|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
28.7.2017 20:04:56   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Mi smo bili na pecanju user posted image Sad idemo na trening :)
Dddaco, moj sin i dan danas svasta stavlja u usta. Nadala sam se da će maca to preskociti, ali jok.
A mene to toliko uzasava.


Ivana, S i T su isti. Toliko mi to ide na zivce da cu jedan dan da je po guzici zbog toga. Samo vicem, vadi ruke.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
28.7.2017 20:51:24   
Anck Su Nmaun
Ja se ne secam da su devojcice stavljale stvari u usta mozda nesto kratko...nadam se da ni V nece dugo drzati ta faza.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
28.7.2017 21:24:02   
Milena18
Ja sam M pre neki dan uhvatila kako glođe točkove kolica user posted image
Vratih se sa trčanja, nažuljala me patika strašno, jedva stigoh kući. Sama sam kriva, trebalo je da ih makar malo razgazim po kući, ali ja nestrpljiva... O tome kako sam dušu ispustila, a uopšte nisam mnogo ni trčala, bolje da ne pišem. Džabe mi je što stalno jurim bebu po kući, kondicija mi je nula. Ali zainatila sam se, ne odustajem.
Mariya, drago mi je da je sestra optimistična. To itekako može uticati na pozitivan ishod terapije.

< Poruku je uredio Milena18 -- 28.7.2017 21:25:00 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
28.7.2017 21:54:03   
IvanaSK RR
Milena i ti ai, znaci, u istom sosu kao mi user posted image Mislim, ja stvarno ne znam da li u kuci ima nesto sto ona nije oglodala :) Policu za tv na cosku je izgulila zubicima. A sto voli granule za kuce, kako me vidi da se priblizavam brzinom svetlosti ih hvata rukicama i u usta.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
28.7.2017 21:59:56   
emicaa
Isto i kod nas.David uopste ne gleda sta je,samo u usta.Jutros sam ga nasla sa Dorinom sandalom u ustima veceras izvukao iz latice moje carape.Sve sto mu dodje pod ruku zavrsi u ustima.
Dora misko zaspala a srecko se jos upspavljuje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
28.7.2017 22:00:53   
Milena18
Jesam, Ivana, nego šta user posted image Njoj je cela gornja ivica kreveca oglodana, na svaka 3-4 cm je trag zuba. Samo je čujem kako struže i kad priđem već ima farbu svuda oko usta.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
28.7.2017 22:26:30   
Anck Su Nmaun
Vece
Mi imamo malu goscu drugaricu. Zamenile se dece.moja T.ostala.kod drzgarice a njena seka kod nasuser posted image imaju odavno zelju da spavaju zajedno.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 1:12:20   
Duškić
Sto bi rekao mm , ovaj mali kao usisivac, sta naje u usta strpa i to takvooom brzinom.user posted image . Glodje takodje sve pred sobom. Cak i na triciklu, nagne se pa rucku zagrize. I evo ga budi se, muci sa zubicima, basuser posted image user posted image .

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 7:01:22   
Anck Su Nmaun
Jutrooo
Budni od 6...sto mrzim sto nemam ni vikend ni godisnji....kao da mame nemaju dusu!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 7:11:52   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Anck i mi, i isto razmišljam zadnjih sat vremena, bas sam nesto besnauser posted image
Milena i nama je krevetac oglodjanuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 7:16:41   
emicaa
Dobro jutro.Mene Dora probudila,momci jos spavaju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 7:52:49   
degu
Jutro! Meni se B vec 10 dana budi svakih sat vremena, ne znam vise gde sam, vrti mi se u glavi od umora. I meni treba slobodan dan.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 8:03:11   
vocicana
Dobro jutro.
Nasa nervoza je kulminirala pre nekoliko dana, uzas jedan, donje cetvorke krenule u paru, tako da...odmora nema.
Ja na poslu, a spavali smo nocas kao da je ona vrucincinaod 50 stepeni. Meni se juce ceo dan samo spavalo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 8:09:33   
eca89
Samo da se mahnem ovim divnim mamicama.
Nemam bas nesto vremena da pisem.
Sutra mi dolazi mama, pa sam bas srecna!
Moram kolacic neki da smuckam!

Ljubim vas sve i budite mi dobro!
Marya, bas mi je zao zbog sestre, bice valjda sve okuser posted image !

