|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 19:33:38   
choopa choops
milicicak, posalji mu link i onda poruku: Jao izvini, slucajno sam. Htjela sam da pokazem drugarici (tu napišeš ime drugarice) kako je ekstra ova torba!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Cipele i torbe
8.3.2016 19:51:59   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mama krava

Ja danas zamalo da kupim jednu DJ u outletu tamo u Terazijskom prolazu....cna obi;ja 1590din...

Sto li je ne kupih...pitam se sad?user posted image


Ako mislimo na istu radnju u prolazu, nekad sam tu kupila DJ novcanik,a kad smo mm i ja naredni put otisli naidjemo na jeftin kofer i brze bolje ga kupimo, kad ono to vise nije DJ nego neke kineske kopije sacuvaj Boze.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Cipele i torbe
9.3.2016 7:04:31   
milicicak

IZVORNA PORUKA: choopa choops

milicicak, posalji mu link i onda poruku: Jao izvini, slucajno sam. Htjela sam da pokazem drugarici (tu napišeš ime drugarice) kako je ekstra ova torba!user posted image

Choopo, mm je toliki balvan da uopste ne bi shvatio o cemu se tu radi njemu sve mora da se nacrtauser posted image tako da ce da dobije link sa porukom ovo hocu za rodjendan user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Cipele i torbe
9.3.2016 8:24:06   
vonavoj
nasmeja me,ej,shvate kad hoce,eno sestri je muz juce kupio depilator koji ona merka vec danima,a nije mu pokazala,ona se iznenadila...pita ga kako si znao,pa kao sve ja vidim i pratim..a zato je moj pogresno cuo,ja pricala da mi treba pegla i figaro iz Maxija,sad na akciji,a on mi kupio fen i figarouser posted image user posted image ..a fen imam! Ali poklonu se ne gleda u zube,ima nas puno zenskaca!
Joj,zene,i dalje ne znam koju torbu da narucim!user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Cipele i torbe
9.3.2016 8:27:16   
nikiteki
Ja sam se juce bas oduševila kakvu je torbu kupio zet zaovi i prelepa je

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Cipele i torbe
9.3.2016 8:30:44   
vikiveki
Mi smo juče našoj učiteljici tj. moj sin i njegovi drugovi, kupili učiteljici baš dobru torbu,čujem da se učiteljica oduševila.Naravno jedna mama je išla u kupovinuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Cipele i torbe
9.3.2016 8:30:47   
Animsaj9
Ja definitivno idem sledece nedelje do Mone da vidim neku torbu

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Cipele i torbe
9.3.2016 15:27:57   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: milicicak


IZVORNA PORUKA: choopa choops

milicicak, posalji mu link i onda poruku: Jao izvini, slucajno sam. Htjela sam da pokazem drugarici (tu napišeš ime drugarice) kako je ekstra ova torba!user posted image

Choopo, mm je toliki balvan da uopste ne bi shvatio o cemu se tu radi njemu sve mora da se nacrtauser posted image tako da ce da dobije link sa porukom ovo hocu za rodjendan user posted image


Sve te shvatam user posted image
Nije ni moj puno bolji. Šta sam sve dobijala za rođendane, dan zaljubljenih i 8. mart, na kraju sam mu rekla da mi više ništa ne kupuje user posted image Zato sam prekjuče sebi kupila tri para obuće i rekla da je jedan poklon od njega za Osmi mart i da mi ništa ne uzima, nego da pare user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Cipele i torbe
9.3.2016 15:33:08   
eca89

IZVORNA PORUKA: vonavoj

nasmeja me,ej,shvate kad hoce,eno sestri je muz juce kupio depilator koji ona merka vec danima,a nije mu pokazala,ona se iznenadila...pita ga kako si znao,pa kao sve ja vidim i pratim..a zato je moj pogresno cuo,ja pricala da mi treba pegla i figaro iz Maxija,sad na akciji,a on mi kupio fen i figarouser posted image user posted image ..a fen imam! Ali poklonu se ne gleda u zube,ima nas puno zenskaca!
Joj,zene,i dalje ne znam koju torbu da narucim!user posted image

Von, odes i zamijenis fen za peglu i stvar rjesenauser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Cipele i torbe
9.3.2016 16:54:01   
emicaa
I ovaj moj je balvan ali balvan koji i ne sluša,ja da reknem da mi treba crvena jabuka on bi kupio prezrelu bananu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Cipele i torbe
9.3.2016 22:16:55   
vonavoj
Eco,corak...nema pegleuser posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Cipele i torbe
10.3.2016 10:23:15   
Didy
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Au Dunja,sad si mi pokazala jos torbi od jellyfish,sad sam u trilemi!
OVA i treba mi neka manja, kao OVA


Von, ja sinoć poručila ovu tvoju drugu torbu. Vršljala sam sinoć malo po temama, mrzelo me da pišem, i odem na link, pošaljem poruku, dobijem odgovor i dogovorimo se u dve reči. Hvala ti puno, dugo već tražim neku krem torbu koja mi se sviđa i uklapa uz garderobu i obuću, ova mi odgovara potpuno i jako mi je lepa. Stiže za mesec dana, treba da je naprave. user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 10.3.2016 10:24:18 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Cipele i torbe
10.3.2016 11:03:09   
dunja RR
Moje Jellyfish stižu uskoro, jedva čekam i javljam ovde user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Cipele i torbe
10.3.2016 11:06:08   
vonavoj
Ubicu vas,ja nisam pametna sta da narucim,nemam trenutno para,a imam zelju da imam obeuser posted image user posted image
A imam i torbi,mm ce me ubiti!
Drago mi je da sam nekome pomogla,kad sebi ne moguuser posted image

Dunja,kakva je tvoja?

