|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 12:33:23   
blizanac2
Ovaj moj me ne bi bocnuo iglom, nema tih para 😂 Tako da je super bilo sto sam morala kod njih. 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 18:46:10   
vojvodjanka87
I ja sam mislila da cu ici svaki dan kod njih ali su me ubedili da mi muz daje ili sama sebi, mogu ti reci bili su u pravu, em sam ustedela vreme em novac a i naucili smo sami... 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 18:50:54   
blizanac2
Ovi ne daju nikome da nosi kuci, mora se dolaziti kod njih. Meni je nesto vise znacilo da idem, bila sam mirnija, nije mi daleko klinika pa je mi nije bio problem. 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 18:52:30   
vojvodjanka87
Pa ne verujem da oni iz drugih gradova dolaze svaki dan na bocu, ja bi poludela.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 19:25:42   
Friday
Blizanac CESTITAM🙂 mnogo je lepo cuti kada nekom uspe. Da li si u Analife bila preko fonda? Jel si zadovoljna njima? Vidim da ne daju boce da nosis kuci i dajes sam sebi, pa mi reci molim te u koje vreme moras da ides da te bockaju? Ja se spremam za drugi pokusaj treba da idem uskoro na prvu komisiju i razmisljam da li da idem ponovo kod Ivanovica, kod njih sam radila prvi put i generalno su ok, ili da probam mozda u Analife, mada mi ne odgovara to da moram svaki dan da idem kod njih na bockanje zbog posla. Pozdrav.

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 19:50:09   
blizanac2
Hvalaaa puno. ☺️Ja sam prezadovoljna, zaista, doktorka Dosev je predivna, kao i ceo tim koji radi tamo. Ti svakako mozes da odes na konsultacije i da ocenis situaciju, meni je doktorka legla na prvu i bas mi je ulila poverenje. Isla sam preko fonda. Za bockanje sam se dogovorila sa njima kada je meni najvise odgovaralo. Ja bih njih svakom preporucila, nigde se ne zuri, posveceni su svakome, cak sam jedan dan imala strasne bolove nakon aspiracije, otisla sam na bocu, one su me zadrzale ceo dan da budem sa njima i da me obilaze i isprate situaciju jer je uvece bio transfer. Prosla sam kroz procea bez stresa i trauma, imala sam ih na raspolaganju  za sva pitanja. 


(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
23.8.2019 20:18:04   
blizanac2
To da, zaista je nezgodno i trosak i vreme. 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.8.2019 21:22:22   
nata11


IZVORNA PORUKA: vojvodjanka87

Pa ne verujem da oni iz drugih gradova dolaze svaki dan na bocu, ja bi poludela.. 





Ja sam za prvu vto duga sema svaki dan vozila 120 km za bocku. Kada sam dosla do transfera vec sam bila preumorna. Za drugu se sama bockala a za trecu uspesnu me mm vozio svaki dan. 
Drzavne klinike obicno ne daju bocke. 

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
24.8.2019 21:24:54   
vojvodjanka87
Meni su za prvu vto u betaniji davali bocke da nosim ali ja nisam htela.. 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 0:13:27   
Friday
Blizanac hvala na odgovoru. Da li znas da li postoji mogucnost da se boce primaju ujutru oko 8h ili popodne posle 17h? Tad bih mogla:) Kod Ivanovica su konsultacije i bockanje uvek od 12-13h i stvarno nisam mogla da idem svaki dan u to vreme, ali nije mi bio problem da sama to radim, to mi je cak odgovaralo, kao sto mi je odgovaralo sto rade i vikendom posto mi je aspiracija pala u nedelju. Videcu jos sta cu. Blizanac, reci mi molim te da li si ti odmarala kuci sve do bete? Razmisljam da uzmem bolovanje nakon transfera sl. put, ali opet samo da idem svaki treci dan da primim progesteron do doma zdravlja i kuci da se popnem na peti sprat bez lifta opet je vec cimanje 8) a ne znam vise ni koliko to utice...Au Nato svaka ti cas_t stvarno! Imam jos jedno pitanje za devojke koje su prosle vise vantelesnih, da li uvek ide ista prica tj. stimulacija i sve isto ili nesto menjaju ako ti neka prethodna vto nije uspela? 



