|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:17:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ma ne diram ih chesto....kad se okupam mazem se cela...i to preletim preko njih....al poshto me svrbe areole pitam se dal bi nechim posebno trebala da ih mazem?user posted image


... kontam da je dovoljno i ono sa čim se inače mažeš.... onako, kako kažeš, preletiš...user posted image jel te baš jako svrbe?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:17:50   
Anoniman
I mene su jako svrbele u trudnoci, uf kad se setim samo. Mazala sam ih AD kapima, mada mi nisu mnogo pomogleuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:19:15   
Anoniman
Ja sam mazala lanolinom pred kraj trudnoce, ali nemam pojma da li sam smelauser posted image
Nisam tad znala da ne smem, jako me je peklo, i posto sam vec kupila lanolin zbog dojenja, rek'o, ne moze da skodiuser posted image I nije mi skodilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:19:19   
Anoniman
jbg, kad se šiiire....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:23:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja sam mazala lanolinom pred kraj trudnoce, ali nemam pojma da li sam smelauser posted image
Nisam tad znala da ne smem, jako me je peklo, i posto sam vec kupila lanolin zbog dojenja, rek'o, ne moze da skodiuser posted image I nije mi skodilouser posted image



........ ma negde sam pročitala ali ne znam tačno gde... uglavnom, znam i od ranije , još kao klinka kada ti do ušiju dopre ženski razgovor...user posted image  
kažu da može da dovede do prevremenih kontrakcija... user posted image verovatno sam tražila nešto o prevremenom porođaju na net-u pa naišla i na ovu informaciju... naravno, Smeshki ti proveri.... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:26:03   
Verus
kaliopi, koliko puta na dan si se mazala?  moja mama se nijednom nije namazala u zivotu i nema nijednu striju, a eto, ja ih imam jos od puberteta na kukovima i sitne na guzi (koje se bas i ne vide), tako da mislim da sam sklona...a te na stomaku su bas najgadnije.  Citala sam negde, da one krecu iznutra i da to mackanje ne pomaze puno, nego da je sve stvar kvaliteta koze.  Pa jbt vidis neke ljude koji teze po 200kg i nemaju nijednu striju, i onda vidis neku mrsavicu svu punu strija....bzvz.  Nego, mazem se pa sta Bog da, uopste necu i oko toga da se nerviram. Jel jednom na dan dovoljno?  Ne znam, svi mi vicu bar 2x na dan, bla bla bla....videcemo videcemo, vreme ce pokazati svojeuser posted image neka meni ove bebe tu, zive i zdrave, lako cemo za strije ebes to.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:31:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Nedja

Ja sam mazala lanolinom pred kraj trudnoce, ali nemam pojma da li sam smelauser posted image
Nisam tad znala da ne smem, jako me je peklo, i posto sam vec kupila lanolin zbog dojenja, rek'o, ne moze da skodiuser posted image I nije mi skodilouser posted image



........ ma negde sam pročitala ali ne znam tačno gde... uglavnom, znam i od ranije , još kao klinka kada ti do ušiju dopre ženski razgovor...user posted image  
kažu da može da dovede do prevremenih kontrakcija... user posted image verovatno sam tražila nešto o prevremenom porođaju na net-u pa naišla i na ovu informaciju... naravno, Smeshki ti proveri.... user posted image



Kaliopi, draga, ja sada znam zasto ne sme-nadrazivanjeuser posted image bradavica je cvrsto povezano sa kontrakcijom materice, moj gin. mi je objasnio da su materica i bradavice "sestrinski" organi i uvek uticu jedno na drugo-cim postoje promene u materici, kao sto je trudnoca-to se odrazava i na bradavice, i cim "cackamo" bradavice, to se odrazava na kontrahovanje misica matericeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:35:54   
Anoniman
aha......user posted image ..tako nešto sam i ja mislila...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 20:37:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

kaliopi, koliko puta na dan si se mazala?  moja mama se nijednom nije namazala u zivotu i nema nijednu striju, a eto, ja ih imam jos od puberteta na kukovima i sitne na guzi (koje se bas i ne vide), tako da mislim da sam sklona...a te na stomaku su bas najgadnije.  Citala sam negde, da one krecu iznutra i da to mackanje ne pomaze puno, nego da je sve stvar kvaliteta koze.  Pa jbt vidis neke ljude koji teze po 200kg i nemaju nijednu striju, i onda vidis neku mrsavicu svu punu strija....bzvz.  Nego, mazem se pa sta Bog da, uopste necu i oko toga da se nerviram. Jel jednom na dan dovoljno?  Ne znam, svi mi vicu bar 2x na dan, bla bla bla....videcemo videcemo, vreme ce pokazati svojeuser posted image neka meni ove bebe tu, zive i zdrave, lako cemo za strije ebes to.....


ma ja sam samo pred spavanje, posle tuširanja... veći deo je bilo leto pa bih se preko dana sva ulepila user posted image ....

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 21:33:07   
Anoniman
ja sam pocela da mazem bradavice AD kapima jer su pocele onako da budu suve a primetila sam i tragove kolostruma na brushalteru...

ne mazem se nicim protiv strija...klasicno bebi mleko za telo a nekad bebi ulje...kao i pre trudnoce...


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:06:11   
ljubavce
MENI SU GRUDI SKROZ ISPUCALE, mazem se nekom kremom protiv strija ali ne pomaze

u kojoj nedelji ste primetile kolostrum???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:08:05   
Anoniman
ja jos uvek uopste nemam strije (kuc kuc u drvo)
kad se pojavljuju strije uopste??????

