|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 23:18:50   
IvanaSK RR
Moze biti mnogo stvari, ali meni je, naravno, frka jer sam trudna. I morace ga muz voditi ujutru lekaru, bez obzira što je nedelja. Ne mogu cekati ponedeljak.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 9:03:01   
bebilule
Jutro mame, evo napravila sam nam kafu.
Dan tmuran i oblacan, a i ja sam otprilike ista .
Nocas sam ga opet presvlacila dva puta. Ne znam vise ni je li proliv ili su stolice samo ceste i rijetke. Ko uopste dade naziv stolica....user posted image user posted image
Uglavnom nervozam pa i nisam neko drustvo user posted image .

Ivana, javi sta su vam rekli za te cvorice, nadam se da nije to sto mislis.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 9:18:29   
emicaa
Dobro jutro,Bebi kad će vam biti rezultati što ste dali stolicu na analizu.
Nego da ja vas nešto pitam dok mi je na pameti,moja Dora uno priča,bukvalno ne uvlači jezik po cijeli dan.Ali ona nekad toliko ubrza da zamuca i ne zna ni sama šta u stvari hoće.Jel bolje da je tad prekinem pa da uspori ili da je pustim da po svom?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 9:19:04   
IvanaSK RR
Uf, bebi, to zna bas da izludi, zao mi je.
Teram ih da idu kod lekara, muz kaze bolje sutra, a ja sam nesto nervozna. Nije se prosirilo, nista nateklo, samo ga vrat boli i na dodir taj cvoric, koji se ne vidi, nego samo oseti.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 9:20:33   
IvanaSK RR
Emice, ja bih je prekinula i rekla joj da uspori. Mada, mislim da je to samo faza, ne verujem da je za brigu. To je od prevelike zelje za pricom :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 9:21:18   
popkica bebic
Jutro mame! Kako ste? Ivana, nadam se da ce sve biti u redu i da nije nista strasno!
Meni je malko,malkoo bolje, mada jos uvek postoji cvor. T mi je trenutno 37,5. Mm me je masirao i dosta mi je pomogao,a beba sisa iz nje.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 9:24:37   
popkica bebic
Emice i moj Vaso prica brzo i melje 200 na sat,ali me sekira sto u poslednje vreme ima obicaj da sta god izgovori, tipa: banana, on onda ponavlja poslednji slog: banana-na-na-na. I stalno ga korigujem, medjutim ponekad mi tera inat pa namerno ponavlja.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 9:33:50   
bebilule
Emice, sutra nam stizu rezultati.
Ivana, jesi li mu gledala grlo, ti limfni znaju da oteknu kada se grlo upali?
Popkice, ja ti bas i ne mogu pomoci. Dok sam dojila M samo par puta sam imala taj problem, i to blazi, bez temperature. Pomoglo mi je da nakon obloga i tople vode prstima blago pritisnem tu kvrzicu, gurnem taj dio prema bradavici i tad izmazam. Jedino tako sam ih uspijevala razbiti i izvuci mlijeko iz tog dijela. Ovo je off, izvinjavam se user posted image

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 9:51:36   
emicaa
Popkice Dora ne ponavlja slogove samo eto što zamuca,inače je prekinem ali baš joj bude krivo,odma mjenja facu pa ne bih da dobijem kontraefekat.
Ja niti sam imala čvoriće niti mlijeka,nadam se da ću sad imati ovo drugo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 10:13:11   
milicicak
Emice, ne prekidaj je za sada, ona sad povecava fond reci i uci konstrulciju recenice pa usta ne mogu da stignu sve sto joj mozak misli da kaze. Ako se nastavi, vodi je kod logopeda ali mislim da je samo faza.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 10:53:34   
jess021
Mame cao!
Bebilule, pa dokle viseuser posted image
I kod nas vreme sucmurasto.
Ivana, javi sta vam je rekao dr.
Ja pristavila rucak, danas imamo goste.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 11:46:20   
Rosita
Dan mame! Nisam imala kad da vas citam. A i inace sam u nekoj znj fazi jer me zeludac otkida, riopan mi ne pomaze sasviim, cekam da mi jave kad moze da me primi gastro. Ne bih vise pila nesto na svoju ruku zbog celokupne sutuacije. Ako bude i gastroskopija, bas me briga, oguglala sam.
D gleda crtani. Dobar je, jede mlecno i hvala Bogu sve je ok
Puno vas pozdravljam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 11:53:45   
mati
Jess, Superm nemam dijagnozu. Za godinu i po uradila sve moguce i svi su kao dobri. A meni i dalje suntavo. Jos sad sama,pazi na decu, na svekija ili mamu a za mene nemam vremena. Da dodje mm pa da malo odmorim. Jos i ako operisem ovu kilu moracu stvarno da odmorim.
Popkice, ja sam imala slican problem i pisala, samo mislimda je u tei o dojenju. Kod mene je bio u pitanju jedan kanal, i kad sam pronasla koji je, istiskivala ga stalno. Itlazilo je zuto zuto zgruseno mleko. i sa te dojke nisam davala Miti da sisasamo se izmuzavala. Znam da je savet da dete cesce sisa ali kad sam videla sta sve izlazi, nikada. I tako uspela sam sama da probijem kanal. Masiraj dok se tusiras toplom vodom i namazi pavlovicevu, ako ima takvog kanala sam ce se pokazati. Prati

