|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
30.3.2017 12:38:08   
Bunnyca
E pa zene, ja sam tu negde kao i Krin40, ja 37....tako da sve ispod 35 je mladooouser posted image

Ja u prosloj trudnoci nista nisam mogla da jedem, ma mucnine do 9, a sada mi se bas nezdrava hrana jede, sve masno, jako , pita sa mesom domaca, jaoo, pa Mek, onaj veliki super sejk,uf.....zato sam lepo nabila secer i doktor rekao dijeta.Sad ne smem da jedemuser posted image
Pa stvarno sam baksuz

E a sto se pregleda tice,mene svaki mesec pregledaju i iskreno da vam kazem mozda mi je nekako i lakse, da ja budem sigurna da je grlic dobro,mene ne boli, samo je malo neprijatno.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
30.3.2017 12:41:48   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: sonyasha

UM draga, čestitam!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Naravno i drugim dragim ženskicama čestitam ali sa UM sam se dva puta pogodila sa klincima zajedno čekale i zajedno trudnovale pa zato ipak najveće čestitke za nju user posted image trudničice user posted image

Sony draga moja, hvalaaa ❤❤❤ ljubim vas puno!!!😙😙😙

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
30.3.2017 13:41:54   
krin 40
UM hvala,ja se stvarno tako i osećam i nosim.Gajim tezu da su godine stanje duha.Počev od mog stava,načina razmišljanja,onoga što volim i što oblačim,meni
je kalendar zakočio davnoo,davnoo.😃Bunnyce ti 37?Bravo.Ja 41.Znači imaš vremena za još jedno za 4-5
godinauser posted image .Zemunka pristižu trudnice,nadam se da će se i Bejbili pridružiti da imaš društvo kada nas isterate odavde😃.Ana sad videh da ti je
dr rekao da nećeš skoro.Ti mene od početka podsećaš na moju prvu trudnoću sa sinom.Ja bila mlada,u treningu..bila sam trudna 42 nedeljeuser posted image .

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.3.2017 13:44:23 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
30.3.2017 15:22:30   
Skockica
Sad se set_ih da nisam odgovorila mamama sto su pitale za terapije, hvala sto brinete. Doktorka svaki put kaze da je zadovoljna i ima napretka bio je stalno kriv na desnu stranu sad se desava i ravno da lezi i glavicu na rodjenju uopste nije okretao na levu stranu, sad sve više to radi. I dalje to nije skroz ok kaze dr treba vremena ali bitno je da napreduje.
Samo mi je problem sto je on jako malo vremena budan, i kad jeste obicno vristi zbog grceva pa je tesko sa takvim detetom raditi vezbe. Sreca da je on zilav i dosta aktivan kad ga stavim na stomak i to dosta pomaze

< Poruku je uredio Skockica -- 30.3.2017 15:24:48 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
30.3.2017 18:40:17   
AnaAna1
MasnaMasnica dobro nam doslaaa user posted image sta ja da kazem sto u 29.tek prvo radjam? user posted image ali ako je za utehu odmah nadovezujem i drugo, pa nek ide zivot user posted image inace smo vec 9 godina u braku, ali nam je 6 godina trebalo da oset___imo da nam je vreme za bebu, pa onda jos 2 godine da zatrudnim i tako... user posted image
Kolika su ti decica? :) odakle si?

Zemunka ja se samo pazim salmonele, od toga me je strah, pa jaja kuvam po 10 minuta i przim dok ne pocnu da zagorevaju, meso isto gledam da bude res peceno i dugo kuvano... ovo ostalo jedem... jela sam cele zime suseno meso koje realno nije termicki obradjeno ali nisam mogla bas svega da se odreknem... i sireve sam jela... gledam da jedem sto vise voca, ali npr povrce i nije bio neko izbor osim tursije jer je bila zima,ali vrlo cesto mi uleti i pica i pecivo i eurokrem... Mek kao izbegavam a jedeee mi se ponekad na oci ne vidim, tako da povremeno i tamo udjem... user posted image coca colu isto po nekad kad mi se baaaas pripije, slatkise sam nesto pocela zadnjih mesec dana... ma sve me grize savest kad ne jedem zdravo, inace svasta bih grickala...

