|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 21:01:42   
Anck Su Nmaun
Vece mame
Mi se danas naskitali , neki rodjendani i cudesa. Sad vecerali i legoh u krevet da odmorim pred spavanje user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 23:30:17   
Milena18
Kao što sam i mislila, M se uplašila mog ujaka, bilo je suza user posted image
Mm otišao sa drugarima na pivo, a ja skinula La La Land da gledam.
Laku noć, mamuške!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
29.7.2017 23:33:35   
Sanjica26 RR
Ajde Milena uzivaj u muzicu u filmu. Ja sam gledala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 11:31:26   
Milena18
Dobar dan! Gde ste, mame? Nešto se slabo piše.
Sanjice, jeste divna muzika u filmu, a sam film je limunada, a baš mi je to i trebalo.
Ja stavila ručak da se kuva. M mi spava u rukama, sva je nešto kenjkava, izgleda da joj je konačno krenula gornja jedinica, desni su joj malo otekle sa leve strane.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 11:38:56   
emicaa
ja am nesto osamucena,Dora je cesto kijala pa se budila.Jedva cekam da odemo na alergotest da znam sta joj smeta.
Srecko zaspao,kad se probudi negdje cemo ici ali nismo smislili gdje.Mislili smo na bazen ali vjetar stalno duva pa ce im biti pohladno.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 12:50:56   
Sanjica26 RR
Moji su legli. I ja sam legla. I nama se ide na bazen, ali ne volimo za vikend da idemo na bazene. Bude nenormalna guzva.
Milena, ja sam muzikom odusevljena. Radnjom tu i tamo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 14:36:56   
vocicana
La La Land? Moracu da skinem.
Dobar dan mame.
Na poslu, evo dolaze svaki cas, pregledi, pa sta cemo.
Nesto sam van sebe zadnjih nekoliko dana, od juce narocito, magnet kicme nije bas sjajan, danas idem ortopedu, od srede pocinjem da treniram. Nema vise zezancije.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 14:40:04   
Sanjica26 RR
Voci, nema vise skidanja filmova.. Sad gledamo samo online. Probaj tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 14:41:21   
vocicana
Tnxuser posted image hocu Sanjiceee

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 15:03:21   
dddaca
Evo i mene. Celo pre podne po kuhinji, spremila rucak, kolac, malo utegla kucu i sad sela da odmorim. Nadam se da ce malena hteti da zaspi

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 15:09:59   
Milena18
Voci, šta ti je sa leđima?
Sanjice, kako misliš nema? Ja i dalje skidam torente. Mogla bih da gledam i online, ali navikla sam ovako.


< Poruku je uredio Milena18 -- 30.7.2017 15:18:03 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 15:20:11   
Sanjica26 RR
Milena, retko ko skida filmove. Uglavnom svi gledaju online ako imaji dobar internet

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 17:00:15   
vocicana
Milenice, imam povredu od pre 6,5 godina i non stop neki problemi vezani za to.
Ovog puta sam otisla na treci magnet jer tri meseca neprestano imam bolove, bas sam nikakva bila, naravno opravdano, jer sam napravilatakav haos, prsljenovi se trljaju jedan o drugi, imam i naprslinu, ne veliku jednog roga prdsljena, hodam kao starica. Sve fizioloske lordoze sam ispravila, znaci nista nije kako je priroda i Bog rekao. Krecem sa treniranjem, u sredu verovatno, u utorak izlazim iz trece smene, pa da sve polakovratim na svoje mesto kako je i bilo u jeku intenzivnog treniranja. Moram napraviti ;zid; od misica. Sve mi predstavlja ogroman napor,nosenje, setnja, obicni poslovi po kuci, ma strasno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 19:23:24   
Anck Su Nmaun
Cao mamike
Ja pala.od umora sad, ceo dan bili na Fruskoj gori sa.prijateljima i njihovim klincima. Deci je bilo super. Rostiljalo se i tako. Al sam se bas umorila.od trcanja za V. Sad kupanjac vecera i spavanje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 20:44:19   
Duškić
E, Voci..kad se mora..
Ja uspavala bebana, pa se sa cerkicom izlezavam. Nadam se da ce i ona brzo da spava , ustaje ranije sutra za vrtic !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 21:48:30   
Milena18
E, Sanjice, gde ja živim user posted image Videla sam doduše da ima filmova za gledanje online, ali mi uopšte nije palo na pamet da ih tako gledam. Moć navike...
Voci, baš bez veze što te to toliko muči, nadam se da ćeš vežbanjem moći da se vratiš u normalu. Ja sam pre par dana počela sa trčanjem, ali evo već dva dana ne stižem. U stvari bi mi možda više prijalo plivanje, ali bi mi oduzelo više vremena.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 22:01:11   
Sanjica26 RR
Milena, zato imas nas da te podsetimouser posted image Moje smo spakovali na spavanje. Veceras spavam sa T. Ima zelju. Mm sa Sofi. Malo cu da citam, pa cu da spavam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 23:10:59   
Anck Su Nmaun
Ovde tako lepo pada kisica...milinica!
Ja jedem Jafu i gledam TV al jos koji min....odoh da spavam..laku noc

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
30.7.2017 23:34:00   
dddaca
Ovde nema kise, ali napravila sam promaju, da malo cirkulise vazduh. Odmah je lepse i svezije. Odoh i ja sad da spavam. Laku noc

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 7:54:11   
IvanaSK RR
Dobro jutro i ovde.
Ja sve gledam online. U poslednje vreme sam najvise na Fenix sajtu, vrlo brzo izbace nove filmove i epizode serija.
Nocas kisa, danas vruce. Bice veselo kad krene isparavanje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 8:18:14   
Sanjica26 RR
Ovde kise ni za lek. Dobro jutro. Cele noci sam se vrtela. Plus sam spavala sa T.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 8:21:25   
Anck Su Nmaun
Jutroo
Ovde je lepo padalo i duvalo sinoc al evo jutros sunce. Gledam prognozu do vikenda pakaooo i do 42 stepena user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 8:33:09   
Ana RR
Dobro jutro! Kod nas nije pala kiša, prosto da ne veruješ. Uvek pada. Duvalo, sevalo ali ništa na kraju. Mada, bilo je fino osvežilo. Jutros već pakao.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 8:45:50   
Duškić
Vruce jutro, bice jos toplije. . Ode cerkica u vrtic. Mi se jurimo po stanu.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 10:19:03   
Anck Su Nmaun
Ja V jutros u 9h na biciklo i u voznju. Njih dve nisu htele napolje pa su ostale same. Sta da im radim kad nece...ujutru su kao morzevi zakucaju se pred TV i ne mrdaju.
Malo pre sam stigla, lipti sa mene user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here