|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 10:00:18   
emicaa
Dobro jutro,konačno nemamo temperaturu ali i dalje ne spavamo jer mi to tako volimo user posted image
Ivana ma samo je mazite,meni žao što nisam T još više mazila kad je bila beba user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 10:37:19   
IvanaSK RR
Emice, super sto nemate temperaturu. I meni je zao sto sina nisam vise mazila, pa sad ne propustam. A kad spava, ja sednem i gledam je, plasim se da ce mi brzo porasti, a ja necu dovoljno uzivati u ovim trenucima. Nocas sam je stavila kod nas u krevet i gledam je, posle par minuta kazem sebi "spavaj kretenu, gledaces je ujutru" user posted image
Suzi, moj muz je otisao na teren od tri nedelje kad je sin imao mesec ipo. A prosle godine je bio odsutan sest meseci. Znam kako ti je. Mada sam ja donekle navikla na njegove terene dok smo se zabavljali.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 10:43:44   
Maraj
Mame samo da vam mahnem
Mm i ja sredjujemo stan. L seta moja mama.
emice user posted image za T i spavanje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 10:44:59   
Mala Elena
Bas brzo rastu... hahaaah Ivana, ali taj trenutak ne moze nista da nadoknadi, pusti ,spavaces user posted image
Meni moja upravo rekla :"Hvala ti mama ", ulepsala mi je dan !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 10:52:17   
IvanaSK RR
Joj, ME, stvarno, ovi trenuci se ne mogu nadoknaditi.
I ja sam se rastopila kad je sin prvi put rekao hvala mama, izvoli mama, izvini mama...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 11:15:10   
suzi kju
Ja jedva čekam da čujem da kažu "mama" a nacekaću se do tog, hvala mama, izvini mama user posted image
Zasad samo vrište, i viču aaaaa, baaaabaaaa, ooooo user posted image

A Ivana što se tiče tog terena, ja nisam navikla. Jeste on vojnik al mu je radno mesto takvo da nema terene, eventualno prekovremeni raf, štoo je često, ali teren ne, pa mi ovo baš teško pada. Al eto prođe nedelju dana. Sa njima dvema ne stižem da razmišljam o vremenu, koje leti kao blesavo.
I ja se trudim da maksimalno bude sa njima dvema, sve me strah propustiću nešto. I non stop gledam u njih, ko lujka neka user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 11:21:23   
IvanaSK RR
I moj muz je vojno lice...
Suzi, brzo ce da progovore, pa ces u nekom trenutku reci da po ceo dan cujes samo mama, mama, mama user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 11:25:57   
suzi kju
Hahahha znam, a još njih dve auuuu, zato je bolje da ih učim da prvo progovore TATA user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 11:31:43   
emicaa
Sui ne brini ako prvo reknu tata onda će kad tad i tebe zvati tatom user posted image
Moja sad govori nemoj lagati,nemoj psovati,mama neću briga me,izvini i tako.Ali najviše voli briga me i tu riječ stalno koristi user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 11:40:56   
suzi kju
Ja se neću odazvati ako me pozovu tata user posted image
Joj slatkica naučili da kaže briga me user posted image ma divna su deca, od Boga dar, nešto neopisivo, predivno!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 11:46:03   
jess021
Evo i mene!!
Sve sam procitalauser posted image
ME, Emice nadam se da su deca sad dobro.
Lenka pajki. Juce smo ceo dan bili u akciji. Isli da gledamo neku vikendicu, nije nam se dopala, pa na riblju corbu u Begec, otisli ujutro u 9h, vratili se u 15h.
Lenka vec uveliko vice baba, mama, tata, keka, kika....ali najvise mamauser posted image
Gde nam je Ana?
Branki, kako je Boza? Jesi jos uvek sama sa njima?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 11:57:01   
Ana RR
Ivančice, biće sve kako treba user posted image još malo pa ćemo i za beku da mesimo kiflice user posted image

Jass, ne znam da li si na mene mislila ali evo me user posted image juče smo ceo dan skitali, bili na Kalemegdanu pa sretnemo drugare tamo pa smo zaglavili sa decom do 10 sati uveče. Danas idemo opet nas troje, imamo ulaznice za Manifest. Nadam se da neće pasti kiša, nešto je oblačno mada je jako toplo. Juče sam se tako zeznula što sam obula starke, ubijaju me noge. Mnogo su neudobne za neku dužu šetnju.

Maki i mm kose travu, ja prala kosu, nešto da nam zbućkam za ručak i odosmo. Predveče druženje sa kumovima, već vidim da ćemo opet zaglaviti. Inače, bez obzira što je sinoć zaspao u pola 11 (a inače leže u 9) Marko se uredno probudio jutros u 8 kao i uvek user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 12:01:24   
jess021
Ana, na tebe sam mislilauser posted image
Ja bas juce gledala starke, ali su mi nesto skupe, 7000user posted image Otici cemo do Indjije, nadam se da su jeftinije.
Kupila sam Lenki divne sesirice u Beba kids i H&M, mame ako niste bile ima svega. Htedoh i neke espadrile, ali najmanji broj 18, to nam je veliko.
Gde kupujete nehodajuce cipele, patike i sl?
Ivanauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 12:07:27   
Ana RR
E, nama treba šeširić ili kačket, ranije smo odlične nalazili u Beba kids-u, baš ću svratiti da pogledam. Nehodajuće sam ja kupovala svuda čini mi se, u Aksi, Mendi, mislim da je bilo i u Dexy-u.

