|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:45:40   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: prolece

.

kako izgledaju vaši? moji nisu kao na slici koju je Tasha postavila, već imaju poklopce u obliku trouglova koji se otkopčavaju i oslobađaju bradavice, a ostatak drži dojke na mestu, bretele se ne skidaju. nemogu da nađem sliku, a mrzi me da slikam ovaj.



Takvi su bili i moji, 3 bambija za takve grudnjake. Onim postom sam samo htela da stavim Mod do znanja da virne u Women Secreat - možda imaju nešto. Mada, kontam da će joj sve iz WS biti malo, i meni su njihovi najveći brojevi knap! (ili one veće kriju od mene)


Gledala sam već. Nema za mene user posted image Hvala!

I ja imam jedan kao što je proleće opisala. Kupila sam ga pre 4 god. Sada sam ga probala i ne ide! Mene taj "okvir" koji ostaje toliko nažuljao za samo sat vremena nošenja da mi došlo da plačem. Kada sam ga kupila bila sam u 12 nedelji, tako da nisu bile velike kao sada.

Svidja mi se ovaj na slici WS. Meni nisu takve pokazali nego malo drugačije. I imaju samo B korpeuser posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 12:48:30   
prolece
žulja te, jer ti je mali. tako i mene žuljaju  ovi stari, zato i tražim veće. 

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 13:36:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prolece

bolje nek su ti malo veće, ne valja da te stežu, mogu da pritisnu mlečne kanale, pa da ti stvore čvorovi.




joj, da je bar maaaaloo veci, on je mnoooogooo veci, a to je bio najmanji broj! jesam tuzna, jer sam mislila da ce mi porasti grudi u trudnoci, da bar mogu neke majcice koje idu bez bretela i brusa da popunim, kad ono nish user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Grudi u trudnoći
8.9.2009 22:20:39   
Modessty
Moja potraga za odgovarajućim brusem se jadno završila. Sutra nastavljam!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Grudi u trudnoći
9.9.2009 16:18:54   
Modessty
iz teme Moda za trudnice:

Ja sam danas tražila brus za trudnice i nisam našla ništa odgovarajuće! U Aksi imaju neke za 1300 din, ali ne može da se proba  Kako da kupim brus napamet?!
U Enci Menci brusevi su preko 3000 din!!! Na kraju mi je jedna prodavačica iz nekog budika za bebeću garderobu rekla da pogledam na pijaci kod Tvrdjave. Čisto sumnjam da ću i tamo naći. Problem je što su uglavnom brusevi sa B korpama a meni trebaju C ili možda čak i D.
Pitala sam i u Pompei i u Polzeli i nema ni tamo.
Jedina prodavnica koja zasigurno ima Liscine bruseve, kod Gradske bolnice, ne radi do 14.09.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Grudi u trudnoći
9.9.2009 20:26:30   
gagana83
Procunjaj malo Mod,u Krusevcu na vise mesta moze da se nadje Liscin ves,ja sam nalazila u nekim malim radnjicama a Nis je veci tako da bi trebalo da ima negde.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Grudi u trudnoći
9.9.2009 20:37:28   
Jelena81
Ja sam u trudnoci nosila one, veeelike bruseve, za vrlo krupne zene... kupila sam po tri komada( kako se velicina menjala) jer je bilo leto kada sam bila pred porodjajem i tp pakleno, pa sam uzela vise zbog odrzavanja... Ipak nisam u situaciji da dajem tolike pare za nesto sto mi je omali za par meseci...

Ali, stvar izbora i mogucnosti..

I pre trudnoce sam imala dosta velike grudi, tako da su se u trudnoci jos duplirale... mislim da me je lakse bilo preskociti nego zaobici, pored tolikih grudi i stomaka...

Nakon porodjaja nekoliko meseci se vratilo sve u normalu...



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Grudi u trudnoći
9.9.2009 20:47:45   
Jelena81
Velike u vek bila, a tek u trudnoci........

Splasnule posle par meseci...

A za uvucene bradavice nisam imala problema....

Problem je zapravo bio... Posto sam se porodila CR, dobijala sam nesto u infuziju, zaboravih ime i za sta je, pa nisam smela tri dana da dojim.... :(

Dete je islo redom po porodilistu i sisalo druge majke... Srce mi se cepalo...

Dodje babica, gleda mi grudi, cedi, Ma, mleka, kolko 'oces...

Medjutim, dodje moja beba, nece da sisa... Muke zive... Sisa pola sata, pa place... A mene ubijaju... Imala ragade, pukotine... Uzme je zena pored mene, da joj da sisa, ona cufla...

Problem je bio sto sam prvorotka, pa je trebalo i bebii meni da se naviknemo na polozaj i tehniku sisanja...

Tako da prvorotke, naoruzajte se strpljenjem!!!