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 8:11:36   
vocicana
Oh Maryia, ja sam sinoc procitala, preletela temu. Jakomi je zao sto je kod sestreto tako ispalo. No, terapija postoji, polakomic po mic, sveto moze da bude dobro. Bas sam bezosecajna ispala, ali sam strasno zaboravna. Neka sve polako krene sa terapijom, bice iscrpljujuce, ali porodica je tu, to je najvaznija i najveca podrska.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 12:02:03   
dddaca
Zdravo mame, mi nismo imale problema sa spavanjem, ali probudila se jutros u 6.30. Spremila pola rucka na brzinu, ostalo cu kad se vratimo sa igralista.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 12:24:40   
Anck Su Nmaun
Vuk vec par noci jako lose spava, nije da se probudi ali se vrti pa nesto cvili. A i preko dana ima nervoze, verujm da neki zubonja gnjavi.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 12:31:22   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Malo duze smo spavali danas tako da posle podne nema spavanja. Sad drz ne daj rucak. Mm subotom radi do 12, pa brzam da zavrsim. Vi kako ste?
I ja sam na tri coska, ali ne dam se.Jedna guska me je juce iznervirala. Posacu u negativi. Ne verujem da su ljudi toliko bezobrazni. Uvek sam optimista kad su ljudi u pitanju ali ovo me je toliko iznerviralo da nemam reci.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 13:06:44   
Mariya
Dan mame.
Sestra prošetala sa devojčicama, bile na sladoledu, mm majstoriše na spratu, uskoro ćemo ga sređivati, samo je pitanje dana... Moje lazanje se krčkaju,mališa spava na sisi, klasika.
Voci, strašno je to što je ona skoro pa sama, što se porodice tiče. Mi roditelje nemamo više. Sa rodbinom nismo u nekom kontaktu, a nije ni da su tu u komšiluku. Nas je troje. Moj brat nije baš zainteresovan, ni ne zove je da vidi kako je, a kamoli nešto više. Ja sa mojom dečicom, sa L terapijom i prokletom bolnicom jednostavno nemam vremena za nju. Fizički ne mogu da joj pomognem, tako da je sve palo na njenog momka, koji je ispao sjajan, stvarno je na mestu, on ju je vodio u bolnicu, na preglede, laboratoriju, lekare, sve sve sve je on oko nje.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 13:28:57   
Milena18
Dan!
Mariya, iako fizički ne stižeš da budeš sa njom, verujem da ona zna da misliš na nju i da si tu kad joj treba razgovor i podrška. I sigurno joj znači da provodi vreme sa devojčicama. Moj brat se bori sa drugom vrstom bolesti, on je već godinama depresivan, ali svakog dana gledam kako M pozitivno utiče na njega i jako sam srećna zbog toga.
I kod nad će biti jedno spavanje danas. Išli smo na pijacu i malo prošetali, pa je M tek malopre zaspala. Popodne nam dolazi moj ujak, ranije ga se jako plašila jer je ogroman i glasan, videćemo kako će danas proći.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 14:48:12   
dddaca
Mi se vratile sa igralista, ono je u hladu i pirka neki vetric, pa tek kad smo krenule osetila sam koliko je toplo napolju.
Marya, dobro je da u ovim teskim trenucima ima neku podrsku. Svaka cast tom momku koji je stalno uz nju. Znaci joj njegova podrska sigurno. A svesna je ona sigurno da i ako ne provodite vreme zajedno da mislis i brines.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 17:14:19   
degu
Marija daj Boze da taj momak ostane uz nju, brat je bar sad trebao da shvati ozbiljnost situacije da joj pruzi svu ljubav i podrsku. Ovo je tek pocetak, svi cete joj biti potrebni, u ovom momentu bi najbolje mogla da joj pomogne mama, ali nazalost tako je kako je user posted image bas mi je zao, umesto sad da misli o porodici, deci, udaji,ona mora da se bori za zdravlje i zivot.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 17:55:40   
Sanjica26 RR
Bas nezgodna situacija. Jeste mama joj je potrebna. Ali svaka cast tom momku.
Devojke, sta radite? deca odose sa mm-om na igraliste, a ja sam ostala da spremam kolac i veceru

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 18:13:01   
dddaca
Mm jos na poslu, tako da smo same. Danas je spavala jedva sat vremena, napolju je toplo da izadjemo. Mala sam peglala. U stvari sta malo, dva saa sam se druzila sa daskom

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 18:18:34   
emicaa
Mariya mnogo mi je zao zbog sestre a i zbog tebe sto ne mozes biti uz nju koliko bi htjela.A svaka cast momku,vecina njih bi pobjeglo glavom bez obzira.
David i ja sami,Dora i mm Jos kod svekijevaca.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here