|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 7:37:11   
IvanaSK RR
Duskic, moja se budila cele noci na sat vremena, a ustajanje oko pola sest. Ne znam sta se desava da je bas ovoliko lose pocela spavati.
Nudim pitu sa sirom za doručak, izvolite.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 9:24:41   
vocicana
Dobar jutar!
Rosita, pa evo kako, cim ustanem, popijem mleveni lan i vodu( to nam stoji cele noici), pa casu vode pa onda kafu. Zeludac mi je bio katastrofa godinama, sada povremeno imam bolove, ali gorusica sam zaboravila sta je.U trudnoci je bila prisutna ali sam pila Controloc i sisala Rennie tako da sam prebobala sto kazu tu krizu. Dan danas uvek imam controloc pa ga samo povremeno popijem. Vodim racuna o hrani, ne prijaju mi masne stvari, pohovanje,przenje, izbegavam bilo sta spremljeno na masti, od nje umirem sve tako...
Icka ja preuzimam macu, pitu cu s nogu, a ti pravac krevet! Da se odmoris.
Sto cemo da setamo posle podne, bice super dan, msm bolest od proleca u februaru.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 9:43:22   
IvanaSK RR
Eh, Voci, a ko ce terati sina da uci... Mada, ionako nauci jednu rečenicu za sat vremena, tako da mi je svejedno.
Nažalost, ne verujem da cemo stici da izadjemo napolje ni danas :(

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 9:46:07   
vocicana
Oh bre mila moja...a veruj mi na rec, samo da smo blize, dosla bi, deca u kolica pa bi sa obe ruke vozila i ostavila te da se odmoris malo. user posted image znam koliko si umorna, jos sa malim mogu da zamislim koliko se iscrpljujes i koliko si jos dodatno nervozna zbog njega.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 9:48:48   
IvanaSK RR
Hahaha, jedino da imamo kolica za blizance user posted image
Lose mi jeste, ali neću da "mracim" temu :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 10:23:51   
mali_mis
Jutro user posted image
U stanu ledara.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 10:29:26   
mati
Jutro zanskaci. Izgleda da kolektivno lose spavamo.
Sto sam se ugrizla za usnu, aj sto boli , nego fali dobro parce.
Volim kad je mm tu i ceka nas postavljen dorucak...
Ivana gledaj da se sacuvas sto vise, meni za ova cetri meseca svi pricaju kako mnogo brinem o deci i svemu, a ne gledam sebe i stetim sebi. Kad razmislim u pravu su.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 10:43:13   
IvanaSK RR
Mati, slazem se ja sa tim, u pravu si,ali je ovo jace od mene. Nerviram se zbog deteta. Znam da je, hvala Bogu, zdrav i prav, ali ne mogu ga pustiti da nista ne uci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 10:47:51   
Rosita
Voci, ja imam hronicni erozivni gastritis, aktivirao se pre godinu dana nakon operacije zucne kese. Pre toga sam bila mirna 10 g. Samo kod mene ima i dosta zuci u zelucu pa to komplikuje stvari jer ipp tu ne rade ceo posao, a ni ishrana. Pila sam nedavno 40 d sok od kupusa ujutru. Prijao mi je, ali mi se aktivirao iritabilni kolon pa sam prestala. Mada mislim da nije od toga. Mogla bih i ja da zapocnem dan sa lanom. Je l bitno da bude mleveni?
Mi u parkicu. Cekamo bus pa na predstavu.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 11:09:41   
mati
Ivana to ti kazem. Meni su svi pricali u fazonu " moras da se opustis, ostavi decu , idid na VMA, njima nista nece da fali, svi ce biti oko njih. Njima si potrebna zdrava, a ako se sad ne cuvas, sutra ti svi okrenu ledja pa ce i ta deca imati svoje porodice, a ti si svoje zdravlje upropastila".
I ja kad bolje razmislim u pravu su, ali ja to ne mogu tako, danas su mi oni prioritet i to nista ne moze promeniti. Pokusavam da se psihicki malo distanciram , ali je tesko. I zato te u potpunosti razumem.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 12:16:31   
IvanaSK RR
Kad bi sve bilo tako jednostavno i kad bi mogli da se ne nerviramo, bilo bi super.
Evo, usisivač mi stoji vec dva sata na sred kuce, al ako krenem da usisavam, on ce prestati da uci. Bukvalno moram da stojim pored njega i na svakih par minuta govorim "uci, uci, ponovi jos.." Mada, ovo je jos i dobro, najgore je kad cita po sat vremena i nista ne nauci. Istina, ako nauci, ici ce danas na utakmicu, pa verovatno zato uci user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 12:47:26   
Sanjica26 RR
Ola Mamite. Svako muci neku muku. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 13:32:27   
mali_mis
Ja sam na pus pauzi, ucim, pa da malo odmorim misli user posted image
A. sedi pored mene, i gleda crtani, i nekad toliko pojaca, da ni sa slusalicama u usima i nekom normalnom jacinom zvuka, ne cujem onog sta prica, i to bas u delovima koji mi nisu sasvim jasni.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 14:01:40   
suzi kju
Sanjice lepo si to rekla. A ovde nam fino, dodjemo, izjadamo seni lakše nam je bar malo.
Ivana ja ti dajem onda kolica za blizance user posted image