< Poruku je uredio vonavoj -- 10.3.2016 11:14:40 >

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Cipele i torbe
10.3.2016 11:55:01   
IvanaSK RR
Vonavoj, auuuu, ona prva je fantastičnaaa!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 8:23:20   
Trcosava
Beograđanke - treba mi info.

Imam čizme koje obožavam, ali na žalost moj list više ne ulazi u njih. Previše stežu (mogu da ih naboram, ali onda mi staje cirkulacija). Ok smršaću ja, ali i tad znam da će biti problem.

Treba mi sledeće - da li postoji obućar koji može da mi proširi ''nogavicu' od čizmi? Ovde sam zvala, kaže ne može pošto je na rajsferšlus? user posted image

Probala sam i onaj sprej koji kao naprskaš pa rasteže kožu, ali slaba vajda. Ništa rastegnuo nije.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 10:26:53   
mama krava
Moja svekrva nosila čizme, ali bez rajsfešlusa u Bg u Kralja Petra, negde na sredini je radnja. Ima neki kalup i rastezale su se nekoliko dana. Njoj su sada ok, tj razglavile su se malo...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 10:29:48   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Dunja,kakva je tvoja?



Čekam ih da stignu, stigao SMS iz pošte da dolaze danas :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 10:32:49   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Beograđanke - treba mi info.

Imam čizme koje obožavam, ali na žalost moj list više ne ulazi u njih. Previše stežu (mogu da ih naboram, ali onda mi staje cirkulacija). Ok smršaću ja, ali i tad znam da će biti problem.

Treba mi sledeće - da li postoji obućar koji može da mi proširi ''nogavicu' od čizmi? Ovde sam zvala, kaže ne može pošto je na rajsferšlus? user posted image

Probala sam i onaj sprej koji kao naprskaš pa rasteže kožu, ali slaba vajda. Ništa rastegnuo nije.



Trco ne znam, meni je to večit problem jer imam jake listove, pa nema šanse da kupim čizme bez probanja. Neke uspem da zakopčam samo do pola lista.
Ali ako si ranije ulazila, sada kada si smršala, i još kada smršaš, možda ćeš i moći?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 10:38:25   
Mala Elena
Ahahaaah, Von, tvoj uboo bar jedno, moj ne bi ni jedno user posted image
Meni samo fali vreme da prosetam ove torbe sto imam.
Imam neke zute cipele gleznjace, mislim da sam ih kupila u Metrou, nosila sam ih tri sezone prolece - jesen...bas su mi posluzile. Kupila bih opet da imam , ove se unutra pocepale...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 10:41:41   
vonavoj
Dobro kazes MEuser posted image
Ja se jos dvoumim oko torbi,koju da narucim!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 10:50:34   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR



Trco ne znam, meni je to večit problem jer imam jake listove, pa nema šanse da kupim čizme bez probanja. Neke uspem da zakopčam samo do pola lista.
Ali ako si ranije ulazila, sada kada si smršala, i još kada smršaš, možda ćeš i moći?


I kad sam imala 49 kg su me malko stezale. A sad sumnjam da ću stići do 49 kg. PEvaću ako stignem i do 55 (jer sam stoka neopevana i u zadnje vreme mnogo grešim sa ishranom user posted image user posted image ) ali biće problem i tad. Ništa, videću kad dođem do Bg-a i mog obućra u ulici ako još radi.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 11:01:15   
Ana RR
Trco, moja drugarica je skoro skratila čizme, isto nije više mogla da ih zakopča na listovima. Odnela ih kod nekoga, skratili ih kao gležnjerice, odlično izgleda.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 11:16:14   
Trcosava
Anči, greota mi da ih skraćujem, pa znaš kako su opasne user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Cipele i torbe
14.3.2016 11:21:30   
Maraj
Trco , cula sam za "trik" da uzmes kesu za zamrzivac. Sipas u nju vodu , zavezes je i stavis u cipelu /cizmu (taj deo koji zulja) , pa u zamrzivač preko noci. Navodno je fora u tome da se voda "siri" pri zamrzavanju pa tako siri i obucu tj kozu na tom delu gde zulja. E sad , ovo mi logicno izgleda , al ja nisam probala. Trebalo bi da ima efekat kao ona stega kod obucara , sto oni imaju , pa "sire" obucu

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Duga kosa, bikini, UGG, kožne pantalone, d...
Od 53. godine, ključna je poruka istraživanja - žene bi trebale stalno koristiti makaze i skratiti kosu?!
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here