56:24   
jess021
Ima li tema drugi ciklus posle trudnoceuser posted image
Imala sam 10.11., sad jos uvek nisam dobila. Znam da ne mora biti redovna menstruacija nakon porodjaja, ali bas me zanima gde li jeuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.12.2015 17:37:34   
choopa choops
jess, meni je treći user posted image kasnio, pa sam se bila utripovala žestoko. Uglavnom, došla je sa zakašnjenjem, još nešto u početku oskudno, kao što bi trebalo biti na kraju, pa onda dva dana odlivi bukvalno, pa evo osmi dan od tog prvog još se uvijek nešto dešava.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
14.12.2015 7:31:05   
tekilica
Ja sam, bogme, svoju dugo cekala. Mesecima. I onda isto, jedna, pa pauza kojimesec, pa druga, i onda je sve bilo ok. Cak nije onako duga.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.12.2015 15:03:53   
branki*
Zene,ja jos dve nedelje,pa ravno godinu dana od porodjaja,a jos nisam dobila.je l ikom toliko dugo proslo?secam se da je mariya pisala da je ona dobila posle 11 meseci,a ja i nju presisah!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.12.2015 7:46:16   
serpica
Branki moja drugarica je dobila posle 18m od porodjaja,ima devojcicu dve nedelje stariju od Tome...znam da sam ja dobila tada kad je Toma imao oko 3m a ona eto posle 18m...ima slucajeva..
Ni ja jos nisma dobila i nadam se da nece bar jos koji mesec..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.12.2015 9:12:47   
jess021
Ju Branki, pa ti si srecna zena. Ja odmah posle mesec danauser posted image
Jesi bila skoro kod ginekologa?

< Poruku je uredio jess021 -- 31.12.2015 9:13:04 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.12.2015 11:14:24   
branki*
Ma,ne prizeljkujem je ja,nego se brinem da li je sve u redu.
Jess,nisam isla,bila sam posle porodjaja,odradili mi reviziju jer su lohije stale,ja dobila temperaturu.to se saniralo i od tad nista.cim se vratimo kuci,idem kod ginekologa.
Serpi,to me zanima,da li je normalno da ovoliko ne dobijem,uglavnom citam da zene posle pet,sest meseci dobiju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.12.2015 12:15:29   
jess021
Mislim da moze i toliko da potraje bez menstruacije, ali otidji na pregled u svakom slucaju.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
31.12.2015 18:07:58   
serpica

IZVORNA PORUKA: branki RR

Ma,ne prizeljkujem je ja,nego se brinem da li je sve u redu.
Jess,nisam isla,bila sam posle porodjaja,odradili mi reviziju jer su lohije stale,ja dobila temperaturu.to se saniralo i od tad nista.cim se vratimo kuci,idem kod ginekologa.
Serpi,to me zanima,da li je normalno da ovoliko ne dobijem,uglavnom citam da zene posle pet,sest meseci dobiju.




Ima slucajeva,pa i moja mama nije dobijala,dojila me 18m tad i ostala trudna s bratom znaci moguce je da se ne dobije duze,sigurno je sve ok..sto se mene tice ja je ne prizeljkujem,neka je tamo do leta ako moze....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.2.2016 18:38:33   
Anoniman
Posle drugog porodjaja dobila tacno posle godinu dana, danas :), videcemo hoce li biti redovnauser posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 864
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.2.2016 19:38:48   
madre
Zbunila si me,nije godinu dana posle porodjaja,nego godinu posle poslednje menstruacijeuser posted image
A kazi mi je l samo sisate?user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.2.2016 20:05:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: madre

Zbunila si me,nije godinu dana posle porodjaja,nego godinu posle poslednje menstruacijeuser posted image
A kazi mi je l samo sisate?user posted image


da da od trudnoceuser posted image vestica stigla , mozak iz drugog stanja se jos nije resetovao na prvouser posted image
sisam i dohranjujemo, psoto nije neki ljubitelj dojenja od samog pocetka, jos iz porodilista, malo je lenja, pa ne voli da vuce, mada dojim je ujutr, neki put preko dana, i nocu kada se budi...

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 866
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
4.2.2016 20:52:29   
IvanaSK RR
Tako sam i ja, dobila 20.02. a porodila se 25.11 prethodne godine :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
5.2.2016 21:15:03   
Valerie
meni prva posle trudnoce bila pre puna 2 meseca... i nikako druga. da li je i to ok?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.2.2016 0:50:43   
choopa choops
Trudna?user posted image hahahah šalim se samo. Čini mi se da sam slušala da ženam zna da tako da kasni. Nemam pojma...

Meni sada M dolaze na 31 dan?! Baš sam zapisivala i evo zadnja tri mjeseca na 31. Prije ovog posljednjeg porođaja su mi dolazile na 28. Valjda je ovo OK?!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.2.2016 10:47:23   
IvanaSK RR
Jeste ok, i to se smatra normalnim ciklusom.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.2.2016 10:52:18   
adulence
Ja jos uvek nisam dobila evo jos malo 5 meseci od kako sam se porodila...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.2.2016 10:57:31   
krin 40
posle oba porodjaja nisam dobijala dok sam dojila.Posle prvog 13 meseci,posle drugog 12 meseci.Cim prestanem da dojim,istog meseca dobijem i nastavi se uredan ciklus na 28 d

< Poruku je uredio krin 40 -- 6.2.2016 10:58:51 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.2.2016 13:48:18   
Valerie

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Trudna?user posted image hahahah šalim se samo. Čini mi se da sam slušala da ženam zna da tako da kasni. Nemam pojma...

Meni sada M dolaze na 31 dan?! Baš sam zapisivala i evo zadnja tri mjeseca na 31. Prije ovog posljednjeg porođaja su mi dolazile na 28. Valjda je ovo OK?!user posted image


nisam user posted image ne bih smela posle cr tako brzo
moracu na pregled, sve cekala da opet dobijem, pa onda, ali se nacekah user posted image ne znam da li je moguce to kao dobijes jednom, pa mesecima ne. posto jos samo sisa...

chupo, mislim da to nije veliko odstupanje...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.2.2016 20:20:29   
Anoniman
ja sam dobila pre 3 dana, ma ovo je strasno, potpop, menjam uloske na 15 minuta, tacno osetim kako mi lije, kada ustanem, kao slavinu da si odvrnuo, ne znam je li ovo normalno, da nije odliv? ne secam se da mi je sa Unom bilo ovako!

Valerie, to je ok, ti dojis, meni je tako bilo sa Unom, dobijem, pa mesec, ili 2 nema, tek mi se ustalila psole 19 meseci kada sam prestala da dojim...

(odgovor članu Valerie)
  Direktna veza do poruke: 874
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.2.2016 16:06:25   
choopa choops
Um i meni je bilo tako prva dva tri puta poslije porđaja. Šta znam, ovaj put sam se posebno tripovala jer su mi čupali posteljicu poslije porođaja, pa sam mislila da nije nešto od toga user posted image Ali nije, evo sad je sve normalnije, nije još uvijek kao što je bilo prije trudnoće, ali ide ka tome. Mada sam ja u podsvjesti i voljela da to tako ide obilno, nekako sam imala utisak da je bolje da se materica čisti user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here