|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 18:00:44   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

U pravu si Dunja! Calelle je divno mestasce. Posle Ljoreta hteli da predjemo tamo pa da vozom idemo do Barse u obilazak, ali smo na kraju odseli u Barseloni. Bas smo pricali ako ponovo budemo isli za Spaniju ici cemo u Calellu.
Kakava je voda tamo? Mada vrv nema velike razlike.




Nema razlike, u pravu si, što se vode tiče, sve je to blizu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.1.2017 18:01:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 22:16:21   
gagana83
Zene, treba mi mala pomoc. Godinama nisam letovala preko agencija pa mi nisu bas najjasniji ovi njihovi cenovnici.
Pise ovako
Cena za odrasle 369e
Dodatni krevet 295
Dete 2-12 godina 260
Sta je dodatni krevet, je l to cena za trecu odraslu osobu ili...?
Je l bi za mm, Unu i mene cena bila 369+369+260 ili 369+369+295?
Pretpostavljem ovo prvo ali nisam sigurna ?!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 23:05:25   
Maraj
Gagana pa trebalo bi da je to prvo. Dodatni krevet...hm...pa sta pise. Jel dete ima svoj krevet je l dvokrevetna il trokrevetna soba?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 23:07:15   
dunja RR
Gagi, trebalo bi da je prvo.

Nego, videh te malo pre na temi Rodos, znaš već gde user posted image . Vidim da gledaš Virginia hotel, ali zar nijeon van grada? Nećeš da budeš u gradu?
Koju agenciju gledaš, vidim da Mediteraneo tek u ponedeljak izbacuje cene, čekam ih ko ozeblo sunce.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 23:14:31   
dunja RR
Virginia je ALL, ali nije mi Rodos za ALL, jer si vezan za hotel, a ja bi onim fenomenalnim gradom špartala dan i noć. Stvarno ima svašta. Šteta jesti stalno u hotelu pored onakvih restorana. Kažu da je ovaj super KLIK

Koji hotel im ove cene što si gore stavila?

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.1.2017 23:15:27 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 23:25:32   
gagana83
Pa ja bih najradije grad ali nije mi problem ni van grada jer cemo iznajmiti auto. Ne svih 10 dana, ali 5 npr. Za ostalih 5 tu je bus i ta plaza u blizini.
Jedino taj All mi ne odgovara, najradije bih PP ili samo najam u nekom studiju.
Dunja, ovo je neki hotel koji radi Argus, oni imaju fine ponude za Rodos, ima i 9 i 10 nocenja, u zavisnosti od termina.
I fina im je ponuda za Krit, ali nemaju Hanju a ja bih tamo.
A ovo za dodatnu sobu sam sad videla pojasnjenje na njihovom sajtu, ona cena za dete je samo u slucaju da dete spava u zajednickom lezaju, u suprotnom placa cenu tu sto pise za dodatni krevet.
Cekam i ja Mediteraneo pa da prelomim.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Letovanje 2017.
14.1.2017 23:29:17   
dunja RR
Mediteraneo je prošle godine imao 14 noćenja, moja drugarica išla.Kaže da je i to malo da se obiđe samo grad, a tek okolina.
Išla je sama sa detetom i ona je van grada išla busom, prevoz im je super, do Falirakija i ostalih plaža.

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.1.2017 23:31:56 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Letovanje 2017.
16.1.2017 13:01:05   
dunja RR

Gagi, ne radi sajt Mediteranea unose cene (i broj noćenja), ko će iščekati user posted image



Pročitah juče - Grčka ostrva postoje da bi se svake godine obilazilo drugo, so true user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Letovanje 2017.
16.1.2017 13:38:37   
gagana83
Ja gledala sinoc, izbacili su neke ceovnike, videla sam da su izbacili za Krit, Samos, Karpatos, Zakintos...za Rodos nisu.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Letovanje 2017.
16.1.2017 14:07:54   
dunja RR
I ja gledala ali nije bilo sve za Samos, i nije Rodos, kaže mi drugarica da je jutros bilo za SAmos sve, sada će mi poslati na mail.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Letovanje 2017.
17.1.2017 16:47:01   
gagana83
Dunja, jeste nasli nesto?
Mi za sad imamo tri opcije.
Krit - ovaj hotelhttp://www.mediteraneo.rs/inframe/index.php?cid=SOLGV6&action=hotel&id=1306&title=EVA%20SUITES%20HOTEL
Rodos - neki jeftiniji gradski , npr Carina, Brascos...
I treca opcija je pominjana Tosca u Kavali.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Letovanje 2017.
17.1.2017 19:53:47   
Maraj
Gagana , mi smo bili u El Greco na Rodosu. Ne znam da l si ga gledala. On je polupansion. U gradu je a skroz su mu cene ok. E sad kupatilo je manje , al ne moze sve da bude savrseno za manje para. Nama je bilo bitno da imamo PP