Skockice dobro je da ide na bolje, tek je proslo mesec danadana, bice on super! ;)

Stigli su mi rezultati briseva, grlo i nos sterilni, urinokultura sterilna (uh, nije mi se vratila bakterija), a vaginalni i cervikalni pise:
Nisu izolovane patogene bakterije. Ali gore iznad pise: Epitelne celije, mali broj PMN leukocita, gram-pozitivni bacili.
Pa mi nije jasno, jel imam nesto ili nemam nista? Sutra idem kod dr-a, nego sam nestrpljiva.

< Poruku je uredio AnaAna1 -- 30.3.2017 18:46:24 >

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
30.3.2017 18:55:59   
MicinaMama
Dobar dan moje drage user posted image !

Danas sam mnogo bolje ali jakooo pospana.

Ovde toplo,dan predivan.Svi su se skinuli u majice kratkih rukava.

Posteljinu TRI DRUGARA su poslali odmah prekljuce hehehehe...ja jos navela da u utorak posalju ali nasli su mamu na poslu.Tako da je preuzela bez problema.Posteljina je divnaaaaa...user posted image user posted image user posted image

Do duse nisam mogla da "opipam" preko Skype-a user posted image ali mama kaze da je extra.

Moja bebica u stomaku je bas mirna,malo se zavrpolji i to je to.

Dobrodosli novi clanovi!user posted image


Skockica ljubi bebicu i zelim vam sto pre napredujete!!user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
30.3.2017 21:14:47   
MasnaMasnica
Hvala drugarice trudnice na dobrodoslici.❤
Ana,Una ce u Novembru napuniti 6, a Nora 2 godine😊. Ja sam iz Raske ,ispod Kopaonika, samo sa druge strane od vas . Inace ja sam stari clan od 2011. Ali sam stari profil izbrisala zbog nekog problemcica. I otvorila sam nov. Nisam mogla bez RRuser posted image .

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 30.3.2017 21:15:39 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
30.3.2017 22:33:30   
Skockica
MasnaMasnica, ti si bila pod nikom Unina mama kad sam se ja ovde uclanila 2012. jel tako?

Mi smo setali danas, vreme je predivno, bubica se nije cuo, bas uziva da skita. U povratku pokupili Vasija iz vrtica. Sutra imamo u pola 11 terapiju pa cemo posle opet setati ako bude lepo.

Laku noc user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
30.3.2017 22:47:40   
MasnaMasnica
Da😊, ta sam Skockice,ljubi decake❤.
Pa su mi prosle godine skinuli Uninu sliku i tekst od reci do reci,koji je bio u temi slike iz porodilista i delili na onim bezveze fb stranicama sto skupljaju lajkove pa sam trazila da me izbrisu, ali se opet vratih, samo pametnija.😊

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 30.3.2017 22:48:41 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 4:13:42   
mimica83
Drage moje prethodni dan krenem da vas citam i zaspim... juce ceo dan sam teska, sve me boli, beba se posle podne aktivirala boleli su me bas pokreti... celu noc se nesto vrti pa sam bas zabrinuta i kontrakcije ima blaze ali mi se cini da to beba izazove guranjem po stomaku... videcemo... Danas imam ctg u 14h.
Pricate o godinama, ajde bre kakvi matore, ja imam 33, neosecam se matorom, samo malo mi ova trudnoca teza nego prethodna, ali evo jos malo... pa kad je iza mene veliki deo i nije tako strasno...
Masnamasnica dobro dosla, trecerotka user posted image bas lepo neka bude laka trudnoca i da sve prodje u redu.
Krin stalno su mi tvoje reci u glavi 37 nedelja i odo da se porodim user posted image pa kad je tako evo nesto mi prigustilo boli, nemogu dase namestim, ako bude uskoro i ako beba bude sitna do 3kg jel mogu da sisaju uspesno tako male?
Skockiceuser posted image da ide na bolje jos malo da ojaca pa bice budniji i bice vecih rezultata, ma bice sve ok .
Ana ne bih znala daprotumacim taj nalaz, super da je ostalo u redu, znaci ti neces jos user posted image ajde po redu ja pa ti user posted image
MM odmaraj kad ti se spava hvataj svaki trenutak kad god mozes od dece :)


