|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 9:05:31   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Da pozdravim sve user posted image user posted image
Ljiso, nisi mi poslala u pp ono sto sam te zamolila...hajde nadji vreme ljubim te user posted image

stize pp rekoh ti ja da me podsetis user posted image

Maraj, razumem kako se osecas. Nismo svi isti pa se ne ponasamo isto u slicnim situacijama. Ja mozda idem iz krajnosti u krajnost. U jednom momentu imam najgori scenario, a dva sata kasnije se smirim i nastavim dalje i mislim bice sve ok. Ja volim sve da racionalizujem, a inace jako cesto zivim u "svetu maste".

Evo npr user posted image ljustim sad sargarepu i sve sto mi treba za supu i mislim kako cu do leta da zaradim 23000 EURA user posted image . Prodajem neke dve velike nekretnine i kao posrednik ako nadjem kupca imam procenat. Naravno mm je odmah ali ODMAH rekao mani se Ljiljana snova i kojecega. Ali meni ti novci trebaju da isplatimo njegovu rodbinu i da budemo sami u dvoristu. I imam pravo na snove, cak i radim na tome. Imala sam jednog zainteresovanog kupca koji je isao da vidi nekretninu i jos jednog koji se interesovao za drugu. I saljem tako mailove velikim stranim firmama (jer realno ko ima 2,5 miliona evra da kupi ogromnu zgradetinu) i tako se nadam da cu ubosti do leta neku firmu koja ce hteti da kupi i da cu se ja opariti sa 23 000 e. Ne treba DINAR da mi ostane, ali dinar, vec samo da isplatim ove i meni je to ispunjenje snovauser posted image

Sto kaze moja mama Luda masta radi svasta. Ali brat i ja smo sanjari na tatu, mi bismo uvek nesto sadili, gradili, radili i sta ja znam. Tata moj i dan danas smislja kako ce da mu dvoriste bude kao park, a brat smislja da napravi teniski teren i td i td.

Takve smo prirode. Mastamo.To bar nije zabranjeno. Tako i sa trudnocom iako sve volim da racionalizujem ja sam jako veliki optimista sa pesimisticnim detaljima heehe...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 9:38:49   
Rosita
Serpi, hvala, bas me raduje tvoje javljanje!
Mili, ja sam tek sinoc videla za boginje :(
Smesko, tebe varicela zaobidjeuser posted image
Ljiso, ti si neverovatna zena, zelim da ti sve to uspe!
Ljubim

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 9:41:02   
milicicak
Ljiso, ti si genije user posted image
Optimizam je zivotna filozofija, ja verujem da ce sve biti dobro iako sam spremna i na najgore. Ali o najgorem ne razmisljam dok se ne desi i to onda samo u pravcu kako cu da resim problem. Nema plakanja i nerviranja unapred. Nerviram se samo onda kad sam bespomocna.
Sad mi se pored ovih palacinki jede pasteta user posted image
I boli me stomak bas puno... A mislila sam da cu iskukati da se vratim na posao kad sve ovo sa boginjama prodje

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 10:04:13   
Misha i Ljisha
Tako je Milicicak, nema ocajavanja.user posted image

Rosita hvala, i ja se nadam hehehe... Ja najvise iznerviram mm kad on krene da kuka i kad mu kazem "desice se cudo" user posted image

Al uvek se desi, i uvek sve bude OK. Kao sto napisah negde ovih dana, u onoj nagradnoj igri poreske uprave, kao u onom vicu, "Boze daj da osvojim loto" kad Bog na kraju kazu "uplati tiket" user posted image tako i ja pokusavam nesto tj uplacujem tikete pa bice... user posted image Tj ne mozes ocekivati da ce nesto bas sa neba da padne moras se pomeci s mesta, gledati kako nesto da resis

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 10:10:49   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha
Ja najvise iznerviram mm kad on krene da kuka i kad mu kazem "desice se cudo" user posted image

Al uvek se desi, i uvek sve bude OK. Kao sto napisah negde ovih dana, u onoj nagradnoj igri poreske uprave, kao u onom vicu, "Boze daj da osvojim loto" kad Bog na kraju kazu "uplati tiket" user posted image tako i ja pokusavam nesto tj uplacujem tikete pa bice... user posted image Tj ne mozes ocekivati da ce nesto bas sa neba da padne moras se pomeci s mesta, gledati kako nesto da resis


Uvek se ispostavilo ono : "Kakve su ti misli , takav ti je zivot"! Samo pozitivnooo!

Kod nas kad je neka frka, mene muz kao pici baas tebe brigaaaa.Samo kazem da su mi deca zdrava (jer jedino tada se najvise i sekiram) i naravno mi ma sve cemo lako!


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.2.2018 10:11:41 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 10:34:50   
Maraj
Mili, ljisa je kriva za sve user posted image
Ona jutros spomenu pastetu, i meni se prijela. Taman sam sinoc kupila neki hrono hleb (kao ajd ja nesto zdravo da se hranim), i taman smislih kako cu pastetu na njega da namazem, kad cvrc.... nema pastete u kuci

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 10:40:43   
Maraj
Nema von da nam prenese utiske sa koncerta user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 12:25:02   
Misha i Ljisha
user posted image kriva sam za pastetu ehheeh...