< Poruku je uredio Maraj -- 17.1.2017 19:54:26 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Letovanje 2017.
17.1.2017 23:03:34   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Dunja, jeste nasli nesto?
Mi za sad imamo tri opcije.


I ja 3, ali sve 3 za Samos :) Ne znam zašto, ali vuče me nešto ka njemu, iako mi nije bio prva opcija.

Otići ću do agencija sutra prekosutra, da vidim da li je šta ostalo od ovoga što želim, jer odlazi kao alva. Skroz su ok cene, sa avionom.

Da je S veći, mislim da bi izabrala Rodos, odnosno da sam na tvom mestu :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Letovanje 2017.
17.1.2017 23:23:32   
gagana83
Maraj, gledala sam taj hotel ali su utisci na netu bas bas losi. Nije mi smestaj na prvim mestu, ali kad si sa detetom moras i na to da mislis.
Dunja, mene tako privlaci Krit.
Rodos grad mi je duvan, ali imam utisak da bi se nakon Jonskog mora, donekle i Skopelosa i Peliona razocarala plazama.
A Krit opet ima i divne gradove i jos lepse plaze. Samo je prilicno zahtevniji posto je ostrvo ogromno.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Letovanje 2017.
18.1.2017 0:15:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Maraj, gledala sam taj hotel ali su utisci na netu bas bas losi. Nije mi smestaj na prvim mestu, ali kad si sa detetom moras i na to da mislis.
Dunja, mene tako privlaci Krit.
Rodos grad mi je duvan, ali imam utisak da bi se nakon Jonskog mora, donekle i Skopelosa i Peliona razocarala plazama.



Što se plaža tiče, tu nema zbora, bićeš razočarana posle Kefe, Skiatosa, ali mislim da će to sve grad Rodos nadoknaditi svojom lepotom. A recimo, Lindos je predivna plaža i dođe vam kao bonus, a vi ćete biti kolima, baš vas briga :)


Ja iščitavam sve utiske na tripadvisor, a za ove hotele na SAmosu, što gledam su odlične recenzije, mada, za neke od njih na sajtu, npr. Filip travela koji radi jedan hotel koji sam pikirala, nema ni jedan jedini termin, u junu, julu i avgustu :(

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Letovanje 2017.
18.1.2017 12:39:33   
gagana83
Koji hotel na Samosu gledas? Ima bas finih. A i povoljni su.
Mi smo otpisali Rodos, ovi hoteli sto smo ih gledali su bili u ponudi Argusa, ali su to cene za dvokrevetnu bez lezaja za dete user posted image Druga je cena kad dete ima sopstveni lezaj. Bas im je fora. A i prilicno su neodgovorni, poslala sam im mail pre nedelju dana, jos me nisu udostojili odgovora.
Dok preko Mediteranea za ovaj hotel na Kritu dete ima pomocni lezaj a placa samo avionsku kartu.
Takodje i u hotelu Tosca dete ima sopstveni lezaj.
Dunja, imace Mediteraneo aranzmane za Rodos na 14 noci.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Letovanje 2017.
18.1.2017 15:08:33   
dunja RR
Ovaj mi je bio favorit, 11 noćenja sa doručkom, avionom, hotel na plaži, recenzije su fantastične, povoljan, ali sve je rasprodato KLIK

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.1.2017 15:17:56 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Letovanje 2017.
18.1.2017 15:14:10   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

Dunja, imace Mediteraneo aranzmane za Rodos na 14 noci.


Znam, čekam ih, uvek imaju tih 14 noćenja, a bude cena nešto više od 11 noćenja, ne puno.

Ja ne znam, nešto ne volim Argus, bolje onda gledaj Toscu ili Krit.

