|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ODNOS TAŠTE I ZETA
7.3.2018 14:00:43   
BuducaMilic
Damice, malo i o ovoj temi. Imam predivnog verenika :) Moja majka ga i ne mirise bas najbolje, zapravo ne prihvata ga za zeta. Ja njega volim i zelim da se udam za njega i stvaram porodicu(radimo na tome) sa njim ali tako volim i svoju majku i ne bih da je povredim. Razlog je što on nije iz mog grada, nema trenutno posla,( sto ne znaci da je neradnik, skoro je diplomirao), dok ja radim i misli da ja njega izdrzavam, sto nije tacno ali dobro ne vredi ubedjivati se s njom. Tu su i svakodnevna sarkastična "bockanja" od strane nje , tipa "Od cega cete ziveti ako se udas za njega, on nista ne radi po pitanju zaposlenja"(bar ona tako misli),"zensko kad se zaljubi nista ne vidi", "ne zivi se od cveca, pesama posvecenim na fb" u principu to .Jel imala neka od vas sličan problem, kako se izborila sa tim "neprihvatanjem"?. Cak nije htela ni da mi čestita kad me zaprosio.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
7.3.2018 14:53:07   
Ana RR
Moji nisu prihvatali jednog mog bivšeg. Bio je puno stariji od mene, sa detetom, ali lepo sam im rekla da sam odrasla osoba i da sam savršeno svesna onoga što radim i da neću prekinuti vezu samo zato što oni misle da ta veza nije ok. Prekinuću je onda kada budem smatrala da nemam više šta tu da tražim. Moji znaju da nisam lakomislena i da ne ulazim u nešto bez razmišljanja tako da su se povukli, a ja sam vezu okončala onda kada sam shvatila da zapravo ne želim ništa više od te veze.

< Poruku je uredio Ana RR -- 7.3.2018 14:56:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu BuducaMilic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
7.3.2018 14:58:49   
Bunnyca
Uf, moji bolje nego ja .MM je dosta pazljiv i prema svojoj majci, pa samim tim postuje i moju i odlicno je trpi sto se ne bi moglo reci za mene.Ja se posvadjam sa njom za 5 minuta, onda nas on miri

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
7.3.2018 15:51:34   
Dragce86
MM i MM se super slazu, ona njega voli jer je mirniji temperament od mene, tj.stalozeniji a on nju jako postuje jer je puno vredna zena i sto nam je dosta toga pomagala oko malecke i svasta joj domaceg slala kad je presla na nemlecnu ishranu, zaista se dosta trudi oko nas i on je bas ceni i postuje. Postovao b je svakako, jer je tako vaspitan, ali ovako jos vise ceni njen trud i brigu da nam bude sto bolje moze! user posted image

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
7.3.2018 15:53:28   
Anck Su Nmaun
Moji se super slazu i jako sam srecna zbog toga!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
7.3.2018 16:08:45   
Sarav
Kad pitaju da li je pivo hladno - hladno ko taština duša user posted image

Šalu na stranu, moji se poštuju i u korektnim su odnosima.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
7.3.2018 16:25:13   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moji se super slazu i jako sam srecna zbog toga!


I moji, od samog početka. Ali moji su generalno takvi, sa svima su super, ne mešaju se, nema razloga da se ne slažu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
7.3.2018 19:26:56   
Tatjana.87
MM ima bolju konverzaciju sa mojom mamo nego ja, obicno kada su protiv mene user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
7.3.2018 21:31:12   
Dragce86

IZVORNA PORUKA: Ana RR


I moji, od samog početka. Ali moji su generalno takvi, sa svima su super, ne mešaju se, nema razloga da se ne slažu.


Moji roditelji takodje, ako ne mogu da pomognu, bar se ne mesaju da smetaju. I to je najbitnije ;)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
9.3.2018 8:03:35   
mama Jo
Moras ili lepo da popricas sa majkom i objasnis joj da je on tvoj izbor, i da prihvati zarad daljeg mira. A ako vidis da stvarno ne moze da ga prihvati - onda ti ne preostaje nista drugo nego da ti to prihvatis i ne forsiras nista veliko izmedju njih, i da balansiras da odnos bude korektan. A mislim da ce se mama vremenom smiriti i prihvatiti, to tako ide.

Pre mm sam bila u jaaaako dugoj vezi i isto tako moji bas i nisu bili odusevljeni iz raznih razloga, mama mi je non stop ,,drobila"... i cesto smo dolazile u sukob... medjutim ja sam nastavila po svome jer mi je tako odgovaralo tada. Ispostavilo se da je bila u pravu...


