|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/24
14.4.2024 8:45:58   
flamingos
Dobro jutro.I ja ispijam kafu,a dete doručkuje,pa ide na čas gitare.Popodne joj dolazi drugarica da rade projekat za biologiju.Pržiću im palačinke.Večeras izlazimo sa prijateljima.Uživajte u lepom vremenu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 04/24
14.4.2024 9:22:43   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja tek sada pijem kafu. Da malo sredim ves, pa polako u pripreme za novu radnu nedelju. 



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 04/24
14.4.2024 10:31:03   
Bambino1
Zdravo mame. Kako ste? 🙂 ja da popijem kafu pa da sredjujem kucu, ves i ostalo. 🙂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 04/24
14.4.2024 11:26:18   
Tiziana
Dobar dan vec svima.Ja sam sela da popijem drugu kafu jer je od jutros jurnjava,sve nesto radim u letu. Prvo sam nocas ustajala da sinu dam lek za alergiju jer nije mogao da prestane da kaslje. Onda ustaj rano, dorucak itd, mm ga odvezao na okruzno takmicenje. Budi cerku, opet dorucak i sve redom, otpratila nju na voz za NS, otisla na neku festival u plesu. Vratila se kuci, stavila ves u masinu, napravila kafu i cekam momke da se vrate. Onda da prionem na organizaciju ruckova za narednu nedelju, a dan nikad lepsi, dusa me boli! 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 04/24
16.4.2024 15:20:14   
Kata90
Pozdrav mamike,kod nas sve po starom rastemo,sad vec samostalno puzi po podu malo hoce već i da šeta....tako da cipele moramo kupiti za prohodavanje....Kuvala do malopre,dete jos u školi....cekam mm pa da snjim popijem kafu.Neznem kako je kod vas,ali ovde jako duva vetar da ne mozes ostati napolju....i tmurno nema sunca.bas bzv.....  budite dobro 💛😊 


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 04/24
16.4.2024 15:56:37   
flamingos
Pozdrav i od mene.Kato,i kod nas klasika.I ovde duva vetar.Nešto me glava boli.Sedoh da mm i ja popijemo kafu.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 04/24
17.4.2024 9:25:49   
Srecko47E
Pozdrav i od mene.

Kod mene je radno i paradno,imam osecaj da mi nedostaje da budem klonirana ili da dan traje duze...Dva sata makar.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 04/24
17.4.2024 9:30:38   
flamingos
Evo i mene.Kiša pada,pa čekam da stane i odem do pijace.Pasulj se kuva,a ja ispijam drugu kafu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 04/24
17.4.2024 11:56:39   
Kata90
Hay,bila kod zubara zavrsila popravke....noćas sam bas lose spavala kisa padala,mali se budio muče ga zubići poludela sam,proce i ova faza.Onda sutra sina vodim kod zubara,sredjujemo protezu uvek nesto treba.Vi kako ste? Deca? Joko ljubi cure😘

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 04/24
17.4.2024 15:11:11   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Vreme tmurno. Sad cu nazad u skolu. Spremila sam u medjuvremenu mafine za sutrasnju uzinu. Moram tako, jer me posle ceka brdo posla kad se vratim.
Kako ste vi?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 04/24
17.4.2024 16:46:56   
IvanaSK RR
Dobar dan. I ja bih volela da je dan duzi. Mislim da mi fali par sati 😁. Sad gledam sta da spremim u petak, u subotu imaju humanitarni bazar u skoli. Moram sutra kupiti da bih prekosutra napravila cim dodjem sa posla. Uvece kad sednem necu imati snage ni za sta. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 04/24
18.4.2024 13:09:12   
flamingos
Dobar dan.Vreme je užasno.Baš mi ne odgovara ova nagla promena.Ubija me migrena.Završih sve i popila sam lek,pa prilegoh malo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 04/24
19.4.2024 13:22:54   
17 joka
Pozdrav mamice od nas, mi smo u utorak isli na prvu kontrolu tj sistemacki   devojke su dobre kaze dr zilave i fino su napredovalr koliko sam se pokidala oko toga Danica nam  vec 7 dana muku muci sa nosicem zapusen pa vadimo slinice slabije jede i spava pa  se pojedoh i oko toga. U utorak idemo na vakcinu.  Juce smo napunili mesec dana.Neko od vas nas je verovatno juce i video i tako dani prolaze umora ima  ali stvarno i dalje je sve nestvarno razmisljala sam i neznam kako  napisati moji pricu od misli  napune se oci suzama...Sve vas puno 😘 mislimo na vas💖💖💖