A Rodos preko Mediteranea, si gledala? Ja nisam stigla još

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.1.2017 15:15:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Letovanje 2017.
18.1.2017 15:47:11   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ovaj mi je bio favorit, 11 noćenja sa doručkom, avionom, hotel na plaži, recenzije su fantastične, povoljan, ali sve je rasprodato KLIK


Našla sam sobuuu u Aretouzi, 11 noćenja sa doručkom! Uradili su mi predrezevraciju, imam 48 sati da odlučim, jer kažu da sam se prva javila u agenciji (danas izbaciše cenovnik) pa mi daju foreuser posted image

Do tada idem da pretresem ostale favorite.


Jao, ispričah se sa divnim čovekom, prošle godine bio na Samosu, sa dvoje dece, sin mu mlađi od Save mesec dana. Detaljno mi je sve ispričao, realno, nije filovao, i to je tačno ono što tražim -plaža super za decu, na ulazu je pesak, topla voda, sunce kasno zalazi jer je obala okrentua ka Turskoj.

Kaže da je Pitagorio pre, predivan.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.1.2017 15:52:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Letovanje 2017.
19.1.2017 21:40:54   
gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Dunja, imace Mediteraneo aranzmane za Rodos na 14 noci.


Znam, čekam ih, uvek imaju tih 14 noćenja, a bude cena nešto više od 11 noćenja, ne puno.

Ja ne znam, nešto ne volim Argus, bolje onda gledaj Toscu ili Krit.

A Rodos preko Mediteranea, si gledala? Ja nisam stigla još

Ne volim ih ni ja, ali su bas povoljni. Mada, isli smo preko njih u Pargu pre valjda 6 god i bilo je sve ok. To je ujedno i zadnji put da smo letovali preko agencije. Ipak vise volim u solo aranzmanu. Biras sam mesto, datum, broj noci i prodjes jeftinije. Ove godine smo resili Krit a to je ipak cimanje autom (put do Atine pa na trajekt jedno 9-10 sati, sto je mnogo, mnogo je).
Elem,potraga je zavrsena - uplacen Krit - Agia Marina, 23.jun-03. jul user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Letovanje 2017.
19.1.2017 22:01:15   
vocicana

IZVORNA PORUKA: gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Dunja, imace Mediteraneo aranzmane za Rodos na 14 noci.


Znam, čekam ih, uvek imaju tih 14 noćenja, a bude cena nešto više od 11 noćenja, ne puno.

Ja ne znam, nešto ne volim Argus, bolje onda gledaj Toscu ili Krit.

A Rodos preko Mediteranea, si gledala? Ja nisam stigla još

Ne volim ih ni ja, ali su bas povoljni. Mada, isli smo preko njih u Pargu pre valjda 6 god i bilo je sve ok. To je ujedno i zadnji put da smo letovali preko agencije. Ipak vise volim u solo aranzmanu. Biras sam mesto, datum, broj noci i prodjes jeftinije. Ove godine smo resili Krit a to je ipak cimanje autom (put do Atine pa na trajekt jedno 9-10 sati, sto je mnogo, mnogo je).
Elem,potraga je zavrsena - uplacen Krit - Agia Marina, 23.jun-03. jul user posted image


Jao Boze koliko ste sve lepo ispisale. Tako sam se nauzivala gledajuci sliku hotela Dunjci, u momentu sam pomislila da mogu osetiti miris moora. AAAAH, znate li gde je septembar....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Letovanje 2017.
19.1.2017 23:07:09   
Maraj
Gagana super. Jel to na idete kolima? Mi smo se bas zagrejali za Tosca beach u Kavali

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Letovanje 2017.
20.1.2017 21:05:06   
dunja RR
Ja mislim da Gagi ide avionom.

Gagiii, pa mislim stvarno sada i ja gledam Krit zbog tebe user posted image




Ja pojma nemam gde ću, ovo je strašno koja zbrka u glavi od želja user posted image . Još čekam agenciju da mi jave da li na Samosu dozvoljavaju da dete spava u ležaju sa roditeljima, izgleda da nisu baš fleksibilni. Vidim na Kritu dozvoljavaju bez problema, uglavnom je svuda navedeno.

