|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 18:52:12   
isidora88
Perazica do je malo mesto, tu ti treba auto za nabavke i ako cete u setnje. To mesto ima samo plazu, malu radnju i restoran, smestaj gledajt samo uz plazu jer je mesto brdovito. Za Drobni ima smestaj bas na toj plazi, sve ostalo je preko magistrale i daleko od plaze.
Mi smo u Rafailovicima bili pre 3 godine u jeku sezone, nama je bilo super, imali smo u struje i vode svaki dsnuser posted image , Becici su blizu i tamo mi je ok. Petrovac volim ali su ogromne guzve u sezoni. Plaza Kamenovo je blizu ako ste na kraju Rafailovica, tamo mi je super. Nema guzve, nisu nacickane lezaljke, ima puno prostora i za one koji nece na lezaljke.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 19:06:33   
MamaNecaVo
Ipak se drzim zaliva.user posted image
Navika je cudo.Volim nekako da mi je sve tu.
Vidim ja da cu iznajmiti ove godine splav na Savi.user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 19:09:45   
isidora88
Ja zaliv nikako ne volimuser posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 19:56:33   
choopa choops
Nevena, za Herceg Novi gledaj smještaj od Škvera pa prema Meljinama i nećeš pogriješit. Mirno je (dobro ne na samom Škveru, ali sve prema Savini jeste), nema toliko gužve, a plaže su u ovom dijelu najljepše. Ja nemam koga da ti preoporučim, ali ako nađeš smještaj, piši pa ću da ti javim kakva je pozicija.

Što se tiče cijena, nemam pojma...meni se sve čini da je ove godine poskupilo. Mislim kod nas će sigurno da dignu cijene, jer nam je skočio PDV na 21%user posted image , ali recimo mi smo jesenas bili na Zlatiboru i ja nisam mogla da vjerujem da su osnovne namirnice tipa mlijeko, jaja, brašno, u marketima tipa Maxi i ne znam koji još, skuplje nego kod nas, a mi bukvalno sve uvozimo!user posted image Ili je neka mutljavina u pitanju, ne znam šta bi drugo moglo biti.


IZVORNA PORUKA: gagana83


Kako je krenulo, uskoro cemo odmor da rezervisemo godinu dana unapred, dodjemo sa odmora, raspakujemo kofere i u potragu.



Pa je l ti vidiš kad je otvorena ova tema? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 23:26:47   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

Dunja, jesi ti postavila neku sliku sa Limnosa?



Jel mi veruješ, nisam ih sredila evo do danas. Mislim da je jedan od razloga taj, što sam sigurna da ono što sam slikala ne bi dočaralo lepotu Limnosa. Pa ne bi da odajem pogrešan utisak.
A i nisam imala inspiraciju za slikanje, kao inače, jer mi je S bio bolestan.

Moramo ispraviti tu nepravdu naredni put user posted image


Dodala sam te u grupu Limnos (samo da odobri admin pa možeš dodati i drugaricu), tu Grci i turisti, ali pre svega Grci koji tamo žive, postavljaju fotke, meni nestvarno lepe. Pogledaj, ja sam sigurna da će se i tebi dopasti.


Limnos ima duh starinske Grčke, on je kao neko putovanje u prošlost, kada su ljudi bili bolji, kada nije bilo sve komercijalizovano, i kada je priroda bila neprikosnovena ♥


< Poruku je uredio dunja RR -- 24.1.2018 23:28:29 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Letovanje 2018
24.1.2018 23:31:45   
MamaNecaVo
Choopa Herceg Novi je moj grad.Tu letujem 20godina,ma gde bili tu moramo doci.Usao mi je u krv i jednostavno ne mogu da odem dalne.
Pa ako bas moramo u CG,bice nas izbor.Hvala ti puno!
Mi smo smesteni uvek kod poslasticarnice (kolaci,sladoled ne mogu se setiti imena) na setalistu,ali bacila bih pigled na Savinu.
Prosle godine mi je par prijatelja iz Sutorina hvalilo taj deo.


Zlatibor..Pa iz prve ruke,cene u Maksiju nisu iste kao po regularnim radnjama.Po artiklu i do 10din ide gore.Ne znam zasto to.


A bas si me obradovala cinjenicom da vam je pdv otisao gore.
Bas sam i prosle godine trabunjala kako su podigli strasno cene smestaja i svega.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Letovanje 2018
25.1.2018 13:39:30   
Anck Su Nmaun
Ja sam jako volela HN kao devojka, ali sad sa decom nikako. Ma uopste Cg.