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 5:40:23   
Mariya
Jutro drugarice!
Vidim puni se tema,baš ste se raspisale!
Masnice, ti ćeš kao i ja u 5 godina da rodiš troje deceuser posted image
Ana i ja sam prvo rodila u 29toj a vidi šta sam ih izrodila do 34user posted image
Inače mesec dana će nam trajati terapije,barem ovaj prvi turnus. Sve ukupno traje 2 sata,parafin, struja,vežbe. A oni su hteli da mene odvoje od moje dečice i kuće, da 24 sata budem u šugavoj bolnici zbog dvosatne terapijeuser posted image user posted image Samo zato što nismo iz Ns! Pa kao da sam iz Vranja pa mi treba 5 sati do novog sada!
Zemunka, jedi šta ti se jede!ako se nisi razbolela ranije nećeš ni sad od paštete i fete! Ja sam bogami i trudna jela i paštetu i viršle, fetu, buđavi sir,sušeno meso, pila vino i svašta što se u trudnoći "ne sme".
Mimice, čini mi se da si se nešto uprpala user posted image ti bi sad da sve odu pre tebe da de porodeuser posted image ne brini,mogu i male bebe ispod 3 kg da sisaju. Mislim da nije do porođajne težine već do zrelosti, beba rođena u terminu je svakako jača od bebe rođene ranije.

(odgovor članu mimica83)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 7:52:21   
krin 40
Jutro dRRugarice😃Evo standardno započinjem dan.Kafica i da se upišem.Mimice baš sam mislila na tebe juče😃Mariya je u pravu.Važno je da ima preko 2.5 kg.Bebe i ne dobijaju nešto specijalno zadnje dve nedelje.Jesi li se uprpela(kako kaže Mariya)?user posted image
Ja ću da lupkam nogama u zadnjicu od sreće da se ovo završi u 38 nedelji.Punih 37 dosta😃Jako bih volela da beban bude oko 3.3 kg.Meni je dosta radjanja
"tenkića"user posted image .Ja u ponedeljak ulazim u osmi mesec😃Mimice,malo te zekimo ali šalu na stranu polako se pripremi psihički.Ti ćeš vrlo brzo na sto.Umor,teška si,sve je to znak da si pri kraju.Javi šta je bilo na kontroli.Šta ćete vi danas ostale.Ja ću ispratim decu u 13 u školu i na
fax.Onda idem da se isfeniram.Posle ću da skoknem do Zire da u New Yorker-u nadjem sebi neku krpicu.Sve mi puca preko stomaka a ospice dobijam od trudničkih modela(to već znate).Ima u New Yorker-u da se nadje nešto.Posle ću da prošetam do Bulevara i dosta od mene za danas😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 31.3.2017 7:55:29 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 8:14:53   
zumbulcic
Jutro i od mene
krin pa ti si meni carica sa svojom aktivnoscu, svaka cast user posted image

Mariya sad si me malo utjesila, ja u 8 mjesecu punim 29 godina sto znaci da cu roditi prvo dijete jos uvijek i 28 godini. Uvijek sam govorila jos kao djevojcica da bi voljela da budem mlada mama, eto rano sam se i udala ali kad nece nece. Sinoc me puce neki prenos, gledam muza kako radi i sav pobijelio od umora a zeli da sve poslove zavrsi do bebaca i ja ga zezam reko neces ti dugo zivjet tim tempom a sta cu ja mlada s bebom. Kad on trosit ces moju dobru penziju.... Mislim sokiro me user posted image

MM zavidim ti kad ti je bebica mirna...ovog mog vampira jedino apaurin uspava user posted image

MasnaMasnica dobro nam dosla user posted image

Ana znaci sve je spremno da mm prisustvuje porodu. Eto kod nas muzevi nema potrebe nista da ispituju, jedino treba da daju 100KM user posted image