Od pre 2 dana me opet mami Limnos, i one predivne plaže. Cene su ok, plaže kao na Kubi, egzotika, grad Mirina sjajan, prilično je veliki, a hotel koji sam gledala je blizu Richa Nera plaže, koja je jedna od najlepih na ostrvu. To je retko da najlepša plaža bude u gradu, mada u samom gradu ima čak 3-4 plaže, i sve su prelepe. ALI, nema prirodnog hlada, glavna mana koja me odbija zbog S. Mislim ima drveća ali sve je to onako, na kašičicu. Celo ostrvo je kao Arizona, uglavnom žbunje :), a na ostrvu je i jedina pustinja u Evropi, i poznato je po divljim zečevima kojih ima na hiljade i naravno po divljoj zečetini koju bi rado probala, po sjajnom vinu, žutom brašnu i nekom dobrom siru. Ima kapacitet za svega 3.000 turista iako je veliko. U prevodu = netaknuta Grčka. Čini mi se da je ovo najdivljije Grčko ostrvo, što zbog izgleda, što zbog malo turista, uglavnom Skandinavci ga pohode. Malo je ispod Tasosa, more je toplo, i sve plaže su sa najmekanijim peskom, ali nisu puno široke (te široke ne volEm). Ležaljke na plaži su besplatne. Plićak na Richa Neri je dugačak, idealno za klince.


Evo je Richa Nera

user posted image

user posted image


I ostale su istog tipa, mekani pesak, i izgledaju kao Arizona na moru user posted image

user posted image


Peščane dine, tj. pustinja

user posted image

A ovo je grad Mirina, ova tvrđava što se vidi u brdu razdvaja grad na dva dela

user posted image

I ja uglavnom volim ovakve pustahije gde nema najezde turista, verovatno mislite da sam luda. Ali ovo je meni raj, ovaj Limnos. Jedino se lomim zbog prirodnog hlada i S, mada naši koji su išli (mahom sve porodice sa decom, ali mogu se izbrojati na prste, kažu da se ne oset_________i taj nedostatak zelenila u gradu).



Ležaljke na plaži rekoh već su besplatne, vidim da isto piše i za Krit, gledala sam Agii Apostoli. On je blizu Agia Marine, gde ideš ti Gagi, ti ga nisi gledala? On je još bliže Hanji, 4km-kažu 10-15 minuta busom.

Sinoć sam gledala na sajtu Mediteranea, bila su 3 hotela u Agii Apostoli, a danas su ih skinuli. Bili su na listi hotela ali ne i u cenovniku. Ne mogu da verujem. Zvaću ih.


I isto, za taj hotel što sam videla na Limnosu, ubeđena sam da je pisalo da svaka soba ima kuhinju (usluga u hotelu je smeštaj i doručak). I baš sam se obradovala, jer mogu nekada i da skuvam kafu, a najbitnije da S uveče napravim mleko i keks, sada je u fazi da ne može da zaspi bez toga. I ujutru pogledam, kada ono skinuli da ima kuhinja. Mislim da sam izlapela, tačno se sećam bre slike kuhinje kako je izgledala, ne moguće da u hotelu odjednom nestane 40 kuhinja user posted image



Moja drugarica iz NS što mi sutra stiže sa sinom, isto kao i ja, vrti nekoliko grčkih ostrvaa i ne može da se odluči, Mislim da je još gora od mene jer u opciji ima čak i Island user posted image Volim je puno, tačno smo se našle user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.1.2017 21:38:09 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Letovanje 2017.
20.1.2017 21:27:57   
Maraj
Dunja gde nadjes ova ostrva. Jos ces i mene da zaludis user posted image ovaj grad Mirna me podseca na Pargu user posted image cini mi se da smo ti i ja iste godine letovale u Pargi user posted image
sto se kuhinje tice , ako je nema u hotelu , zasto ne poneses rešo? Ja ga nosim sa sobom da Lazaru napravim poparu il nama da skuvam kafu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Letovanje 2017.
20.1.2017 21:36:50   
dunja RR
Mene su i Samos i Limnos i Karpatos zaludeli. Ta ostrva ade naše agencije tek od prošle godine.

Mislim da je Mirina mnogo veća od Parge, jer i sa jedne i sa druge strane ove tvrđave je grad. Slična je kao Parga, sve ulice u popločane, samo je eto ozbiljniji grad, ima i bolnicu i puno više svega od Parge. To recimo ako radim VTO pa uspe, pa da budem blizu bolnice, za svaki slučaj, eto sve me kopka.
Parga je prelepa, mala i slatka, ja sam u nju zaljubljena, i da bile smo u isto vreme tamo, ali se ne videsmo.


O pa to za rešo ti je super ideja, znači mogla bi u kofer da strpam, ne bi pravili problem u vaionu?

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.1.2017 21:39:22 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here