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 04/24
19.4.2024 14:05:21   
Ivanka 75
Joko ❤️❤️❤️ Grlim vas punoooooo 😘😘😘
Prodje i ova nedelja, konacno 😊

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 04/24
19.4.2024 14:09:31   
flamingos
Joko,ljubim vas puno.Rastite zdravi i srećni.❤️❤️Pozdrav svima.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 04/24
19.4.2024 14:37:04   
dunja RR
Jokčeeee user posted image user posted image user posted image

Jedva čekam priču, ma nek teku suze, piši i plači, tako sam ja user posted image
A i ja još dugujem drugu user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.4.2024 14:43:54 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 04/24
20.4.2024 8:17:14   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam planirano za danas.Dete spava,pa da doručkuje i ide na čas gitare.Kad dođe da uči i popodne ide kod drugarice.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 04/24
20.4.2024 9:10:58   
Tiziana
Dobro jutro.Bravo Joko za devojcice. Brige ce uvek biti, ali su ljubav i uzivanje veci. Jedva cekamo tvoju pricu. Mi standardno rano budjenje, sin ima pripreme. Ne zna se kome od nas je mrskije, njemu ili nama🙂 Ali jos malo.. Cerka, kraljica uzivanja, organizovala je sebi celodnevnu zabavu. Ima francuski, a onda nakon toga ide u bioskop, na sladoled pa u pozoriste pa kod drugarice😂😂
Promenili smo dusek na krevetu, budim se bez bola u ledjima i presrecna sam. 
Pijem kafu, da stavim i ves da se pere pa da vidim sta cu dalje.. Moracu malo i da raduckam za posao, ali dobro, jos naredna nedelja pa sam 2 nedelje na odmoru🎉🎉🎉


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 04/24
20.4.2024 13:16:15   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo standardno u jurnjavi. I subotom nema uzivanja. Ja sam krenula na pijacu, Sofi u muzicku. Danas je imala probu sa klavirom. Posle je zbrisala na folklor. A Teodora je ustala da slusa fiziku. Online smo joj uplatili, jer joj nastavnica u skoli bas ne objasnjava kako treba. Sad su joj jasnije neke stvari.
Posle sam mesila za mm i sebe posne kiflice, spremila nadev za palacinke. Rucak imam za sve. I za danas dosta.
Uzivajte.
Joko, uzivaj i ti sa tvojim bebicama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 04/24
20.4.2024 18:06:10   
Ivanka 75
I kod nas stamdardno jurnjava subotom, ko da nije vikend 😊 Neki u selu, neki malo raduckali, neki vozili biciklu pa opet slitnju posle rucka, busy busy 😊
Kafa, slagalica i history channel, savrsenstvo 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 04/24
20.4.2024 18:48:51   
flamingos
Mi išle i u šoping.Kupismo svašta nešto od garderobe(nije nam bilo u planu,ali prošetasmo.Da iskoristimo lepo vreme).Napravih i baklavu.Sad mi pere druga mašina i da raširim veš da se osuši,pa da odmaram uz kviz.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 04/24
21.4.2024 12:42:28   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mi smo juce imali u skoli humanitarni bazar. Maca i ja pravile Popse pa smo odnele. Ona i jos par dece sa uciteljicom bili pored standa i prodavali. Danas da zavrsimo po kuci sta imamo, treba i da se ofarbam pa spremanje za novu radnu nedelju. Sin kod drugarice ostao da spava, sinoc joj slavili rodjendan pa ga cekam da dojezdi kuci 😁. Mene glava, naravno, opet boli. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 04/24
21.4.2024 14:41:41   
Ivanka 75
Dobar dan, kisa, kisa, kisa. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 04/24
21.4.2024 16:41:45   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam se javim.Konačno sedoh.Uživajte u nedelji.Nije baš neko vreme,ali iskoristite dan.Ja da operem kosu i da odmaram.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 04/24
22.4.2024 12:34:39   
Srecko47E
Da mahnem ovde do neke prilike kada cu imati vise vremena,da sve detaljno procitam. :)



Nadam se da ste dobro, da su nam sva deca zdrava.
Kod nas vecito neka jurnjava...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here