(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 9:39:52   
blizanac2
Ja sam isla oko 13h, ali je bilo i onih dana kad se cekao uz pa da dr odredi kako nastavljamo terapiju, pa sam je primala i popodne. Tako da mislim da je sve dogovor sa njima. Meni je aspiracija padala vikendom, cak sam i stop isla kod njih u 00:30. 🙂 Ja sam odmah otvorila bolovanje, nisam uopste razmisljala, ne bih mogla da uklopim bockanje, preglede popodne i eventualno laboratoriju sa svojim smenama, ai stakanje na nogama po ceo dan mi bas ne bi prijalo, radim u apoteci. Mirovala sam, strogo nekih 10-ak dana, ali je razlog vise bio da ne upadnem u hiper jer su mi jajnici malo vise odreagovali na stimulaciju, osecam ih i sada. 🙄 Sto se tice progesterona, meni su u domu zdravlja rekli da moja doktroka moze da ispise nalog da dolaze kuci da mi daju bocu, ukoliko je to potrebno. Tako da imas i tu varijatnu ukoliko mislis da ti te stepenice skode, bar za neki pocetak, do bete i dok ne budes sigurna da je sve dobro. 

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 12:21:49   
vojvodjanka87
Merila temperaturu danas, 37,1 celo jutro 🙏



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 20:22:29   
blizanac2
Vojvodjanko, sad ce i tvoj uz, ja verujem da ce sve to biti ok. ☺️

Imam jedno pitanje, mozda je glupavo, ali ja pojma nemam 🙊 Kako se kod nas racunaju nedelje trudnoce, jel od embriotransfera ili? 

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 20:33:46   
dunja RR
Od ciklusa, kao i kod ostalih trudnoća :)
Videćeš već, uvek ćete dr na UZ pitati kada je bio poslednji ciklus.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 20:44:19   
blizanac2
Jeste, cista logika. Boze kako sam glupava 😂



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 20:48:01   
dunja RR
Nipošto, sve mi VTO trudnice/mame smo potavljale ista pitanja, ne brigaj, samo uživkaj i bešte u trudničke teme user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 20:53:28   
blizanac2
Ja nisam nesto mnogo istrazivala pre nego sto sam se upustila u proces, pa sam malo pogubljena. 😂 Ali svakako hvala svakoj od vas, uvek sam dobila odgovor na svako pitanje ☺️

Hvalaaa 🌺

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 20:57:46   
vojvodjanka87
Nekad je bolje ne znati mnogo a ne kao ja, kao da sam studirala sterilitet 😔Kad si predugo u ovome tako je



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
25.8.2019 21:04:59   
blizanac2
Nazalost Vojvodjanko.. Ali zato ce sada sve biti kako treba! Ja sam spremna bila na ovo godinama unazad, pa negde od 16-e godine, ali nikada nisam mnogo istrazivala i citala iskustva, tako mi je bilo lakse..


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2019 8:00:56   
blizanac2
Vojvodjanko, jel danas uz? 


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2019 12:57:33   
vojvodjanka87
Sutra blizanac, drzite mi fige 😊



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2019 13:05:04   
blizanac2
Jedva cekamo lepe vesti! Drzimo fige! 🤞🌺💜


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2019 13:07:51   
vojvodjanka87
I ja cekam lepe vesti, al se plasim, volela bi da neko ode umesto mene 😁



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2019 13:10:55   
blizanac2
Dobro poznat osecaj. 🙂 Sve ce biti ok! 😊


(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Vantelesna oplodnja XVI
27.8.2019 13:41:03   
Duškić
Vojvodjanko, drzimo fige!

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here