A evo za jos nesto da me krivite. Jedem princeza lesnik (romansa je bila zakon ali je vise nema, nemam pojma zasto kad banini i dalje radi, mislim da je to bio njihov proizvod i to vrhunski)

PEglalal sam ves. E sad se razmisljam, da li da dremnem ili da zavrsim rucak, al ohladice se dok dodje D a opet zuricu sezbog privatnog casa i da skuvam i da on jede, a to ce biti nemoguca misija. Nemam pojma sta cu sad cu da mucnem glavom.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 12:43:47   
Rosita
Ja sam pre posla podigla rezultate. Leukociti malo poviseni. Hemoglobin 112, gvozdje 10, spalo je na donju. Mislim da je krajnje vreme da uzmem gvozdje. Sutra da vidim sa dr. Popravila zub, sutra ujutru opet imam termin. I ja sam volela romansuuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 13:15:58   
milicicak
Jao Romansa :) i pasteta :) sutra mm ide u pekaru po vruc hleb i pastetu za dorucak user posted image
Meni se samo nesto nezdravo jede, prekjuce sam naterala mm do ode do meka da nam kupi veceru tamo user posted image i jedu mi se ledene kocke al to mi se ne da da pravim posto mini buba ne sme da ih jede.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 13:22:18   
Misha i Ljisha
user posted image da i ja sam nesto bas za nezdravo hihhi...Ajao sad bi mi sela krilca zacinjena iz KFCa user posted image umesto ovog mogu rucka.

Rosita jeste na granici al mozda ti ne daju jos da pijes gvozdje

Ju ja nisam radila krvnu sliku ne pamtim.


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 13:26:43   
milicicak
Meni su ta zacinjena krilca preljuta, al moze Twist user posted image
Rosi, jeste ti gvozdje na granici ali to mozda mozes i ishranom da poboljsas bez preparata. Ima ona cuvena jabuka sa ekserima koja cuda cini za krvnu sliku.
Mi imamo pasulj za rucak a tako bi mi prijao jedan cheeseburger. Ili neka masna pizza

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 13:33:18   
Maraj
U romansa!! Ja sam je volela i sa lesnicima i sa kokosom. Ma bas je extra bila.
Rosi jel pijes neke preparate u trudno i tipa elevit, mama vit...oni imaju nesto gvozdja u sebi

Ja dodjoh iz dz. Za divno cudo dosla sam fino raspolozena. Dr mi rekla da mi je OK tripl user posted image a ja se spremila na kojesta od nje. Pritisak mi tako skocio . Ruke mi se preznojile....a ispalo super. Samo mi rekla da odem opet u genetsko savetovaliste posto su me oni uputili na tripl, da zaokruzim pricu sa njima. Posle podne opet idem do dz po injekciju. Pomerila sam bockanje za posle podne, kad mm dodje s posla da ima ko da pricuva L.
Ja sad kuvam grasak za rucak. Nismo ga skoro jeli...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 13:57:42   
Rosita
Necete verovati ali ja kupila princezu i smazala 150 grama... I meni se jedu nezdrave stvari. Ok, jede mi se i neko voce, ali evo ja imam domacu cveklu i zamislite kad me mrzi da to redovno cedim, rendam ili makar izmiksujem, uvek mi je draze da jedem slatkise user posted image . Maraj, pijem femibion 2, on nema gvozdnje. Pa smanjivalo se to malo po malo i eto... moram stvarno da se potrudim oko ishrane. Moja mama je uzimala te eksereuser posted image , meni to nesto bilo cudnovato.

Maraj, super za tripl! Ma sve je to ok!


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 14:22:35   
Misha i Ljisha
user posted image lose uticem na vas hehehe....
Marajuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 14:24:57   
Maraj
Kazem ja lepo da nas Ljisa "zarazi" od jutros sa nezdravom ishranom. Sve poludesmo user posted image

Rosi ja sam u 1.trudnoci pila elevit svih 9 meseci i krvna slika mi je bila odlicna. Sad u 2.trudnoci dr (ista) mi kaze da pijem femibion. Ja pila i krvna slika ko tvoja. Gvozdje na granici il nesto ispod. Ja ti se lepo vratim na elevit
Iz nekog razloga dr sad favorizuju femibion. Valjda im je jaca ta farmaceutska "mafija" u odnosu na elevit. Al ja sam videla da je meni elevit odlican

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 14:34:47   
Maslacak15
Hahahah nije mafija ni zavera Marej nego elevit ima gvozdje unutra a femibion neuser posted image user posted image i onda nije cudno sto se krvna slika bolje drzi.
Ja sam tu maksimalno skrta. Folio ( folna d3, jod) sam pila redovno prvih 4-5 meseci. Imam lose iskustvo u zivotu sa suplementima. Od kako je gvozdje sislo na 125 u 6 om mesecu sportski popijem po neku tabletu jedno 2 puta nedeljno hahah i toocigledno radi posao. Vadila sam krv prosle nedelje, Dr me nije zvala, ona se javlja samo kad nesto nije ok. Inace gutnem ponekad i magnezijum, isto sporadicno i to je to od mojih tableta.