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 13:35:25   
IvanaSK RR
Krvna slika uredna, povecani granulociti, doktorka sumnja na neku bakterijsku infekciju. Dala antibiotik i sutra kod naseg dr. Ne znam da li da mu dajem antibiotik ili da sacekam da vidim sta ce dr ujutru reci.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 13:49:49   
Sanjica26 RR
Dobar dan zene. Mi cekamo da se deca probude i idemo na rodjendan.
Vidim Jole nam se poradja.
Emice mislim da ne treba da je prekidas. Samo mozes da je zbunis. Jos je mala I tek joj se sad krece bogacenje recnika.
Branki gde si? Kako ste proveli rodjendan?
E, da zaboravila sam da vam kazem uplatili smo letovanje. Konsultovala sam se sa Von. Ovo ce biti prvo letovanje i mm-u i deci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 15:42:22   
eca89
Sanjice, baš mi je drago, baš ćete uživatiuser posted image !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 16:09:40   
vonavoj
Sanjice,jeste li uplatili!! Super! Cekamo utiske!!user posted image
Nedelja u sestoj brzini,ves,ruckovi za danas,sutra..sudovi.sad kafa.pa polako spremanje za posao,vrtic. Ko se odmori vikendom,svaka mu cast!
Ps.znam jednu osobu..koja zivi na tudjem racunu i bez obavexa..

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 16:45:02   
mama krava
Mamasite kako ste mi ...

Ja ostala sama sa klincima, zmu otisao na posao odmah nakon rucka.... Pala sarma danas i supa, klasika....ima i torte od jafe i keksa one moje Sramota torte, pa smo se sladili. Ja manje, ali sam capila parcenceuser posted image .

Pust Emice neka prica...sredice se samo... Ovaj moj razglaba engelsiuser posted image ...orindj, obedjin, pa odmah kaze egplant da objasni user posted image ... imamo one voke koje su spojene cickom pa ih secka i tako govori....mnogo je smesan. A malo pre je rekao sestri Ajde BRE Nadouser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 17:28:50   
Maraj
Cao mame. Mi imali goste. L sad zadremao pa se ja ispruhila malo , ubi me kicma.
emice nemoj je ispravljati ni zauszavljati. Vezbaj sa njom disanje. Npr uzmi one balone od sapunice da duva. Objasni joj. Napuni pluca , saceka i polako duva. Ne odjednom da ispusti vazduh.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 17:44:47   
cockic
vece mameuser posted image
meni se bas spava bila sa decom napolju od 12 do 14h.duvalo jeste ali oni su bili u pokretu mene je oduvaouser posted image bas mi se prispavalo deci nista,malo bili pospani kad dodjosmo posle ih proslo.ranije veceras u krevet.mada do 21h je uglavnom,danas ce i pre verujem.
super za uplaceno letovanjeuser posted image
cera od juce kasljuca tj.od sinoc kad se uspavala ukljucila beli slez,nocas joj dala i aerius.i veceras cu.kaslje po malo nadam se da ce tako proci.nije sklona kaslju tj.retko,nisu kasljali od kraja decembra kad su bili bolesni oboje.sin jednom dnevno se zakaslje dam beli slez i njemu jer pise da se koristi kao zastita zdrela (dim smog) i suv vazuh u zatvorenim prostorijama.nece mu stetiti par dana.uzela sam bebu c.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 19:24:09   
Mariya
Veče mame! Opet me nije bilo danima,sad sam čitala sve unazad. Mi se sad probudiliuser posted image svi smo zadremali sa H.user posted image A ja bila slobodna za vikend! I kuća je u HAOSU ali znate šta,boli me uvo. Lepše mi je ovako kad svi zajedno odmaramo nego da ih ostavim da bih ja spremala kuću i potrošila svoj slobodan dan na to. Spremanju nema kraja svakako. Ali prestala sam da se nerviram oko toga. Samo rasklonim kuhinju i gurnem ono što mi smeta da mogu da prođem. To praktikujem otprilike 10ak dana i da znate da otad imam više vremena za sve!

< Poruku je uredio Mariya -- 28.2.2016 19:25:39 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 20:02:56   
bebilule
Zna li ko smije li se bebama guza namazati kanestenom? Ojed mu se pojacao user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 20:06:29   
Maraj
Ajao bebilule.... a jer imas neki br u Bosni da pozoves. Mi ovde imamo halo bebu , ili pozovi hitnu pa pitaj. Bolje ce te neki dr posavetovati, ja stvarno ne znam

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 20:08:24   
emicaa
Bebi najbolje ti je uzeti cinkovu mast ako imaš gdje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
28.2.2016 20:15:01   
bebilule
Ma mazem sudocremom, to je na isti fazon. Mislim cilj je dase napravi zastita od vode... Sad mi vec treba nesto da mu olaksa malo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here