Inace zene nemate pojma koliko jedva cekam Jun i Tasooooos...dugo zeljno iscekivani user posted image sve sam zivo prostudirala, jos samo 4.5 meseca user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 25.1.2018 13:41:02 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Letovanje 2018
25.1.2018 14:19:32   
dddaca
verujem ti Anck, Tasos je predivan. Tri puta smo isli, jos tad ni auto nismo imali, ali smo rentirali tamo. Ma uzivacete. A magija pocinje vec na trajektu user posted image Obavezno ponesite grickalice da hranite galebove

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Letovanje 2018
25.1.2018 15:35:02   
MamaNecaVo
Anck ni ja isto.Prosle godine po drugi put odemo u dva meseca i A se bukvalno osuga od ciste vode.
Al ne vredi jer je kod nas ili CG ili nista.
Pa daj sta das..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Letovanje 2018
25.1.2018 16:19:25   
isidora88
Nevena sto samo cg?
Nama ove godine ne gine cg ako uopste budemo negde isli. Ja cg volim, ali bih rado malo promenila, mada nismo bili 2 godine na moru tako da ne biramuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Letovanje 2018
25.1.2018 16:21:30   
MamaNecaVo
Napisala sam na prethodnoj strani. :)
Mm ne zna kada ce imati slobodne dane,pa cemo bukvalno danas za sutra putovati kao prethodne godine..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Letovanje 2018
26.1.2018 18:29:07   
dunja RR
Naiđoh na komentar na Putovanjima, evo još likova koji su odlepili za Limnosom user posted image


user posted image


IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Dunja, jesi ti postavila neku sliku sa Limnosa?



Jel mi veruješ, nisam ih sredila evo do danas. Mislim da je jedan od razloga taj, što sam sigurna da ono što sam slikala ne bi dočaralo lepotu Limnosa. Pa ne bi da odajem pogrešan utisak.
A i nisam imala inspiraciju za slikanje, kao inače, jer mi je S bio bolestan.

Moramo ispraviti tu nepravdu naredni put user posted image


Dodala sam te u grupu Limnos (samo da odobri admin pa možeš dodati i drugaricu), tu Grci i turisti, ali pre svega Grci koji tamo žive, postavljaju fotke, meni nestvarno lepe. Pogledaj, ja sam sigurna da će se i tebi dopasti.


Limnos ima duh starinske Grčke, on je kao neko putovanje u prošlost, kada su ljudi bili bolji, kada nije bilo sve komercijalizovano, i kada je priroda bila neprikosnovena ♥




< Poruku je uredio dunja RR -- 26.1.2018 18:52:38 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Letovanje 2018
26.1.2018 19:48:44   
dddaca
Dunja, koja je tacan naziv grupe? Hocu i ja da vidim slike

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Letovanje 2018
26.1.2018 20:55:46   
gagana83
Dunja, nisam dobila nikakvo obavestenje da sam u grupi, niti mogu da je nadjem na FB.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Letovanje 2018
26.1.2018 21:04:04   
dunja RR
Gagi, meni stoji da si dodata ali se čeka odobrenje admina, poslala sam i tebi i Daci sada link na grupu, pa uđite.
Javite utiske :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Letovanje 2018
26.1.2018 21:11:56   
dddaca
Jedva cekam da vidim slike. Za mene je to totalno novo, nepoznato. Gledala sam nesto pre par meseci, inspirisana Dunjinim pisanjem, mada tesko da cemo ici tamo. Koliko se secam trajekt je skup, a avionom bas i ne bismo

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 8:46:03   
vocicana
Dunja, mnogo te volim zbog tvog avanturistickog duha, mm je osoba koja mene ne bi ispratila, sto se tice takvih destinacija, ali kada nam dete jos malo poraste, potrudc se da neke svoje zelje sta im u prvi plan, da pokusam da ga ubedim da malo promenimo neke navike i zadjemo u nepoznato.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 8:54:24   
isidora88
Mi smo kao penzioneri. Mene mrzi da idem svaki dan na druge plaze, a o izletima ne bih ni razmiljala dok vodim decu. user posted image
A Limnos je prelep, videla sam slike, skroz mi se svidja Dunjin opis i to sto nije tipicno tipicno turisticko mesto, samo je bas daleko...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 10:09:18   
gagana83
Grcka je predivna. Mnogo vise od Halkidikija i Tasosa... Ima preko dvesta naseljenih ostrva, medju njima ima i mnogo ostrva gde zivi 100-200 stanovnika. Pogledajte samo manje poznata ostrva Kiklada - Astipaleja, Serifos, Andros, Amorgos, Folegandros, Siros... Pa one poznatije tipa Paros i Naksos. Proguglajte i Hidru, ostrvo na kom nema motornog saobracaja, Spetses...
E sad, sto je nama standard nikakav pa najcesce nemamo uslova da odemo dalje od severne Grcke, to je druga prica.
Negde sam davno procitala da kad je Bog delio zemlju, Grci su se negde zapili pa su zakasnili, Bog se sazalio na njih pa im je dao ono sto je ostavio za sebe user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 11:36:46   
isidora88
Ja ne poznajem grcku, bas mi je krivo sto nisam letovala tamo. Isla sam dva puta na par dana van sezone u severnu grcku, imam zelju da ideko negde ali ili sam trudna ili nrmamo para. Meni je iskreno puno da dam na smestaj 50 e i vise samo na smestaj. Meni je Cg jeftinija jer tamo smestaj nadjem upola jeftinije. Za Grcku mi treba ozbiljan budzet a to ce malo sacekati neka lepsa vremena. Ali kad krenemo sigirno necemo ici u Paraliju i taj deo, to sam obisla i ne svidja mi se ni van sezone, a u sezoni tek mogu da zamislim koja je guzva. Ni boja mora mi se ne svidja.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 11:51:35   
gagana83
Ja nikad nisam dala 50e za smestaj, ako letujemo u apartmanima. Najvise sto smo platili za apartman je bilo 43e(uz cenkanje) na Skopelosu proslog leta. Ali je kuca bila na samoj plazi. Kraj juna, pocetak jula. Ali zato je trajekt papren. Na Kefaloniji jedne godine 35e, druge 40e, oba puta prva polovina jula. Na Tasosu smo studio placali 35e u junu, takodje na samoj plazi. Mada je taj smeataj sada puno skuplji.
Paralija se ni meni nikako ne svidja, maltene svako mesto u C. Gori mi je lepse od Paralije.
Grcka definitivno jeste skuplja, skuplji je smestaj, kafici i restorani narocito, ali ko ume moze da prodje sa malo para. Sezona im traje duze u odnosu na C. G., more je toplije a van sezone moze da se nadje vrlo povoljan smestaj. Znam da su ljudi placali 5000 dinara po osobi aranzman sa autobuskim prevozom i to na Lefkadi u junu.