A kolostrum sam primetila pre na primer dve nedelje...Na crnom brusu sam primetila skorenu zutu flekicu kao sekret...Ali jako malo...skoro kao trag...

I od tada malo malo pa vidim...
a na grudima nista...

(odgovor članu ljubavce)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:12:55   
ljubavce
meni su se pojavile jos od 4 meseca, ma i neka su samo da se ne pojave na drugom mestu.

oti koja si ned.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:15:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI


kad se pojavljuju strije uopste??????




..mislim da nema pravila.... neko na početku a neko pred kraj kada koža verovatno više ne može da izdrži........user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:16:55   
Anoniman
30. sam nedelja...

Ljubavce, nasloni mis na OTI i videces ticker...
Tako svima mozes da vidis u kojoj su "situaciji"


(odgovor članu ljubavce)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:17:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: OTI


kad se pojavljuju strije uopste??????




..mislim da nema pravila.... neko na početku a neko pred kraj kada koža verovatno više ne može da izdrži........user posted image



Ali moraju da se pojave????Kad tad?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:26:20   
ljubavce

IZVORNA PORUKA: OTI

30. sam nedelja...

Ljubavce, nasloni mis na OTI i videces ticker...
Tako svima mozes da vidis u kojoj su "situaciji"




naslonila i NISTA, kod mene to nesto ne funkcioniseuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:29:09   
LillyT
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: OTI


kad se pojavljuju strije uopste??????




..mislim da nema pravila.... neko na početku a neko pred kraj kada koža verovatno više ne može da izdrži........user posted image



Ali moraju da se pojave????Kad tad?



Ne!!! Ako imas elasticnu kozu, nece se ni pojaviti.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:30:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubavce


IZVORNA PORUKA: OTI

30. sam nedelja...

Ljubavce, nasloni mis na OTI i videces ticker...
Tako svima mozes da vidis u kojoj su "situaciji"




naslonila i NISTA, kod mene to nesto ne funkcioniseuser posted image


Ljubavce, iznad moje slike gde pise OTI postavis mis na OTI i pojavice ti se TICKER...plavi kalendar trudnoce...ajde opet probaj...mora da hoce!!!

(odgovor članu ljubavce)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:30:55   
cicko
Meni se kolostrum jos nije pojavio...user posted image , jel to u redu?
Na srecu jos uvek nema ni strija, bas se mackam melemom...nadam se da cu uspeti da se izvucem bez njih.


IZVORNA PORUKA: OTI

ja jos uvek uopste nemam strije (kuc kuc u drvo)
kad se pojavljuju strije uopste??????

A kolostrum sam primetila pre na primer dve nedelje...Na crnom brusu sam primetila skorenu zutu flekicu kao sekret...Ali jako malo...skoro kao trag...

I od tada malo malo pa vidim...
a na grudima nista...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:31:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: OTI


kad se pojavljuju strije uopste??????




..mislim da nema pravila.... neko na početku a neko pred kraj kada koža verovatno više ne može da izdrži........user posted image



Ali moraju da se pojave????Kad tad?



Ne!!! Ako imas elasticnu kozu, nece se ni pojaviti.



joj, kako je to lepo...samo ne znam kako da znam da li mi je takva koza...Ebiga...saznacu!user posted image user posted image user posted image
moja mama nijednu nije imala.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:32:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: OTI


kad se pojavljuju strije uopste??????




..mislim da nema pravila.... neko na početku a neko pred kraj kada koža verovatno više ne može da izdrži........user posted image



Ali moraju da se pojave????Kad tad?



ma jok. Pisala sam Ja ih nisam dobila i bila sam sa 17 kg viška. Imam zaista elastičnu kožu.....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:32:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

Meni se kolostrum jos nije pojavio...user posted image , jel to u redu?
Na srecu jos uvek nema ni strija, bas se mackam melemom...nadam se da cu uspeti da se izvucem bez njih.


IZVORNA PORUKA: OTI

ja jos uvek uopste nemam strije (kuc kuc u drvo)
kad se pojavljuju strije uopste??????

A kolostrum sam primetila pre na primer dve nedelje...Na crnom brusu sam primetila skorenu zutu flekicu kao sekret...Ali jako malo...skoro kao trag...

I od tada malo malo pa vidim...
a na grudima nista...




za kolostrum jeste to u redu, nemoj da brines...
Nekima se pojavi i ranije nego meni, nekima se uopste ne pojavi do porodjaja...
A za strije...i ja se tome nadam...jooooj

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:33:00   
JULIE
Zenske ja sam u prvoj trudnoci mazala iskljucivo pavlovicevu mast,verujte da je najbolja!Jako je masna,hranljiva i veooma pristupacna.Verujte nisam imala ni jednu jedinu striju.Sada imam dosta na grudima ali su nastale posle porodjaja kad sam prestala da se mazemuser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Grudi u trudnoći
3.1.2010 22:35:34   
cicko
Ajoj, znaci posle porodjaja nastavak, isto mackanje opet 2x dnevno?
A ja sve racunam, kao super trebace mi jos samo jedno pakovanje melema...user posted image


IZVORNA PORUKA: JULIE

Zenske ja sam u prvoj trudnoci mazala iskljucivo pavlovicevu mast,verujte da je najbolja!Jako je masna,hranljiva i veooma pristupacna.Verujte nisam imala ni jednu jedinu striju.Sada imam dosta na grudima ali su nastale posle porodjaja kad sam prestala da se mazemuser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here