Ja sam danas pravila pitu i JA sam razvlacila kore jeeeeeeej. Bravo JA!
Moje beke bas vole pitu da jedu, upropastice7me testo.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 16:08:56   
mati
Suzi dobaci tu pitu sa dpmacim korama. Ja nikad nisam ni pokusala da razvlacim.
Danas sam se toliko zanela u ribanju kupatila, zamalo da zakasnimo u igraonicu.
Napokon i kod nas ogrejalo sunce. Ne zna covek kako da se obuce.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 16:19:58   
Anck Su Nmaun
Ima ko za kafu...da se trgnem malo zaspacu

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 16:21:28   
mati
Anck, gledam Mumiju. Stalno te bre pominju.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 16:50:19   
IvanaSK RR
Hahaha, Sido, dogovoreno za kolica user posted image
Ja napokon usisala, sad opet ucenje, obesicu se user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 16:56:17   
Duškić
Ivana , uci, ostavi mobilni user posted image .. jao kako li ce tek moja da uce, ja nikako nisam volela da ucim.Horor , mogu sta god samo ne ucenje. Kad bi povikli na moje sestre, samo ne na mene i brata...pa i muza..ccccc . Mogu misliti sta me ceka...cccuser posted image Hihi....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 16:59:02   
Duškić

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Sanjice lepo si to rekla. A ovde nam fino, dodjemo, izjadamo seni lakše nam je bar malo.
Ivana ja ti dajem onda kolica za blizance user posted image

Ja sam danas pravila pitu i JA sam razvlacila kore jeeeeeeej. Bravo JA!
Moje beke bas vole pitu da jedu, upropastice7me testo.


Bravo, Suzi. Ja volim da razvijam pitu..sa zeljem,sirom, blitvom..Njam!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 17:02:53   
emicaa
za mene je pita samo ona sa domacim korama.Ja uvijek pravim sa sirom a sveki sa krompirom.Podijelile smo se user posted image
Bili smo tri sata vani,setali pa isli na igraliste i onda do jednog vodopada.Dora i ja brale visibabe user posted image sad se i sunce pojvilo a cijeli dan oblacno i hladno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 17:30:05   
mali_mis
Pita sa domacim ili kupovnim korama, isto cudo, bitno da se jede user posted image
Ja cu zaspati, pijem kafu, pije ona mene.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 17:49:36   
Sanjica26 RR
Pita bez razvlacenja je nikakva.Ali ja nisam naucila.user posted image
Ja sam bila vredna. Sad cekam decu da srede sobu da bi im dala plastelin.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 17:54:30   
emicaa
Ma misu nije isto,kako ona domaca bude da crknes jeduci.Mene je mama naucila kad sam imala 18 godina.Prve kore su bile debele kao da pravim strudlu,sjecam se tata jede i govori uh sto je dobra.Mislim se sama aha,mogu mislit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: FebRRuarska čavRRljaonica!
26.2.2017 17:58:42   
Sanjica26 RR
Moja mama razvlaci kore ali nikad nas nije naucila .

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here