Kad spomenu prisustvo muza na porodu da vam ispricam izjavu mog muzeka. Pricamo mi nekunoc oko ove nase cijele borbe za bebaca i ja ga onako usput pitam da li bi smjeo da prisustvuje porodu, a znam da je bas milostivan i osjetljim. Sad kad treba da dam clexan on sam promijeni boju u licu user posted image Imam osjecaj da bi pao u nesvjest. Kaze on meni iz topa, cijeli zivot gledam kako se tele krave a sve je to isto (nena mu ima kravu) user posted image user posted image moj me ceribasa uvrsti u statut krave a bebu teletauser posted image

zemunka ja jedem sta god mi padne na pamet smjela ili ne ako mi se jede jedem, ali u malim kolicinama. Pa nije ni cudo sto sam dobila 15kg user posted image

Odoh sad oprat ovo sude od kafe i sta pojest. Treba mi tetka doci sa sinom i snahom i donjet jos neku odjecicu za mog lopova.

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 8:16:24   
zumbulcic

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Zumbulcicu napisi kad ti je termin, da te upisemo.


Termin mi je po zadnjoj menstruaciji 22.5. a po svemu sudeci mogao bi i pocetkom maja da izleti user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 8:31:54   
krin 40
Zumbuliću slatko me nasmeja😃Pa draga ako ne mislim i treći put da budem trudna 42 nedelje moram da "ordiniram".A i bolje se osećam.Kada sam kući u fotelji ili npr na dvosedu,bolucka me stidna kost.Kada krenem u šetnju boli prvih deset min,posle se zagrejem i ništa ne boli😃Moja drugarica u Čačku čeka treće dete(treći sin😃).Od
petog meseca je prikovali za krevet.Bilo je samo da izdrži do sedmog,pa do osmog..itd,itd...Sad šizi.39 nedelja i ništa a aktivirala se u 37 moj😃.Ma to sve zavisi od žene do žene.Tebi je Zumbuliću prvo,aj se kladimo da ću pre tebe iako mi bežiš 2 nedelje?hahaha❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu zumbulcic)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 9:58:27   
MicinaMama
Jutro zene!!!

Spavala sam kratko ali slatko,evo upravo imam vremena da onovo legnem ali ne mogu.

Boli me stomak sa desne strane dole,sece me.Pocelo je od sinoc.Tesko mi i da hodam,bas me zateze.

Jutros sam sela prvi put posle 5 godina u kola,nas auto spada u karavane ali krace a ja nikada nisam vozila duze auto od peugeota 206...tako da sam drage moje,da se pohvalim,izgrebala zadnji deo spojlera od kameni zid na parkingu,ubice me mm user posted image .

Imam ja senzore,ali kako je sve pretrpano kolima a uski prolazi pa pisti od kada se i upali.

Tako da ako vidite da vise ne pisem na RR znate sta je u pitanjuuser posted image .'Ce me ubije user posted image user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 11:00:41   
AnaAna1
Dobro jutro i od mene :) bas smo se raspisale, ako, ako, vreme tako brze prolazi... ja danas u 5 idem kod dr-a, jedva cekam! Mislim da je ovo zadnji odlazak privatno kod njega do porodjaja, sledeci put se vidjamo u porodilistu user posted image

Jao ja se nocas ubih od povracanja! Probudi me bol u zeludcu oko 2, i ja trpim trpim trpim ali kad je krenulo, haos... mislim da je od ovih tableta gvozdja, cula sam od nekih koji su pili gvozdje da moze da izazove takve reakcije, a ja se jos nagutala limunade pred spavanje, ceo limun... i kad se sve to zbuckalo napravilo haos... jutros sam ok...

Mimice ne bih se ljutila da me propustis pre tebe uopste, evo za vikend ulazim u 38.nedelju, nebi mi smetalo da te preteknem user posted image ja sam baaaas nestrpljiva, sad bih u porodiliste odmah... nemam nikakve tegobe ali bih da upoznam Saru sto pre ;)

MicinaMama eeepa sada imamo iste posteljinice :) hehe jedino sto je mama moja kukala pre neki dan da se tesko pegla, jedva je ispeglala, sad se plasim da operem ogradicu jer je punjena a ne skida joj se navlaka pa ne znam kako ce ona da se opegla posle... nju sam ostavila da operem posebno...
Nego, kako ga zakaci bre bas prvi put kad si sela, i ja bih te ubila da sam na njegovom mestu ahahahaha ali dobro, izvadi se na rasejanost u trudnoci, ja se na to vadim vec 9 meseci user posted image