< Poruku je uredio mama Jo -- 9.3.2018 8:10:33 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
9.3.2018 9:36:31   
Peace*
Mislim da ne treba previše da se opterećuješ.
Ako ti misliš da je on pravi za tebe, vremenom će ga prihvatiti i tvoja majka.
Ona ne misli ništa loše, teška su vremena, samo ti želi dobro.
Ako zaista misliš o njemu sve što si rekla, i misliš da nije neradnik nego je trenutno takva situacija, stani uz njega, budi mu vetar u leđa, a on će se dokazati tvojoj majci, i sve će leći na svoje mesto.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu BuducaMilic)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
9.3.2018 10:00:19   
Misha i Ljisha
user posted image dobro se slazu isto kad je nesto protiv mene ehheh...

Mislim da ni moji nisu u pocetku bili odusevljeni taksistom ali sto kaze Peace treba njima vetar u ledja dati. Evo zavrsili smo mu skolu (da ne kazem ja sam mu zavrsila skolu user posted image hihih necu bas da budem bezobrazna ipak je to njegova zasluga ja sam mu stvarno puno pomogla) ima super posao, da ne kazem da je super napredovao. Od taksiste u trenerci do uglednog coveka udzemperu (odela ne voli) user posted image . Bori se za nas, sve sto radi radi zarad nas a ja sam tu da ga guram.

Evo nece da ide na proslavu za osmi mart i ja ga guram da ide i kazem kakav bi kolega bio da ne odes. Moras da ides. I gomilu puta sam ga ja terala da ide i nisam pogresila na raznorazne sastanke i td da su moji se cak usudjivali da bocnu i kazu ko zna gde je mozda se svalera bla bla...Ma svasta. Ja samo kazem ja znam gde je i verujem mu. I nisam naravno pogresila. Super je tata, mogao bi nekad biti malo bolji muz user posted image ali i to cemo doterati ehhehe...

Hocu reci kad postoji poverenje nista nije problem. Evo sad moji ipak vide da su pogresili u proceni. I drago mi je. Nema vise zajedljivih komentara, bockanja i td. Trebalo je vremena ali da JA nisam istrajala ne bismo ni mi kao par.

Strpljenje strpljenje i strpljenje.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
9.3.2018 10:12:52   
veselicaa
Slazu se ok,uz puno postovanja.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
9.3.2018 10:15:00   
Sanjica26 RR
Moja mama toliko ugadja zetovima kao da su njena deca. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
9.3.2018 10:18:15   
veselicaa
Moja mm zove sineuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
9.3.2018 10:18:54   
mama Jo
Sad sa mm je od pocetka super, stvarno i moji ga mnogo vole a i on bas postuje... jednom prilikom mi je rekao da bi mu biko skroz u redu da moja mama predje da zivi kod nas 😊 jer nam dosta pomaze oko dece i svega...

Samo polako draga, prihvatice vremenom posebno ako vidi da si ti zadovoljna i srecna...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
9.3.2018 13:12:17   
AnaTamara
Kao sto njegovi gledaju mene kao svoje dete tako i moji. Prvenstveno postovanje, paznja, u svakom momentu je bio tu kada je nesto trebalo, kao sto su i moju uvek tu za nas. Moja mama svima prica da pazljivijeg i briznijeg tatu nije videla u zivotu.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
9.3.2018 14:47:41   
mama Jo
To je lepo... kad je sve prirodno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
31.3.2018 16:45:39   
lokicagagica
Moj dragi i moja mama se odlicno slazu. I to nije samo ono osnovno postovanje vec se vole, bukvalno. Mama na mog muza gleda kao na jos jedno dete.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
31.3.2018 17:09:45   
Tatjana.87
Moj mm se vise isprica sa mojom mamom nego sa svojom user posted image

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
23.4.2018 4:18:39   
lokicagagica

IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Moj mm se vise isprica sa mojom mamom nego sa svojom user posted image

To je ista situacija kao kod nasuser posted image

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
23.4.2018 6:24:42   
Anck Su Nmaun
Slicna situacija user posted image

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
23.4.2018 6:28:31   
vocicana
Moja mama i mm se ne vidjaju tako cesto Odnos je vrlo pun postovanja ali nista dalje od toga.
Moja mama postuje oba zeta s tim da se muz moje setre bolje uklopio u nasu porodicu, mm je specifican i tako je kako je.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ODNOS TAŠTE I ZETA
28.4.2018 14:53:06   
MimaKos
Moji razdvojeni 300 km, na svu srecu, inace kad se vide ko drugari najbolji!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here