Ja sam starke dobila gratis user posted image moja bivša firma je imala neki ugovor sa Office shoes tako da smo mogli na rate da kupujemo. Ja otišla i ništa mi se nije dopalo i kupim na kraju starke. Posle nepunih mesec dana sam prestala da radim u toj firmi i to mi nikad nisu skinuli sa računa user posted image da sam znala pa da kupim još ponešto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 12:09:46   
emicaa
Ja starke obožavam ali ih nosim samo ako neću puno hodati,uošte nisu udobne,šteta.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 12:13:13   
Ana RR
Da, ravne su i brzo zabole noge. Mene su uspele i da nažuljaju na malom prstu. Ali sećam se srednjoškolskih dana - obavezne bele starke, iscepane leviske 501, bela majica i karirana košulja user posted image to je bio život user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 12:17:03   
Mala Elena
Starke nikada nisam nosila, leti uglavnom volim ili sandale na platformu ili ravne modernije japanke.
Jess nisam bila ali pre sam videla te nehodajuce cini mi se u Katan ili C&a...secam se dela radnje gde su bile i kako su bile slozene ali nisam sigurna koja je radnja.user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 12:19:02   
emicaa
Ma zakon su starkice,volim što jednostavnije a lijepo da izgleda a one mogu na sve,i dzins,helanke,haljinice.Svaka čast onom ko ih izmisli user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 12:26:35   
branki*
Cao,mame!
Emice,super sto je t bolje!
Jess,nisam sama,svekrva mi je dosla.bila sa bokom do prodavnice,pa je onda svekrva izvela napolje dok sam ja vezbala sa b,od nje ne moze nista da se radi...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 13:16:10   
Anck Su Nmaun
Dobar daaaaan , mi bili u skitnjici jutros , sad kuvam rucak pa cemo kasnije malo u prirodu. Ima 10000 stepeni napolju.

Vidim spominjete starke, ja ih ranije Nikad nisam volela do prosle godine kad sam ih igrom slucaja kupila/menjala za neku robu pa ajde i od onda sam odusevljena njima, za ovo vreme se ubile. I na posao sam znala otici u njima user posted image

Skroz sam u dilemi sta decaci nose umesto trakica, pa sam se setila da sam videla neke marame i cuda. Na kraju nisam nasla nista slicno pa mu kupila kacket ...ali ne verujem da ce on to nesto trpeti na glavi .


Inace sinoc smo super spavali, budio se samo 2 puta da rucka , ako od cele noci oduzmemo tih nekih sat i po odlican 5 user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 13:22:10   
IvanaSK RR
Anck, super za budjenje. Mi smo jeli oko 12, pa oko 3, pa oko 6 :)
Jess, velikiii grlisa!
Ana, samo da mi bude ona u proseku, da ne kazu da nije minimalnije mogla dobitiuser posted image Ona pamti tvoje kiflice jos iz stomaka :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 14:06:15   
sonyasha
Ćao mamike!!!
Mi juče skitali na rođoš kod kumova, to nam je bio prvi dečiji rođendanko! Bio je baš dobrica, malo u kolicima, malo u krilu, sikio u kafani, suuuuper!!!
V nam je sa mojima otišao u Milanovac kod rodbine pa i on uživa!
Ivana, isto kao kod serpice, kod mene su i V i M prvi mesec napredovali baš malo, ni 400gr, isto su mi savetovali dohranu. Gledaj bebu i radi po osećaju, neka siki koliko god može i dohrana neka bude zadnja solucija, jedino ako baš ne ide uopšte napred ili krene previše da plače posle sikenja.
Ana, tvoj post bi potpisala, starke, farke, karirana košulja i nije postojalo ništa kao alternativa user posted image
Trenutno imam one plave, dobila ih preko Jafe user posted image
Inače, jedino loše je da me nešto baš boli grlo, valjda će da prođe, samo da se ne rasplamsa!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 14:20:29   
IvanaSK RR
I mene je grlo bolelo dva, tri dana i prestalo.
Sto se tice starki, volem ih bas.
A za dohranu, nisu oni savetovali. Oni bas forsiraju dojenje. Ja sam uzela dohranu, da imam za svaki slučaj. Ma, mislim da oni insistiraju na kilazi zato sto je prevremeno rodjena i sto su nas otpustili iz porodilista a da nema 2500 gr.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 16:09:17   
suzi kju
Drage častim, javio mi muz da dolazi večeras kući, kući uh nema veće sreće za mene!!!
Beke zaspale, tata došao po mamu sad odoše, tamo da smo nas tri sada same, do večeras dok nam tata dođe.
Pa za neke dve nedelje odosmo na godišnji...

Ivana tako je, zato što je prevremeno rođena zato stavljaju akcenat na kilažu.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Razgovori mama 05/16 (chat)
29.5.2016 17:02:45   
sonyasha
Verovatno onda još više insistiraju ako su prevremeno rođeniuser posted image nama su doslovce seli na kičmu, dolazili smo nedeljno da proveravaju...Baš sam navukla frku od tih kontrola, kao pred ispit svaki put idalje! Samo sada da krene da klopa, kapiram da će odmah da bude lakše, možda i prespavamo neku noć! user posted image
Ivana, nadam se da će i mene da prođe kao i tebe!
Suzi, super za tm, konačno uživancija u četvoro!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here