|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
13.8.2010 19:38:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 926
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:38:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke

Jao, jesu to Inglesinina? Prelepa su! 


Za 2000 evrića još nisu ničija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 927
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:40:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

IZVORNA PORUKA: Tashke

Jao, jesu to Inglesinina? Prelepa su! 


Za 2000 evrića još nisu ničija user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

Pisala je Loth svojevremno o ovakvim kolicima, pa smo se složile, još neko je bio na temi, da su kao iz one knjigice... znate ono "Maja uči da kuva", "Maja ovo... Maja ono..."

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 928
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:44:03   
Anoniman
Znam ... "Maja je luda ako da 2000evra za kolica " ... Sve znam ... Dobra knjižica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 929
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:45:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

"Maja je luda ako da 2000evra za kolica "


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 930
   [Obrisana poruka]
13.8.2010 19:47:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 931
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:49:03   
Anoniman
Jao gagi user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 932
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:51:33   
Anoniman
E , a šta mislite , ako su kolica 2000 e , za koliko bi mogao da preproda bebu ??? user posted image Joooj , užasna sam večeras ... pardoooooooooooon user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 933
   [Obrisana poruka]
13.8.2010 19:53:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 934
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 19:56:34   
Anoniman
hahahahaha, a sada čitam na nekoj naslovnici da niko neće da joj objavi poslednji album! Boli je briga, proda kolica i živi par (desetina) godina od toga. 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 935
   [Obrisana poruka]
13.8.2010 19:58:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 936
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 20:21:57   
lenaa
Nisam nigde videla da neka zena ima ovakva kolica, Austrija, Svajcarska, Nemacka - nigde. Ovo sam videla u Nemackoj a ko zna koja bi cena bila u Svajcarskoj

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 20:23:53   
lenaa
Tashke marka je Silver Cross

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 20:26:19   
lenaa
Ovde retko koja zena ima i kolica marke Stokke koja kostaju 1000 evra, bas bas retko

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 20:33:44   
lenaa

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Lenaa, prelepa su user posted image ja sam zaljubljena u te "stare" modele user posted image

Videla sam prelepa u TC Ušće, na taj fazon samo su malo više kockasta, 80 hiljada cena..

Dok zabebim, pa dok se porodim.. ima vremena da skupim parice user posted image


joj kakve sam tek kolevke videla ali to kod jednog coveka privatno, prelepo je ...
Dobro 80000 vec nije bas toliko strasno al nemoj da racunas na to kako ima vremena, mozda zabebis i pre nego sto ocekujes user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 21:37:21   
isidora88
evo i mojih kolica,stigla su danas user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lenaa)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 22:07:53   
choopa choops
Isidora bas su ti lijepa kolica user posted image user posted image user posted image

lenaa imas takva kolica sto proizvodi Inglesina (vidis kako tashke zna user posted image ) i kostaju oko 700e. Meni su mnogoooooo lijepa, ali je cjena prava sitnica user posted image

Sad cem nadjem slikicu user posted image

Edit
user posted image
user posted image

Ja licno kad bi dala toliko para za kolica, radije bi uzela ova Inglesina nego Stokke. Ali to je sve stvar ukusa user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 13.8.2010 22:11:54 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 22:42:25   
Anoniman
Da, da, to su ta. Eno stoje u jednom izlogu u centru NS... 

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 943
   RE: Kakva kolica?
13.8.2010 23:03:08   
Didy
Isidora, čini mi se da i mi imamo ista takva, samo što naša nemaju AS. Ne vidim točkove, ali ako su na naduvavanje, onda su to ta. Mi smo bili prezadovoljni, mm pogotovo zbog kugličnih ležajeva na točkovima.user posted image
Nadam se jedino da nisi u zgradi ili da imaš lift ako jesi, jer su meni otpala leđa noseći ih na 1. sprat... Dok nisam uzela letnja. Ušla u prodavnicu i rekla: "Dajte mi najlakša kolica koja imate u prodavnici".user posted image To im je jedina mana.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Kakva kolica?
15.8.2010 14:29:54   
isidora88
da imaju tockove na naduvavanje. i ja sam na prvom spratu,imam lift u zgradi ali posto je zgrada tek proslog meseca useljena jos ne radi user posted image nadam se da ce do decembra proraditi jer sad valjda cekaju da se svi stanari usele user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 10:44:40   
Didy
Onda su to ta. Videćeš kako su dobra - možeš malim prstom da ih guraš po snegu ili po neravnom terenu. Pretpostavljam da ćeš celu zimu pregurati u sa tom velikom korpom, a ona se vrlo lako skida, na jedan klik, tako da bebu doneseš gore u tome i ostaviš u sobi da spava, ne moraš je buditi.user posted image
I onaj džak je spas! Upakuješ bebana u njega i ne razmišljaš da li mu je hladno.
Jedino nisu praktična za šoping, jedva uđeš u prodavnicu s njima, pogotovo u one manje, ali možda još i bolje. Ostaviš bebu mužu i odeš na miru u šoping.user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 10:51:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy

Onda su to ta. Videćeš kako su dobra - možeš malim prstom da ih guraš po snegu ili po neravnom terenu. Pretpostavljam da ćeš celu zimu pregurati u sa tom velikom korpom, a ona se vrlo lako skida, na jedan klik, tako da bebu doneseš gore u tome i ostaviš u sobi da spava, ne moraš je buditi.user posted image
I onaj džak je spas! Upakuješ bebana u njega i ne razmišljaš da li mu je hladno.
Jedino nisu praktična za šoping, jedva uđeš u prodavnicu s njima, pogotovo u one manje, ali možda još i bolje. Ostaviš bebu mužu i odeš na miru u šoping.user posted image



hhahah....kome kazesh user posted image user posted image user posted image Ja necu ni da se trudim da idem u shoping....jer svuda ima bar jedan stepenik ispred vrata na koja ne mozemo da udjemo user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 947
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 18:47:54   
isidora88
ja moja kolica vec vozam po stanu,jos samo da i bebce stigne user posted image super su mi,sve se lako stida od dodataka,to mi se jako svidja,lako se i sklapaju,ja sam odusevljena,jos samo i mom mateji da se svide user posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 16.8.2010 18:49:26 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 18:59:57   
ivaj
user posted image  
user posted image
Stavila sam ovo da vidite jer mi treba pomoc-jedno od ovo dvoje kolica bih narucila preko justclick-a.
E sad,nemam nameru da nesto puno para dajemo za kolica prvenstveno sto mi trebaju za drugo dete i ne verujem da cu vise radjatiuser posted image
Ova prva su blizu 14.000 a ova druga pet i nesto.Svidjaju mi se i jedna i drugauser posted image Pa nikako da se odlucim.
Zna li neko koja su bolja? Meni je problem sto sve biram vizuelno i nikako drugacije.

< Poruku je uredio ivaj -- 16.8.2010 19:00:41 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Kakva kolica?
16.8.2010 19:02:50   
Sanjica26 RR
Ivaj, ja sam druga kolica videla u prodavnici. Meni nisu losa. jel to bese bertoni?
Super su, sto ima tri polozaja i mozes da okrenes kolica ka sebi tako da mozes bebu da vidis i. Mislim da se uz nju dobija i torbica. Mi smo mislili njih da kupimo.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 16.8.2010 19:08:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here