Zumbulcicu hahaha dobar ti je muz, sad ga nateraj da prisustvuje kad vec misli da je to tako jednostavno kao kod kravica user posted image u Nisu je besplatno od skoro, a u nekim porodilistima se placa i po 150eura... sad kad sam se spremila na to da ce biti pored mene mnogo bih se razocarala i bilo bi mi bas tesko kad iz nekog razloga nebi mogo da udje (ako imaju neku veliku frku i guzvu tog dana bas, mogu da ga ne puste ipak....)

MasnaMasnica aaaaaa pa secam se ja UnineMame kad sam pocela da dolazim na forum i da visim na temi cekalica :) joj ti si iz Raske, vec par puta sam smarala ovde na temi koliko mi je Kopaonik najomiljenije mesto na svetu :) od malena idem svake godine na skijanje, mozda sam par sezona propustila samo, a izmedju ostalog emotivno sam vezana za njega jer me je muz zaprosio na Pancicevom vrhu skroz gore na samom vrhu dok smo vozili motorne sanke u 8 uvece uz vatromet, kamere, ispisana nasa imena u snegu sprejom itd itd... i sve je organizovao tako da ne posumnjam ni sekund da se nesto cudno desava na tom zimovanju user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 12:48:40   
MicinaMama
Ana opracu ja sve,kod mene je masina dobra i ima jaku centrifugu od 1600 a vazno je da izbije svu vodu iz odece ili posteljine da se nebi "smezurala".Ja odecu sa strika ne moram ni da peglam skoro sve bude ispravljeno.jedino ako susim u susilici e onda zna malo da bude kao prelomljeno ali opet imam dobru peglu od 2200w .

I vazno je prati hladnom vodom i malo omeksivaca ubaciti.Ima veze i koji omeksivac i sa kojim sredstvom se pere.Tako za mekocu garderobe je potrebno prati sa tecnim detardzentom za ves,ja prasak i ne koristim.

Slabo ovde ko kupuje vise prasak,a detardzenti odlicno operu sve i bolje se isperu pa ne ostaje kao prasak u tkanini.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 16:11:32   
Bunnyca
Dobar dan stomacici.Evo i ja da se javim, isto idem danas kod lekara, nosim krvnu sliku i rezultate secera koji se nadam da ce sada biti dobri, posle 4 dana dijete uf.
Inace kada sam bila sada na pregledu pitala sam ponovo doktora za onu mju vag. venu st je iskocila on kaze to se desava ali da znas ne bi smelli da te seku, dakle epiziotomija na toj strani nikako, moraju da paze.E posto ja prvi put nisam secena sada se bas plasim.
Kakvo je pravilo, ako znate, vi drugorotke, da li obavezno seku drugi put ili ima sanse da prodjem i bez?user posted image
.Razmisljam i o epiduralu iako to ni prvi put nisam uzela.Sad mi se cini da se vise plasim ovaj drugi put nego prviuser posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 17:28:46   
krin 40
Bunnyce mene su oba puta sekli.E sad to ništa ne mora da znači.Za venu ne brini,videće je na porodjaju a ako ti je lakše ti i napomeni.Nemaš čega da se plašiš,znaš i sama.Samo pozitiva.Ana divno je to kako ste romantični❤Micina m koji si ti lik,hahaha.Nemoj ni da mu govoriš.Neće ni
primetiti,pravi se luda,haha.Ja inače u životu kad nešto zabrljam odmah napadam prva.Napad je najbolja odbranauser posted image .Šta vi radite.Ja spremam
šarenu piletinu,moji će svi kući oko šest.Našla sam vrh majicu u New Yorker-u.Napred srebrni broj,kao dres,izrezana na ramenim.Lepo ide uz helanke i
espadrilice i strake.Kupila sam crnu i belu.Pisle se našetala..i tako❤

< Poruku je uredio krin 40 -- 31.3.2017 17:32:46 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 17:55:03   
Skockica
Dobar dancic. Ja se ceo dan razvlacim sa mojim puzicem, noc nam bila katastrova cas grcici, cas nosic, cas gladan. I tako u krug. Ceo dan ne mogu doci sebi. Kad je mm bio na pauzu samo sam isprzila jaja ne bih ni izlazila iz kreveta da nisam bila tako gladna. Bih ja ali mi se manta.

