|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 14:11:30   
pari
Joj Fil, mogu da zamislim kako vam je bilo...

I za more te razumem...
Maraj,i vi se opet mučite :(
Jess, je l možeš da veruješ da sam izgubila dvoje naočara za sunce u roku od par nedelja?! A nikad mi se to nije dešavalo...pri tom su to dioptrijske naočare...
Milena, dobro je da je bolje M...
Mi konačno juče bili na plaži i posle se kupali na bazenu...T smo za sad kupali sami u bazenu,a u more je ušla samo nogicama jer su bili talasi...Baš se raduje vodi :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 14:26:42   
Filadendronka

Von, sad za vikend. Ma nebitno mi je sad sve osim da bebac konacno bude dobro. On nema vise ni kraste, sve se gotovo povuklo. Zato brinem odakle vise ta tamp i zasto?! Mozda zubi? 🤔🤦‍♀️ Hvala devojke na podrsci! 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Fili,za koliko dana idete? Trebalo bi da se sredi za 7 dana max..Uspela sam da sredim deciju sobu i ispremestam kuhinju,sad bi mogla da spavam.



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 15:31:46   
Maraj
Jao fil i vi se namuciste
L i ja sad dosli od dr. Ona sumnja na virozu al dade nam da privatno odradimo bris grla. Onaj brzi test na streptokok. Otisli u lab. tamo kazu da test nece biti merodavan jer je jeo od jutros...al ajd...odradismo ga jernam je dr rekla da se vratimo kod nje kasnije sa nalazima.
Inace L dobio.i T 38.4 ja mu dadoh brufen od 200 i umesto 5ml.da mu dam, ja mu dala 10ml....ija sam skroz odlepila

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 15:35:34   
Rosita
Pozdrav, devojke. 
I dalje imam neki stari telefon I nabadam,  grešim  .
Fil, žao mi je :(. Srećom sve je ok! 
Smeško,  kako muž? 
Jedva iskucah. 
Von,  ja sam za frižider ozbiljno zabrinuta,  pokvariće mi ga.  :/



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 15:40:14   
Sanjica26 RR
Gde ste devojke? Pocela sam danas da radim. Bice posla do pocetka skolske godine. Skola je u haosu od renoviranja, pa ce biti ciscenja i vracanja sve na svoje mesto.
Mm odvezo opet auto kod majstora. Juce na pola puta kad smo se vracali, upali se lampica. Neki senzor je otisao. Koliko je potreban auto, toliko nas nervira. Majstor nam je i rekao za opele da su skupi za održavanje.

Vidim neki su bolesni. Želim svima brzo ozdravljenje. user posted image

Odoh da malo dremnem. Bas sam umorna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 16:22:24   
MimaKos
Filanderonka, imate jos do vikenda, ne nerviraj se..organizam je jos slab, moza zato temp plus zubi..  nista gore nego kad ih tako uhvati pred put nesto, pa jos boginje. I ovaj moj je u minus fazi , ubise nas ove trojke, probile su meso ali samo vrh i nikako da izbije zub, mislim da ga to muci i nervira. Zato tako lose spava. Cekam da prodje ovo jako sunce pa cu malo u set_njicu sa njim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 16:26:20   
Maraj
Fil 6 meseci nakon boginja, imunitet im je jako slab.nama je tako dr rekla, anama je tako i bilo. Nikad nismo bili bolesni svi, kao taj period nakon njihovih boginja...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 16:49:17   
Ana RR
Koji je to stepen izgubljenosti kada peglaš kosu isključenom presom i pitaš se zašto si se naelektrisala i zašto neće da se ispravi? Pitam za drugaricu.... user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 19:38:34   
pari
Hehe Ana 😉


Maraj, Fil, kako su deca?
Kako ste druge mame?
Mi bili malo na plaži...oblačno nam je i dalje ali tiplo jako,sparno.  Takva je klima ovde...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 20:51:07   
MimaKos
Hahahahha Ana, nasmeja me posteno :)) takav neki dan, blesav i smotan, ja zamalo udes da napravim, tj imam jer je druga budaletina koja ne zna da vozi u rikverc zamalo napravila haos... jos musko, jos taksista. Pa majke mi, ali bez preterivanja, vozim bolje od 70 %muskaraca , ako ne i vise, koje znam... a kao zene ne znaju. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 22:05:55   
emicaa
Pozdravljam vas mamice 😊

Prodje vikend dok sam trepnula a i ovaj ponedeljak isto tako.Dora je od petka zdrava,srecom Davida je zaobislo.Danas vodila damicu kod logopeda,u povratku smo pokisli.Sutra novi dan,bilo bi lijepo da nas kisa zaobidje ali nece.Anci ja cesto pecem rucak u iskljucenoj rerni tako da je potpuno razumijem 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 22:08:13   
pari
Hehe Emice :) 


Mi se kupali u bazenu i posle toga mi T zaspala. Konačno nam se pojavilo sunce, prvi put od petka...T jako voli vodu...uživamo sa njom...
Kako ste mame?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 23:00:58   
vonavoj
Pari,uzivajte!Zakazala sam sutra kod dr,da my pogleda ojed.sad mu se prosirio..mozda je i kandida,sad mi tako i lici..a mozda je od vlaznih,izbacila sam ih..Idem u krevet,glava i rame me ubise.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 08/19
19.8.2019 23:17:14   
pari
Hvala von! 

