|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 9:57:40   
Šmizli


user posted image                   Inace evo kolena...

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 10:16:33   
Ana RR
Ajoj Šmizli... baš si se pošteno izgulila. Odmori malo, verujem da je beba ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 10:19:15   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ajoj Šmizli... baš si se pošteno izgulila. Odmori malo, verujem da je beba ok.
sta bi mogla da namazem na koleno.?


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 10:20:33   
Ana RR
Pa možda da držiš led malo zbog otoka, za početak. A posle možda da namažeš neku kremu sa cinkom, bebeću. Ako sme u trudnoći.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 10:55:17   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa možda da držiš led malo zbog otoka, za početak. A posle možda da namažeš neku kremu sa cinkom, bebeću. Ako sme u trudnoći.
E hvala,a i da nista ne mazem,proci ce...☺


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 12:52:19   
Filadendronka
Smizli, kako si se udesila. :-/ Svakako stavljaj hladnu oblogu i ostavi na vazduhu da se osusi. Valjalo bi malo to da dezinfikujes sa necim sta imas u kucnoj apoteci. 

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 12:55:18   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Smizli, kako si se udesila. :-/ Svakako stavljaj hladnu oblogu i ostavi na vazduhu da se osusi. Valjalo bi malo to da dezinfikujes sa necim sta imas u kucnoj apoteci. 
Samo alkohol,imam i onaj konjski balzam...


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 13:02:01   
Filadendronka
Alkohol ce vrv dosta da te pece i moze da pojaca krvarenje. Najbolje hidrogen ili povidon jod. 

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 13:09:53   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Alkohol ce vrv dosta da te pece i moze da pojaca krvarenje. Najbolje hidrogen ili povidon jod. 
Imam hidrogen, znaci moze 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 13:40:53   
Filadendronka
Da, slobodno. Dobro se ispere i onda najbolje neka se susi na vazduhu. Cak i za ranu od epiziotomije predlazu da sto vise bude na “otvorenom” da bi brze zaraslo. 

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 13:44:22   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Da, slobodno. Dobro se ispere i onda najbolje neka se susi na vazduhu. Cak i za ranu od epiziotomije predlazu da sto vise bude na “otvorenom” da bi brze zaraslo. 
E hvala ti puno,ja inace i nisam uvila koleno samo sam helanke spustila preko...


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 15:01:15   
JelenaJekac
Jao Smizli tako sam se i ja udesila zimus na ledu. Znam koliko si se uplasila ali bitno da je bebac dobro, koleno ce proci :) Ja radila jutros laboratoriju, koliko sam videla sve je super, leukocitii(u krvi)  su mi nestoo malkice iznad referentne vrednosti, mislim da nije nesto strasno. Poljubac za stomacicee ❤

(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 15:05:38   
Šmizli


IZVORNA PORUKA: JelenaJekac

Jao Smizli tako sam se i ja udesila zimus na ledu. Znam koliko si se uplasila ali bitno da je bebac dobro, koleno ce proci :) Ja radila jutros laboratoriju, koliko sam videla sve je super, leukocitii(u krvi)  su mi nestoo malkice iznad referentne vrednosti, mislim da nije nesto strasno. Poljubac za stomacicee ❤
Ma proci ce,padnem ja i pre po nekad ali nikad mi nije bilo ovako,sad sam valjda teza pa zbog toga ovoliki otok...I to pazim i polako idem ali eto...😘



(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 15:07:58   
JelenaJekac
Veruj mi, znam. Do skoro sam zivela na 6.spratu bez lifta, 10 minuta mi treba da se popnem koliko polako idem 😂