Danas nam stiglo sto smo online narucili iz jedne bebi prodavnice za koju smo dobili vaucer od kolega mm. Bas su se fino set_ili svi dali po malo a nama dobro doslo. Dobili smo Joie Serina njihalicu/ljuljasku sto ljulja u svim pravcima ima i vibracije melodije zvukove i sto je meni jako bilo bitno 3 polozaja sedenja. Imala sam jednu njihalicu od Vasija sto ima vibracije i melodije ali u njoj bude bebi tako zavaljen. Narucili smo i vrtesku za krevetac i igrackicu sa muzikom za kolica. Tako da sam bas happy.

Micinamama, ja bih vrebala neki trenutak kad je extra raspolozen, malo bih to ufilovala, upakovala i eto. Uvek mozes da se izvuces na trudnocu, puno obaveza i to je to.

Bunny mene drugi put nisu sekli, ali sam popucala, sad sta je bolje od ta dva ne znam. Uglavnom moze se desiti i sad da te seku i ako je beba sitnija kao meni, sto sam se ja tesila da ce zbog toga lakse izaci...

Mogli bismo da otvorimo kladionicu koja ce se prva poroditi user posted image


< Poruku je uredio Skockica -- 31.3.2017 17:56:47 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 18:48:47   
Mariya
Dan drugarice!
Aaaaaaaa, Zumbule, čuj ti njega!! Lepo vas je uporediouser posted image
Bunny, mene su sekli prvi put, 2. I 3. nisu, a svaki put sve veće bebe. Zamisli da nisam ni pukla a rodila njega od 4300! Nema pravila ali nažalost ne možeš znati ni unapred. Ali možeš da zamoliš babicu da te ne seče.
Jao drugorotke, uprpale ste seuser posted image hehe,lako je meni zezati vas, ali razumem vas skrooz, i ja sam tako pred porođaj user posted image
Ako ćete kladionicu,ja se kladim na Mimicu, pa Ana za njom. Zumbul pa krin.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 20:25:14   
krin 40
Mariya,Skockice kladionica je dobra ideja.Mimica pa Ana..e biće zanimljiv foto finiš Zumbulić i ja😃Tih dana ću jesti 3 kg ananasa dnevno(ionako sam željna jer sad ne smem) a i planiram učestalo "hopa cupa"ako ovog mog veselnika nagovorim.Uprpeo se jer nam je od petog zabranjeno "za svaki slučaj zbog mojih godina"
Uvek mogu da ga vežem za krevet ako bude mnogo filozofiraouser posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 21:47:08   
Skockica
user posted image krin sto se ismejah. Jadnicak nece znati sta ga snaslo. Bolje to nego da te indukuju. Eh da sam ja znala ranije da imam manjak plodove vode ne bi moj ziv ostao dok porodjaj ne krene...
Moslim da ce mimics, AnaAna, krin jer ce pozuriti pa posle nje zumbulic jer je prvorotka, sad cemo videti...

< Poruku je uredio Skockica -- 31.3.2017 21:51:28 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/17 [chat]
31.3.2017 21:59:18   
MicinaMama
Krin ne spominji ananas!!!Svaki dan ga merkam a ne smem.plasim se.Jos bih tako u slast popila i koji schweppes.I to je zabranjeno!!!Onda kupim sebi fantu ili sprite pa eto nekako utolim zedj.

Za sada kupujem jagode eto to mi nekako ide.

Hahhaah hopa cupa user posted image

E sada da se ukljucim sa zenicama koje pricaju o epiziotomiji.Mene su sekli na prvom porodu a jos dadatno sam i ispucala po rezu.Na drugom porodjaju sam samo malo nabrecnula ali bez potrebe za koncem.

Prodje glatko sa mm za kola hehe...reko ja ga ogulih hahah.Kaze: Sto,kako?!-Pa reko bila corava i eto.Samo je odmahnuo glavom user posted image

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here