Nego sad ste me insipirisale pa cu dad skuvam cveklu. Kao kontramiting vom festivalu brze hrane hahahah Salim se ja i ja volim cika Ronalda i kompaniju, a nisam gadljiva ni na pizze pljeskavice iostale poslastice ali nije ni cvekla ponekad losauser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 14:50:51   
Maraj
Ne maslacak, mislim na to sto dr sada trudnicama prepisuju femibion. U dz svi plakati izlepljeni reklamom za femibion
Vidi se ko tu uzima pare da preporuci koji suplement.
Ne preporucuju onaj koji je "bolji" vec onaj od koga imaju korist. To sam htela da kazem.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 14:58:34   
isidora88
Pozdrav opet sa patologije user posted image
Popila sam ricinus, muka mi je ali jos nije delovao. Sutra dan D, frka frka user posted image
Juce sam pola dana provela na wc solji, mozda zato ne deluje ricinus, ujutri me ceka jos i klizmauser posted image samo da se pokrene porodjaj i da sve bude bezbolno, bas se bojim bola.
Ja promukla, nos zapusen, bebac kod kuce u istom stanju, uzas, nadam se da cemo brzo ozdraviti. Beba procenjena na 3100 gr, nadam se da je dobra procena.
Mene ubija gorusica pa mi se nista ne jede.
Maraj super za triple., Ljiso i treba biti optimista, mene bas nervira sto sam u poslednje vreme vise pesimista, ali trudim se da mislim pozitivno.
Ljubim vas pa pisem kasnije.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 15:00:18   
Maslacak15
Ma znam ima toga naravno. Mislim farmaceutske kuce se bore za trziste. Narocito u tom segmentu preparata koji nisu na recept, znaci mogu da se valjaju neograniceno i u ogromnim kolicinama.
Inace vidim da sam pogresila ima gvozdja iu femibionu. Ja ko sto rekoh nemam iskustva, jer ne mislim da ti vitamini mnogo cemu sluze. Ok trudnicama su potrebe malo vece ali generalno ljudi koji se sasvim normalno hrane nemaju problema sa vitaminskim deficitima. I iskrneo nema ni jedna studija koja je pokazala korist multivitamina. Pri tome ne mislim na folnu kiselinu za trudnice, to ima smisla u prvom tromesecju, vitamin D i B12 i to je to. Ostalo je sve suvisno po meni.
I gvozdje obicno popusti tek u drugom tromesecju. Sto bi ga ja pila pre toga, ako mi ne treba? Zato i nisam. Inace moja parola je " only the real drugs are good drugs", daleko od toga da sam protiv lekova kad su potrebni ali mislim da su supplementi definitivno beskorisni u 90 % slucajeva.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 15:05:29   
milicicak
Ok, ja sad ko sam Marsa pala da pitam sta je Princeza user posted image
Maraj, super za triple, eto i dr kaze da je uredu.
Mi imamo tetu na pijaci koja ima tako slatku cveklu da je kupujemo cele godine svake nedelje. Ovonedejnu zalihu smo pojeli a sad bi mi tako legla uz pasulj user posted image I mini buba i ja obozavamo salatu od cvekle.
Mi stvarno ne jedemo brzu hranu, mini buba vecinu toga ne sme a nama glupo da nas ona gleda dok jedemo. Ni pastetu jos nije probala pa ni to nikad nemamo u kuci, moramo namenski da kupimo kad nam se prijede user posted image
Isi, navijamo

< Poruku je uredio milicicak -- 22.2.2018 15:06:24 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 15:08:46   
Maslacak15
Isidora navijamouser posted image user posted image I javljaj se user posted image Nemoj da ti porodjaj dozvoli da zapostavis ringerajke hihiih.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 15:12:30   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Maslacak15
Inace moja parola je " only the real drugs are good drugs", daleko od toga da sam protiv lekova kad su potrebni ali mislim da su supplementi definitivno beskorisni u 90 % slucajeva.


Potpuno se slazem! Ja pijem samo folnu iako mi je krvna slika bila katastrofalna na pocetku. Moja dr je protiv suplemenata u trudnoci, vise je za varijantu jedi zdravo i raznovrsno i ekser u jabuci user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 15:14:17   
Maraj
Isi user posted image navijamo da sve prodje kako treba i .... da ne boli user posted image user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18
22.2.2018 15:16:35   
mama Jo
Virkam da vidim sta se desava...
Isi drzimo fige jaaaako 😊
Prijavljujte se za paket za trudnice, sad bas gledam ko se prijavio da udelim glas, kad ono niko novi (Maraj i Isi vama sam odavno lajkovala)...
Hajde, ja sam dobila bas ovaj paket, suskica je super, jos malo pa cu je dati bebi 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here