(odgovor članu Šmizli)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 15:16:05   
Sarav
Dobar dan stomačićiuser posted image
Ja sam celu ovu nedelju preležala. Prošle nedelje me dva, tri dana boleo stomak ali se ništa posebno nije dešavalo. U petak ipak odem kod ginekologa kad se tamo nisam onesvestila. Napriča mi in da mi je jako razmeštaj grlić, jaka vaginalna infekcija i da molim Boga da mi ne pukne vodenjakuser posted image a ja 22. nedelja. Odmah smo krenuli sa injekcijama Progesteronauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 15:29:14   
Sarav
Probudilo mi se dete, pa sad nastavak user posted image
Elem, zakažem ja kod profesora privatno za isti dan popodne, svakako je bilo vreme za ekspertski UZ. Kad me pregledao rekao mi je da mi je grlić fantastičan, da je pucanje vodenjaka glupost (samo je odmahnuo rukom) i da što se sekreta tiče da bi bilo šta rekao moram naravno da odradim briseve i urin. Progesteron primam i dalje po njegovim rečima radi placebo efekta, a u suštini je ovo jedna zdrava trudnoća i beba je ok. Inače sve preporučeno sam odradila, stigli rezultati i čak ni kandidu nemamuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 15:57:31   
JelenaJekac
O Boze, kako umeju da isprepadaju trudnice :O Drago mi je da je sve okej, uzivajte <3


(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 16:08:11   
Sarav
Hvala! ❤️ Ma ovom sad nije bio prvi ispad, nego i ja budala pa ga slušam. Inače sam otišla po doznake, pa krekoh kad sam već tu da me pogleda. Svakako sam imala dogovor sa profesorom za koji dan za ekspertski.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu JelenaJekac)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 16:14:46   
nata11
Sarav i ja rekoh da kazem da je po meni u toj nedelji progesteron bas placebo efekat ali dobro. Bitno da si sve razresila.


Smizli smes povoidon jod i cink kremu. 

_____________________________





(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 16:46:17   
bubulence
Sarav bitno da je sve na kraju dobro.

Smizli, samo sto vise sada odmaraj i ne prekrivaj nogu, nego neka se luftira 😁. Ja sam juce bila na ''ekspertnom'' u Somboru, slogirala sam se. Prvo sam zakazala u NS, medjutim kako smo ove nedelje mladju cerku morali nekoliko puta da vodimo u Sombor, otkazem u NS i zakazem pregled kod nekog dr ovde. Prvo sam privatni termin cekala vise od sat vremena, onda je uz trajao izmedju 5 i 7 min. Izmerio bebu, na brzinu ga pregledao i kao sve je ok. Znam ranije da su na exp uz merili sve i svasta, brojali prstice itd... Sada nista. Katastrofa

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 17:27:06   
Sarav
Bezveze, kad li je stigao da izmeri sve za 7 min...user posted image
I koliko ti je para uzeo? Ja sam ekspertski platila 5 hiljada, a čitala sam da košta i više.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 17:52:57   
nata11
Bubulence slicno sam i ja prosla tako da na treci necu ni ici. 😔 Otkacili me za 10 min. Moj redovni uz duze traje. 



_____________________________





(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 19:12:53   
eca89
Nazalost, ja sam isto prosla u ovoj trudnoci i sa nuhalnom sv. i expertnom uz. Ne znam da li je trajao 10min., a u prvoj trudnoci najmanje po pola sata. Jeste, da sad imam drugu dr. Molim Boga samo da je sve ok sa bebom.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 19:55:09   
Filadendronka
Sarav, hvala Bogu da je sve ok. Nekim lekarima treba oduzeti licencu. Ostale devojke drzite se i samo bez sekiracije. 

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/19 [chat]
25.4.2019 20:25:53   
Maraj

IZVORNA PORUKA: lokicagagica

Dragi stomacici, da vam se javimo. Dobro smo i odmaramo se. Veliki pozdrav od Ruzice i Dimitrija! I naravno od mene :)



Diiivno! Meni je promaklo da su dve bebe ! A imena!! Jel verujes da su mi se baba i deda po ocu tako zvali! Diiiivno!!! Cestitke jos jednom!!

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here