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 2:17:38   
Anoniman
Devojke, moram da obnovim ovu temu.
Naime, da li je normalno da meni leva bradavica bude tamnija od desne?
Znaci, grudi su mi se povecale ihahaj,sad su cvrste, ne bole me a leva bradavica mi je vidno tamnija od desne...
U stvari, kao da desna uopste nije potamnela od kako sam trudna a leva jeste user posted image user posted image user posted image
To prvo. A drugo, na toj istoj mucenoj levoj sam primetila na samom vrhu (tih par milimetara) da je nekako...grublje...i kao da se promenio taj sam vrh...
Ne smem da pipnem, nekako sam osetljiva na grudi (moj najveci strah od cele price sa bebom je mastitis, izmlazavanje i slicno)...

Da li je to normalno i da li treba da pocnem bradavice da mazem necim?
I da li je rano/kasno da krenem?


(odgovor članu lola78)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 2:25:23   
eugenija
Nije kasno da ih mažeš, ne znam zašto je desna različita od leve, ali verujem da nije ništa za brigu. Možda do ove druge još putuju hormonske promeneuser posted image

Maži ih onako uljem nekim, čisto da omekane.. Bademovo recimo..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 9:39:11   
*Alexx*
I meni je jedna bradavica bila grublja od druge, ja ništa nisam dirala. Maži tim uljem, ne može da odmogne.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 13:04:23   
bratzz
Moje grudi su male pa se radujem sto su sad orasle i sto ce jos da rastu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 15:29:55   
mejra81
Oti,ako ti je za utehu meni je jedna bradavica kao rasecena, uvucena a druga normalna!
Sve je to ok, ne mogu da budu iste...
Pocni da ih mazes, ja mazem ad kapi,to su mi preporucili.....

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 15:31:27   
Verus
Meni su obe suve u poslednje vreme, a mazem ih svako vece.  Cak su se jednom ljustile, pa evo sada opet pomalo, tj. kao da se perutajuuser posted image  sta je to kog vraga?  Valjda nece ispucati kasnije, pred dojenje....Inace su obe iste, u svakom drugom pogledu..
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

I meni je jedna bradavica bila grublja od druge, ja ništa nisam dirala. Maži tim uljem, ne može da odmogne.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 15:32:30   
mejra81
Mozda ti ide kolostrum pa se susi a tebi se cini kao perutanje....user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 15:33:46   
Verus
Pa mejra nisam primetila da mi ide nikakva tecnost, to me je bas i mm pitao-kada u trudnoci to moze da krene?  Jel nije rano?  Ne znam, cak sam malo uzela i ljustila tu kozu kada se prvi put desilo-sve sam razmisljala da je to kao kada zmija menja kozu i sprema se za drugo godisnje doba, tako i moje bradaviceuser posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 15:39:04   
mejra81
To kazu od cetvrtog meseca moze da krene,e sad zavisi kako kome...
Ja ovako ne primecujem ali kada stisnem siku izlazi nekad zuta nekad providna tecnost, taj kolostrum...
Sve je to individualno.... Najbolje da stalno mazes,mislim da mi je Sanji pricala da je njoj malo curelo i da joj se pravile ragadice od toga kad se sasusi...
Ma nemam pojma,svaka nesto novo ima....ko bi nas pohvatao user posted image
Hiljadu ljudi, hiljadu cudi....hiljadu zena,dve hiljade grudi...user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 15:43:15   
buhla
IZVORNA PORUKA: mejra81
Hiljadu ljudi, hiljadu cudi....hiljadu zena,dve hiljade grudi...user posted image

jesi luda user posted image
e meni se isto perutaju bradavice i pocela sam da ih mažem bebi  uljem user posted image


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 15:56:42   
Zoka81
Mene grudi isto bole ali se ne perutaju jos i daj bize da dodje vreme kad ce se to i meni destiti. ja jos uvek imam strah za moju tackicu- da mi ne ode....necu preziveti!!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:21:03   
Verus
Zoko nece tackica nigde! Samo je mazi ljubi i pricaj jojuser posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:21:57   
Verus
buhla sto se mislis perutaju? Jesi ti primetila ko mejra da curi nesto? Ja nisam nista na grudnjaku videla, osim nekada, tih malih komadica "peruti"...a sike ne stiscem, mozda i to da probam?user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:23:56   
Trcosava
verka pa daj iskusnijim da stiskaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:24:14   
LillyT
Mene znaju da svrbe!!! Udjem tako u period kada bih samo isla i cesala ih, ali se dovijam na raznorazne nacine. Bila sam smesna kada sam isla po stanu i dlanovima prelazila preko njih, momak me je bas cudno gledao. Kaze dr, da se ne cesem, nego da ih mazem

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:26:54   
Verus
user posted image  trcooooo da dam malo da stipnu a?  user posted image
IZVORNA PORUKA: Trcosava

verka pa daj iskusnijim da stiskaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Grudi u trudnoći
11.12.2009 18:29:25   
buhla
IZVORNA PORUKA: Verus RR

buhla sto se mislis perutaju? Jesi ti primetila ko mejra da curi nesto? Ja nisam nista na grudnjaku videla, osim nekada, tih malih komadica "peruti"...a sike ne stiscem, mozda i to da probam?user posted image



aaaaaaaaaaaaaaaaaa evo sada sam probala da stisnem pa me bole i ova desna kao da je tvrdja od leve joooj joooj... ništa nije krenulo da curi. možda zato što rastu i suve su pa se perutaju, bem li ga... mislim da je to normalno


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here