Ajde odmaraj i nadam se da nije ništa ozbiljno kod M!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 5:45:19   
Duškić
Dobro jutro. Moram Emi i ja moju kod logopeda. Vrtic joj tj.sobu zavrsavaju pa tek od septembra su u njihovoj sobi.
Von, da bude Ok.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 9:06:14   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Kako su deca?
Smesko,sta je muzu??

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 9:38:15   
Duškić
Dobro jutro. Moja ok, malo ih uhvati manija pa se potuku. Bas su napasti
, user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 10:08:43   
emicaa
Jutro,ja sama kuci.Jos mi je nevjerovatan osjecaj 😁

Von kad idete doktoru?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 10:18:49   
smeško
Dobro jutro, mamice!

Hvala vam na pitanju! Mm ima problem sa vratnim delom kicme. Radili CT C i ima tu nekih problema, ali ne pise mi se o tome, ne zelim o tome ni da razmisljam. To bi moglo, mozda, da se resi visokorizicnom operacijom koju radi samo neki dr u Americi. Ako skupis novac. Danas je ok, kao da nista nije ni bilo. Nadam se da se vise nece ni ponavljati.Von, ja ne koristim vlazne, perem ga stalno. Nekoliko puta dnevno.Iscitah sta ste pisale. Fil, ni meni ne bi bilo do mora, bas si se istraumirala. Ali, imate jos par dana, procice T. Sjajno je sto ste isli kod dr i sto je  sve ok!Maro, mi smo nekoliko puta radili brzi bris na streptokoke, Anci nam je rekla za to prosle godine. Svaki put su nam napomenuli da ne jedemo pola sata pre brisa. Uglavnom smo ga radili popodne. I uvek je bio pozitivan kada je bilo bakterija. Ali, meni jesu radili i klasican bris kada nisu bili sigurni. Cak i tada je bio pozitivan samo ne u velikom procentu.Mima, nisu problem muskarci ili zene, nego bahatost. Ne mislim da sam sjajan vozac, ali kad ne umeju da skrenu u levo...to me bas istera iz takta, jer me zamalo zviznu na taj nacin.😂Pari, kako ti umes da nam preneses pozitivne utiske. Uzivam da citam. Rosi, ti mi bas nedostajes. Kao Ljisha.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 12:19:22   
Ana RR
O smeško... nadam se da će sve biti u redu. Svi smo sa kičmom u haosu, za par godina ću verovatno imati grbu na vratu user posted image

Mene muči bešika tj verovatno cistitis (medenog meseca). Nije strašno još uvek i zato sinoć odlučih da ne popijem ništa ali evo danas već boli kada završavam piškenje user posted image da li da popijem monural ili palitrex, nisam pametna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 13:07:19   
smeško
Anci, mene jos zeza cista. Tera me na cesce mokrenje i sa njom idu slicne tegobe. Ali, ne pijem primolut. Ja imam prosirene vene i uz to fobiju od kontraceptivnih pilula. Zato sam i potpisala za podvezivanje jajovoda. Mm ima neki deo prsljena koji se, usled nekog jakog cimanja, a imao je jednu saobracajku, odvojio i ide ka mozdini. Itd. Necu da mracim, ni da razmisljam o tome. Bice sve u redu! Mora! To i sebi stalno pricam. Ja sam optimista, kojeg, trenutno sve nervira.😂 Ali, izlazim polako, jaaaakooo polako, iz te faze. Bicu ponovo optimista. Samo to. Jedino me vi, ovde, ne nervirate. I ukucani. I prijatelji. 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 13:08:38   
smeško
Kada dobijem to peckanje na kraju, uvek mi daju sinacilin. Mada, u vecini slucajeva prodje od Pancicevog caja.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 13:22:22   
vonavoj
Smesko,samo pozitivno!I mene svi nerviraju,prosto mi neki ljudi vise ne prijaju..ala smo se otudjili,svako sa svojim problemima.Ma putovali smo,na plazi,on kaki non stop i eto posledica...i.promena vlaznih maramica..Danas u 16 i 50 imam zakazano,mislim da je kandida sad,ds ce dobiti daktanol,nistatin..videcemo..sad ga samo perem.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 13:30:42   
Ana RR
I treba da budeš optimista jer će sve biti u redu! Ne pristajemo na drugo!

Ma mene to uhvati povremeno, obično nakon previše sexanja user posted image ali sad sam na to baš malo vode unosila i eto belaja. Popih monural malopre iako je idealno da se popije pred spavanje ali ne bih da čekam do uveče. Mada ne znam koliko će biti efekta pošto sam se nalila vodom pa mi se stalno piški a posle monurala treba sačekati sa mokrenjem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 08/19
20.8.2019 13:31:56   
Duškić
Vrv, kandida dosadna.
Spremam se da kafenisem sa drugaricom.
A zapela u 14h da se nadjemo po najvecem suncu..cekam da me pokupk.user posted image

< Poruku je uredio Duškić -- 20.8.2019 13:32:21 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here