< Poruku je uredio gagana83 -- 28.1.2018 11:53:02 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 12:16:16   
isidora88
Ja sve sto sam gledala za kraj avvusta, pocetak septembra je od 70,80e najjeftinije samo smestaj pa plus put i hrana, bas i nrmam za letovanje tolike pare. Sad nam je jun rano jer ce beba biti bas mala. Sledece godine cu definitivno gledati jun

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 13:49:13   
dddaca
Gagana slazem se sa tobom da je Grcka prelepa i da je mnogo vise od Tasosa i Halkidikija, o Olimpskoj regiji da ne govorim, oblastima koje su nasim ljudima najdostupnije sto zbog cene, sto zbog duzine putovanja. Cene smestaja na ostrvima su dosta povoljnije nego na drugim mestima, ali zato trajekt i put kostaju bas dosta. Na zalost ima tu jos nekih faktora zbog kojih se odlucujemo za ova mesta, a tako bih volela da posetim i Limnos i Paros i Naksos, Kiklade... Lefkada, Krf i Kefalonija su malo pristupacnije rekla bih, ali njih ostavljam za jos neku godinu, kad malena poraste dovoljno da moze da izdrazi celi dan na plazi

Isidora, ja recimo nisam od onih koji mogu ili hoce da izdvoje 1000 eur za letovanje. Puno mi je to. I zato kopam i kopam dok ne pronadjem nesto sto nam odgovara. Saljem upite, gledam ponude agencija, cenjkam se. Pa cak ni u Grckoj ne mora da se potrosi puno para. Nismo mi uvek jeli u restoranima. U pocetku smo nosili hranu i iz Srbije. Doduse tad nismo imali decu pa smo mogli i sa gotovim jelima da prodjemo, ali vidim da ima mama koje spreme nekoliko obroka, zamrznu i tamo samo odmrzavaju. Isto tako smestaj koji je udaljeniji od plaze obicno ima povoljniju cenu. A cena utrosenog goriva izmedju CG i Gr ne verujem da moze biti velika. Koja mesta gledas u Grckoj? Jesi li slala direktne upite ili su to agencijske cene? I kakve su cene u Crnoj Gori? Stvarno nemam nikakvu ideju o tome

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 14:09:35   
isidora88
Dacco gledala sam preko agencija i preko nikane, uglavnom Sitoniju, Tasos. Meni je to sve bas skupo.
Kako prodjes sa 1000e ili manje za letovanje? Samo put 150e minimum (mada tu treba dodati sigurno jos 100e jer bismo isli na vise plaza u okolini) , smestaj 500e recimo, hrana sigurno oko 300e pod uskovom da se hranimo u apartmanu.
A u cg pa imas smestaj od 20e dnevno pa navise. Sve zavisi koje mesto, termin, udaljenost od plaze i slicno.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Letovanje 2018
28.1.2018 14:26:48   
MamaNecaVo
Isidora,cene smestaja u CG i GR su iste.
Apaetman uz more koji iole lici na nesto u NH i generalno tom delu nema ispod 40/45 e.Toliko su apartmani u GR.
Pricam za polovinu jula i avgusta jer su to dva meseca kada idemo na more.
Prosle godine smo isli od 10.07 do 25 07 platili smo apartman uz cenjkanje 35e (jer sno imali par dana pred 15 07), a u avgustu smo isli od 09 08 do 22.08 i smestaj smo platili 40e uz cenjkanje takodje.


Sve sto je do mora se povoljnije naci ne moze.
Naravno ako neko ima preporuku ispod ove cene neka javlja.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here